Reklamace či vrácení? Sleva 30 % na elektrokola

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/sherlock-holmes-the-awakened-key-art-nahled.jpg

Sherlock Holmes The Awakened remake – Vše, co víme

Ukrajinské studio Frogwares kvůli válce muselo pozastavit práce na své poslední velké hře, pustilo se tak alespoň do dlouho plánované předělávky Sherlock Holmes The Awakened z roku 2007, kterou prý vývojáři zvládnou i za současných těžkých podmínek. Změn ale plánují hodně, přepracování se dočká grafika, hratelnost i příběh. Vše, co o remaku Sherlock Holmes The Awakened potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-legend-of-zelda-tears-of-kingdom-key-art-nahled.jpg

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – Vše, co víme

Akční RPG The Legend of Zelda: Breath of the Wild z roku 2017 je považováno za jednu z nejlepších her předchozí konzolové generace a přímé pokračování Tears of the Kingdom patří mezi nejočekávanější tituly současnosti. Opět se podíváme do království Hyrule, kde se v kůži Linka a možná i Zeldy utkáme s novým nebezpečím v obrovském otevřeném světě. Vše, co zatím o The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom víme, zjistíte v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-battle-royale-chapter-4-season-2-mega-cover-nahled.jpg

Fortnite Battle Royale (NOVINKY): Unreal editor a další info

Multiplayerový počin Fortnite od společnosti Epic Games se už několik let řadí mezi nejhranější tituly světa, zejména díky neskutečně populárnímu battle royale režimu. Hra se ale díky pravidelným updatům neustále vyvíjí, mění a přidává nový obsah, pokud tedy lačníte po informacích o aktuální první sezóně čtvrté kapitoly, nebo snad přemýšlíte o tom, že byste si hru vyzkoušeli na vlastní kůži, v našem speciálu se o Fortnite dozvíte vše potřebné. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-settlers-new-alies-cover-nahled.jpg

The Settlers: New Allies – Vše, co víme

Slavná strategická série The Settlers se po letech pokusila vrátit na scénu. Reboot série se však nepotýkal s optimálním vývojem což se nevyhnutelně projevilo i na výsledné kvalitě. Co můžete od The Settlers: New Allies od studia Ubisoft Düsseldorf čekat, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-midnight-suns-thumbnail.jpg

Marvel's Midnight Suns – Vše, co víme

Marvel pokračuje v dobývání nejen filmového světa, ale také toho herního. Po Marvel's Avengers je tu další týmovka. Marvel's Midnight Suns od autorů série XCOM ale hraje daleko více na taktičtější notu, jde totiž o tahové akční RPG soustřeďující se na jednotlivé hrdiny a jejich vzájemné vztahy. Silné osobnosti se totiž musí semknout, aby porazily Matku démonů Lilith a samotného pána zla Chthona. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nej-survivaly-valheim-cover-nahled.jpg

Nejlepší survival hry na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 25

V tomto pravidelně aktualizovaném článku vám nabízíme 25 tipů na kvalitní survival hry napříč všemi platformami, od provařených titulů, které zná asi úplně každý, až po nenápadné černé koně, kteří dokážou příjemně překvapit.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/robocop-rogue-city-info-logo.jpg

RoboCop: Rogue City – Vše, co víme

Policista Alex Murphy alias robotický strážce města Detroit se vrací, tentokrát ovšem ne na filmová plátna, ale na obrazovky našich herních zařízení. Kdo za střílečkou s kultovním RoboCopem v hlavní roli stojí, kdy vyjde a na jakých platformách ji můžeme čekat, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/monster-hunter-rise-special-key-art-nahled.jpg

Monster Hunter Rise – Vše, co víme

Série Monster Hunter od studia Capcom možná v našich luzích a hájích nepatří mezi ty úplně nejhranější, v posledních letech ale její oblíbenost u tuzemských hráčů utěšeně roste. Tento růst ještě podpořil aktuálně poslední vydaný díl, který opět potvrdil kvality celé série. V našem článku se o akčním RPG Monster Hunter Rise a jeho expanzi Sunbreak dozvíte vše potřebné.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-rpg-hry-top-25-nahled.jpg

Nejlepší RPG na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 30

Chcete si zahrát RPG ze staré školy? Nebo máte raději modernější a akčnější pojetí tohoto žánru? V tomto seznamu najdete obě varianty a možná i nějakou perlu, o kterou jste doposud nezavadili.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-strilecky-warzone.jpg

Nejlepší střílečky na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 25

Střílečky vám nejsou cizí a hledáte další kousek, ve kterém byste předvedli svoji přesnou mušku? V našem redakčním výběru vám přinášíme 25 her, ze kterých si vybere každý fanoušek FPS i TPS.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/top-hororove-hry-min-nahled.jpg

Nejlepší hororové hry na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 20

Máte pro strach uděláno a přemýšlíte, co si (večer) zahrát? Pak jste na správné adrese: připravili jsme si pro vás redakční výběr 20 nejlepších hororovek, které by si neměl nechat ujít žádný fanoušek děsivých herních zážitků.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/deep-rock-galactic-nej-co-op-cover-nahled.jpg

Kooperativní hry pro dva a více hráčů na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 30

V tomto pravidelně aktualizovaném článku najdete výběr 30 her nejrůznějších žánrů, které mají vedle vysoké kvality společné jedno – představují ideální volbu, pokud už vás nudí hraní solo a chcete se pobavit s přáteli.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/test-drive-unlimited-solar-crown-special-info-cover-logo.jpg

Test Drive Unlimited Solar Crown – Vše, co víme

Závodní série Test Drive od svého vzniku v roce 2012 obsáhla už dvacet dílů a zanedlouho se dočkáme přírůstku začínající třetí desítku. Titul Test Drive Unlimited Solar Crown se řadí mezi otevřeně pojaté závodní hry, v nichž se můžete pohybovat dle libosti. Autoři ze studia KT Racing (známé díky sérii WRC) navíc přidali MMO sociální aspekt. Co více o ambiciózním projektu víme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mario-rabbids-sparks-of-hope-cover-thumbnail.jpg

Mario + Rabbids: Sparks of Hope (RECENZE – Souhrn)

Mario, princezna Peach a Luigi se spolu se svými trhlými králičími alter egy vydávají na další misi. Po záchraně Houbičkového království v Mario + Rabbids: Kingdom Battle se v dalším crossoveru Nintendo postaviček a ubisoftích králíků vydáváme rovnou do vesmíru odvrátit zničení galaxie a zachránit magická stvoření Sparks. Vše, co potřebujete o Mario + Rabbids: Sparks of Hope vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nove-hry-2023-brezen-leon - kopie.jpg

Nové hry: březen 2023 – Resident Evil 4 rmk, The Last of Us Part I PC a další

Nejkratší měsíc roku máme za sebou, což znamená jediné: blíží se jaro a na našich herních mašinách už brzo vykvete spousta nových titulů. V březnu se tak můžeme těšit třeba na PC verzi remaku prvního dílu série The Last of Us, předělávku hororové klasiky Resident Evil 4, českou kooperativní střílečku Crime Boss: Rockay City nebo akční soulsborne RPG Wo Long: Fallen Dynasty. To je ale pouhý zlomek herních květů, které si tento měsíc budeme moci utrhnout, pojďme se tedy společně podívat, co dalšího byste v březnu 2023 neměli minout. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pokemon-legends-arceus-recenze-cover-nahled2.jpg

Nejlepší hry na Nintendo Switch: TOP 30

Přenosná konzole Nintendo Switch se za více než pět let své existence stala populární a osvědčenou herní mašinkou. Sice neoslní svým výkonem, ovšem co v tomto ohledu na ostatní herní zařízení ztrácí, to bohatě vynahrazuje svou univerzálností, a především bohatou nabídkou herních titulů v čele s často vynikajícími exkluzivitami. Naše redakce se proto rozhodla dát dohromady výběr těch nejlepších her, které si na Switchi momentálně můžete zahrát.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pokemon-violet-scarlet-editions-nahled.jpg

Pokémon Violet a Pokémon Scarlet (NOVINKY): DLC The Hidden Treasure of Area Zero

Studio Game Freak chrlí nové a nové pokémoní tituly jak na běžícím pásu. Jejich zatím poslední zářez do legendární série s kapesními příšerkami v hlavní roli nese název Pokémon Violet a Pokémon Scarlet. V našem článku se o této hře z roku 2022 dozvíte vše potřebné. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/bulanci-2.0-brokovnice-nahled.jpg

Bulánci 2.0 – Vše, co víme

Kdo se vleče, neuteče! Není patrně českého hráče, který se narodil v devadesátých letech a nezná legendární Bulánky, kteří se na několik let usídlili v učebnách informačních technologií, než je nahradil Quake a později Counter-Strike. V roce 2022 se EAP (Extrémně Agresivní Polštáře) dočkali návratu, studio SleepTeam totiž po úspěšné kampani na Startovači vydalo moderní verzi s vylepšenou 3D grafikou a spoustou nového obsahu, i když zatím jen v předběžném přístupu. Vše, co o hře Bulánci 2.0 víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/railway-empire-2-logo.jpg

Railway Empire 2 – Vše, co víme

Už od dob, kdy vyšel legendární Transport Tycoon, bylo jasné, že vlakové strategie jsou mezi hráči velice populární. Úspěšný zástupce tohoto žánru Railway Empire se tak k radosti mnohých dočká pokračování. Opět se v líbivém vizuálu podíváme na počátek 19. století, tedy do doby průmyslové revoluce, a staneme se se svou železniční společností jejím hnacím motorem. Vše, co momentálně o Railway Empire 2 víme, se dočtete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xcom-3-logo.png

XCOM 3 – Co bychom si přáli

Konec druhého XCOMu navnadil na případné pokračování, ale od roku 2016 (a 2017 s DLC War of the Chosen), kdy XCOM 2 vyšel, se o případném třetím dílu prakticky nic neví. Studio Firaxis si „odskočilo na dráhu“ superhrdinů s Marvel's Midnight Suns a fanoušci emzáckých vyvražďovaček si začali zoufat – znamená to další roky bez nového XCOMu? Naděje však stále není ztracená. Co o pokračování víme a co bychom si v něm (a vsadíme se, že i spousta z vás) přáli vidět, se dočtete v tomto článku.

Přečíst více »
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací