Aktuální rychlost doručení: 
AlzaBoxy
Prodejny
Partnerská odběrná místa
Doručení na adresu

0-1 den
0-1 den
1-2 dny
0-2 dny
AlzaPlus+ Hračky? Máme!
Zobrazit katalog

God of War Ragnarok; wallpaper: cover

God of War: Ragnarök (INFO): Novinky

(Update): Článek celkově aktualizován po vydání hry, zejména o naši recenzi a hodnocení hry v zahraničí a také o informace a video popisující usnadnění a prvky přístupnosti God of War: Ragnarök.

Skandinávský chlad měl uklidnit žhnoucí nenávist Krata k řeckým bohům, jejichž řady během třídílné série God of War značně prořídly. Na severu si našel Kratos manželku, zestárl a zplodil syna Atrea. Jenže také v nordickém restartu značky nakonec poznal místní božský panteon ostrost Kratových čepelí, což se neobešlo bez odezvy. Jak bude vypadat pokračování krvavé akční adventury s názvem Ragnarök a co vše o titulu studia SIE Santa Monica víme, se dočtete na následujících řádcích.


Autor: Filip Němec, Jakub NěmecInfo


zdroj: Santa Monica Studio

God of War: Ragnarök ve zkratce

  God of War: Ragnarök

 • Žánr: Akční adventura
 • Vývojář: Santa Monica Studio
 • Vydavatel: Sony Interactive Entertainment
 • Čeština, česká lokalizace: Ano

 • Datum vydání a platformy: 9. 11. 2022 na PS5 a PS4

God of War: Ragnarök (INFO) – OBSAH

God of War: Ragnarök: Hodnocení a metacritic


God of War: Ragnarök (RECENZE) – epické pokračování severské ságy

zdroj: vlastní, videorecenze natočena pro PS5 verzi hry

i Jak hodnotíme God of War: Ragnarök?

„Splněný sen všech fanoušků God of War z roku 2018. Skvělá akční hratelnost, strhující příběh a omamující devítka světů severské mytologie. Jen to zkrátka už není taková revoluce jako v případě předchozího dílu.“

Podívejte se na celou recenzi (PS5) včetně hodnocení.

A jak hodnotí svět?

Tato hodnocení jsou platná k 3. 11. 2022.

God of War: Ragnarök: Datum vydání, platformy


God of War: Ragnarök vyšel 9. listopadu 2022 na PlayStation 4 a PlayStation 5. PS4 verzi lze kdykoli upgradovat za 10 dolarů na PS5 verzi.

God Of War Ragnarok - PlayStation Showcase 2021 Reveal Trailer | PS5

zdroj: PlayStation

První gameplay záběry God of War: Ragnarök se objevily 9. září 2021 na akci PlayStation Showcase 2021.

God of War: Ragnarök: Edice


God of War: Ragnarök vyšel ve standardní krabicové verzi pro PS4 nebo PS5, Launch edici pro PS4 nebo PS5, digitální edici obsahující PS4 i PS5 verzi a dvou sběratelských edicích. Obsah všech edic si přiblížíme níže. Podívat se můžete také na unboxing jednotlivých edic.

God of War Ragnarök – Launch Edition

Pokud si God of War Ragnarök objednáte před vydáním hry, obdržíte tzv. Launch edici, která kromě hry na Blu-ray disku obsahuje také kód ke stažení Risen Snow brnění pro Krata a Risen Snow tuniku pro Atrea. Oba bonusy se zpřístupní až postupem v příběhu.

God of War Ragnarök; screenshot: Launch edice

zdroj: PlayStation

God of War Ragnarök – Standard Edition

Standardní edice, která bude dostupná po vydání hry, vyjde ve fyzické i digitální podobně a ve verzích pro PS4 nebo PS5. Pokud si pořídíte Standard edici pro PS4, budete ji moci později upgradovat za 10 dolarů na PS5 verzi.

God of War Ragnarök – Digital Deluxe Edition

Digitální Deluxe edice obsahuje:

 • hru God of War pro PS4 a PS5
 • Kratos Darkdale brnění*
 • Atreus Darkdale Attire (kosmetický balíček)* 
 • Darkdale Blades rukojetě pro Čepele chaosu*
 • Darkdale Axe rukojeť pro sekyru Leviathan*
 • oficiální God of War Ragnarök Digital Soundtrack 
 • Dark Horse digitální Mini Artbook 
 • set avatarů
 • PS4 grafické téma 

*předměty a vylepšení se zpřístupní až postupem v příběhu

God of War Ragnarök; screenshot: Digital Deluxe edice

zdroj: PlayStation

God of War Ragnarök – Collector's Edition

Sběratelská edice God of War Ragnarök se skrývá v boxu připomínající svatyni Strážkyně vědomostí, které známe z předchozího dílu God of War. Po jejím otevření uvnitř najdete:

 • všechny bonusy z Digitální deluxe edice
 • vytištěný voucher s kódem ke stažení digitální PS4 a PS5 verze
 • steelbook (bez disku) se znázorněním medvěda a vlka
 • dvě zhruba 5 cm vysoké vyřezávané figurky norských bohů (Vanir twins) ve stylu Atreových dřevěných hraček z God of War
 • set trpasličích hracích dřevěných kostek
 • detailní zhruba 40 cm vysokou repliku Thorova kladiva z God of War Ragnarök  
God of War Ragnarök; screenshot: sběratelská edice

zdroj: PlayStation

God of War Ragnarök – Jötnar Edition

Jötnar edice představuje výběr toho nejlepšího, co by podle vývojářů ze Santa Monice Studio mohli sběratelé chtít. Ve svatyni Strážkyně vědomostí Jötnar edice najdete:

 • všechny bonusy z Digitální deluxe edice
 • vytištěný voucher s kódem ke stažení digitální PS4 a PS5 verze
 • vinylovou desku s dvěma skladbami z God of War: Ragnarök od skladatele Beara McCrearyho
 • set připínáčků s orlem, medvědem a vlkem reprezentující Faye, Krata a Atrea
 • legendární Draupnir prsten v červeném látkovém sáčku
 • set hracích kostek trpaslíka Broka s kovovým povrchem a modrými detaily
 • látkovou mapu vesmírného stromu Yggdrasilu zobrazující všech devět říší severské mytologie
 • steelbook (bez disku) se znázorněním medvěda a vlka
 • dvě zhruba 5 cm vysoké vyřezávané figurky norských bohů (Vanir twins) ve stylu Atreových dřevěných hraček z God of War
 • detailní zhruba 40 cm vysokou repliku Thorova kladiva z God of War Ragnarök  
God of War Ragnarök; screenshot: Jötnar edice

zdroj: PlayStation

God of War Ragnarök - Collector's and Jötnar Editions Official Unboxing Video | PS5 & PS4 Games

zdroj: PlayStation

God of War: Ragnarök: Čeština, česká lokalizace


Stejně jako předchozí díl, také God of War: Ragnarök u nás vyšel s českými titulky.

God of War: Ragnarök: Gameplay


God of War: Ragnarök je podobně jako jeho předchůdce akční adventura z pohledu třetí osoby, v níž se vžijete do role ničitele bohů Krata, jemuž bude pomáhat jeho syn Atreus. Kratos si na své nové dobrodružství vezme všechny zbraně prvního severského dílu, které obohatí nové runy přinášející neokoukané efekty a komba k likvidaci nordického panteonu a místních mytologických bytostí. Čeká vás ale také novinka v podobě úplně nové zbraně. O posílení svých schopností se nemusí bát ani Atreus, jenž dostal do vínku nové dovednosti.

Soubojový systém vychází z předchozího dílu, přináší však řadu novinek. Každá zbraň má vlastní nové elementární útoky zaměřené na oheň, led nebo vítr a jejich správný výběr hraje ještě větší roli. Do popředí se dostávají také štíty, kterých má Kratos k dispozici hned několik a každý sedne trochu jinému hernímu stylu. Devízou hry je také nespočet brnění a nejrůznějších vylepšení, jejichž množství a různé druhy ovšem mohou z počátku působit trochu zmatečně. Po vzoru jiných her lze na brnění přenášet vzhled jiných kousků vašeho inventáře (tzv. transmog systém), takže není třeba volit mezi statistikami a vzhledem. 

God of War Ragnarök – Vylepšené souboje a nepřátelé s CZ titulky | Hry pro PS5 a PS4

zdroj: PlayStation

Protivníky a souboje s nimi přibližuje jeden z vývojářských deníčků, který je opatřen i českými titulky.

Na rozdíl od prvního dílu se nepodíváte pouze do šesti světů Yggdrasilu, ale do všech devíti, tedy včetně Vanaheimu, Svartalfheimu a Asgardu. Původní šestice říší dostala navíc nové lokace a některé světy prošly radikální přeměnou (Midgard například postihla bájná zima Fimbulwinter znamenající předzvěst Ragnaröku, soumraku bohů).

S novými místy přichází samozřejmě také dosud neznámé příšery, které se již těší na Kratovu sekeru. Poznávacím znamením série God of War byly odjakživa bossfighty, jimž se nevyhneme ani v Ragnaröku. Nejnovější díl nepřináší ale jen majestátnější souboje s bossy, ale celkově dynamičtější a co do nepřátel početnější střety. Větší ale nejsou jen nepřátelé nebo bitvy s nimi, ale rovnou celá hra. Příběh zabere přes 20 hodin a kompletní dohrání hry minimálně dvojnásobek.

God of War: Ragnarök: Příběh


Tvůrci naplánovali Kratovi a Atreovi v God of War: Ragnarök další náročnou pouť. Otec a syn se vydají napříč devíti světy spojenými kořeny Yggdrasilu, aby se pokusili zastavit konec světa, který seveřané označují jako soumrak bohů. Příběh se odehrává několik let po událostech prvního nordického dílu, kdy v Midgardu vládne tuhá zima Fimbulwinter. Mimo jiné narazíme na Atrea v pubertálním období, kdy se chce bít s celým světem a objevovat své schopnosti, což jistě nebude po chuti stárnoucímu Kratovi, který ví, co to znamená postavit se bohům.

Poslechni si CELÝ PŘÍBĚH hry God of War (2018) | PS Play

zdroj: PlayStation

Jejich neshody budou muset jít stranou, protože společně budou čelit novým nebezpečím v podobě neznámých příšer a především dvojici hodně naštvaných bohů – Freyi a Thorovi, kteří touží vyrovnat účty ze završení God of War (2018). I tentokrát si příběh drží velmi osobní rovinu, jež zamíchá spletitými osudy hlavních hrdinů (SPOILER předchozího dílu: jen namátkou, Thor vybil téměř všechny obry, přičemž matka Atrea byla obryní; Kratos zabil Thorova bratra a Freyina syna). I přes o něco rozkročenější vyprávění a vícero nových postav jde ale opět o komorní vyprávění příběhu otce a syna, které vás pobaví i rozpláče.

God of War Ragnarök - State of Play Sep 2022 Story Trailer | PS5 & PS4 Games

zdroj: PlayStation

V God of War: Rangarok se objevují zástupci severského panteonu Freya, Týr či Thor. Zároveň se Kratos a Atreus podívají do více světů, kam je větve Yggdrasilu pustí.

God of War: Ragnarök: Přístupnost a grafické režimy


Interní studia Sony pokračují v úpravě hratelnosti svých titulů tak, aby si je mohli užít všichni hráči bez ohledu na jejich případný handicap. Autoři ze studia Santa Monica si pro druhý severský díl God of War připravili řadu přizpůsobení, jež pomohou se zobrazením (větší titulky s barevným pozadím či kontrastní rozlišení postav jsou tím nejmenším), s pohybem po lokacích, s řešením puzzlů či při soubojích. Celkově hra nabízí více než 60 různých úprav, které dovolí užít si God of War: Ragnarök hráčům s problémy se sluchem, zrakem či zhoršenou motorikou.

O ladění přístupnosti se rozpovídala pro web Game Informer vývojářka Mila Pavlin, která představila koncepci pro přístupnost v God of War: Ragnarök. Upravit lze nejen barevné schéma a hlasové pokyny, ale také další prvky ovlivňující přímo hratelnost jako označování nepřátel, jejich útoků či provádění jednotlivých chvatů. Exkluzivity pro PlayStation pravidelně přináší mnoho vylepšení pro různě handicapované a je dobře, že na ně myslí i při výletu do severské mytologie. Jednotlivé funkce představuje video níže (opatřeno je i českými titulky).

God of War Ragnarök –⁠ Objevování přístupnosti s CZ titulky | Hry pro PS5 a PS4

zdroj: PlayStation

God of War Ragnarök je bezesporu nejpřístupnější hrou ze série God of War a hrdě se tak řadí po bok dalších PlayStation exkluzivit, které si mohou užít i hráči s nejrůznějším hendikepem.

Grafické režimy PS4 a PS5 verze

PS5 verze God of War: Ragnarök podporuje celkem šest grafických režimů rozdělených do dvou oblastí podle toho, jestli preferujete lepší rozlišení či plynulejší herní zážitek (více fps). Volit tak budete v základu mezi nativním 4K rozlišením s 30 fps a dopočítávaným (upscalované) 4K rozlišením s cílem dosáhnout 60 fps.

Každý z režimů pak nabízí také možnost jakéhosi kompromisu, který drobně sníží upřednostňovaný parametr na úkor toho druhého. V případě upřednostnění rozlišení tak můžete zapnout režim v určitých momentech lehce snižující rozlišení z 4K na 1800p, ale s možností dosáhnout až na 40 fps. Oba druhy režimů pak nabízí ještě třetí variantu s podporou VRR (proměnlivé snímkovací frekvence), kterou ale musí podporovat vaše televize či monitor. Na přednosti PS5 verze se můžete podívat níže v traileru. Kromě grafických režimů to pochopitelně je haptická odezva, adaptivní triggery, prostorový zvuk a rychlejší loadingy díky SSD disku.

God of War Ragnarök - Next Gen Immersion Trailer | PS5 Games

zdroj: PlayStation

Hru lze koupit v bundlu spolu s konzolí, nejde však bohužel o žádnou speciální edici s tematickým designem konzole.

Na standardní PS4 je dostupný pouze jeden režim s full HD (1080p) rozlišením a cílením na 30 fps. Na PS4 Pro lze volit mezi režimem zaměřeným na kvalitu obrazu používající rozlišení 1440 až 1656p a s cílem 30 fps, zatímco mód dávající přednost plynulosti hry umožňuje 30 a více fps při rozlišení 1080 až 1656p. Popis všech grafických režimů PS4 a PS5 verzí najdete na obrázku níže.

God of War: Ragnarök; screenshot: grafické režimy

zdroj: PlayStation

God of War: Ragnarök: Multiplayer


Hra se zaměřuje stejně jako první díl na příběhovou kampaň pro jednoho hráče, God of War: Ragnarök tak nenabízí multiplayer.

God of War: Ragnarök: Videa, trailery, screenshoty


Trailery a další videa můžete nalézt na YouTube kanále vydavatele hry a obrazové materiály na oficiálním blogu vydavatele hry God of War: Ragnarök.

i

• Zdroje: PS Blog


Co jsme dříve napsali o God of War: Ragnarök

Soumrak bohů se blíží a bude v něm mít prsty také Kratos

Konzole PS4 přinesla během svého životního cyklu mnoho hrdinů, kteří se zapsali do srdcí hráčů, což marketingové oddělené Sony velmi dobře ví. Minulý stream zahrál na city pařanů díky návratu Aloy v Horizon Forbidden West, zatímco v rámci PS5 Showcase byl naznačen brzký návrat Krata. Velmi krátký teaser představil pouze logo a pravděpodobný název God of War Ragnarök (byl v opisu ústředního symbolu a následně vydržel na obrazovce relativně dlouho sám). Očekávat můžeme plnohodnotný druhý díl, protože tvůrce série Cory Balrog v měsících po vydání (2018) první výpravy řeckého bohobijce na sever tvrdil, že žádná DLC se nepřipravují.

GOD OF WAR 5 RAGNAROK Teaser Trailer (2021) PS5 HD

Krátký teaser God of War Ragnarök probudil představivost všech fanoušků drsného Krata. Kam se bude ubírat jeho osud?

Nyní si můžeme zaspekulovat (opět, jednou jsme tak již učinili), o čem bude „God of War 2“, protože žádné další informace mimo rok vydání 2021 se zatím nevyrojily. Ve čteních dalších řádků však buďte obezřetní, protože se v nich vyskytují SPOILERY prozrazující vyústění prvního dílu. Na ten by s velkou pravděpodobností měl God of War Ragnarök volně navazovat. Právě podtitul láká k fabulacím, které bohy pošleme po kouscích pod drn. Dle tradičních severských pověstí padne při tzv. soumraku bohů kompletní osazenstvo Valhally a s jejich koncem má co dělat potomek obryně Loki. Jak již víme, tato postava se v God of War objevila a její důležitost zřejmě poroste.

Co znamená věta „Konec se blíží“?

O smrt bohů se totiž z velké části postarají Lokiho potomci (vlk Fenrir, mořský had Jörmungand). Jenže tvůrci ze studia v Santa Monice se mohou rozhodnout vikingské báje přepracovat podle svého a jen se jimi nechat inspirovat. Možností, kam se budou ubírat scenáristické kličky, je nespočet a vůbec bych se nedivil, kdyby onen Ragnarök byl myšlen pouze metaforicky. Hráči jsou však navyklí v God of War na drsnou akci a ne filozofování, takže pravděpodobnost vyvraždění Ódinova pokolení je vysoká. Nepřátel si Kratos a Atreus během své pouti na nejvyšší horu Midgardu udělali víc než dost. Povraždění Magni a Modi jsou synové Thora, který si takové zostuzení nenechá líbit, stejně tak by se mohla mstít Freya, jejíž potomek Baldur padl pod Kratovými ranami také.

O podstatě příběhu by nám mnohé mohly prozradit také poslední slova obou hrdinů v God of War, kdy Atreus řekl svému otci: „Je to náš příběh.“, přičemž Kratos oponoval: „Je to TVŮJ příběh.“. Budeme snad v God of War Ragnarök sledovat také smrt Krata, či jeho stáhnutí do ústraní podobně jako jsme se dočkali zmizení Joela v The Last of Us Part II? Možná to chtěl sdělit hlas svalnatého reka v PS5 teaseru, když vyřkl „Čas se nachýlil. Musíš se připravit.“ Měl to být pokyn, že Atreus zůstane sám? Budeme sledovat jeho cestu jako dospělého muže? Osobně si nedokážu sérii God of War bez Krata představit, ale tvůrcům do hlavy nevidím.

Vůbec bych se nedivil, kdyby se hratelnost rozdělila mezi dvě postavy s odlišnými schopnostmi, mezi nimiž by bylo možné volně přepínat (PS5 by to zvládnout měla). Atreus totiž podle všeho dostane mnohem větší prostor projevit svůj potenciál, který zdědil nejen po otci Kratovi, ale také po matce, obryni Faye, o jejíž nadpozemské moci jsme se dozvěděli také na konci God of War z roku 2018. Snad se brzy dozvíme více, protože vydání God of War Ragnarök je v podstatě „za rohem“. Oznámeno bylo na rok 2021 pro PS5, ale zatím není jisté, jestli bude pokračování dostupné také pro konzole PS4.

• Zdroje: vlastní, YouTube (PlayStation)

PlayStation 5 Digital Edition
Herní konzole - k TV, SSD 825 GB, bez mechaniky (nepřehrává fyzické disky), možnost hraní ve 4K, menu v češtině, 1x herní ovladač - Z důvodu celosvětové nedostupnosti neznáme konkrétní termín naskladnění zboží. Veškeré přijaté předobjednávky PlayStation 5 Digital Edition jsou odbavovány postupně ze společné fronty podle data vytvoření předobjednávky a dle dostupnosti příslušné regionální verze s omezením 1ks na zákazníka. Od 23.6.2022 nepřijímáme další předobjednávky na samostatné konzole. Aktuální informace získáte pomocí „Hlídat dostupnost“. 

Cena nebyla stanovena
Těšíme se
Objednací kód: MSX005DE
PlayStation 5
Herní konzole - k TV, SSD 825 GB, Blu-ray (4K), možnost hraní ve 4K, menu v češtině, 1x herní ovladač - Z důvodu celosvětové nedostupnosti neznáme konkrétní termín naskladnění zboží. Veškeré přijaté předobjednávky PlayStation 5 jsou odbavovány postupně podle data vytvoření předobjednávky a dle dostupnosti příslušné regionální verze s omezením 1ks na zákazníka. Výhodné sety od Sony (konzole a hra) budou přednostně nabídnuty zákazníkům s předobjednávkou samostatné konzole vytvořenou do data uzavření předobjednávek na samostatné konzole, tj. 22.6.2022 (postupně), následně budou nabídnuty zákazníkům z předobjednávkové fronty na výhodné sety. 

Cena nebyla stanovena
Těšíme se
Objednací kód: MSX005
PlayStation 5 DualSense Wireless Controller - White
Gamepad pro PS5, bezdrátové připojení, 3,5mm Jack (na ovladači), USB-C (na ovladači), integrovaná baterie, vibrace, podsvícení, analogové páčky, reproduktor, mikrofon, haptická odezva, bílá barva

1 799,-
Můžete mít ihned na 29 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MSX005DS1
PlayStation 5 DualSense Wireless Controller - Midnight Black
Gamepad pro PS5, bezdrátové připojení, 3,5mm Jack (na ovladači), USB-C (na ovladači), integrovaná baterie, vibrace, podsvícení, analogové páčky, reproduktor, mikrofon, haptická odezva, černá barva

1 799,-
Můžete mít zítra od 0:05
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MSX005DS2
PlayStation 5 DualSense Wireless Controller - Cosmic Red
Gamepad pro PS5, bezdrátové připojení, 3,5mm Jack (na ovladači), USB-C (na ovladači), integrovaná baterie, vibrace, podsvícení, analogové páčky, reproduktor, mikrofon, haptická odezva, červená barva

1 899,-
Můžete mít ihned na 13 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MSX005DS3
PlayStation 5 DualSense Wireless Controller - Starlight Blue
Gamepad pro PS5, bezdrátové připojení, 3,5mm Jack (na ovladači), USB-C (na ovladači), integrovaná baterie, vibrace, podsvícení, analogové páčky, reproduktor, mikrofon, haptická odezva, modrá barva

1 899,-
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MSX005DS4
PlayStation 5 DualSense Wireless Controller - Nova Pink
Gamepad pro PS5, bezdrátové připojení, 3,5mm Jack (na ovladači), USB-C (na ovladači), integrovaná baterie, vibrace, podsvícení, analogové páčky, reproduktor, mikrofon, haptická odezva, růžová barva

1 899,-
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MSX005DS5
PlayStation 5 Pulse 3D Wireless Headset - Midnight Black
Herní sluchátka - bezdrátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, radiofrekvenční připojení, pro PC a PlayStation 5, herní režim, prostorový zvuk 7.1, s ovládáním hlasitosti

2 489,-
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MSX005PU2
PlayStation 5 Pulse 3D Wireless Headset
Herní sluchátka - bezdrátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, radiofrekvenční připojení, pro PC a PlayStation 5, herní režim, prostorový zvuk 7.1, s ovládáním hlasitosti

Cenová bomba
2 189,- Ušetříte 300,-
Můžete mít ihned na 12 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MSX005PU1
PlayStation 5 Standard Console Cover - Starlight Blue
Kryt na herní konzoli - pro konzoli PlayStation 5, barevné provedení: Starlight Blue

1 399,-
Můžete mít zítra od 0:05
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MSX005C3
PlayStation 5 Standard Console Cover - Nova Pink
Kryt na herní konzoli - pro konzoli PlayStation 5, barevné provedení: Nova Pink

1 399,-
Můžete mít zítra od 0:05
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MSX005C4
PlayStation 5 Digital Console Cover - Cosmic Red
Kryt na herní konzoli - pro konzoli PlayStation 5 Digital Edition, barevné provedení: Cosmic Red

1 389,-
Můžete mít zítra od 0:05
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MSX005deC2
PlayStation 5 Digital Console Cover - Starlight Blue
Kryt na herní konzoli - pro konzoli PlayStation 5 Digital Edition, barevné provedení: Starlight Blue

1 399,-
Můžete mít zítra od 0:05
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MSX005deC3
PlayStation 5 Digital Console Cover - Nova Pink
Kryt na herní konzoli - pro konzoli PlayStation 5 Digital Edition, barevné provedení: Nova Pink

1 399,-
Můžete mít zítra od 0:05
Skladem 3 ks
Objednací kód: MSX005deC4
PlayStation 5 Digital Console Cover - Galactic Purple
Kryt na herní konzoli - pro konzoli PlayStation 5 Digital Edition, barevné provedení: Galactic Purple

1 399,-
Můžete mít zítra od 0:05
Skladem 5 ks
Objednací kód: MSX005deC5
0
Vytisknout
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací