Dvouletá záruka pro firmy AP+ plus nový vizuál

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/gigabyte-rtx-4070-super-windforce-oc-12g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER Windforce OC 12G (RECENZE A TESTY)

Asi tou vůbec nejpovedenější grafickou kartou z nejnovější série SUPER karet společnosti NVIDIA je GeForce RTX 4070 SUPER. Právě ta totiž přinesla ten nejvyšší nárůst výkonu proti své původní variantě, tedy grafické kartě GeForce RTX 4070. Mezi ty cenově nejpříznivější GeForce RTX 4070 SUPER můžeme zařadit také grafickou kartu GeForce RTX 4070 SUPER WINDFORCE OC 12G, kterou jsme pro vás v této recenzi na Alza.cz samozřejmě nezapomněli také důkladně otestovat. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rtx-4070-ti-super-16g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G Gaming (RECENZE A TESTY)

Jedním z těch nejnovějších zástupců grafických karet herní řady TUF (The Ultimate Force ) tchajwanské společnosti ASUS je grafická karta Asus TUF GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G Gaming. A právě tuto grafickou kartu jsme pro vás na Alza.cz také důkladně otestovali. Co od ní tedy můžete očekávat a vyplatilo by se vám její pořízení? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4080-super-panther-oc-16g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4080 SUPER Panther OC 16G (RECENZE A TESTY)

Třetí a také poslední grafickou kartou z nové řady „SUPER“ karet, kterou nám společnost NVIDIA hned na začátku tohoto roku představila, je GeForce RTX 4080 SUPER. A protože právě dnes skončilo embargo na informace kolem těchto nových grafických karet, můžeme vám tak nyní představit jejich prvního zástupce, a to grafickou kartu Gainward GeForce RTX 4080 SUPER Panther OC 16G z nabídky společnosti GAINWARD. Jaký je její výkon a vyplatilo by se vám její pořízení?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4070-ti-super-panther-oc-16g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4070 Ti SUPER Panther OC 16G (RECENZE A TESTY)

V pořadí již druhou grafickou kartou z nové série SUPER, kterou si pro nás společnost NVIDIA v těchto dnech přichystala, je grafická karta GeForce RTX 4070 Ti SUPER. A protože embargo na informace kolem těchto nových SUPER karet právě vypršelo, můžeme vám představit jejich prvního zástupce, a to grafickou kartu Gainward RTX 4070 Ti SUPER Panther OC 16G. A jak tedy tato nová grafická karta dopadla v našich testech na Alza.cz? Více se dozvíte právě v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4070-super-panther-oc-12g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4070 SUPER Panther OC 12G (RECENZE A TESTY)

Pokud jste s nákupem grafické karty vyčkávali až na příchod nové a vylepšené řady grafických karet Ada Lovelace společnosti NVIDIA, pak jste se konečně dočkali, protože právě dnes začínají prodeje grafických karet GeForce s přídomkem SUPER, konkrétně grafických karet GeForce RTX 4070 SUPER. Jaký je tedy výkon nové grafické karty GeForce RTX 4070 SUPER a vyplatilo by se vám její pořízení? Tak právě na tyto otázky se vám pokusíme odpovědět v této recenzi, ve které jsme pro vás otestovali grafickou kartu Gainward GeForce RTX 4070 SUPER Panther OC 12G. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4060-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4060

Pokud se vám líbí výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4060 a plánujete si jednu také pořídit do svého herního PC, pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V jeho aktualizaci, kdy do našeho seznamu otestovaných grafických karet nově přibyla také MSI RTX 4060 GAMING X 8G, se na tyto grafické karty znovu podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi opět vybrat ty absolutně nejlepší. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/inno3d-rtx-4060-compact-8g-nahled.jpg

Inno3D GeForce RTX 4060 COMPACT 8G (RECENZE A TESTY)

Patříte k těm méně náročným hráčům počítačových her, kteří mají na nákup nové moderní herní grafické karty omezený rozpočet, navíc pak také musí řešit její umístění do stávající malé počítačové skříně? Možným řešením pro vás by pak mohla být kompaktní grafická karta Inno3D GeForce RTX 4060 COMPACT 8G z dílny hongkongské společnosti INNO3D, která je u svých grafických karet známá především svou velmi příznivou cenovou politikou. Jak se tedy této malé grafické kartě vedlo v našich testech na Alza.cz? O tom se můžete přesvědčit právě v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-dual-rtx-4060-ti-o8g-nahled.jpg

Asus DUAL GeForce RTX 4060 Ti O8G (RECENZE A TESTY)

Tou cenově nejdostupnější volbou v nabídce grafických karet společnosti ASUS jsou dozajista grafické karty z edice DUAL. Pokud tedy při výběru nové grafické karty preferujete právě tohoto velmi populárního tchajwanského výrobce grafických karet a zároveň chcete ušetřit také nějakou tu kačku, pak právě grafické karty řady DUAL by pro vás mohly být velmi zajímavou volbou. Jedním ze zástupců této „lidové“ edice je třeba také grafická karta Asus DUAL GeForce RTX 4060 Ti O8G, kterou jsme pro vás na Alza.cz v této recenzi nezapomněli také důkladně otestovat.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-proart-rtx-4060-ti-o16g-nahled.jpg

Asus ProArt GeForce RTX 4060 Ti O16G (RECENZE A TESTY)

Přijde vám kapacita grafických pamětí 8 GB u stávajících grafických karet GeForce RTX 4060 Ti pro hraní počítačových her jako nedostatečná? Možným řešením jsou nové grafické karty GeForce RTX 4060 Ti s navýšenou kapacitou VRAM na 16 GB. Příkladem může být grafická karta Asus ProArt GeForce RTX 4060 Ti O16G, kterou jsme pro vás nezapomněli také důkladně otestovat. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4060-ti-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4060 Ti

Pokud se vám líbí výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti a plánujete si jednu také pořídit do svého herního PC, pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V jeho aktualizaci, kdy do našeho seznamu otestovaných grafických karet nově přibyla také Asus DUAL GeForce RTX 4060 Ti O8G, se na tyto grafické karty znovu podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi opět vybrat ty absolutně nejlepší.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4060-gaming-x-8g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4060 GAMING X 8G (RECENZE A TESTY)

Pokud při výběru grafické karty dáváte přednost mimo jiné také prodejní úspěšnosti, pak věřte, že mezi těmi vůbec nejprodávanějšími grafickými kartami na Alza.cz figuruje například grafická karta GeForce RTX 4060 GAMING X 8G z dílny společnosti MSI, kterou jsme pro vás na Alza.cz nezapomněli také důkladně otestovat. Jaká je a jestli její prodejní úspěchy jsou zasloužené, tak právě o tom je tato recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-dual-rtx-4060-o8g-nahled.jpg

Asus DUAL GeForce RTX 4060 O8G (RECENZE A TESTY)

Jste-li méně až středně náročným hráčem počítačových her, pak by vás svou cenou, výkonem i výbavou mohla oslovit grafická karta Asus DUAL GeForce RTX 4060 O8G z nabídky populární tchajwanské společnosti ASUS. O tom se ostatně můžete sami přesvědčit právě v této recenzi, ve které jsme ji pro vás na Alza.cz důkladně otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-proart-rtx-4080-o16g-nahled.jpg

Asus ProArt GeForce RTX 4080 O16G (RECENZE A TESTY)

Spojení profesionality a umění, alespoň tak označuje společnost ASUS svůj nový ekosystém produktů označených brandem ProArt. A že se tato nová značka nevyhnula ani grafickým kartám, tak o tom vás přesvědčíme právě v dnešní recenzi, ve které si představíme grafickou kartu Asus ProArt GeForce RTX 4080 O16G. Jak se však této na první pohled elegantní grafické kartě minimalistického stylu dařilo v našich testech na Alza.cz?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4070-ti-phantom-gs-12g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4070 Ti PHANTOM GS 12G (RECENZE A TESTY)

Porozhlížíte se po nějaké grafické kartě GeForce RTX 4070 Ti? Pak byste určitě neměli vynechat také nabídku společnosti GAINWARD, obzvláště pak její herní řadu PHANTOM, ve které můžete narazit i na grafickou kartu Gainward GeForce RTX 4070 Ti PHANTOM GS 12G. A právě tu jsme pro vás nezapomněli také na Alza.cz důkladně otestovat. Jak si tedy tento PHANTOM vedl v našich testech?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4080-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4080

Pokud se vám líbí výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4080 a plánujete si jednu také pořídit do svého herního PC, pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V jeho aktualizaci, kdy do našeho seznamu otestovaných grafických karet nově přibyla také Gigabyte RTX 4080 MASTER 16G, se na tyto grafické karty znovu podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi opět vybrat ty absolutně nejlepší. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4070-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4070

Pokud se vám líbí výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4070 a plánujete si jednu také pořídit do svého herního PC, pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V jeho aktualizaci, kdy do našeho seznamu otestovaných grafických karet nově přibyla také MSI GeForce RTX 4070 GAMING X TRIO 12G, se na tyto grafické karty znovu podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi opět vybrat ty absolutně nejlepší.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4070-ti-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4070 Ti

Pokud se vám líbí výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti a plánujete si jednu také pořídit do svého herního PC, pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V jeho aktualizaci, kdy do našeho seznamu otestovaných grafických karet nově přibyla také Gainward RTX 4070 Ti PHANTOM GS 12G, se na tyto grafické karty znovu podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi opět vybrat ty absolutně nejlepší.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4070-gaming-x-trio-12g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4070 GAMING X TRIO 12G (RECENZE A TESTY)

Grafické karty herní řady GAMING TRIO patřily vždy k tomu nejlepšímu, čím se mohla tchajwanská společnost MSI ve své nabídce grafických karet pochlubit. Jestli to však platí také pro nejnovější přírůstek této populární edice, tedy grafickou kartu MSI GeForce RTX 4070 GAMING X TRIO 12G, tak o tom se můžete přesvědčit právě v této recenzi, ve které jsme ji pro vás na Alza.cz důkladně otestovali. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4090-ventus-3x-24g-oc-nahled_1.jpg

MSI GeForce RTX 4090 VENTUS 3X 24G OC (RECENZE A TESTY)

Díky příznivějším pořizovacím cenám tvoří grafické karty edice VENTUS v nabídce společnosti MSI velmi důležitou, a zřejmě také tu nejprodávanější část jejich portfolia. Grafická karta MSI GeForce RTX 4090 VENTUS 3X 24G OC spadá právě do této cenově dostupnější edice, vlastně je to ten její nejvýkonnější zástupce, a my jsme ji pro vás na Alza.cz samozřejmě nezapomněli také důkladně otestovat. Jak tedy tato nejvýkonnější VENTUS dopadla v našich testech? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4090-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4090

Líbí se vám výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4090 a plánujete si jednu pořídit do svého herního PC? Pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V něm se totiž na tyto grafické karty podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi vybrat ty absolutně nejlepší. Díky jejich porovnání podle rozličných kritérií si budete moci udělat přehledný obrázek o tom, která z nich by mohla být tou nejlepší volbou právě pro vás. Přečíst více »
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací