Během svátku 28.9.  mají všechny pobočky otevřeno, kromě prodejem Brno-Bystrc, Děčín, Frýdek-Místek, Příbram a Kladno.

Dvouletá záruka pro firmy AlzaErgo

Horizon Forbidden West – Vše, co víme

Zobrazit katalog

• Autor: Filip Němec

(Update): Přidány informace ke spekulované kompletní edici hry, která má kromě PS5 vyjít také na PC.

Aloy sice dočasně odvrátila v akčním RPG Horizon Zero Dawn (2017) zkázu světa, aby jej však ale mohla zachránit, vydává se v pokračování Horizon Forbidden West na Zakázaný západ, kde musí s pomocí starých známých i čerstvých spojenců porazit novou hrozbu. Vše, co potřebujete o Horizon Forbidden West vědět, najdete v tomto článku.

Horizon Forbidden West; screenshot: cover

zdroj: Sony

Horizon Forbidden West ve zkratce

    Horizon Forbidden West

  • Žánr: Akční RPG
  • Vývojář: Guerrilla Games
  • Vydavatel: Sony Interactive Entertainment
  • Čeština, česká lokalizace: Ano

  • Datum vydání a platformy: 18. 2. 2022 na PS5 a PS4

Horizon Forbidden West: Vše, co víme – OBSAH

Horizon Forbidden West: PC verze


Podle informací od v poslední době neomylného leakera billbil-kuna vyjde Horizon Forbidden West na PC, a to rovnou v kompletní edici spolu s rozšířením Horizon Forbidden West: Burning Shores. 

Podle billbil-kuna k tomu má dojít velmi brzy, oznámení a dokonce vydání hry je podle něj na spadnutí. Kompletní edice by přitom měla být dostupná na Steamu a Epic Games Storu.

I když zatím vydání hry na PC není oficiálně oznámeno, pár dní před zveřejněním spekulace singapurská hodnotící agentura udělali rating kompletní edici Horizon Forbidden West, která podle popisu míří na PS5 a vzhledem k tomu, že se billbil-kun v poslední době nejen nemýlí, ale přináší velmi přesné a detailní informace, spekulace se nejspíš dříve či později skutečně vyplní.

Horizon Forbidden West: Datum vydání, platformy a kompletní edice


Horizon Forbidden West vyšlo 18. února 2022 na PlayStation 4 a PlayStation 5. 

V září 2023 se objevily spekulace o vydání Horizon Forbidden West v kompletní edici, která by obsahovala také samostatné rozšíření Burning Shores. Naznačuje to hodnocení singapurské agentury, která udělila věkový rating zatím blíže nespecifikované kompletní edici hry Horizon Forbidden West, což může znamenat s největší pravděpodobností právě vydání základní hry a rozšíření Burning Shores v rámci jednoho balíčku. Zatímco rating zmiňuje vydání pouze na PS5, podle dobře informovaného leakera billbil-kuna vyjde hra v kompletní edici také na PC. Spekulované verzi pro počítače se věnujeme v samostatné kapitole.

PS4 verzi Horizon Forbidden West je možné zdarma upgradovat na PS5 verzi. Jde o poslední PlayStation exkluzivitu, která tento bezplatný upgrade nabízí.

Horizon Forbidden West - Announcement Trailer

zdroj: Sony

Hra byla oznámena 12. června 2020 na akci PlayStation 5: Future of Gaming.

Horizon Forbidden West: Třetí díl je již oficiálně ve vývoji


Pokud jste druhý díl série Horizon dohráli až do konce, zcela určitě nemáte pochyby o tom, že někdy v budoucnu vznikne třetí díl, který příběh celé série uzavře. Už samotné DLC Burning Shores vlastně slouží jako takový malý prolog právě ke třetímu dílu. Nemusíme ale nad ničím spekulovat, že se na pokračování Forbidden West už pracuje potvrdili sami vývojáři.

S jistotou zatím víme pouze to, že hlavní postavou dalšího dílu bude opět Aloy a příběh bezprostředně naváže na rozšíření Burning Shores, ve kterém začínáte budovat tým odvážných lidí, kteří budou mít jediný, zdánlivě nesplnitelný úkol – zastavit umělou inteligenci Nemesis, která se z vesmíru blíží k Zemi s cílem kompletně vyhladit celý život.

Horizon Forbidden West; screenshot: Sylens

zdroj: PlayStation

Kam nás třetí díl zavede, zatím nevíme, podle pohledu Sylense na zeměkouli na konci druhého dílu lze ale soudit, že zůstaneme v Americe.

Zveřejněný pracovní inzerát na designéra robotických nepřátel právě pro třetí díl vypovídá o tom, že mechanizovaných protivníků by mělo být ještě více než ve dvojce a zároveň naznačuje, že bychom se mohli dočkat přepracování soubojového systému, zejména co se týče boje na blízko. Odhadujeme, že se hry dočkáme až za několik let, i když čekání pravděpodobně nebude tak dlouhé jako v případě druhého dílu, na který si hráči museli počkat pět let. Další podrobnosti si můžete přečíst v samostatném článku, kde se projektu pracovně nazvanému Horizon 3 věnujeme.

Studio Guerrilla Games má navíc v přípravě hned několik dalších titulů z univerza Horizonu. Kromě pokračování Forbidden West se pracuje na online hře, seriálové adaptaci pro Netflix Horizon 2074 a spekuluje se také o remasteru prvního dílu Horizon Zero Dawn pro PlayStation 5.

Horizon Forbidden West: Příběhové DLC Burning Shores


19. dubna 2023 vyšlo DLC Burning Shores rozšiřující původní hru o nový příběh a prostředí postapokalyptického Los Angeles. Kromě toho, že bezprostředně navazuje na konec Forbidden West, přináší toto DLC také zatím neznámé nepřátele i nové zbraně a vybavení. Rozšíření vyžaduje původní hru a vyšlo pouze pro PlayStation 5.

Více se DLC Horizon Forbidden West: Burning Shores věnujeme v samostatném článku.

Horizon Forbidden West: Burning Shores - Launch Trailer | PS5 Games

zdroj: PlayStation

Horizon Forbidden West: Aktualizace


Poslední update Horizon Forbidden West se zaměřuje zejména na majitele DLC Burning Shores, v němž se Aloy často pohybuje ve vodě. To může být nepříjemné hráčům trpícím tzv. thalassofobií, tedy strachem z velkých vodních ploch, jako jsou jezera nebo otevřené moře. Update mimo jiné umožňuje zvýšit viditelnost pod vodou nebo zapnout neomezené dýchání, což by mělo snížit strach z utopení.

Z hlediska přístupnosti pak hra nabízí nově také možnost nastavit si velikost titulků, upravit zobrazování konkrétních barev, což pomůže hráčům trpícím barvoslepostí, zapnout asistovanou navigaci herním světem, a co je velmi vítané, povolit také automatické sbírání předmětů. Detaily o aktualizaci najdete zde.

Update 1.17 (červenec 2022)

Vývojáři i nadále pokračují nejen v ladění menších bugů a chyb, ale přidávají také nové funkce a právě patch 1.17 jich obsahuje hned několik. Tou největší je podpora VRR (Variable Refresh Rate, proměnlivá obnovovací frekvence) zaručující větší plynulost obrazu v okamžicích, kdy například z důvodu na výkon náročné lokace dojde k poklesu snímkování. Podrobněji se vysvětlení VRR a tomu, jak funguje, věnujeme zde.

K tomu navíc vývojáři přidali také podporu HFR (High Frame Rate, vysoká snímkovací frekvence), což je technologie umožňující zdvojnásobit snímkovací frekvenci, což v kombinaci s VRR pro Horizon Forbidden West znamená, že nově hra dokáže běžet s obnovovací frekvencí v rozsahu 60 až 120 fps.

Nově v nastavení grafiky najdeme také Vyvážený grafický režim připravený zejména pro zobrazovací zařízení s frekvencí 40 Hz. Kompletní výčet novinek, jež dále zahrnuje především drobné opravy v rámci hlavních a vedlejších misí a celkové stability hry, najdete zde.

Horizon Forbidden West | VRR & HFR Update Trailer

zdroj: Guerrilla Games

Update 1.14 (červen 2022)

Začátkem června obdržela hra Horizon Forbidden West velký bezplatný update, který je určen zejména těm hráčům, kteří si chtějí celou výpravu na Zakázaný západ zopakovat. Přidává totiž do hry režim New Game+ umožňující zahrát si příběhovou kampaň od začátku, ovšem s již získaným vybavením a odemčenými skilly.

Odměnou za dohrání kampaně prostřednictvím New Game+ režimu vám budou nové zbraně a také trofeje. A kdo už má pocit, že druhé dobrodružství Aloy zvládne s lukem.. pardon, prstem v nose, může zvolit novou ultra hard obtížnost.

Autoři také vyslyšeli volání hráčů a přidali nové funkce. Nově tak jde na všechna vaše získaná brnění aplikovat vzhled z jiného kusu, aniž by došlo ke změně vlastností a také je konečně možné resetovat odemčené dovednosti a skill pointy investovat znovu. Došlo i k vylepšení vyhlazování textur v Performance režimu na PS4 Pro a PS5. V příštím updatu by se pak měla objevit také podpora VRR (variabilní obnovovací frekvence) a 40 fps mód.

Horizon Forbidden West - Major Update 1.14 Trailer | PS5 & PS4 Games

zdroj: PlayStation

Horizon Forbidden West: Recenze a metacritic


i Jak hodnotíme Horizon Forbidden West?

„Horizon Forbidden West překonává Zero Dawn ve všech ohledech. Udivuje nejen skvělou hratelností, poutavým příběhem či aktivitami napěchovaným otevřeným světem, ale také úžasně navrženými nepřáteli, na které budete vzpomínat možná déle než na Aloy samotnou.“

Podívejte se na celou recenzi (PS5) včetně hodnocení.

A jak hodnotí svět?

Tato hodnocení jsou platná k 30. 7. 2023.

Horizon Forbidden West: Regalla a další edice


Hra Horizon Forbidden West je aktuálně dostupná ve třech edicích: kromě standardní (fyzické i digitální) je možné koupit speciální a digitální deluxe edici. V rámci předobjednávek byla dostupná také sběratelská a Regalla edice, ty už jsou však nyní vyprodané. Obsah jednotlivých edic najdete níže:

Speciální edice obsahuje kromě hry na blu-ray disku (PS4 nebo PS5 verze) také steelbook, menší artbook a ingame bonus ve formě speciálního oblečku a zbraně. PS4 verze stojí 1 999 Kč, PS5 verze 2 299 Kč.

Digitální deluxe edice za 2 379 Kč obsahuje kromě PS4 a PS5 verze hry dva bonusové oblečky, dvě speciální zbraně, ingame balíček s náboji, lékárničkami a dalšími předměty, exkluzivní pózu do foto módu, digitální artbook, digitální soundtrack a digitální verzi grafické novely The Sunhawk podle série Horizon.

Horizon Forbidden West; screenshot: speciální edice Horizon Forbidden West; screenshot: digital deluxe edice

zdroj: Sony

Obrázek 1: Speciální edice. Obrázek 2: Digitální deluxe edice.

Sběratelská edice za 4 999 Kč obsahuje kód ke stažení digitální PS4 a PS5 verze, steelbook, menší figurku Aloy a větší figurku tremortuska (sošky vyžadují montáž), mini artbook, dva bonusové oblečky, dvě speciální zbraně, ingame balíček s náboji, lékárničkami a dalšími předměty, exkluzivní pózu do foto módu, digitální artbook, digitální soundtrack a digitální verzi grafické novely The Sunhawk podle série Horizon.

Regalla edice za 6 699 Kč obsahuje kód ke stažení digitální PS4 a PS5 verze, steelbook, repliku komunikátoru Focus na podstavci, repliky robodinosaurů sunwing a clawstrider, látkovou mapu, dvě umělecké pohlednice, menší figurku Aloy a větší figurku tremortuska (sošky vyžadují montáž), mini artbook, dva bonusové oblečky, dvě speciální zbraně, ingame balíček s náboji, lékárničkami a dalšími předměty, exkluzivní pózu do foto módu, digitální artbook, digitální soundtrack a digitální verzi grafické novely The Sunhawk podle série Horizon.

Horizon Forbidden West; screenshot: sběratelská edice Horizon Forbidden West; screenshot: Regalla edice

zdroj: Sony

Obrázek 1: Sběratelská edice. Obrázek 2: Regalla edice.

Horizon Forbidden West: Čeština, česká lokalizace


Horizon Forbidden West u nás vyšlo s českými titulky.

Horizon Forbidden West; screenshot: stroje

zdroj: Sony

Krajinu kromě robotických hrozeb sužují i masivní bouře.

Horizon Forbidden West: Příběh


Příběh Horizon Forbidden West navazuje na předchozí díl, opět se tedy vracíme na Zemi 31. století, kde sledujeme osud mladé hrdinky Aloy, která se šest měsíců po poražení umělé inteligence HADES na konci Horizon Zero Dawn musí postavit novým nebezpečím. Zastavit musí ničivou nákazu zvanou Rudá plíseň, jež pohlcuje, přičemž vrásky na čele Aloy vyvolávají i masivní bouře, které se neustále stupňují. „Život na Zemi směřuje k dalšímu vyhubení a nikdo neví proč,“ stojí na oficiálních stránkách Horizon Forbidden West.

Horizon Forbidden West | Příběhový trailer s CZ titulky

zdroj: PlayStation

V závěru příběhového traileru vidíme novou a očividně důležitou postavu. Tajemnou Tildu si zahrála kanadská herečka Carrie-Anne Moss, kterou známe především ze série Matrix.

Pátrání po původu rudé nákazy Aloy zavede na západní pobřeží bývalých Spojených států amerických, mimo jiné i do oblasti dávno zničeného a vegetací porostlého San Francisca. I tentokrát se totiž příběh zaměřuje nejenom na události v postapokalyptickém 31. století, ale také na osudy Dávných a zničení Země. Příběh odpovídá na mnohé otázky prvního dílu a jeho znalost je tak velmi důležitá, předchozí události hra nicméně shrnuje v krátkém filmečku. Nebo si můžete přečíst naši rekapitulaci a vysvětlení příběhu Horizon Zero Dawn.

Horizon Forbidden West; screenshot: San Francisco

zdroj: Sony

V Horizon Forbidden West prozkoumáte nové prostředí západního pobřeží bývalých Spojených států amerických.

Horizon Forbidden West: Gameplay


Horizon Forbidden West se stejně jako jeho předchůdce odehrává v obřím otevřeném světě, kde budeme postupně odhalovat vrstevnatou dějovou linii, plnit spoustu vedlejších questů, lovit běžná či mechanická zvířata, sbírat nejrůznější materiály a z nich si posléze craftovat a upgradovat vlastní výbavu. Hratelnost staví na stejných principech, ale nabízí ještě více možností a volnosti. Důležitou roli i nadále hraje taktický přístup – stejně jako v předchozím dílu musíte jednotlivé druhy mecha-dinosaurů nejprve nastudovat, čímž odhalíte jejich silné a slabé stránky a zranitelná místa na kovových tělech.

Horizon Forbidden West - State of Play Gameplay Reveal

zdroj: Sony

Vůbec první gameplay ukázka se odehrává poblíž trosek Golden Gate Bridge v San Francisku.

Aloy budou znepříjemňovat život nové druhy nepřátel, jako je například mechanický mamut tremortusk, létající robotičtí dinosauři sunwingové či clawstrideři připomínající dromaeosaury, přičemž některé nové protivníky mohou fanoušci znát už z Horizon Zero Dawn komiksu. Robotičtí nepřátelé tvoří uvěřitelnější svět, ve kterém hrají roli zejména jeho ochránců. Některé druhy tak mezi sebou komunikují či se třeba navzájem brání. Výpravy Aloy ovšem zkříží i nebezpečná lidská společenství, jako je kupříkladu rebelující frakce kmene Tenakth. Nechají si říkat Raiders (nájezdníci) a z nějakého záhadného důvodu dokáží ovládat stroje.

Autoři vylepšili šplhání, díky Focusu si totiž Aloy může zvýraznit úchyty a díky celkově větší volnosti můžete šplhat téměř kamkoli chce. Horkou novinkou je naopak možnost potápět se, ve vodě přitom nebude bojovat jen se silnými mořskými proudy, ale i vodními nepřáteli. Nedostatkem kyslíku však Aloy trpět díky dýchacímu přístroji nebude. Pohyb světem pak usnadňují i dva nové nástroje: kotvička Pullcaster pro přitáhnutí se na vyznačená místa a štít Shieldwing fungující i jako padák. Souboje tak jsou více vertikálními a protivníky můžete překvapit také shora. Velkých úprav se dočkal také soubojový systém. Kompletně přepracován byl boj na blízko s kopím, kde využijeme nová, postupně se odemykající komba, zatímco pro boj na dálku vývojáři přichystali několik tříd nových zbraní.

Horizon Forbidden West - Tribes of the Forbidden West

zdroj: PlayStation

Hlavním nepřítelem Aloy bude rebelující frakce kmene Tnakath, ve videu však můžeme slyšet i zmínku o dalším záhadném kmeni, který se zaměřuje na rozkrývání tajemství staré civilizace.

Horizon Forbidden West: Herecké obsazení


Z Horizon Zero Dawn se vrátila Ashly Burch (The Last of Us Part II), která i tentokrát vdechla život Aloy. Ze známých tváří prvního dílu pak nechybí ani skvělý Lance Reddick (John Wick), představitel tajemného Sylense nebo John MacMillan (Světová válka Z) v roli spojence Varla. Herecké obsazení ale odhaluje i nové tváře, například Noshira Dalala (Red Dead Redemption II), jenž se zhostil role záporáka Kotalla. Největší hvězdou obsazení je však kanadská herečka Carrie-Anne Moss (Matrix). Ta v Horizon Forbidden West hraje záhadou Tildu, která se poprvé představila v příběhovém traileru. Níže se můžete podívat na video představující hlavní herce Horizon Forbidden West.

Horizon Forbidden West - Meet the Cast | PS5, PS4

zdroj: PlayStation

Horizon Forbidden West: Herní svět, rozsah a délka hry


Herní plocha nového Horizonu by se z geografického hlediska rozpíná od státu Utah až k Tichému oceánu – odtud právě pramení podtitul hry Forbidden West (Zakázaný západ). Hra je tedy svou rozlohou o něco větší než první díl, celá plocha se navíc ještě opticky zvětšila díky novým podvodním oblastem, které můžete taktéž prozkoumávat.

Horizon Forbidden West; screenshot: džungle Horizon Forbidden West; screenshot: sníh

zdroj: vlastní

V Horizon Forbidden West navštívíte vyprahlou poušť, zasněžené vrcholky hor, zarostlou džungli i podvodní svět.

Autoři se nezaměřili na bezúčelné zvětšování herního světa, ale spíše na jeho detaily a celistvost, která má vylepšit i zážitek z příběhu. I tentokrát hlavní dějová linka tu a tam odbočuje do menších questů, které pomohou vykreslit svět 31. století a osvětlí zánik naší současné civilizace.

Hlavní příběhovou linku Horizon Forbidden West dohrajete za zhruba 30 hodin, díky velkému množství vedlejšího obsahu vám ale hra vystačí minimálně na dvojnásobek. Stejně jako v případě prvního dílu nejspíše tvůrci časem přidají i režim New Game+.

Horizon Forbidden West: Engine, grafika a zvuk


Hru pohání vlastní engine studia Guerrilla Games, který byl použit už pro první díl a své přednosti ukázal i v dalších velkých hrách, jako například Death Stranding od Hidea Kojimy. Právě Kojima se zasloužil o jeho název, Decima engine se totiž jmenuje po japonském ostrově Dejima, který byl v sedmnáctém století centrem obchodu mezi Japonskem a Nizozemskem, což má symbolizovat spolupráci japonského studia Kojima Productions a nizozemského Guerrilla Games. Horizon Forbidden West však pochopitelně pohání vylepšená verze enginu, na níž odborníci z Digital Foundry chválí zejména realistickou práci s vodou či nesčetné detaily, jako jsou jemné chloupky na povrchu kůže.

PS5 verze podporuje dva grafické režimy. Zatímco ten zaměřený na kvalitu obrazu nabízí nativní 4K rozlišení s vysokými detaily při 30 fps, druhý vykresluje svět „pouze“ v dynamickém 4K rozlišení, avšak při 60 fps. Kombo nativního 4K a 60 fps očekáváme u nových her tak nějak automaticky, jestli však za tyto ústupky může vydání hry i na PS4 či spíše nedostatečný výkon PS5, se jen tak nedozvíme. Přesto next-gen verze nabízí oproti PS4 řadu grafických vychytávek jako ray-tracing, speciální systém osvětlení hlavní postavy či dokonce úplně samostatný renderovací systém pro podvodní svět. Samozřejmostí je také podpora adaptivních triggerů, haptické odezvy a prostorového zvuku. PS4 verze i přes výrazně menší výkon konzole vypadá velmi pěkně a i přes některá drobná omezení běží bez větších problémů.

Stejně jako první díl má i Horizon Forbidden West skvělý hudební doprovod. Taktovku vzali do rukou stejně jako v případě Zero Dawn skladatelé Joris de Man, Niels van de Leest a dvojce hudebníků říkající si The Flight. Tuto čtveřici pak čerstvě doplnil Oleksa Lozowchuk (série Dead Rising, FIFA či z poslední doby Destruction AllStars). Zatímco v prvním díle vycházela hudba z jednotlivých lokací a jejich charakteru, nyní se skladatelé zaměřují více na postavy a příběh s cílem vytvořit ještě emotivnější zážitek.

Horizon Forbidden West - Meet the Composers

zdroj: Sony

Poslechnout si pár nových melodií a poznat, jak vznikly, můžete ve vývojářském deníčku věnovaném pouze hudbě a zvukům.

Horizon Forbidden West: Multiplayer


Horizon Forbidden West nenabízí žádný multiplayer režim.

Ještě před vydáním hry se šířily nepodložené zvěsti, podle nichž vývojáři ze studia Guerrilla Games údajně plánovali zahrnout kooperativní režim už do Horizon Zero Dawn, ten ovšem nakonec není ani ve Forbidden West. Možná se dočkáme v některém z dalších dílů.

Horizon Forbidden West; screenshot: kmen

zdroj: Sony

Krásný a nebezpečný svět Horizon ovšem ke kooperativnímu prozkoumávání přímo vybízí.

Horizon Forbidden West: Videa, trailery, screenshoty


Trailery a další videa můžete nalézt na YouTube kanále vývojáře a obrazové materiály na homepage stránkách hry Horizon Forbidden West.

i

• Zdroje: playstation.com


4,7 26×
Horizon Forbidden West - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, krabicová verze, české titulky, žánr: akční, - Připojte se k Aloy na její nebezpečné cestě přes Zakázaný západ, kde na vás číhají záhadné nové hrozby. Prozkoumejte vzdálené země, bojujte s většími a děsivějšími stroji a setkávejte se překvapivými novými kmeny.
999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX1197
4,8 81×
Horizon Forbidden West - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční, - Připojte se k Aloy na její nebezpečné cestě přes Zakázaný západ, kde na vás číhají záhadné nové hrozby. Prozkoumejte vzdálené země, bojujte s většími a děsivějšími stroji a setkávejte se překvapivými novými kmeny.
999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0007
4,7 100×
Horizon: Zero Dawn Complete Edition - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a RPG, - Obsahuje plnou hru včetně Frozen Wilds DLC - V otevřeném světě plném vegetace se krajinou prochází obří mechanická stvoření, která sebrala lidstvu statut alfa predátora. Lidé se postupně vrátili ke kmenovému způsobu života. Přežívají v krajině plné impozantních lesů, velkolepých pohoří a působivých ruin zapomenuté civilizace.
Cenová bomba
379,- Ušetříte 120,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX179a
5,0 49×
LEGO® 76989 Horizon Forbidden West: Tallneck
LEGO stavebnice - pro dospělé, vhodné od 18 let, řada LEGO®️ Icons, rok uvedení 2022, balení obsahuje 1222 dílků
1 664 Kč se slevovým kódem  DNYLEGO10
1 849,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: LO76989
4,0
Horizon Forbidden West - Aloy - figurka
Figurka - soška, postavička, sběratelská, výška 27 cm, materiál plast, nepohyblivá, vhodná od 15 let
2 119,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: GMERCHf756
5,0
Horizon II: Forbidden West - peněženka
Peněženka - unisex, polyuretanová, s kapsou na mince a bankovky, s přihrádkou na karty a doklady, pro 2 karty, bez zapínání, každodenní využití, ze série Horizon II: Forbidden West, zelená barva, rozměry 9 × 10 × 2 cm (V׊×D)
599,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: GMERCHc0345
Horizon Forbidden - West Machines - peněženka
Peněženka - unisex, polyuretanová, s kapsou na mince a bankovky, s přihrádkou na karty a doklady, bez zapínání, každodenní využití, ze série Horizon II: Forbidden West, černá barva
449,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: GMERCHc1097
5,0
Horizon II: Forbidden West - baseballová kšiltovka
Kšiltovka - s motivem Horizon II: Forbidden West, velikost UNI, materiál: polyester, Zahnutý kšilt a S potiskem,
339,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: GMERCHc0346b
4,9 31×
God of War Ragnarok - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční, - Kratos a Atreus se musí vydat do každého z devíti světů, aby našli potřebné odpovědi a připravili se na předpovězenou bitvu, která ukončí svět.
1 199,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX1342
4,9 45×
God of War Ragnarok - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční, - Kratos a Atreus se musí vydat do každého z devíti světů, aby našli potřebné odpovědi a připravili se na předpovězenou bitvu, která ukončí svět.
1 299,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: PSV0017
4,9 258×
God Of War - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční, Ve světě plném příšer, draků a bohů leží všechna odpovědnost na tobě – a když je tvůj život plný krve a chaosu, jak můžeš napravit chyby minulosti a ochránit tak svou budoucnost?
Cenová bomba
379,- Ušetříte 120,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX2001
God of War - PC DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční, - Ve světě plném příšer, draků a bohů leží všechna odpovědnost na tobě – a když je tvůj život plný krve a chaosu, jak můžeš napravit chyby minulosti a ochránit tak svou budoucnost?
858,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE005640
5,0
God of War - PC DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční, - Ve světě plném příšer, draků a bohů leží všechna odpovědnost na tobě – a když je tvůj život plný krve a chaosu, jak můžeš napravit chyby minulosti a ochránit tak svou budoucnost?
918,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE005639
4,9 27×
Ghost of Tsushima: Directors Cut - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční a RPG, - Ve druhé polovině 13. století zničila Mongolská říše při svém dobyvačném tažení na východ celé národy. Mezi hlavní japonskou pevninou a ohromnou mongolskou invazní flotilou vedenou nemilosrdným a prohnaným generálem Khotun-chánem leží jen ostrov Cušima. Po první vlně mongolského útoku ostrov hoří, avšak mezi přeživšími je i samuraj Jin Sakai, jeden z posledních žijících členů jeho klanu. Je odhodlán udělat cokoli a za jakoukoli cenu, aby ochránil své lidi a získal zpět svůj domov.
1 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0120
5,0 20×
Ghost of Tsushima: Directors Cut - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus, - Ve druhé polovině 13. století zničila Mongolská říše při svém dobyvačném tažení na východ celé národy. Mezi hlavní japonskou pevninou a ohromnou mongolskou invazní flotilou vedenou nemilosrdným a prohnaným generálem Khotun-chánem leží jen ostrov Cušima. Po první vlně mongolského útoku ostrov hoří, avšak mezi přeživšími je i samuraj Jin Sakai, jeden z posledních žijících členů jeho klanu. Je odhodlán udělat cokoli a za jakoukoli cenu, aby ochránil své lidi a získal zpět svůj domov.
999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX1159
4,3 11×
Death Stranding: Directors Cut - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční, - V blízké budoucnosti nadpřirozená událost známá jako DEATH STRANDING otevřela bránu mezi živými a mrtvými a tím vypustila tvory z posmrtného života, kteří se nyní potulují po padlém světě, ve kterém lidstvu hrozí zničení. Skrze postavu Sama Bridgese je tvojí misí dodávat lidstvu naději tím, že spojíš poslední přeživší zdecimované Ameriky.
Cenová bomba
999,- Ušetříte 200,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0108
4,8 60×
Death Stranding - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus, - V blízké budoucnosti nadpřirozená událost známá jako DEATH STRANDING otevřela bránu mezi živými a mrtvými a tím vypustila tvory z posmrtného života, kteří se nyní potulují po padlém světě, ve kterém lidstvu hrozí zničení. Skrze postavu Sama Bridgese je tvojí misí dodávat lidstvu naději tím, že spojíš poslední přeživší zdecimované Ameriky.
Cenová bomba
599,- Ušetříte 100,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX463
4,9 44×
The Last of Us Part I - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční, - Prožijte znovu příběh, kterým to všechno začalo. Ve zpustošené civilizaci, kde řádí infikovaní a nezdolní přeživší, je Joel, unavený hlavní hrdina, najat, aby propašoval 14letou Ellie z vojenské karanténní zóny. To, co začíná jako malá práce, se však brzy promění v brutální cestu napříč krajinou.
1 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0260
4,9 114×
The Last of Us Part II - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční, - Prožij stále intenzivnější morální rozpory, které na Ellie působí vlivem její nelítostné honby za pomstou. Kolotoč násilí, který za sebou zanechává, otřese tvou představou o rozlišování správného od špatného, dobra od zla a hrdinů od padouchů.
Cenová bomba
699,- Ušetříte 300,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX445
Uncharted: Legacy of Thieves Collection - PC DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, české titulky, žánr: akční a střílečky,
1 415,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE005857
4,7 40×
Marvels Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční, Ultimate Edice obsahuje původní základní hru Marvels Spider-Man Remastered a nový díl Marvels Spider-Man: Miles Morales
1 299,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0001UE
4,8 140×
Marvels Spider-Man - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční, Úplně nové Spider-Manovo dobrodružství od Marvelu a Insomniac Games. Těšit se můžeš na staré dobré akrobatické dovednosti, improvizaci a houpání se na pavučinách, ale i na nové prvky, které v žádné hře se Spider-Manem zatím k vidění nebyly. Od parkourového pohybu a využívání prostředí až po nové soubojové kousky a velkolepá místa: tohle je Spider-Man, jakého jsi ještě nikdy nehrál.
739,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX2003
4,7 18×
Marvels Spider-Man: Miles Morales - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční, Zažij vzestup Milese Moralese, který jako nový hrdina ovládá neuvěřitelné, výbušné nové síly, aby se stal svou vlastní verzí Spider-Mana.
999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0001
4,8 74×
Hogwarts Legacy - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, - Zažijte život studenta na Bradavické škole čar a kouzel jako nikdy předtím. Vydejte se na nebezpečnou cestu za odhalením skryté pravdy. Budete rozvíjet schopnosti své postavy, ovládat mocná kouzla, zdokonalovat bojové dovednosti a vybírat společníky, kteří Vám pomohou čelit smrtícím nepřátelům.
1 399,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0019
4,5 18×
Hogwarts Legacy - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a RPG, - Zažijte život studenta na Bradavické škole čar a kouzel jako nikdy předtím. Vydejte se na nebezpečnou cestu za odhalením skryté pravdy. Budete rozvíjet schopnosti své postavy, ovládat mocná kouzla, zdokonalovat bojové dovednosti a vybírat společníky, kteří Vám pomohou čelit smrtícím nepřátelům.
1 059,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX907
Vytisknout
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací