Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Vánoční trháky UniCredit Bank

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/monster-hunter-rise-special-key-art-nahled.jpg

Monster Hunter Rise: datum vydání PC verze, DLC Sunbreak a další info

Série Monster Hunter od studia Capcom možná v našich luzích a hájích nepatří mezi ty úplně nejhranější, v posledních letech ale její oblíbenost u tuzemských hráčů utěšeně roste. Tento růst ještě podpořil aktuálně poslední vydaný díl Monster Hunter Rise, který opět potvrdil kvality celé série, takže pokud náhodou přemýšlíte o kariéře profesionálního lovce monster, pokračujte ve čtení, v našem speciálu se o Monster Hunter Rise dozvíte vše potřebné.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pragmata-vse-co-vime-cover-nahled.jpg

Pragmata: datum vydání, trailer a další info

Mysteriózní projekt Pragmata nás přenese do dystopické vize budoucnosti, v níž se ulicemi New Yorku prohání místo davu lidí holografické projekce zvířat, robotické holčičky a bytosti ve futuristických skafandrech. Společnost Capcom zaujala fanoušky tajemnou atmosférou své novinky, která podněcuje hráčskou zvědavost. Co vše o titulu Pragmata víme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-village-special-cover-nahled.jpg

Resident Evil Village: čeština, DLC a další info

Resident Evil: Village je přímé pokračování povedeného Resident Evil 7 od společnosti Capcom. Opět jsme se vžili do role Ethana Winterse a Bakerovic dům hrůzy nyní vystřídala viktoriánská vesnice, která byla větší, otevřenější, ale o fous méně strašidelnější. Vše, co o posledním survival hororu potřebujete vědět, se dozvíte v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-village-tipy-cover-nahled.jpg

Resident Evil Village (TIPY/NÁVOD) – Jak přežít a užít si vesnici

Resident Evil Village od společnosti Capcom je nejen skvělým titulem v rodince Resident Evil, ale také výborným survival hororem. A jako správný nástupce v sérii, i vesnice skrývá nejedno tajemství, které byste mohli přehlédnout. A co teprve základní herní prvky? Capcom se totiž s nějakým podrobnějším tutoriálem příliš nezaobíral, takže některé gameplay mechanismy nemusí být všem jasné hned na první pohled. Proto tu pro vás máme souhrn těch nejužitečnějších rad a triků, jež vám pomohou nejen v Ethanových začátcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-village-recenze-cover-nahled.jpg

Resident Evil Village (RECENZE) – Od soumraku do úsvitu Ethana Winterse

Společnost Capcom poslední léta nezahálí – směrem k natěšeným hráčům hází jeden remake a sequel oblíbených značek za druhým a člověk se až diví, jak to ti ďáblové tak rychle zvládají. Podobným případem je i Resident Evil Village, což je přímé pokračování sedmého dílu. Ve vývoji byl necelé čtyři roky a nyní se mu konečně podíváme blíže na zoubek. Co myslíte, povedla se jedna z nejočekávanějších her tohoto roku?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/monster-hunter-rise-recenze-nahled.jpg

Monster Hunter Rise (RECENZE) – Monstra vtrhla na Nintendo Switch

Série Monster Hunter od společnosti Capcom, kde se odvážní lovci vydávají na skolit nebezpečná monstra, se vrací v pořadí již šestém plnohodnotném pokračování. To poněkud netradičně vychází jako Nintendo Switch exkluzivita. Dočkáme se u zaběhnuté série ještě nějakých dalších překvapení, nebo už se na loveckých zbraních projevila únava materiálu? Vše podstatné o Monster Hunter Rise dozvíte v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/devil-may-cry-5-special-edition-recenze-dojmy-ps5-cover-nahled.jpg

Devil May Cry 5: Special Edition (RECENZE) – Vergil se chopil své katany

V roce 2019 vyšla řada kvalitních akčních her, mezi nimiž se určitě neztratilo ani pokračování ďábelské rubačky Devil May Cry 5. Vedle zběsilého tempa kosení démonů s trojicí postav jsme si užívali parádní grafiku běžící na capcomáckém RE Enginu a řízný soundtrack, který tomu všemu pumpoval adrenalin pomocí decibelů. S vydáním nových konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X/S se tvůrci rozhodli připravit vylepšenou verzi a jako bonus přidali hratelnou postavu Vergila. Jak se Special Edition hraje?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pragmata-oznameni-robot-cover-nahled.jpg

Capcom představil mysteriózní projekt Pragmata (OZNÁMENÍ)

Svět se po vydání Kojimova veledíla Death Stranding změnil, protože podivné výjevy z dystopické budoucnosti již nejsou zálibou úzké skupiny zážitek vyhledávajících hráčů, ale moderní způsob, jak vyprávět hluboké příběhy s existenciálním přesahem. Na vlně tohoto mystéria se veze také záhadný projekt studia Capcom s označením Pragamta, o němž nevíme téměř nic. Tedy kromě toho, že nás zaujal a nastartoval naši představivost.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-village-vlkodlak-nahled.jpg

Resident Evil Village nás vezme do temné vesnice v horách (OZNÁMENÍ)

O novém dílu série Resident Evil se už chvíli spekulovalo. Prakticky bylo proto jen otázkou času, kdy dojde k jeho představení. Nakonec jej společnost Capcom prezentovala až dnes na akci PlayStation 5: Future of Gaming, kde byl uveden jako jeden z titulů mířící na PS5. Kam se tentokrát podíváme, s čím se v Resident Evil Village setkáme, na jakých platformách si ho zřejmě zahrajeme a kdy dorazí, vám nastíníme v následujících odstavcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-4-remake-nahled.jpg

Ve vývoji je zřejmě remake Resident Evil 4 (NOVINKA)

Jestli se z následující zprávy budete radovat nebo proklínat Capcom za další remake, to už je na vás. My však pro vás máme podrobnosti o údajné předělávce kultovního hororu Resident Evil 4 z roku 2005, na němž se má již delší dobu pracovat. Kdy má remake vyjít, kdo na něm pracuje a další podrobnosti, najdete v dnešní novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-8-vaillage-novinka-spekulace-cover-nahled.jpg

Resident Evil 8 možná ponese podtitul Village (NOVINKA)

Není tomu tak dávno, kdy jsme vás informovali o nových detailech k pravděpodobně chystanému pokračování série Resident Evil s číslovkou 8 v názvu. Proud uniklých zpráv ovšem nevysychl a během několika dní se objevily další střípky do mozaiky možné podoby dílu, jenž by mohl dle některých nést podnázev Village. Co podle leakerů v kůži Ethana Winterse zažijeme a kde se s ním budeme toulat, zjistíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-resistance-recenze-cover-nahled.jpg

Resident Evil: Resistance (RECENZE) – Pokusní králíci v zombie kleci

V žánru hororových her ukořistil vavříny slávy za měsíc duben do svých spárů neodvratný Nemesis z remaku Resident Evil 3, jenž ovšem nesklidil tak vřelé přijetí jako dvojka loňský rok. Přesto se najdou fanoušci série, kteří jsou z akčnějšího pojetí nadšení. A právě na ně by měl cílit také Capcomem samostatně vyvíjený asynchronní multiplayer Resident Evil: Resistance, na nějž se podíváme v dnešní recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-3-remake-nahled.jpg

Capcom sa obracia na hráčsku komunitu s dôležitou otázkou (NOVINKA)

Zatiaľ čo remake Resident Evil 2 mnohým fanúšikom brnkol na tú správnu strunku a 22-ročná kultová hororovka vďaka nemu chytila druhý dych, Resident Evil 3 Remake zanechal (v tom lepšom prípade) nemalú časť fanúšikovskej základne chladnou, pričom kritiku si vyslúžila najmä kombinácia žalostne krátkeho herného času a vysokej ceny. Capcom sa tak pravdepodobne aj na základe nie práve najvrúcnejšieho prijatia Resident Evil 3 Remake rozhodlo hráčom položiť zásadnú otázku. Viac v našom článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-3-remake-recenze-cover-nahled.jpg

Resident Evil 3 (RECENZE) – Krátký návrat do Raccoon City

Na město Raccoon City padla zkáza v podobě virové nákazy z laboratoří společnosti Umbrella a vy jako hráči se musíte potýkat s mutantními dopady těchto pokusů v ulicích. První tři díly série Resident Evil od společnosti Capcom sice mají velmi jednoduchou premisu, ale hráči ji milují už přes dvacet let. Po loňském remaku dvojky musela nutně přijít řada na pokračování s podtitulem Nemesis. Jak se Resident Evil 3 Remake povedl, se dočtete v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jill-gun-cover-nahled.jpg

Resident Evil 3 – dostála další předělávka svému hypu? (NOVINKA)

I když se mnozí recenzenti shodují na tom, že minimálně protagonistka Jill Valentine (a Carlos) se opravdu povedla a Resident Evil 3 od společnosti Capcom má spoustu světlých a zapamatovatelných částí, obsahuje bohužel také ty méně dotažené. Délka hry je podle některých nedostačující, vývoj až příliš ukvapený (je třeba uznat, že Resident Evil 2 Remake vyšel teprve před rokem a už tu máme další díl), díky čemuž trojka recykluje některé prvky a momenty z loňského remaku, takže se vytratilo nadšení z novoty a překvapení. Ale jak se říká – 100 lidí, 100 názorů.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-3-remake-jill-valentine-nahled.jpg

Resident Evil 3 Remake dostal nový trailer (NOVINKA)

Od boja s Nemesis v Resident Evil 3 Remake nás delí už len pár dní a survival horor sa opäť hlási o slovo trailerom, ktorého hlavnou hrdinkou je Jill Valentine. Tá podľa najnovších informácií nezahviezdi len v základnej hre, ale taktiež v kooperatívnej multiplayerovej akcii Project Resistance (mód bude súčasťou Resident Evil 3 Remake). Čoraz častejšie sa začínajú vynárať aj informácie o dĺžke hry, ktorá možno mnohých prekvapí. Viac v našom článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-3-demo-resisatance-cover-nahled.jpg

Resident Evil 3 dostane hratelné demo (NOVINKA)

Přesně jak jsme předpokládali, společnost Capcom opravdu několik týdnů před vydáním pošle fanoušky série Resident Evil opět do ulic Raccoon City, kde se postavíte samotnému monstru Nemesis. Od 19. března dostanete příležitost vyzkoušet si v kůži Jill Valentine úprk z města, které podlehlo zombie nákaze. Už tento čtvrtek bude možné stáhnout si demo Resident Evil 3 na Steamu (18:00), na PS4 (od 18:00) a Xbox One (5:00). Pravděpodobně se bude jednat o část hry, která byla prezentována v rámci gameplayů, o nichž jsme vám přinesli zprávu před dvěma týdny.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/street-fighter-v-champion-edition-recenze-cover-nahled.jpg

Street Fighter V: Champion Edition (Mini RECENZE) – Všichni bojovníci pod jednou střechou

Společnost Capcom loni s remasterem Resident Evil 2 předvedla, že se umí o své úspěšné série velmi dobře starat. Mezi ně zcela jistě patří také bojovka Street Fighter V, která nedávno dostala svou další ultimátní Champion edici lákající na svůj obsah další fanoušky. Co nového se urodilo v jedné z nejhranějších mlátiček současnosti a jak se změny projevily v hratelnosti, se dozvíte v naší mini recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-3-uvod-jill-nahled.jpg

Resident Evil 3 – V kanálech Raccoon City na nás čekají nové příšery (NOVINKA)

Před přečtením dnešního článku vás všechny musíme upozornit, že pokud si nechcete kazit překvapení z objevování novinek, které si pro vás autoři z japonského studia Capcom připravili v rámci remaku Resident Evil 3, tak se dnešní krátké zprávě možná vyhněte. Ale v případě, že ve vás hlodá zvědavost podobně jako v nás, směle pokračujte, v Raccoon City verzi 2020 se máme nač těšit.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-8-spekulace-cover-nahled.jpg

Resident Evil „8“ (SPEKULACE) – Vrátí se slavná série do Evropy?

Málokdo asi čekal, že v době, kdy vrcholí propagační kampaň na remake Resident Evil 3, se začne mluvit o možném pokračování série s číslovkou osm. V posledních dnech ovšem spekulace rostou jako houby po dešti, což nás nenechalo chladnými a naplno jsme roztočili kola naší fantazie. V následujícím článku se dočtete o prvních nepotvrzených spekulacích a možných scénářích budoucího příběhu, tak směle pokračujte.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB22
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi