Alza Dny květen 2. týden Nákupy pod palcem s aplikací Alza

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/yale-linus-chytry-zamek.jpg

Yale: pořiďte si chytrý zámek, napište recenzi a získejte voucher

Chce zlepšit zabezpečení své domácnosti? Pak by se vám mohl hodit chytrý zámek, který bezpečnost povznese na další úroveň. A pokud vsadíte na ověřenou kvalitu značky Yale, jistě vás potěší akce, kterou jsme si pro vás ve spolupráci s ní připravili. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vybrat-sklenik_1.jpg

Jak vybrat skleník a na co se při jeho výběru zaměřit

Kdo by nechtěl chutná rajčata, voňavé bylinky nebo třeba sladké jahody kdykoli se mu zamane? S pomocí skleníku si je můžete dopřát i vy. Jak postupovat při jeho výběru a na co si dát pozor? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/zahradni-kalendar-duben-tipy.jpg

Zahradní kalendář: Duben na zahradě

V dubnu je zahrada již v rozpuku, a proto je nutné věnovat jí mnoho času a péče. Žádný zahrádkář by neměl opomenout zkontrolovat půdu, trávník a postarat se nejen o okrasné, ale i o zeleninové a ovocné záhony. V našem článku vám připomeneme důležité práce, které byste měli tento měsíc obstarat. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/bosch-professional-pro360-nahled.jpg

Nářadí Bosch nyní pořídíte s prodlouženou zárukou a věrnostními body

Volá vaše dílna, domácnost či zahrada po novém nářadí? Pak vám zajisté přijdou vhod akce, které si pro své zákazníky připravila značka Bosch Professional. Na vybrané nářadí této značky nyní můžete získat prodlouženou záruku, takže si užijete tři roky bez starostí. A kromě spolehlivého a výkonného parťáka pro vaše projekty navíc získáte za každé 18V nářadí Bosch Professional i body, které můžete vyměnit za zajímavé odměny: kufr L-boxx, akumulátor GBA 18V 4.0 Ah nebo sadu akumulátoru a nabíječky GBA 18V 4.0 Ah a GAL 1880 CV. Radost si tedy můžete udělat hned několikrát. Jaké jsou podmínky této akce? Přečtěte si více. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vertikutace-travniku.jpg

Jak na správnou vertikutaci trávníku

Vertikutace trávníku je důležitý úkon pro udržení zdravého a krásného trávníku. Pomáhá odstranit mech, staré trávníkové zbytky a řídké chuchvalce. Umožňuje lepší proudění vzduchu, vody a živin k trávě, a zlepšuje tak její kvalitu. Jak správně vertikutaci provádět a kdy je pro tento proces ideální období? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/brezen-na-zahrade.jpg

Zahradní kalendář: Březen na zahradě

První jarní měsíc březen s sebou přináší celou řadu činností, které je potřeba udělat, aby vaše zahrada jen kvetla. Vyplatí se věnovat pozornost ovocným stromům, okrasným dřevinám i trávníku. V březnu je již čas i na výsev zeleniny, úpravu živého plotu nebo výsadbu růží. Co všechno je vhodné v tomto měsíci na zahradě udělat? Připravili jsme pro vás několik užitečných tipů. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-se-zbavit-plevelu-2024.jpg

Jak vyzrát na plevel v zahradě

Jak odstranit plevel na zahradě, v trávníku či ve spárách dlaždic? Je potřeba vždy sáhnout po chemickém herbicidu, nebo existují i jiné, méně agresivní cesty? Vše na téma odstraňování plevele vám objasní náš článek. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/uniarch2.jpg

Jděte na ochranu své domácnosti chytře s Uniarch!

Na český trh právě vstoupila nová značka Uniarch. Právě pod tímto názvem nyní najdete skvělé nové možnosti pro zvýšení bezpečnosti své domácnosti. Uniarch je totiž synonymem pro pokročilé a technologicky vyspělé kamery a bezpečnostní systémy, které jsou zároveň snadno použitelné a cenově výhodné. Vyplatí se vám si toto jméno zapamatovat a vybírat své budoucí bezpečnostní kamery chytře. Přidáme vám pár tipů na ty nejlepší z naší nabídky. O které jde? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/unor-na-zahrade-nahled.jpg

Zahradní kalendář: Únor na zahradě

Prosinec a leden byly spíše takové odpočinkové měsíce co se týče péče o zahradu. Únor na zahradě už přináší skutečnou přípravu na jaro. Abyste se dočkali krásných stromů, které vám budou dělat během jarních a letních měsíců radost, a mohli jste sbírat chutné plody, je potřeba pomalu probouzet a chystat vaši ospalou zahradu. Nastává čas prořezávání, odkrývání, ale i výsadby. Přečtěte si, do čeho se pustit a na co si dát pozor. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/leden-na-zahrade-zima.jpg

Zahradní kalendář: Leden na zahradě

Hýčkejte svou zahradu a vše, co na ní máte, i v zimních měsících. Kontrolujte své stromy a keře, pečujte o zeleninu a zvířecí kamarády, kteří se u vás občas zastaví v krmítku. Poradíme vám, jak pečovat v lednu o dřeviny v závislosti na sněhové pokrývce a jak se úspěšně zbavit škůdců na stromech. Dáme vám ale i další užitečné tipy související se zahradou v lednu. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/okrasne-stromy-jaky-vybrat.jpg

Okrasné stromy: jaké vybrat pro menší zahradu?

Máte malou zahradu a jste přesvědčeni, že se vám tam žádný strom nevejde? Omyl! I malá zahrada může mít stromy, stačí jen vybrat ty správné. V našem článku vám představíme ty nejlepší okrasné stromy, které vaší zahradě dodají barvy, radost a stín. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/prosinec-na-zahrade.jpg

Zahradní kalendář: Prosinec na zahradě

Zahrada si zaslouží péči i v zimě. Především okrasné stromky je třeba chránit před polámáním a neměli byste ustat ani v pravidelném zavlažování. To samozřejmě není vše, v zimním období, obzvláště v prosinci, si můžete krásně vyhrát s vánoční výzdobou nebo připravit nádherné krmítko pro ptáčky. Přečtete si, co vše byste měli v zimě udělat Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/listopad-na-zahrade_2.jpg

Zahradní kalendář: Listopad na zahradě

Konec sezóny je tady a zahrada ještě naposledy v tomto roce hýří barvami. Stromy ztrácejí barevné listí, objevují se první zimní plody, ale současně ještě dokvétají některé květiny a stále lze sklízet poslední zeleninu. Velké množství spadaného listí je navíc skvělým způsobem, jak si dopřát pohyb na čerstvém vzduchu. Čeká vás rytí a hrabání za účelem úpravy a úklidu půdy před zimou. Jak o zahradu pečovat v listopadu a na co nezapomenout?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/podzimni-zahrada.jpg

Zahradní kalendář: Říjen na zahradě

Říjen je měsícem, který se nese v duchu poslední sklizně pozdních druhů ovoce a zeleniny. Nastává také pravý čas pro výsadbu nových stromů a keřů, jarních cibulovin a trvalek. V tomto měsíci je rovněž potřeba připravit záhony a trávník na nadcházející sezónu, což s sebou nese spoustu rytí, hnojení a zazimování. A na co ještě nesmíte v říjnu zapomenout? To a mnohem více se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Philips-Hue-Home-Secure.jpg

Philips Hue kombinuje chytré osvětlení se zabezpečením domácnosti

Chytré domácí zabezpečení Philips Hue Home Secure spojuje osvětlení s bezpečnostními kamerami a kontaktními senzory. Výsledkem je dokonalá symbióza, která vám umožní mít váš domov neustále pod kontrolou. Přečtěte si, jaké jsou jeho hlavní výhody a proč by mělo být součástí i vaší chytré domácnosti. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nanoleaf-banner.jpg

Nanoleaf 4D zajistí světelnou show kolem vaší TV obrazovky

Na CES 2023 představila společnost Nanoleaf celou řadu chytrých světelných zařízení. A právě dnes si můžete to nejzajímavější u nás koupit! O co jde? Nanoleaf 4D TV Screen Mirror je komplexní sada, která zcela změní vaše vizuální zážitky při sledování jakéhokoli obsahu na velké TV. Jak přesně funguje? A na jaké efekty se můžete těšit? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/zari-na-zahrade.jpg

Zahradní kalendář: Září na zahradě

Září je jedním z hlavních měsíců sklizně a zpracování dozrálé úrody. Je to čas kompotování, moštování, zavařování, sušení apod. Čekat na vás bude také úklid spadaného ovoce, příprava a zateplení záhonů, sekání trávy, likvidace škůdců a spousta dalších činností, které je potřeba vykonat na začátku podzimního období. Víte, co ještě můžete vysadit a jak se máte postarat o choulostivá rajčata? To a mnohem více vám poradíme v našem zářijovém článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/black-decker-naradi.jpg

BLACK+DECKER® s 18V aku systémem nabízí pokrokové řešení pro dům, dílnu i zahradu

Pokrokovou řadu kvalitního elektrického nářadí pro dům, zahradu i dílnu představuje společnost BLACK+DECKER®. Řada POWERCONNECT™ je specifická tím, že pro všechny produkty lze využít jeden 18V akumulátor i jednu nabíječku, což přináší mnoho výhod i vítanou finanční úsporu. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hygge-bydleni.jpg

Hygge styl: útulnost a hřejivá pohoda

Poznejte nový hygge styl, který k nám přišel až z dalekých severských zemí a který vyznává hlavně útulnou, příjemnou a poklidnou atmosféru. Kde všude se hygge styl může uplatnit a jak si například zařídit domácnost v hygge stylu? Více vám prozradí náš článek. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-postavit-zahradni-domek-nahled.jpg

Jak postavit zahradní domek

Sklad na nářadí nebo místo, kde můžete nerušeně odpočívat. I to může být zahradní domek. Jak zahradní domek postavit a na co si dát pozor? Přečíst více »
123...
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací