Alzaboxy MPLA280055

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/marvels-spider-man-2-logo.jpg

Marvel's Spider-Man 2 – Vše, co víme

Akční adventura Marvel's Spider-Man z roku 2018 patří mezi nejlepší komiksové hry a exkluzivity konzole PlayStation zároveň, fanoušci tak druhý díl vyhlíželi prakticky od konce závěrečných titulků. O dva roky později dorazil spin-off Marvel's Spider-Man: Miles Morales, plnohodnotný druhý díl byl ale oznámen až v roce 2021 v rámci PlayStation Showcase. Jak se bude Marvel's Spider-Man 2 hrát, kdy vyjde a další potřebné informace naleznete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mortal-kombat-1-info-cover-nahled.jpg

Mortal Kombat 1 (dříve 12) – Vše, co víme

Série Mortal Kombat se zapsala do dějin počítačového hraní především kvůli své nekompromisní brutalitě, protože během soubojů se na obrazovce objevují hektolitry krve a poškození tělesné schránky válečníků snad ve všech možných ohledech. Nyní se blíží restart série Mortal Kombat 1 (dříve neoficiálně označovaný jako Mortal Kombat 12) navazující na dlouholetou tradici. Co vše o něm víme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/devolver-direct-2023-nahled.jpg

Devolver Direct 2023 – Vše, co víme

V rámci konferencí z pásma Summer Game Fest jsme se dočkali i akce Devolver Direct, na níž známý vydavatel (nejen) indie titulů připravil oznámení nových her, ale i nabídku demoverzí k zahrání. Co o Devolver Direct 2023 potřebujete vědět, se dozvíte v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/summer-game-fest-2023-keyart-nahled.jpg

Summer Game Fest 2023: Novinky z otevírací akce celého festivalu

První velká live show letošních letních oslav videoherního průmyslu je za námi. The Kickoff Show 2023 pořádaná novinářem Geoffem Keighleym se vydařila. Nabídla hned několik důvodů k radosti, a to jak fanouškům gamingu, tak seriálů. Shrnutí toho nejzajímavějšího, co jsme během show viděli spolu, s jejím záznamem, naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ubisoft-forward-live-2023-nahled.jpg

Ubisoft Forward Live 2023 – Vše, co víme

Dřívější Mekka všech hráčů, výstava E3 v americkém Los Angeles, je definitivně zrušena, není ale třeba smutnit. Už třetím rokem ji úspěšně nahrazuje Summer Game Fest známého herního novináře Geoffa Keighleyho, kde nebude ani tentokrát chybět Ubisoft se svou konferencí Ubisoft Forward Live 2023. Kdy se koná, jak a kde přímý přenos sledovat a jaké hry uvidíme? To vše zjistíte v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xbox-showcase-2023-starfield-direct-keyart-nahled.jpg

Xbox Games Showcase a Starfield Direct – Vše, co víme

Synonymem letních oslav videoherního průmyslu se v posledních letech stal Summer Game Fest pořádaný kapacitou herní novinařiny, Geoffem Keighleym, který i letos slibuje velkolepou otevírací live show a následně týden nabitý konferencemi větších či menších herních studií a vydavatelů. Pod hlavičkou Summer Game Fest 2023 svoji showcase představí i Xbox spolu se studiem Bethesda, které v rámci samostatné prezentace slibuje bližší pohled na své očekávané vesmírné RPG Starfield. Všechno podstatné o Xbox Games Showcase a Starfield Direct se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pc-gaming-show-cover-nahled.jpg

PC Gaming Show 2023 – Vše, co víme

Jedním z taháků letošní Summer Game Fest bude bezesporu i PC Gaming Show zaměřená (jak už ostatně sám název napovídá) na projekty vznikající pro hraní na PC. Nač se (pravděpodobně) můžeme těšit, se dozvíte v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/street-fighter-6-new-logo-nahled.jpg

Street Fighter 6 (RECENZE – Souhrn)

Společnost Capcom slaví 35. výročí od vydání prvního dílu série Street Fighter. Není tedy náhodou, že se začalo živě spekulovat o ohlášení titulu Street Fighter 6, který se nakonec stal skutečností. Jedna z nejslavnějších bojovkových značek si tak žádá vaši pozornost, takže oprašte své speciální ovladače a čtěte, co vše o titulu víme.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marathon-bungie-key-art-nahled.jpg

Marathon – Vše, co víme

Zbrusu nová PvP střílečka Marathon přivádí k životu více než dvacetiletou stejnojmennou střílečku. O její resuscitaci se postarají její původní tvůrci ze studia Bungie, které má mimo jiné na kontě vytvoření populárních sci-fi stříleček Destiny i legendární Halo série. Všechno podstatné, co o této multiplayerovce potřebujete vědět, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sony-playstation-project-q-handheld-nahled.jpg

PlayStation Project Q (Project Quantum) – Vše, co víme

Handheld Project Quantum od Sony, zkráceně Project Q, je skutečností. Sony jej vydá později v tomto roce a umožní zahrát si všechny PS5 hry. Nejde ale o nástupce PlayStation Portable či konkurenci pro Switch nebo Steam Deck. Do Project Q bude možné pouze streamovat vaše hry nainstalované na PS5. Vše, co zatím o handheldu Project Q víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/netflix-novinky-06-23-nahled.jpg

Netflix: novinky červen 2023

Příval nových titulů na streamovací platformy je nikdy nekončící záležitostí, což samozřejmě platí i pro Netflix. Jaké novinky si pro nás tato populární VOD služba přichystala v červnu roku 2023? To se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/velkomesto-rozsirene-vydani-deskovka-stolni-hra-recenze-cover-nahled.jpg

Velkoměsto: Rozšířené vydání (RECENZE) – Urbanistická výzva

Malých a chytrých deskových her do kapsy nejen na cesty není nikdy dost. Takže příchod karetky Velkoměsto: Rozšířené vydání na český trh je velmi vítáno, protože vám dokáže pořádně zavařit mozek, ale zároveň neubírá nic na zábavnosti a kreativitě. Více v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/arizona-sunshine-2-key-art-nahled.jpg

Arizona Sunshine 2 – Vše, co víme

Postapokalyptická Arizona se stala dějištěm populární VR střílečky Arizona Sunhine z roku 2016. Druhý díl chce na úspěch jedničky navázat ještě víc ztřeštěnou akcí, větším množstvím krve i ustřelených končetin, ale i propracovanějším příběhem. Vše, co o Arizona Sunshine 2 potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-plucky-squire-cover-nahled.jpg

The Plucky Squire – Vše, co víme

Vydavatel úspěšných indie titulů Devolver Digital si přichystal další zajímavou hru, která má potenciál rozšířit už tak úspěšnou knihovnu her za kterými stojí (např. karetní Inscryption nebo adventura Cult of the Lamb). Co o nové adventuře The Plucky Squire odehrávající se na stránkách pohádkové knížky, ale i mimo ni víme, se dozvíte v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fairgames-heist-masks-nahled.jpg

FairgameS – Vše, co víme

Ve střílečce FairgameS od studia Haven Studios se budete mít možnost stát se moderním Robinem Hoodem a ve smyslu hesla „Bohatým brát a chudým dávat“ okrádat miliardáře po celém světě. Tento nelehký úkol vám však bude komplikovat konkurenční partička zlodějů. Vše důležité o FairgameS se dočtete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/path-of-exile-2-logo.png

Path of Exile 2 – Vše, co víme

V roce 2013 vyšla nenápadná free to play „diablovka“ Path of Exile od tehdy ještě nezávislého studia Grinding Gear Games, která nadchla celou řadu hráčů a kritiků. Zároveň tvůrci stále přidávají nový obsah, a tak se titul těší oblibě dodnes, přesto se oznámení druhého dílu na akci ExileCon v roce 2019 setkalo s bouřlivým (nadšeným) ohlasem. Path of Exile 2 však nebude pokračováním v pravém slova smyslu, ale spíše velkým updatem původní hry. Na co přesně se tedy můžeme těšit, se dočtete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/satisfactory-update-8-big-power-pylon-nahled.jpg

Satisfactory – Vše, co víme

Budovatelský simulátor Satisfactory je jako sen Henryho Forda. V prostředí nádherné exotické planety a oddychovém tempu budujete automatizovaný tovární komplex protkaný pavoučí sítí dopravníků, trubek a vlakových kolejí. Není to hra pro každého, ale pokud máte budovatelského ducha, Satisfactory vás jistě nezklame. Titul je aktuálně v předběžném přístupu, ale už nyní nabízí kvalitní a bohatý obsah. Vše, co o hře víme, naleznete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-talos-principle-2-key-art-nahled.jpg

The Talos Principle 2 – Vše, co víme

Filozofická pouť za poznáním sebe sama, The Talos Principle, dostane pokračování, ve kterém si opět budeme namáhat svoje mozkové závity v poutavém prostředí. Titul opět vyvíjí studio Croteam, které má mimo jiné na svědomí bláznivou FPS sérii Serious Sam. Co všechno o puzzle adventuře The Talos Principle 2 víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/wo-long-fallen-dynastay-info-cover2-nahled.jpg

Wo Long: Fallen Dynasty – Vše, co víme

Soulslike tituly už nejsou doménou pouze jejich „mateřského“ studia FromSoftware, protože mu na paty šlape spousta dalších šikovných vývojářů. Mezi ně se určitě řadí Team Ninja se svou sérií Nioh a jejich nejnovějším projektem Wo Long: Fallen Dynasty. Ten nás zavedl do středověké Číny, kde se postavíme démonickým hordám v náročných soubojích. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/blue-protocol-logo.jpg

Blue Protocol – Vše, co víme

Blue Protocol by se dalo nazvat jako anime MMORPG, které si bere to nejlepší z titulů, jakými jsou například Genshin Impact či podobný Tower of Fantasy. Vyvíjí jej Bandai Namco a publikuje (na západě) Amazon Games, což už samo o sobě vypadá nadějně. Vše, co o tomto free-to-play projektu víme, naleznete v následujících řádcích. Přečíst více »
123...
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací