Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky v Děčíně, Kladně a Frýdku-Místku. Stále však můžete nakupovat bezpečně a pohodlně online.
Vánoce HP, Media Šrotovné na kávovary

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/fortnite-season-4-chapter-2-nahled.jpg

Čtvrtá sezóna Fortnite: Battle Royale se nese v duchu komiksů od Marvelu (NOVINKA)

Je to neuvěřitelné, ale třetí sezóna Fortnite: Battle Royale skončila téměř bez povšimnutí, bez žádného většího eventu, ba dokonce ani bez žádných odkladů, na které jsme si po minulých sezónách už tak nějak zvykli. Každopádně, čtvrtá sezóna jménem Nexus War začala ze dne na den a jedná se o jeden velký crossover Fortnite s komiksovým univerzem od Marvelu. Jaké novinky toto téma do hry přineslo, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/epic-games-apple-nahled.jpg

Společnost Epic Games prostřednictvím Fortnite odstartovala válku s Applem a Googlem (Aktualizováno)

Poté, co společnost Epic Games do mobilních verzí Fortnite přidala možnost kupovat herní měnu V-Bucks za levnější cenu a platit přímo Epicu, čímž obešla nutnost platit marži jak Applu, tak i Googlu, byl Fortnite z App Storu a Google Play odstraněn. Epic Games zareagovalo žalobou na společnost Apple, tu ovšem soudní spor nijak netrápí, naopak celou situaci eskaluje ještě více a hrozí odříznutím Epic Games od nástrojů potřebných pro vývoj her pro systém iOS.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-joy-ride-nahled.jpg

Do Fortnite: Battle Royale v posledním updatu dorazily automobily (NOVINKA)

Třetí sezóna druhé kapitoly Fortnite: Battle Royale je v plném proudu a přinesla do hry spousty novinek, aktuální vodní téma ale pomalu ustupuje do pozadí. Hladina původně převážně zatopené mapy dokonce na většině míst klesla natolik, že studio Epic Games mohlo konečně přidat od začátku sezóny avizované dopravní prostředky – automobily. Další podrobnosti o nejnovějším updatu naleznete v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-season-3-key-art-nahled.jpg

Fortnite: Battle Royale – 3. sezóna vás spláchne množstvím novinek (NOVINKA)

Druhá sezóna Fortnite: Battle Royale trvala téměř 4 měsíce, a i když téma rivality dvou špionských agentur bylo zábavné, většina hráčů se ke konci shodla, že už to celé trvá až příliš dlouho. Větší změna přišla až s nedávným eventem The Device, účinky této události ovšem vydržely pouhých pár dní, než byly vystřídány dlouho očekávanou (a několikrát odloženou) třetí sezónou. Co do hry přinesla nového, si povíme v naší novince. Pro jistotu si s sebou vemte ručník.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-the-device-cover-nahled.jpg

Fortnite: Battle Royale – Jak hru změnil event The Device? (NOVINKA)

Ve Fortnite: Battle Royale včera konečně proběhl již několikrát odložený event The Device, kterého se sice kvůli omezení počtu hráčů mnoho lidí nemohlo zúčastnit, v konečném výsledku tato událost ale do hry přinesla celkem velkou změnu. Co všechno se během několika málo minut přihodilo, se dozvíte v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-season-3-delayed-nahled.jpg

3. sezóna Fortnite: Battle Royale se opět odkládá (NOVINKA)

Zrovna včera jsme psali o chystaném eventu ve Fortnite: Battle Royale, který by měl dovést stávající druhou sezónu druhé kapitoly až k zaslouženému odpočinku. Jenže videoherní průmysl je značně vrtkavý a o pár hodin později může být všechno jinak. A taky, že ano. Třetí sezóna se opět odkládá a s ní i chystaný event. Jaké jsou tedy nové termíny?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-doomsday-event-nahled.jpg

Ve Fortnite: Battle Royale se něco chystá – co naznačuje tajemný odpočet? (NOVINKA)

Prodloužená druhá sezóna Fortnite: Battle Royale se rychle blíží svému závěru, studio Epic Games tedy pro své fanoušky určitě plánuje něco speciálního. O tom pravděpodobně svědčí i záhadný odpočet, který se objevil v pozadí hlavního menu hry. Nejedná se ovšem o prostý odpočet do konce sezóny, tady jde o něco jiného. Co se tedy do Fortnite asi blíží?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-nolan-nahled.jpg

Ve Fortnite bude k vidění kompletní film od Christophera Nolana (NOVINKA)

Není to tak dávno, co Fortnite: Battle Royale představil svůj nový režim Party Royale, jenž má sloužit víceméně jako sociální hub. Studio Epic Games své záměry ještě potvrdilo oznámení, že během tohoto léta bude v Party Royale promítán jeden z filmů uznávaného režiséra Christophera Nolana (Temný rytíř, Počátek, Memento). Jaká položka z Nolanovy filmografie by se ale ve Fortnite mohla objevit?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-party-royale-nahled.jpg

Fortnite: Battle Royale představil nový režim bez zbraní a stavění (NOVINKA)

Pro Fortnite: Battle Royale, potažmo Fortnite obecně, jsou charakteristické 2 věci – střílení a stavění. Společnost Epic Games nicméně svůj nejslavnější herní režim obohatila o nový mód zvaný Party Royale, který je o tyto základní stavební kameny zcela oproštěn. Jaké možnosti tento režim skýtá do budoucna?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-travis-scott-nahled.jpg

Fortnite: Battle Royale – Eventu Astronomical se zúčastnil astronomický počet lidí (NOVINKA)

Pár dní nazpět jsme vás informovali o plánovaném hudebním eventu, v rámci kterého měla ve Fortnite: Battle Royale vystoupit americká rapová hvězda Travis Scott a zveřejnit svůj zbrusu nový single. První z plánovaných pěti koncertů proběhnul dnes v jednu hodinu ráno a zúčastnil se jej rekordní počet hráčů. Kolik přesně to bylo, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-astrononical-logo-nahled.jpg

Fortnite chystá další virtuální koncert – vystoupí rapper Travis Scott (NOVINKA)

Nejrůznější eventy a propojování s dalším popkulturním děním nejsou ve Fortnite: Battle Royale ničím výjimečným, bylo tedy jen otázkou času, kdy se objeví nějaká další podobná akce. Tentokrát naši cestu za nápisem „Victory Royale” osvěží dunivé basy hip-hopu, svou virtuální hudební tour zde totiž odehraje americká rapová hvězda Travis Scott. Kdy a kde se této hudební show budete moci zúčastnit, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-season-2-extended-nahled.jpg

Fortnite: Battle Royale – 2. sezóna prodloužena až do června (NOVINKA)

3. sezóna 2. kapitoly Fortnite: Battle Royale měla dorazit 30. dubna 2020 (psali jsme zde), ovšem člověk míní a Epic Games mění. Stávající sezóna se špionskou tématikou se tak navzdory původním plánům dočkává prodloužení o necelé dva měsíce, čím se nás tedy tvůrci během této doby chystají zabavit?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-deadpool-uvod-nahled.jpg

Do Fortnite: Battle Royale vtrhnul Deadpool v plné parádě (NOVINKA)

Už od začátku 2. sezóny 2. kapitoly se vědělo, že se ve Fortnite: Battle Royale v podobě skinu objeví marvelovský (anti)hrdina a žoldák s pořádně prořízlou pusou jménem Deadpool. Doposud ale nebylo jasné, jakým způsobem hráči tento stylově vyhlížející kostým získají. A naštěstí to není nic složitého.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-12-30-nahled.jpg

Fortnite: Battle Royale v updatu 12.30 přidává novou špionskou výbavu (NOVINKA)

Fortnite: Battle Royale se právě nachází v 7. týdnu 2. sezóny 2. kapitoly, do konce tedy mnoho času nezbývá. Na závěr své špionsky laděné sezóny studio Epic Games určitě chystá něco speciálního, abychom se ale do té doby náhodou nestihli nudit, přidali do hry alespoň dvě nové hračky. O co se jedná?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-choppa-nahled.jpg

Fortnite: Battle Royale přidává vrtulníky (NOVINKA)

Druhá sezóna rovněž druhé kapitoly Fortnite: Battle Royale je přibližně v polovině a ačkoli je špionské téma stále zábavné, hráči již delší dobu volali po vícero možnostech pohybu po mapě. Vývojáři ze studia Epic Games sice nějakou chvíli otáleli, nakonec ale v aktuálním updatu 12.20  vozový park rozšířili a do hry přidali helikoptéry.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-season-2-nahled.jpg

Fortnite: Battle Royale – Druhá sezóna je zde a nese se ve špionážním duchu (NOVINKA)

První sezóna druhé kapitoly Fortnite: Battle Royale byla spuštěna 15. října minulého roku a trvala dlouhé 4 měsíce. Do hry sice přinesla úplně novou mapu, jinak ale nenesla žádné viditelné téma a na změny či eventy byla podezřele chudá. Mnoho hráčů tedy začalo netrpělivě vyhlížet druhou sezónu, která dnes konečně dorazila. A budeme si v ní hrát na tajné služby a špiony.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-s4-nahled.jpg

Společnost Epic Games upřesnila datum vydání 2. sezóny chapter 2 pro Fortnite (AKTUALITA)

Fortnite je dlouhodobě jedním z hlavních želízek v ohni společnosti Epic, která se ho snaží udržovat v odladěném stavu za všech okolností, bez ohledu na to, zda naplní původně slíbené či nikoliv. Nebýt této politiky, zřejmě bychom tu měli už druhou sezónu. Vývojáři však na nic nechtěli tlačit, a tak se další kapitoly dočkáme dle oficiálních stránek až na konci příštího měsíce, přesněji řečeno 20. února. Aktuálně není úplně známo, jakým směrem se bude další etapa Fornite na PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch a mobilních zařízeních ubírat. Má však být v dosud nespecifikovaných aspektech velkolepější než ta předchozí.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-patch-1140-nahled.jpg

Patch 11.40 pro Fortnite vám umožní transformovat zbraně do jejich silnější varianty (AKTUALITA)

Update 11.40 je tu, což pro hráče Fortnite opět znamená, že se budou muset naučit žít s řadou menších i větších změn. Primární novinkou má být podle oficiálně vypuštěných informací nová mechanika sidegrading. Ta umožní suroviny sbírajícím jedincům transformovat určité zbraně u některé z mnoha výrobních stanic do silnější verze, takže když si k nim přinesete kupříkladu útočnou pušku, dostanete po odevzdání určitého počtu materiálů její těžkou variantu s vyšší bojovou efektivitou a lepší ovladatelností. 

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB23
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi