Diablo 3 Eternal Collection (RECENZE) – pro Switch jako stvořené

Zobrazit katalog

Recenze

Aktualizováno

Diablo 3 sice vyšlo už před dlouhými šesti lety, díky návykové hratelnosti a množství vylepšení, které do hry studio Blizzard později implementovalo v rámci bezplatných updatů a placených DLC, jej ale miliony hráčů stále aktivně paří dodnes. Hra už stihla vyjít na nespočet platforem (PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One) a zřejmě to stále nestačí, jelikož toto úspěšné hack and slash akční RPG vychází i ve verzi Diablo 3: Eternal Collection pro neméně úspěšnou konzoli Nintendo Switch. Stojí za to pustit se znovu do nekonečného boje s démony i zde, nebo tento port klidně můžete oželet? Dozvíte se v naší recenzi.

Diablo 3 (hra) | Diablo (IP)

Akční RPG, hack and slash Diablo 3 je součástí herní série Diablo. Titul vyvíjí a vydává studio Blizzard Entertainment. Hra vychází 15. 5. 2012 na PC, 3. 9. 2013 na PS3 a Xbox 360, 19. 8. 2014 na PS4 a Xbox One a 2. 11. 2018 na Switch. Hra vychází bez české lokalizace a obsahuje multiplayer. | Homepage


Články: | Recenze – Switch

Diablo 3: Eternal Collection (Switch) – Recenze

 1. Diablo 3 Eternal Collection aneb Pán Teroru se vrací
 2. Loot – to je, oč tu běží
 3. Zábava (ne)začíná po dohrání příběhu
 4. Jak se Diablo 3 hraje na Switchi?
 5. Vyplatí se Diablo 3 Eternal Collection?
 6. Recenze Diablo 3: Eternal Collection: závěrečné hodnocení
 7. HW nároky pro Diablo 3 PC

Diablo 3 Eternal Collection aneb Pán Teroru se vrací

• Recenze: 8. 11. 2018 • Autor: Štěpán Lenk

Sanctuary je opět v ohrožení. Kromě po staletí zuřící války mezi silami nebe (High Heavens) a pekla v čele s Pánem Teroru Diablem pak zničehonic začali houfně ožívat mrtví, což může znamenat pravděpodobně jen jedno – Diablo se vrátil. Deckard Cain se svou vnučkou Leah právě zkoumají prastaré texty v katedrále v Tristramu, když tuto budovu téměř zdevastuje záhadná padající hvězda. Cain se ztrácí kdesi v troskách katedrály, Leah zůstává sama a právě v tuto chvíli na scénu přicházíte vy – hrdina přezdívaný Nephalem, jež je jedinou nadějí na záchranu Sanctuary.

Abych byl upřímný, příběh mě u Diablo her nikdy nijak zvlášť netáhnul. Je to takový lehký žánrový nadprůměr, který čas od času ohromí bombastickými animovanými cut-scénami, jakmile ale tvůrci dějovou linii vypráví přímo v enginu hry, moc to nefunguje. Osobně s tím ale vlastně nemám problém a příběh prostě beru jako pouhou záminku pro nekonečné vraždění milionů démonů – v tomto ohledu zde totiž dějové pozadí slouží naprosto dokonale.

Diablo 3: Eternal Collection; screenshot; Deckard Cain

Deckard Cain je ve světě Diablo dobře známou postavou.

Pokud totiž podle mého názoru Diablo 3 hrajete kvůli příběhu, hrajete ho špatně. Kouzlo této hry spočívá ve slastném masakrování pekelných armád, vylepšování vlastní postavy a honbě za stále lepší výbavou, nebo-li lootem. V tomto směru se Diablu málokterá hra vyrovná.

Loot – to je, oč tu běží

Vše začíná volbou postavy. Na výběr je 7 tříd – Barbar, Demon Hunter, Witch Doctor, Sorcerer, Monk, Necromancer a Crusader. Osobně jsem si nejvíce oblíbil Necromancera a Witch Doctora, jejichž krví a záhrobím nasáklá temná magie ve mne probouzí mého vnitřního Gotha, ale každá postava je svým unikátním způsobem zábavná a nabízí zcela odlišnou zkušenost s vlastními skilly, útoky a pasivními vlastnostmi. Po výběru postavy už vás hra rovnou vrhne do neúprosného světa Sanctuary, kde zabíjením monster a plněním questů získáváte zkušenosti, levelujete svůj charakter a především získáváte nový a nový loot, který je alfou a omegou celé série Diablo.

Diablo 3: Eternal Collection; gameplay; Barbar Diablo 3: Eternal Collection; gameplay; Witch Doctor Diablo 3: Eternal Collection; gameplay; Necromancer

Obrázek 1: Barbar je už od pohledu impozantním charakterem. Obrázek 2: Witch Doctor patří mezi mé oblíbence. Obrázek 3: Necromancer mu ovšem šlape na paty.

Prostřednictvím silnější výbavy totiž zvedáte své postavě bojové statistiky. Blizzard v Diablu 3 značně okleštil RPG prvky a po každém nově dosaženém levelu vám automaticky navýší základní atributy postavy (strength, inteligence, dexterity, vitality), a i když jsem z tohoto systému nebyl v době původního vydání vůbec nadšený, po čase jsem tuto změnu prostě akceptoval. Co mi také zbývalo?

V Diablu 3 to ale nakonec dává i celkem smysl, frenetické tempo hry totiž alespoň každý level nezpomalujete bádáním, jestli zkušenostní bodík investovat raději do síly, nebo do inteligence. Hra to udělá za vás a vy tak stihnete zabít více démonů a získat více výbavy. Ta je rozdělena do několika kvalitativních tříd (common, magic, rare, set, legendary), u kováře ve městě si ale můžete craftovat i vlastní, vylepšovat stávající, případně u klenotníka do výbavy vkládat drahé kameny, které upravují vlastnosti jednotlivých předmětů a přidávají nejrůznější bonusy.

Diablo 3: Eternal Collection; gameplay; Butcher

Závěrečný boss 1. aktu příběhu sídlí v útulně vyhřáté komnatě.

Po světě Sanctuary se pak potulují stovky, ba spíše tisíce příšer a několik tuhých bossů, se kterými se budete muset vypořádat pomocí zbraní a skillů, jež si postupně odemykáte. Ty jsou unikátní pro každou postavu a společně se spoustou volitelných, pasivních schopností si můžete v kombinaci s vaší výbavou namíchat opravdu unikátní build podle vlastního herního stylu. A když si oblíbíte nějakou postavu, sestavíte si svůj vlastní mix skillů, vlastností a suprácké výbavy, je probíjení se zástupy Diablových pohůnků učiněná slast.

Zábava (ne)začíná po dohrání příběhu

V předchozích verzích Diablo 3 ta pravá zábava začala po dohrání hlavního příběhu, jelikož se zpřístupnily herní režimy Bounty a Nephalem Rift, kde se mohli hráči věnovat nekonečnému pobíjení pekelných mocností bez příběhového zatížení a za o poznání lepší odměny. Pro někoho, kdo už hru ovšem prošel nespočetněkrát na PC a na PS4 (jako jsem třeba já), by ale opětovné procházení celého story módu mohlo být lehce otravné a osobně jsem to už dopředu bral jako nutné zlo.

Diablo 3: Eternal Collection; gameplay; rift Diablo 3: Eternal Collection; gameplay; bounty Diablo 3: Eternal Collection; gameplay; zpřístupnění

Obrázek 1: Nephalem Rift představuje zběsilý závod s časem zakončený tuhým boss fightem. Obrázek 2: Bounty jsou menší, rychlejší questy, po jejichž splnění se dočkáte hodnotné odměny od samotného archanděla Tyraela. Obrázek 3: Bounty a Nephalem Rifty byly v předchozích verzích hry přístupné až po dohrání hlavního příběhu. U verze pro Switch už to ale neplatí.

Proto jsem byl vyloženě nadšen, když jsem zjistil, že podobně zřejmě uvažovali i hoši a dívky z Blizzardu a zmíněné režimy zpřístupnili už od úplného začátku. Tvůrci si tedy zaslouží pochvalu, že i při tvorbě několikátého portu stejné hry dokázali přemýšlet a dívat se na problém z několika úhlů. Co ale vlastně tyto dva módy nabízí?

Bounty jsou vlastně náhodně generované (občas recyklované z příběhového módu) questy rozeseté po herní mapě, za jejichž splnění vás pak odmění archanděl Tyrael slušnou kopou výbavy, craftovacích materiálů a nějakých těch drobných. A konečně Nephalem Rift jsou náhodně generované dungeony, kde bude vaším cílem porazit dostatek nepřátel před skončením časového limitu, což vyvolá pozornost samotného bosse, jehož musíte rovněž sprovodit ze světa. Odměnou vám budiž spousta lootu, věčná a sláva a možnost upgradovat si speciální šperk, jímž můžete posléze vylepšit svou výbavu.

Diablo 3: Eternal Collection; gameplay; loot Diablo 3: Eternal Collection; gameplay; zbraň

Obrázek 1: Loot je hlavním tahounem celé hry. A nikdo se neptá, jak jste k němu přišli. Obrázek 2: Ten slastný pocit, když z truhly vypadne mnohem lepší zbraň, než jsem měl doteď!

V těchto módech jsem vždy strávil strašnou spoustu času a zejména Nephalem Rifty jsou takřka nekonečnou zábavou, jelikož nikdy nevíte, jak bude daný dungeon vůbec vypadat, natož na jaké nepřátele a bosse uvnitř narazíte. A kdyby vás nezaujaly tyto režimy, můžete se pustit do pravidelných sezón plných nových nepřátel, lootu a dalších jedinečných odměn. V Diablu 3 je totiž stále co na práci.

Jak se Diablo 3 hraje na Switchi?

Možná se sami sebe ptáte, jak se vlastně Diablo 3 na Switchi hraje? Pokud jste hráli verzi pro PS či Xbox, budete se tu okamžitě cítit jako doma, pocit je to opravdu hodně podobný. Upřímně, Diablo je na tuto konzoli jako dělaný. Hratelnost je stále neuvěřitelně návyková, zábavná a strhující, ovládání bezproblémové, díky odepínatelným ovladačům (Joy-Conům) tak stačí jeden z nich podat kamarádovi a v mžiku můžete kosit démony lokálně ve dvou lidech. A když seženete ještě další dva (ovladače a lidi), není problém Diablo 3 rozehrát na jedné konzoli hned v celé partě. Znáte snad lepší nápad na páteční večery?

Diablo 3: Eternal Collection; gameplay; grafika Diablo 3: Eternal Collection; gameplay; switch Diablo 3: Eternal Collection; gameplay; ovládání

Obrázek 1: Grafika je povedená, navíc krásně plynulá. Obrázek 2: Diablo 3 Eternal Collection se na Switchi hraje tak dobře, že bych tomu sám nevěřil. Obrázek 3: U ovládání na mobilní konzoli se ve většině případů nezapotíte (což je dobře).

Při hře ve více lidech maličký Joy-Con se svými několika tlačítky překvapivě pokryje veškeré potřebné funkce, trochu krkolomné jsou akorát úkony typu menu, mapa atd., jelikož jste nuceni je v případě nutnosti aktivovat stisknutím páčky a funkční klávesy najednou, což není ideální, lepší řešení ale asi k mání nebylo.

Co se vizuální stránky týče, grafika v handheld módu vypadá skvěle, drží si stabilních 60 FPS a za celou dobu hraní se ani jednou neškubla. Po připojení Switche do doku a TV módu už jsou trochu patrné jisté vizuální kompromisy, k nimž se tvůrci museli uchýlit, aby vše běželo krásně plynule, ani v nejmenším se ale o hře nedá říci, že by byla ošklivá. Naopak i v tomto režimu vypadá velice hezky.

Diablo 3: Eternal Collection; gameplay; Diablo

Diablo byl v den vydání verze pro Nintendo Switch poněkud neklidný. Naše hodnocení v recenzi ale ukázalo, že se obával zbytečně.

Diablo 3 na Nintendo Switch vychází v kompletní edici, to znamená rovnou se všemi updaty, DLC a evolučními změnami, jimiž hra za celých 6 let své existence prošla. Třešničkou na dortu jsou pak Legend of Zelda easter eggy, jako je třeba legendární zbroj záporáka Ganondorfa, případně roztomilá slepička, jež vás bude poslušně sledovat na každém kroku.

Vyplatí se Diablo 3 Eternal Collection?

Diablo 3 Eternal Collection je vynikající port, který výbornou původní hru na nové platformě prezentuje v naprosto vybroušené podobě. Možnost díky mobilitě Nintendo Switch kosit démony a nakopat zadek samotnému Pánovi Teroru takřka kdykoli, kdekoli a s kýmkoli je prostě k nezaplacení. Pokud vám toto výborné akční RPG doposud z nějakého důvodu unikalo (vy kacíři!) a vlastníte Nintendo Switch, všeho nechte a uhánějte si pro svou kopii. Přece byste nenechali Pána Teroru čekat?

Tato recenze byla napsaná pro verzi Nintendo Switch.

Recenze Diablo 3: Eternal Collection: závěrečné hodnocení

    Hodnocení 90 % Alza.cz
Hlavní parametry: Hratelnost
90 %
Audiovizuální zpracování
80 %
Znovuhratelnost
95 %
Diablo 3: Eternal Collection; recenze

Klady

 • Mobilní Diablo bez kompromisů
 • Stále skvělá, návyková hratelnost
 • Jednoduše hratelné ve více lidech na jedné konzoli
 • Rozmanité postavy
 • Všechna DLC a updaty jsou už zahrnuty

Zápory

 • Okleštěné RPG prvky
 • Trochu komplikovanější ovládání na jednom Joy-Conu
Štěpán Lenk

Štěpán Lenk

Hraním videoher svůj volný čas trávím už pěknou řádku let, jejich recenzování jsem se ale začal věnovat až kolem roku 2017. Mými oblíbenými žánry jsou RPG a akční adventury, nepohrdnu ale i nějakým tím zápasem o přežití v battle royale titulech nebo čistokrevnou FPS. Obecně u her razím heslo, že skvělá hratelnost je nadřazená nabušené grafice.

HW nároky pro Diablo 3 PC


Minimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém Windows XP 32-bit Windows Vista 32-bit
Procesor Intel Pentium D 820 2.8GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4400+ Intel Core 2 Duo E6600 2.4GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5600+
Grafická karta NVIDIA GeForce 315 / Radeon HD 4550 NVIDIA GeForce GTX 260 / Radeon HD 4870
DirectX DirectX 9.0 DirectX 9.0
Operační paměť 1 GB 2 GB
Pevný disk 12 GB 12 GB
i Mohlo by vás zajímat

Diablo 3: Eternal Collection vyšlo 2. listopadu 2018 na Nintendo Switch. O novinkách vás budeme informovat.


Diablo 3: Eternal Collection – Dojmy z hraní (Switch)

 1. Diablo 3: Eternal Collection na podzim dorazí na Switch
 2. Diablo 3 se na Switchi hraje skvěle
 3. Diablo 3: Eternal Collection s kooperací až pro 4 hráče
 4. Horší grafika, ale skvělé snímkování

Diablo 3: Eternal Collection 2. listopadu dorazí na Switch

• Dojmy z hraní: 17. 9. 2018 • Autor: Filip Němec

Pokud sledujete herní svět trošku bedlivěji, jistě vám neuniklo, že hybridní konzole Nintendo Switch dokázala něco, co se ještě žádnému jinému hernímu systému od této svérázné japonské společnosti nepovedlo. Zatímco dříve se Nintendo zaměřovalo čistě na své vlastní tituly a hry od externích vydavatelů byly jen čestnou výjimkou, dnes si na Switchi můžeme zahrát tituly, jako je Fortnite, nebo dokonce Doom. Podobně by se pak dalo nahlížet na krok Blizzardu vypustit své Diablo 3 právě na Switchi. I Blizzard byl dříve dosti rezervovaný a své hry vydával pouze na PC. Později přidal Mac, herní konzole a nyní se tedy jeho pekelné akční RPG dostává i na Nintendo Switch. Pro někoho, kdo herní svět opravdu hodně „žere“, je tohle věc vskutku nevídaná!

Diablo III: Eternal Collection – oznamující video Nintendo Switch verze (trailer)

Nintendo společně s Blizzardem oznámili příchod pekelného RPG Diablo III na Nintendo Switch vskutku originálně a s notnou dávkou jejich specifického humoru.

Samozřejmě můžeme plakat nad tím, že to je zase jen další port pro Switch, nicméně majitelé zmíněné konzole jsou vůči tomuto faktu nečekaně benevolentní, protože trh handheldů v současnosti trochu nepochopitelně ustoupil právě Switchi – PS Vita se krčí kdesi v koutě a Nintendo DS si jede pouze „to svoje“. A především – cokoli, co si můžete vzít s sebou na cesty a zahrát třeba ve vlaku nebo v čekárně u doktora, je prostě cool. A Diablo 3 pro Switch cool opravdu je, protože obsahuje všechen doposud vydaný obsah, tedy kromě původní hry i povedený datadisk Reaper of Souls a neméně kvalitní DLC Rise of Necromancer. To vše v jedné malé krabičce, díky které budete mít své přenosné peklíčko vždy u sebe.

Diablo 3 se na Switchi hraje skvěle

Otázkou za zlatého bludišťáka samozřejmě je, jak se Diablo 3 na Switchi vůbec hraje, zejména pokud mluvíme o handheldovém režimu. Já jsem vyzkoušel obě možnosti, tedy hraní na malém displeji s připojenými Joy-cony i na velké televizi s Pro ovladačem. V obou případech lze Diablo 3 hrát zcela komfortně, protože jak Joy-cony, tak i Pro gamepad mají dostatek ovládacích prvků a ani menší analogové páčky při handheldovém hraní mi v ničem nepřekážely. 

Diablo 3 Switch; gameplay: Boss Diablo 3 Switch; gameplay: inventář

Obrázek 1: I při hraní v handheldovém režimu je interface přehledný, dostatečně viditelný, ale zároveň ne tak velký, aby zakrýval dění na obrazovce. Obrázek 2: Inventář doznal pouze velmi drobných změn, aby lépe vyhovoval hraní zejména na malém displeji.

Za sebe musím říct, že zvláště „cestovní“ Diablo má zkrátka své kouzlo. Zatímco na velké televizi není tento úkaz vlastně nic nového, a pokud vlastníte PC nebo konzolovou verzi Diablo 3, vlastně nemáte jediný důvod hrát jeho Switch verzi, ale jakmile opustíte teplo domova, potom je fakt, že máte toto fantastické akční RPG v kapse, zkrátka něco úžasného. Autoři se navíc optimalizaci pro malý display postavili čelem a opravdu vše pečlivě promysleli. Tam, kde většina portů naráží do zdi, Diablo 3 ve zdi vytvoří dveře a kde nejdou dveře, tam udělá okno. Jinak řečeno, celý interface byl přebudován pro potřeby malého displeje a podle autorů bude i množství či velikost prvků libovolně upravitelná. Za své hraní jsem nezaznamenal žádné nečitelné texty či ukazatele, které bych musel luštit lupou. 

Diablo 3: Eternal Collection s kooperací až pro 4 hráče

Nintendo Switch verze pak nebude ochuzena ani o kooperaci a to jak tu online, tak i lokální. Sám jsem se o tom mohl přesvědčit, když jsem na stánku Nintenda hrál Diablo 3: Eternal Collection opřený o stolek, kde ležely tři další Switche. Hrát jsem začínal sám, ale posléze přišel postarší pán, kterému jeden z promotérů začal hru popisovat a při zmínce, že si můžeme zahrát společně, se jen o pár sekund později kousek od mého válečníka objevila další postava. Takto přišli ještě další dva lidé a bez jakéhokoli nastavování na jedné či druhé konzoli jsme najednou hráli ve čtyřech.

Diablo 3 Switch; gameplay: kooperace

Diablo III: Eternal Collection nabízí tzv. drop in – drop out multiplayer. Do vaší hry (a naopak) tak může kdykoli vstoupit a zase odejít jakýkoli hráč.

Ani v tomto případě pak Nintendo Switch nezapomíná na své přednosti, a tak je dokonce možné odepnout Joy-cony a zahrát si na jedné konzoli ve dvou hráčích, přičemž každý z hráčů využije pouze jeden Joy-con. Takové hraní už je o něco méně komfortní vzhledem k tomu, že zbude podstatně méně ovládacích prvků a funkci chybějícího analogu pro úskoky nahradí pohybové čidlo, takže úhyby do stran provádíte máváním ovladačem. Je ale dobré vědět, že taková funkce tu je, přestože se v takovém případě neovládá Diablo 3 tak dobře jako třeba Mario Kart nebo i FIFA.

Diablo 3 Switch; gameplay: kooperace Diablo 3 Switch; gameplay: nepřátelé

Obrázek 1: S menším množstvím nepřátel je hraní v handheldovém režimu ještě přehledné. Obrázek 2: Jakmile se ale koncentrace démonů zvětší, budete mít na malém displeji Switche problém se zorientovat.

Horší grafika, ale skvělé snímkování

Diablo 3 se na Switchi hraje tak dobře zejména kvůli frekvenci snímkování, které je prakticky po celou dobu bezpečně usazeno na 60 fps a jen v extrémních případech (rozumějte při hraní 4 hráčů zároveň) může klesnout někam k 50 fps. Vždy je ale Diablo 3 svižnou a plynulou řežbou, která vázne opravdu jen v okamžiku, kdy se na obrazovce sejdou spolu se zmiňovanými čtyřmi hráči i desítky nepřátel. V takový moment se hra stává i mírně nepřehlednou, pokud hrajete v handheldovém režimu. Malý display má zkrátka svá omezení.

Diablo III: Eternal Collection – Gamescom 2018 demo (gameplay)

Podívejte se sami, jak se Diablo III na Switchi hraje a jak vypadá. Toto demo bylo k dispozici na Gamescomu i v návštěvnické části.

Vizuálně pak vypadá Diablo 3 pro Nintendo Switch velmi dobře, ale je zřejmé, že rozhodně nejde o tu nejhezčí verzi, jakou si můžete zahrát. Ústupky však nebyly tak velké, jak byste si možná mysleli. Autoři sice mírně zhoršili kvalitu některých složitějších efektů a možná i textury mají své lepší a detailnější alternativy, na první pohled byste však rozdíly hledali dost těžko. Pokud nejste extrémní grafičtí fetišisté, na vizuální zpracování Switch verze si rozhodně stěžovat nebudete.

Pokud se vám moje dojmy z hraní nezdály dosti nadšené, pak ještě doplním, že Diablo 3: Eternal Collection pro Nintendo Switch je vůbec první verze této hry, která umožňuje offline hraní. Vzhledem k charakteru konzole to byl nutný ústupek, protože ne vždy se s konzolí dokážete připojit, zejména pokud jste někde mimo civilizaci. V takovém případě se veškerý postup ukládá do konzole a synchronizuje se až v momentě, kdy se Switch připojí k internetu. Diablo 3: Eternal Collection by měla vyjít 2. listopadu 2018.

Diablo 3 Switch; screenshot: peklo na cesty

Nintendo Switch verze nabídne i svůj vlastní exkluzivní obsah, určený fanouškům Nintenda. Krom podpory figurek Amiibo najdete v Diablu III roztroušené připomínky na Zeldu. Triforce portrét, unikátní brnění a další kosmetické úpravy. Tohle zkrátka Nintendo umí.


Diablo 3 Switch – Novinky

 1. (23. 8. 2018) Diablo 3 pro Switch poprvé v pohybu
 2. (19. 8. 2018) Co všechno nám cestovní Diablo 3 přináší?

Diablo 3 pro Switch poprvé v pohybu

• Novinka: 23. 8. 2018 • Autor: Štěpán Lenk

Diablo 3 se v pohybu předvedlo na právě probíhajícím GamesComu 2018, kde si ti šťastnější z nás mohli vyzkoušet kosení démonů hezky naživo v handheld módu. Díky tomu se na internetu objevil i 7 minut dlouhá ukázka hratelnosti, takže… ale co se snažím, vy už jste stejně dávno klikli na „play”.

Diablo III Eternal Collection - Red Cube GamesCom 2018 (Gameplay)

Vývojáři z Blizzardu na GamesCom 2018 předvedli svůj port třetího Diabla pro Nintendo Switch.

Diablo 3 na Switchi běhá překvapivě plynule a podle tvůrců dosahuje stabilních 60 snímků za vteřinu v handheld módu, přičemž po připojení k TV doku nabízí rozlišení až 960p. To je na malou přenosnou konzoli více než slušný výsledek, ačkoli se tvůrci zřejmě nemohli vyhnout nějakým grafickým kompromisům. Hratelnost je ale pořád stejná, prostě klasické Diablo 3, jak ho máme rádi. Jediným zásadním problémem této hry tedy je, že stále neznáme přesné datum vydání. Jsem si ale jist, že se ho dozvíme už velmi brzy.Co všechno nám cestovní Diablo 3 přináší?

• Novinka: 19. 8. 2018 • Autor: Štěpán Lenk

Diablo 3 tedy vyjde ve verzi pro Nintendo Switch, to už je teď jasné. Vás ale nejspíš zajímá, co všechno bude hra v této edici obsahovat? Myslím, že odpověď vás potěší: Diablo 3 Switch totiž vyjde v naprosto kompletní edici pod názvem Diablo 3: Eternal Collection a krom obří expanze Reaper of Souls bude obsahovat i DLC Rise of The Necromancer a všechny vydané obsahové updaty.

Edice to tedy bude doslova našlapaná obsahem, Blizzard ale ve spolupráci s Nintendem plánuje i nějaký ten exkluzivní obsah inspirovaný sérií Legend of Zelda. Konkrétně se bude jednat o speciální set brnění nechvalně proslulého Ganondorfa, speciální rámeček Tri-Force, mazlíčka Cucco a křídla Echoes of the Mask

Diablo III Eternal Collection - Announcement Trailer Nintendo Switch (Trailer)

Diablo 3 pro Nintendo Switch sice není Diablo 4, ale i tak z něj máme upřímnou radost. Značka má totiž evidentně stále sílu a je tak pravděpodobnější, že na pokračování už nebudeme muset čekat příliš dlouho.

Diablo 3 Switch – jak to bude s hrou pro více hráčů?

Diablo 3: Eternal Collection bude možné hrát ve čtyřech lidech na jednom Switchi, případně na čtyřech různých Switchích propojených lokálně a bezdrátově, bez nutnosti internetového připojení. Samozřejmostí bude i možnost čistokrevné online kooperace, zde už se ale nevyhnete nutnosti zaplatit si službu Nintendo Online, která se oficiálně spustí v polovině letošního září.

Diablo 3 Switch, Ganondorf brnění Diablo 3 Switch, Bitva Diablo 3 Switch; inventář

Obrázek 1: Exkluzivní set brnění inspirovaný záporákem z Legend of Zelda. Obrázek 2: Kosit démony budete moci až ve čtyřech lidech na jednom Switchi. Obrázek 3: Uživatelské rozhraní bude hodně podobné konzolové verzi.

Ať už ale budete hrát lokálně či online, Diablo 3: Eternal Collection dorazí ještě do konce letošního roku, takže být vámi, pomalu bych začal s broušením mečů a opakováním všemožných zaklínadel – Ty stovky... tisíce... desetitisíce... démonů pekelných se totiž samy nepobijí.

Diablo 3 Switch, Tyrael

Kde jsou démoni, tam zákonitě musí být i andělé.

5,0 24×
Diablo III: Eternal Collection - Nintendo Switch
Hra na konzoli - Nintendo Switch, krabicová verze, žánr: akční a RPG, edice obsahuje hru Diablo 3 a datadisky Reaper of Souls a Rise of the Necromancer
849,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: NSW085
4,9 23×
Diablo III: Eternal Collection - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a RPG, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus, edice obsahuje hru Diablo 3 a datadisky Reaper of Souls a Rise of the Necromancer
599,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX528
4,9 12×
Diablo III: Eternal Collection - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a RPG, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, edice obsahuje hru Diablo 3 a datadisky Reaper of Souls a Rise of the Necromancer
549,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MXO506
4,9 156×
Nintendo Switch Pro Controller
Gamepad pro Nintendo Switch, kompatibilní se systémem Android, Windows 10, bezdrátové připojení, USB-C, vibrace, analogové páčky, reproduktor, černá barva
1 399,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: NXHW111
Vytisknout
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací