Velké zboží doručíme zdarma Velké zboží doručíme zdarma

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/nejlepsi-hry-pc-2022-elden-ring-cover-nahled.jpg

Nejlepší hry na PC: TOP 30

Co si budeme povídat, v českých luzích a hájích bylo PC „naše první“. Konzole od Sony a Microsoftu dnes již sice pomalu přebírají pomyslnou herní štafetu, ale na PC stále naleznete mnohem rozmanitější seznam všech možných žánrů. Abyste se v tom neztratili, s výběrem vám může pomoci seznam 30 nejlepších her pro PC, které se i dodnes vyplatí vyzkoušet.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xbox-game-pass-halo-ori-forza-nahled.jpg

Nejlepší hry na Xbox a PC Game Pass: TOP 30

U tak širokého spektra herních titulů, které nabízí služba Game Pass, může být hledání další oblíbené hry docela oříšek, a proto vám přinášíme náš pravidelně aktualizovaný seznam nejlepších her v Game Passu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-strilecky-warzone.jpg

Nejlepší střílečky na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 25

Střílečky vám nejsou cizí a hledáte další kousek, ve kterém byste předvedli svoji přesnou mušku? V našem redakčním výběru vám přinášíme 25 her, ze kterých si vybere každý fanoušek FPS i TPS.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-hry-na-ps5-nahled-dualsense.jpg

Nejlepší hry na PlayStation 5: TOP 30

PlayStation 5 zatím mezi námi není příliš dlouho, přesto už tato konzole představila řadu povedených exkluzivit. Zároveň si však díky zpětně kompatibilitě s PlayStation 4 hrami můžeme užít řadu již dříve vydaných herních klenotů v lepší grafice či jinými novinkami. A protože vybrat z takového množství her ty nejlepší kousky není jednoduché, dali jsme si tu práci a připravili pro vás seznam třiceti nejlepších her pro PlayStation 5. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-xbox-series-xs-hry-halo-infinite-nahled.jpg

Nejlepší hry na Xbox Series X/S: TOP 30

Konzole Xbox jsou domovem mnoha skvělých her a sami dobře víme, jak náročné je si mezi nimi vybrat, ještě když už od prvního dne nabízí Xbox Series X a Series S díky výborně zvládnuté zpětné kompatibilitě tisíce starších titulů. Právě proto jsme pro vás připravili náš pravidelně aktualizovaný seznam nejlepších her pro Xbox Series X/S.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/best-of-x-one-nahled.jpg

Nejlepší hry na Xbox One: TOP 30

Za více než osm let svého života se Xbox One stal domovem řady vynikajících titulů, které byste si jako majitelé této konzole neměli nechat ujít. Ale jaké z těch téměř 3 000 her, jež na Xbox One vyšly, opravdu stojí za vaši pozornost? V našem seznamu najdete ty nejlepší Xbox One hry současnosti napříč všemi žánry, u nichž se můžete vždy spolehnout na to, že pokud si je koupíte, neuděláte chybu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-special-cover-logo.jpg

Doom Eternal: Horde Mode, čeština a další info

Pokračování oblíbené FPS série Doom k nám dorazilo už před pár lety. Jak už to ale tak u moderních her bývá, tímto momentem jeho cesta neskončila. Právě naopak, byl to pouze začátek, o čemž se můžete přesvědčit v našem speciálu, který vám nabídne nejen informace o češtině do Doom Eternal, ale také, co nabízí dlouho slibovaný Horde Mode, nebo aktuální update 6.66.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-the-ancient-gods-part-two-recenze-logo.jpg

DOOM Eternal: The Ancient Gods – Part Two (RECENZE) – Řádné zakončení příběhu FPS roku 2020?

Rozdělením děje her na několik částí jsou známé především epizodické adventury. Ty na tomto prvku do jisté míry staví svou hratelnost, protože není nic lepšího než v jedné kapitole hráče napnout a nechat čekat na další. FPS se touto cestou moc nevydávají. Otevřený konec příběhu DOOM Eternal: The Ancient Gods – Part One byl kvůli tomu překvapením, jež nás nabudilo na The Ancient Gods – Part Two. Jak na tom očekávané finále je, vám poví naše recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-the-ancient-gods-part-two-novinka-souboj-nahled.jpg

Finální bitva proti zlu v DOOM Eternal: The Ancient Gods odstartuje už zítra (NOVINKA)

Na první část DLC The Ancient Gods jsme čekali několik dlouhých měsíců, během nichž si řada z nás základní kampaň DOOM Eternal minimálně jednou dala pěkně od začátku. Pokud netrpělivě vyhlížíte oznámení jejího pokračování, máme pro vás informace nejen o datu vydání The Ancient Gods – Part Two, ale též o tom, kam se v druhé polovině datadisku podíváme. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/bethesda-xbox-game-pass-skyrim-nahled_1.jpg

Game Pass dále roste: od pátku zde najdete 20 her od Bethesdy (NOVINKA)

Xbox Game Pass pokračuje na své cestě stát se skutečným „Netflixem her“. Knihovna několika set titulů, které za měsíční poplatek můžete hrát na PC, konzoli či mobilním zařízení s Androidem prostřednictvím cloudu, se opět výrazně rozrůstá. Od dnešního dne zde najdete 20 kousků z dílen studií pod hlavičkou Bethesdy, což znamená spoustu her ze sérií The Elder Scrolls, Fallout, Doom, Wolfenstein, Dishonored a dalších. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-ancient-gods-part-2-cover-nahled.jpg

Trailer pro Doom Eternal: The Ancient Gods – Part 2 už za pár dní (NOVINKA)

Mohlo by se to zdát jako věky, ale Doom Eternal vyšel teprve minulý rok v březnu. Několik měsíců poté vývojáři z id Software stihli vypustit také první DLC s názvem The Ancient Gods, které jsme si samozřejmě také museli vyzkoušet. A druhá část (minimálně její představení) není daleko. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-nahled_3.jpg

DOOM Eternal ve službě Xbox Game Pass už 1. října (NOVINKA)

Jen před pár dny jsme vás informovali o plánech Microsoftu odkoupit společnost Bethesda Softworks pod jejíž křídla patří studia jako Bethesda Game Studios, Arkane, MachineGames či id Software. A bylo tak jen otázkou času, kdy se v knihovně her služby Xbox Game Pass objeví tituly od jednoho ze studií patřících pod hlavičku Bethesda Softworks. První vlaštovkou je nejnovější přírůstek do série DOOM a zároveň jedno z nejlepších FPS tohoto roku – DOOM Eternal. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-the-ancient-gods-rez-nahled.jpg

Na QuakeCon at Home dostal prostor Doom Eternal i Ghostwire: Tokyo (NOVINKA)

Aktuální situace velkým herním prezentacím moc nepřeje, což nakonec pocítili také pořadatelé QuakeConu, kteří tuto oblíbenou akci zrušili. Namísto ní jsme dostali alternativu v podobě tři dny trvajícího streamu QuakeCon at Home, jenž toho ve finále nepřinesl vůbec málo. Jaké informace jsme se v jeho průběhu dozvěděli a který z titulů z produkce id Software se dočká nové expanze, vám nastíníme v našem dnešním článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/herni-soundtracky-priscilla-nahled.jpg

Nejpovedenější herní soundtracky – Hrajeme také ušima (TÉMA)

Nejsilnější herní zážitky, které si odnášíme ze svých nejoblíbenějších titulů, nejsou tvořeny pouze děním na obrazovce. Podstatnou část našeho dojmu totiž tvoří také sluchové vjemy, ať už jde o samotné efekty, nebo doprovodnou hudbu. Právě melodiím složeným k dokreslení atmosféry se budeme věnovat v našem speciálu, v němž vám doporučíme soundtracky, jež si sami rádi poslechneme i bez samotných her. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-testy.jpg

Doom Eternal (TESTY) – výkony grafických karet AMD i NVIDIA

Jak si vedou grafické karty společnosti AMD a NVIDIA v počítačové hře Doom Eternal či jaký procesor je pro tuto hru nejlepší? Tak přesně to jsme pro vás na Alza.cz otestovali! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-slayer-nahled.jpg

Doom Eternal – Základní tipy, jak přežít a zvítězit v režimu Battlemode (TIPY)

Doom Eternal opravdu vyniká kampaní pro jednoho hráče. Novinka od id Software však nabízí vedle kampaně také osobitý multiplayer značně se odlišující od konceptu prezentovaného konkurencí, což jsme mohli sami okusit na vlastní kůži. Pokud se na režim Battlemode chystáte a nechcete se v něm cítit zcela ztracení jako ze startu my, rozhodně si projděte naše základní tipy. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-cover-nahled_1.jpg

DOOM Eternal (RECENZE) – Pekelná řež, která vás nesmí minout

Jedna z nejočekávanějších FPS tohoto roku už prakticky klepe na vrata. V naší redakci jsme měli v minulých dnech možnost několikrát projít příběhovou kampaň Doom Eternal pro jednoho hráče. Co na ni říkáme, jaké má tempo hra samotná a zda se celek od roku 2016 někam posunul, vám poví naše obsáhlá recenze, z níž se dozvíte také o optimalizaci hry.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-battlemode-nahled_1.jpg

Multiplayer DOOM Eternal není pro každého (NOVINKA)

Většina recenzí zaměřených na Doom Eternal už je venku, včetně té naší. Všem textům však schází detailnější informace o hře pro více hráčů, která měla dle vývojářů z id Softu představovat určitou formu revoluce v rámci žánru. Jak na nás prozatím tato herní složka zapůsobila a zda kvůli ní nakonec upravíme naše hodnocení, vám povíme v naší krátké novince. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-hell-nahled.jpg

Doom Eternal – launch trailer je plný pekelného baletu (NOVINKA)

Akční FPS Doom Eternal je bezpochyby jednou z nejočekávanějších her tohoto roku a vývojáři se snaží, seč můžou, aby dostáli nastavenému hypu. Někdy nám předkládají gameplay ukázky ze singleplayeru, jindy to zkouší s novým multiplayerovým Battlemode, ale nejlépe stále fungují pekelně dobře sestříhané trailery, což je případ i dnešní novinky. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-eternal-demoni-nahled.jpg

HW požadavky Doom Eternal nepatří mezi nejmastnější (NOVINKA)

Do vydání Doom Eternal v tento moment zbývá už pouhých deset dní, Bethesda přesto zatím nevypustila do světa hardwarové nároky svého díla, nebo lépe řečeno je na Steamu ukázala, ale pak je velmi rychle opět stáhla. Ještě předtím se je naštěstí pro nás podařilo novinářům z Gamespotu zachytit. Na jakých strojích vám očekávaná FPS od id Software poběží, vám poví naše novinka. Přečíst více »
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací