Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Velkolepý výprodej Samsung Galaxy S21

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/marvels-spider-man-miles-morales-recenze-key-art-nahled.jpg

Marvel's Spider-Man: Miles Morales (RECENZE) – Pavoučí dobrodružství nové generace

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales od studia Insomniac Games je výbornou akční adventurou a PlayStation exkluzivitou, která symbolicky uzavírá funkční období pozvolna odcházející PS4 a zároveň startuje éru nedávno vydané PlayStation 5. Jaký je ovšem rozdíl mezi dvěma generačními verzemi jedné hry? Jedná se pouze o zanedbatelné odlišnosti, nebo se dobrodružství Pavoučího Muže stává na next-genu úplně novým zážitkem? To se dozvíte v updatu naší původní recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-spider-man-reflections-nahled.jpg

Marvel's Spider-Man se na PS5 ukáže v remasterované verzi (NOVINKA)

PS4 exkluzivitu Marvel’s Spider-Man si budeme moci na konzoli PlayStation 5 zahrát ve vylepšené verzi. Povedené dobrodružství Pavoučího Muže Petera Parkera se na nové generaci konzole PlayStation dočká grafického upgradu, pojďme se tedy podívat, jak moc se tato komiksová akční adventura od studia Insomniac Games bude lišit od své původní verze. Více informací naleznete v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-spider-man-miles-morales-nahled_1.jpg

Marvel's Spider-Man: Miles Morales – záchrana Harlemu v první gameplay ukázce (NOVINKA)

Pavoučí muž (Marvel’s Spider-Man) sklidil v roce 2018 na PS4 ohromný úspěch, není se proto čemu divit, že tento superhrdina míří i na novou generaci konzole PlayStation, i když se pod upnutým kostýmem tentokrát skrývá někdo jiný. Po Peterovi Parkerovi přebírá pavoučí otěže Miles Morales, mladík z Harlemu, který je v superhrdinské branži poměrně nový. Vůbec první nesestříhaná ukázka gameplaye Marvel's Spider-Man: Miles Morales ovšem ukazuje, že se o sebe umí postarat.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-avengers-key-art-nahled.jpg

Marvel’s Avengers (RECENZE) – Stránky komiksů ožívají

Komiksová týmovka Marvel’s Avengers od studia Crystal Dynamics právě vyšla a hráči tak v podobě nejmocnějších hrdinů od Marvelu budou zase jednou muset zachraňovat svět. Bude tato očekávaná akční adventura pro fanoušky komiksů důvodem k radosti, nebo se mohou s klidem vrátit ke čtení barevných sešitů? Dozvíte se v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvel-evengers.jpg

Soutěž s Marvel's Avengers

Silný příběh, kooperativní multiplayer a řada legendárních postav. To jsou hlavní devizy nadcházejícího titulu Marvel's Avengers. Při příležitosti jeho vydání pro vás máme v  Dell Intel Herní zóna Praha Háje možnost si hru nejen zahrát, ale rovněž vyhrát procesory Intel. Akce trvá od 4. září do 20. září 2020. Více informací v článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-avengers-characters-nahled.jpg

Marvel‘s Avengers ukazují obsah v den vydání, únik nových postav potvrzen jen z části (NOVINKA)

Superhrdinská partička od Marvelu vyráží zachránit svět už 4. září, autoři nám tak prostřednictvím streamu představili, jaký obsah nás hned v den vydání čeká, ale i co nabídne tak zvaná endgame fáze. Ačkoli jde o působivý seznam novinek, nedočkali jsme se potvrzení například celé řady nových postav, které zvídaví hráči odhalili v kódu hry. Co dnes autoři oznámili a naopak co před námi možná stále tají, zjistíte v dnešní novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvel-rukavice-nekonecna-recenze-cover-nahled.jpg

Marvel: Rukavice nekonečna (RECENZE) – Luskněte si prsty jako Thanos

Nedávno jsme se v redakci ponořili do útrob bety Marvel’s Avengers, která nás nechala bojovat proti robotům společnosti A.I.M., ale většina fanoušků má stále v paměti křížové tažení titána Thanose z filmové podoby oblíbených komiksů. Právě na obávané lusknutí prstů se zaměřila nenáročná karetka Rukavice nekončena, v níž se na odpor postaví tým superhrdinů doufající v porážku arcizáporáka marvelovského univerza. Více v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-avengers-hw-pozadavky-nahled.jpg

Hardwarové požadavky pro Marvel's Avengers představeny (NOVINKA)

Přestože prvotní reakce na betu superhrdinské akce od Crystal Dynamics s názvem Marvel's Avengers nepatří k těm napozitívnejším, si nadále mnozí fanoušci marvelovských reků brousí zuby jak na hotové dílko, tak na jeden z nadcházejících beta testů. Pokud vlastníte PC a plánujete se zúčastnit ať už uzavřené bety (pro majitele předobjednávek titulu od 14. srpna), té otevřené (od 21. srpna), případně čekáte na finální titul, určitě vás budou zajímat hardwarové požadavky pro Marvel's Avengers PC.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-avengers-dojmy-z-bety-nahled.jpg

Marvel's Avengers beta budí zatím rozporuplné reakce (NOVINKA)

Beta test pro looter-shooter superhrdinskou akční adventuru Marvel’s Avengers sice začíná až za pár dní, ale někteří zahraniční novináři dostali náskok a mohli si vyzkoušet malou ochutnávku příběhu a několik multiplayerových misí. Až na pár výjimek se většina shoduje na tom, že soubojový systém je v nadcházející hře od Crystal Dynamics zvládnutý dobře, je zábavný a každý hrdina má svůj odlišný herní styl... ale zde slova chvály většinou končila.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-avengers-spidey-nahled.jpg

Do Marvel's Avengers dorazí i Spider-Man, radovat se ale budou jen majitelé PS (NOVINKA)

Studio Crystal Dynamics od oznámení své superhrdinské akční adventury Marvel's Avengers slibuje free DLC s novými postavami a příběhovými misemi. Nedávno oznámený Hawkeye příjemně překvapil, netrpělivě jsme tedy očekávali další DLC postavu, za kterou si budeme moci zahrát. Tou by měl být podle nejnovějších informací Spider-Man, má to ale háček – radost z toho totiž budou mít jen majitelé konzole PlayStation.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-avengers-hulkbuster-nahled.jpg

Beta Marvel's Avengers se blíží a hráčům ukáže opravdu hodně (NOVINKA)

I když se na Marvel's Avengers v redakci převážně těšíme, doposud zveřejněné záběry nás zatím nedokázaly tak úplně přesvědčit, že se na nás řítí něco víc než jen lehce nadprůměrná komiksová mlátička. Ještě ale není vše ztraceno, tvůrci totiž stále mají eso v rukávu v podobě veřejného beta testu, který podle nejnovějších informací vypadá opravdu masivně. Co všechno si budeme moci brzy vyzkoušet na vlastní kůži, se dozvíte v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-avengers-beta-nahled.jpg

Marvel's Avengers – Známe termíny chystaných beta testů (NOVINKA)

Komiksová akční adventura Marvel's Avengers dorazí na disky našich herních mašin (doslova) za pár měsíců (4. září 2020), hru si ale budeme moci všichni vyzkoušet už v drobném předstihu. Tvůrci ze studia Crystal Dynamics už nějakou dobu slibují předběžné beta testy, přesné termíny si ale zatím nechávali pro sebe. Teď už ale máme aktuální informace a vše je jasnější než blesky metající z Thorova Mjolniru. Kdy si tedy budeme moci Avengers osahat na vlastní myši a gamepady?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/iron-man-vr-recenze-nahled1.jpg

Marvel’s Iron Man VR (RECENZE) – Železným mužem snadno a rychle

PlayStation 4 se již připravuje na odchod do konzolového důchodu, úsvit svého života však zpestřuje hráčům tituly jako je The Last of Us Part II, Ghost of Tshusima či pro fanoušky virtuální reality právě vycházejícím Marvel‘s Iron Man VR. Studio Camouflaj od začátku vystupovalo velmi ambiciózně a slibovalo plnohodnotnou hru, která nám dovolí stát se Iron Manem, tedy splnit si sen nejednoho fanouška komiksů. Jestli hra zazářila jako repulsory Iron Mana či naopak pohořela jako jejich cíl, zjistíte v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvel-avengers-souboj-nahled.jpg

Marvel's Avengers vytáhli do boje s novými informacemi a záběry (NOVINKA)

Komiksová akční adventura Marvel's Avengers vychází už za čtvrt roku (4. září 2020), celkově vzato ovšem tvůrci ze studia Crystal Dynamics mnoho ukázek a informací o svém ambiciózním projektu ven nepustili. Dnes jsme naštěstí dostali nášup nových záběrů a detailů, ze kterých si můžeme udělat vcelku slušný obrázek, jak bude videoherní dobrodružství slavného superhrdinského týmu vypadat.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-spider-man-miles-morales-character-nahled.jpg

Marvel's Spider-Man: Miles Morales – Nové info o novém Pavoučím muži (NOVINKA)

Oznámení nové hry se Spider-Manem v hlavní roli přišlo jako pavučina z čistého nebe, krátký trailer ovšem v mnoha hráčích kromě nadšení vyvolal i spoustu otázek. Je to pokračování, samostatná hra nebo snad DLC? A proč Petera Parkera vystřídal Miles Morales? Možná i proto se studio Insomniac Games rozhodlo vypustit o Marvel's Spider-Man: Miles Morales nové informace, které snad pomohou některé nesrovnalosti objasnit.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-spider-man-miles-morales-nahled.jpg

Marvel's Spider-Man Miles Morales – Rozšíření s novým hrdinou (OZNÁMENÍ)

Marvel's Spider-Man od studia Insomniac Games byl obrovský hit, který navíc skončil tak trochu cliffhangerem, nějaké pokračování tedy bylo nevyhnutelné. Dnes jsme se v rámci online prezentace PlayStation 5: Future of Gaming dočkali prvního krátkého teaseru, naznačujícího poměrně nečekaný vývoj příběhu. Stylovou ukázku rozšíření  Miles Morales a více informací naleznete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doctor-strange-2-sam-raimi-nahled.jpg

Pokračování marvelovky Doctor Strange natočí hororový režisér Sam Raimi (NOVINKA)

Druhý díl marvelovky Dr. Strange si bere na starost Sam Raimi. Poté, co z projektu kvůli „kreativním neshodám” s Marvelem vycouval režisér jedničky Scott Derrickson, se dlouho spekulovalo, kdo vlastně pokračování příběhu o mocném čaroději natočí. Poslední dobou bylo ve spojitosti s tímto snímkem často skloňováno jméno Sam Raimi a ukazuje se, že tyto zvěsti byly evidentně založeny na pravdě.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/morbius-uncharted-odlozeno-nahled.jpg

Sony odkládá premiéry dalších filmů, včetně Uncharted a Morbia (NOVINKA)

Studio Sony měla na rok 2020 naplánováno spoustu slibných filmů, žel bohu celosvětová epidemie koronaviru všem filmovým nadšencům vyrazila popcorn z ruky, roztrhala lístky a poslala je domů sledovat Netflix. Do kin se bohužel ještě nějakou chvíli nepodíváme, ovšem filmová studia se musí složité situaci přizpůsobit a začít jednat. A jak to tak vypadá, nejpopulárnějším řešením je zřejmě odložení premiéry.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/spider-man-3-nahled.jpg

Natáčení třetího Spider-Mana začne letos v létě (NOVINKA)

V pořadí třetí film ze série Spider-Man se začne natáčet už za pár měsíců. Britský herec Tom Holland, který Pavoučího muže ztvární, už se první klapky nemůže dočkat a scénář označuje jako „naprosto šílený”. Co to znamená a kdo se ve filmu objeví, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/black-widow-cover-nahled.jpg

Black Widow vyráží do akce ve finálním traileru (NOVINKA)

Sólový filmový počin tajné agentky a členky superhrdinského týmu Avengers se nezadržitelně blíží. Natasha Romanoff alias Black Widow (v podání Scarlett Johansson) tedy na své nadcházející dobrodružství láká definitivně finálním trailerem. Žádný další už do premiéry nebude, čím se nás tedy tvůrci snaží nalákat do kina?

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB27
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi