Přestože vzhled konzolí většinou výrobci odhalují až jako poslední, Microsoft tentokrát zvolil opačnou cestu. Na The Game Awards 2019 jsme se totiž dočkali odhalení nejen názvu konzole, Xbox Series X, ale také designu, který můžete lépe prozkoumat v traileru uvnitř této novinky.
Read more »Po úspěchu Vampire The Masquerade Bloodlines se na herní scéně překvapivě neobjevilo žádné další výrazné dílo z tohoto univerza, kvůli čemuž tento vesmír na řadu let doslova přestal existovat. K jeho návratu došlo až nedávno skrze oznámení RPG Vampire The Masquerade Bloodlines 2 a adventury Vampire The Masquerade - Coteries of New York, jež má představovat vstupenku do světa World of Darkness. Zda tomu tak skutečně je, vám poví naše recenze.
Read more »Série Halo je dlouhodobě jedním z největších lákadel konzole Xbox, která exkluzivitami na rozdíl od PS4 či Nintendo Switch zrovna nehýří. Je proto velkým překvapením, že se Microsoft tuto značku rozhodl vypustit na PC v novém kabátci skrze Master Chief Collection, jejímž startovním titulem není nic jiného než Halo: Reach. Jak moc se na počítačích povedlo a zda stojí za pozornost, se dozvíte v naší recenzi.
Read more »Destiny 2 s vydáním DLC Shadowkeep vstoupilo do nové éry, šlo totiž i o první přídavek, který už studio Bungie vytvářelo bez dohledu vydavatelství Activision Blizzard. Většina hráčů už však nový obsah zvládla zkonzumovat, autoři tak přichází s novou sezónou. Ta postaví do popředí rasu Cabalů, s níž se budeme muset utkat nejen v přítomnosti, ale především minulosti. Co vše Season of Dawn nabídne, zjistíte v této novince.
Read more »I přes všechny předpoklady se nakonec z Transport Fever pokračovatel kultovního Transport Tycoon nestal. Celek byl totiž v mnohém značně nedomyšlený, což mu nakonec zlomilo vaz nejen v očích kritiků, ale také hráčů. V naší dnešní recenzi se podíváme na jeho nástupce. Tak co myslíte, podařilo se vývojářům tentokrát vyhnout chybám prvního dílů a vylepšit jeho pokračování tak, aby na něj mohli být konečně pyšní, nebo tu máme opět jen mírně nadprůměrnou strategii?
Read more »