Během svátků 5.7. a 6.7. mají všechny naše pobočky otevřeno.

Získejte doručení ZDARMA na rok pouze za 25 Kč měsíčně! Více informací

AlzaPlus+ Letní hity na zahradě

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/lollipop-chainsaw-remake-info-cover-nahled.jpg

Lollipop Chainsaw Remake (INFO) – datum vydání, gameplay atd.

Roztleskávačka porcující zombíky motorovou pilou uhranula svým nadhledem a vtipností hráče už v roce 2012. V projektu Lollipop Chainsaw tehdy spojili síly vývojář Goichi Suda a scénárista James Gunn, z čehož vzešla jen mírně nadprůměrně hodnocená hra, která ovšem získala až kultovní status. Nyní se připravuje její remake, o němž se dočtete na dalších řádcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/minecraft-legends-info-cover-nahled.jpg

Minecraft Legends (INFO) – datum vydání, čeština

Jestli je na herní scéně hra, která se stala kultem, přestože to od ní na startu čekal málokdo, je to rozhodně Minecraft. I několik let od vydání je to stále výrazné dílo, k němuž vznikají dodatečné projekty napojené na známou značku. Nač se zaměří Minecraft Legends, kdy dorazí a mnohem více se dočtete v našem info článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/yakuza-zero-game-pass-maly.jpg

Xbox a PC Game Pass (NOVINKY): Yakuza 0, Road 96 a další

V červenci se díky Game Passu vydáme na strastiplnou cenu a staneme se i členem zločineckého syndikátu. Game Pass toho však i tentokrát nabízí více. Vše podstatné se dozvíte v článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sonic-origins-recenze-cover-nahled.jpg

Sonic Origins (RECENZE) – Začátky modrého bodlináče

Modrý ježek Sonic je tu s námi už přes třicet let, ale stále patří k populárním hrdinům počítačové zábavy. První jeho skákačky už vyšly snad na všechny myslitelné i nemyslitelné platformy, ale vývojáři se k nim pořád vrací, jako např. v dnes recenzované kompilaci Sonic Origins. Co od posledního titulu s rychlonohým bodlináčem čekat?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-2-cover-logo.jpg

Call of Duty: Modern Warfare 2 (INFO) – datum vydání, příběh atd.

Call of Duty: Modern Warfare II je akční FPS, které navazuje na reboot série Modern Warfare z roku 2019. Za vývojem hry stojí studio Infinity Ward a vydání za zhostí společnost Activision. V letošním Call of Duty budeme po boku známých postav z předešlých Modern Warfare titulů čelit mimořádně nebezpečné alianci ohrožující svět. Všechno podstatné se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/disney-dreamlight-valley-key-art-nahled.jpg

Disney Dreamlight Valley (INFO) – datum vydání, platformy, čeština atd.

Království animovaných postaviček Disney otevře své brány ve free-to-play adventuře Disney Dreamlight Valley, kde se po boku známých charakterů budeme snažit znovu přivést k životu magické království. Kdy se do kouzelného světa Disney Dreamlight Valley budeme moci vypravit, na jaké platformy vyjde a další důležité informace, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nove-hry-cervenec-2022-stray-nahled.jpg

Nové hry: červenec 2022 – Stray, F1 22, Xenoblade Chronicles 3 a další

Začátek letních prázdnin již tradičně nepřináší žádné velké herní hody a ani letošní červenec není výjimkou. Přesto není radno nad aktuální nabídkou nových her lámat hůl, protože nabízí velmi zajímavé tituly napříč mnoha žánry. Zaujmou vás formule, oblíbená RPG série či snad dobrodružství zatoulané míci? Pojďme se společně podívat, co nás v červenci čeká.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/wo-long-fallen-dynastay-info-cover2-nahled.jpg

Wo Long: Fallen Dynasty (INFO) – datum vydání, platformy, gameplay atd.

Soulslike tituly nejsou doménou pouze jejího „mateřského“ studia FromSoftware, protože mu na paty šlape spousta dalších šikovných vývojářů. Mezi ně se určitě řadí Team NINJA se sérií Nioh. Jejich nejnovější projekt Wo Long: Fallen Dynasty nás tentokrát vezme do středověké Číny, kde se postavíme dalším démonickým hordám v náročných soubojích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stellaris-info-cover-nahled.jpg

Stellaris (INFO): Novinky

Po naprostém ovládnutí historických grand strategií se Paradox Interactive rozhodlo, že zkusí expandovat i do sféry sci-fi. Grand strategie Stellaris představuje další jeho velký úspěch. Co vše tento titul aktuálně nabízí, zda obsahuje češtinu a mnohem víc se dočtete v našem info článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/f1-2022-video-recenze-2022-nahled.jpg

F1 22 (RECENZE) – Evoluční zastávka v boxech

Okruhy celého světa jsou již připraveny na seriál Formule 1, který s novou sezónou přináší také další díl zavedené série od britského studia Codemasters. Po roce tedy můžeme usednout za virtuální volant a porovnat své řidičské dovednosti s nejlepšími závodníky současnosti. Jak se titul F1 22 hraje, co přinesl nového a v čem se moc neposunul, se dozvíte v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tdpa-devil-in-me-nahled.jpg

The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me (INFO) – trailer, příběh atd.

The Devil In Me je čtvrtým dílem hororové antologie The Dark Pictures a zároveň posledním titulem v její první sezóně. V kůži členů filmového štábu zde navštívíme repliku domu sériového vraha, ze kterého se už ale nedostaneme bez boje. Co vše potřebujete o The Devil in Me vědět, se dočtete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/flintlock-the-siege-of-dawn-info-cover-nahled.jpg

Flintlock: The Siege of Dawn (INFO) – datum vydání, platformy, gameplay atd.

Nemrtví bohové otevřeli brány do světa živých a chtějí jej ovládnout. V cestě jim stojí pouze statečný odboj posledních ochránců, mezi něž se počítá také hrdinka Nor Vanek s kouzelnou bytostí Enkim po boku. Základní premisa akčního RPG v otevřeném světě slibuje mix fantasy s chladnými a plnými zbraněmi. Co více o hře Flintlock: The Siege of Dawn víme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rocket-league-nahled.jpg

Rocket League (INFO): Novinky

Skombinovat fotbal s rychlými auty se na první dobrou může zdát jako podivný nápad, ale výsledkem jsou dlouhé hodiny zábavy a miliony příznivců po celém světě. Rocket League se dodnes těší velké popularitě, a to jednak díky možnosti zahrát si jej na pestré škále platforem, tak i díky aktivní a zábavné esportové scéně. Vše, co o Rocket League potřebujete vědět, se dočtete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gotham-knights-special-logo-nahled.jpg

Gotham Knights (INFO) – datum vydání, platformy, edice atd.

Pokud jste někdy přemýšleli o tom, jaké by to bylo stát se maskovaným strážcem pořádku v Gothamu, tedy kriminalitou prolezlém americkém velkoměstě, zbystřete. Akční RPG Gotham Knights studia WB Games Montréal vám totiž umožní navléknout na sebe upnutý superhrdinský kostým a v roli několika Batmanových parťáků se pustit do boje se zločinem. A v našem článku se o tomto nadcházejícím titulu dozvíte všechny dostupné informace.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jurassic-world-evolution-2-key-art-nahled.jpg

Jurassic World Evolution 2 (INFO): Novinky

Frontier Developments přicházejí s další troškou do mlýna budovatelských strategií. Že vývojáři studia svou práci opravdu umí, se hráči mohli přesvědčit už v roce 2018, kdy vyšel první Jurassic World Evolution. Jak bude vypadat jeho nástupce a na co se můžeme těšit, se dozvíte v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sonic-frontiers-info-logo-nahled.jpg

Sonic Frontiers (INFO) – datum vydání, platformy, gameplay atd.

Jedna z ikonických postav společnosti Sega – modrý ježek Sonic, se poprvé dočká otevřeného světa. Vývojáři se rozhodli vypustit rychlonohého hrdinu do sprintování v rozlehlé krajině plné překážek a 3D puzzlů. Co vše o nejnovějším díle Sonic Frontiers víme, se dočtete na následujících řádcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/forza-horizon-5-thumbnil.jpg

Forza Horizon 5 (INFO) – Hot Wheels DLC a další novinky

Forza Horizon 5 přesunula závodní festival Horizon ze zapršené Anglie do Mexika, kde kromě střídajících se ročních období mění hratelnost i vizuál několik rozličných biomů, díky kterým vám závodění ve stovkách aut v otevřeném světě jen tak nezevšední. Pokud chcete být neustále v obraze a vědět, jaký nový obsah autoři do hry přidali nebo se ji teprve chystáte vyzkoušet, vše potřebné najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hyenas-info-logo.jpg

Hyenas (INFO) – datum vydání, platformy, příběh atd.

Studio Creative Assembly (Alien Isolation, série Total War) ve spolupráci s vydavatelem SEGA oznámilo vývoj online FPS Hyenas, ve které se v nulové gravitaci budeme snažit připravit vesmírné miliardáře o jejich sbírky popkulturních předmětů. Co všechno momentálně o chystané akčním titulu víme, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pentiment-info-cover-nahled.jpg

Pentiment (INFO) – datum vydání, platformy, gameplay atd.

Studio Obsidian se od doby, kdy se stalo součástí Xbox Game Studios, pustilo do vícera projektů, např. Grounded, The Outer Worlds 2 či Avowed. Vývojáři proslavení povedenými scénáři a vychytanou hratelností se nebojí experimentovat, což by se mohlo projevit ve středověké RPG detektivce Pentiment. Více v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fallout-76-cover-nahled.jpg

Fallout 76 (INFO): Novinky

Vydání Fallout 76 bylo vcelku nečekané a hra nebyla v úplně dobrém stavu. Vlastně to byl obrovský průšvih plný bugů a nedomyšleností. Dlouho to s ním vypadalo špatně, pak však Bethesda začala celek zásobovat obsahem. Jak je na tom Fallout 76 aktuálně s obsahem a co je v něm nového, vám poví náš článek.

Přečíst více »
P-DC1-WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací