Alza Dny květen 2. týden BOOST JBL

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/deadpool-and-wolverine-logo-nahled.jpg

Deadpool & Wolverine – Vše, co víme

Nájemný zabiják Deadpool má za sebou kromě nespočtu komiksů i dva nadmíru úspěšné celovečerní snímky, jeho třetí výprava na filmová plátna tak byla pouhou otázkou času. A když se ukázalo, že se k Deadpoolovi tentokrát připojí i Wolverine v podání Hugh Jackmana, nadšení fanoušků ještě stouplo. Kdy se očekávaný akční snímek Deadpool & Wolverine dostane do kin, kdo se v něm objeví a další důležité informace, naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvel-rivals-superhrdinove-nahled.jpg

Marvel Rivals – Vše, co potřebujete vědět

Vydavatelství Marvel opět spojilo síly se studiem NetEase Games, které vytváří novou online 6v6 akci Marvel Rivals inspirující se zejména sérií Overwatch. Rivals lákají na pestrou paletu oblíbených postav s ikonickými schopnostmi, což by mělo namíchat zajímavou hratelnost. Vše, co zatím o Marvel Rivals víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/black-panther-ea-key-art-nahled.jpg

Black Panther – Vše, co víme

Marvelovští superhrdinové se ve videoherní podobě objevují čím dál častěji, tentokrát se na naše herní zařízení chystá obratný Black Panther, jehož dobrodružství vzniká pod záštitou vydavatelského dómu EA. Co všechno o chystané hře zatím víme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvel-1943-rise-of-hydra-key-art-thumb.jpg

Marvel 1943: Rise of Hydra – Vše, co víme

Pro fanoušky superhrdinů chystá herní scénáristka a režisérka Amy Hennig příběhovou akční adventuru, ve které se na bojišti druhé světové války střetne Kapitán Amerika a Black Panther. V doprovodu dalších dvou postav se vydají zatnout tipec teroristické organizaci Hydra, přičemž hratelností by se měla hra podobat sérii Uncharted. Vše, co zatím o Marvel 1943: Rise of Hydra víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/loki-serial-druha-rada-hlavni-postavy-nahled.jpg

Loki 2. série (RECENZE – Souhrn)

Bůh falše s první sérií svého seriálu zboural Disney+ a stal se ve své době nejúspěšnějším pořadem Marvelu na této platformě. Není tak překvapením, že jsme se dočkali druhé řady, která svým rozpočtem překonala i některé marvelácké velkofilmy a udržela vysoko nastavenou laťku kvality. Vše, co o 2. sérii seriálu Loki potřebujete vědět, najdete v tomto článku.natáčí. Vše, co zatím o 2. sérii seriálu Loki víme, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-spider-man-2-cover-nahled.jpg

Marvel's Spider-Man 2 (RECENZE – Souhrn)

Akční adventura Marvel's Spider-Man z roku 2018 patří mezi nejlepší komiksové hry a exkluzivity konzole PlayStation zároveň, fanoušci tak druhý díl vyhlíželi prakticky od konce závěrečných titulků. O dva roky později dorazil spin-off Marvel's Spider-Man: Miles Morales, na plnohodnotný druhý díl nazvaný Marvel's Spider-Man 2 jsme si ovšem museli počkat až do 20. října 2023. Jak se hra povedla a další potřebné informace o ní, naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-spider-man-3-concept-nahled.jpg

Marvel's Spider-Man 3 – Vše, co potřebujete vědět (SPEKULACE)

Série akčních adventur Marvel's Spider-Man od studia Insomniac Games se už od svého prvního dílu těší nemalé přízni fanoušků a kritiků. Není tedy divu, že jsme se dočkali už tří samostatných her s Pavoučím mužem v hlavní roli a další je podle úniku informací zřejmě na cestě. Co všechno o (pravděpodobně) chystaném titulu zatím víme, najdete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/venom-3-title-nahled.jpg

Venom 3 – Vše, co potřebujete vědět

Legendární komiksový záporák a Spider-Manova nemesis Venom se během posledních let dočkal už dvou vlastních celovečerních snímků. V listopadu 2024 se ovšem na stříbrná plátna vypraví už potřetí a v našem článku najdete vše, co o filmu Venom 3 (pracovní název) zatím víme. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-blade-key-art2-nahled.jpg

Marvel's Blade – Vše, co víme

Komiksový hrdina Blade se dočká vlastní videoherní adaptace. Příběh lovce upírů si vzalo na starost studio Arkane Lyon, které nás poněkud nečekaně zavede do vampýry obléhané Paříže. Co všechno o vznikajícím projektu víme, naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-wolverine-special-logo.jpg

Marvel's Wolverine – Vše, co víme

Drsňák Wolverine patří mezi nejoblíbenější postavy, které vzešly z marvelovského univerza. Věčně nabručeného mutanta s výjimečnými regeneračními schopnostmi a vysunovacími drápy najdeme nejen v partičce X-Menů, ale také jako externího člena Avengers, u nichž platí za brutálního mlátiče vrhajícího se beze strachu do víru bitev. Právě jeho si vybralo studio Insomniac Games (Marvel's Spider-Man) jako další charakter, jemuž se budou věnovat v samostatném akčně adventurním zpracování. Co vše o Marvel's Wolverine víme, se dočtete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvel-iron-man-hra-od-electronic-arts-key-art-nahled.jpg

Iron Man hra od EA – Vše, co víme

Svého videoherního zpracování se nedočká jen Kapitán Amerika spolu s Black Pantherem, ale také milionář, playboy a filantrop Tony Stark alias Iron Man. Právě na jeho superhrdinský a nejspíše také civilní život by se měla zaměřit připravovaná příběhová akční adventura z dílny Motive Studio. Zatím nepojmenovaný titul se má soustředit na příběh představující jednu z nejoblíbenějších postav komiksového vydavatelství Marvel. Vše, co zatím o Iron Man hře od Electronic Arts víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvel-dagger-deskovka-stolni-hra-recenze-cover-nahled.jpg

Marvel D.A.G.G.E.R. (RECENZE) – Superhrdinská týmovka se vším všudy

Deskovek s tématem komiksových marvelovek vychází v poslední době víc než dost (DC v tomto ohledu celkem zaostává), ale málokterá vám propůjčí pocit opravdu mocného superhrdiny jako ze stránek kreslených sešitů. To dle mého mění Marvel D.A.G.G.E.R., u nějž jsem několikrát zachránil svět s epickým zadostiučiněním. A také několikrát brutálně pohořel. Více v recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvel-zombies-odboj-superhrdinu-deskovka-stolni-hra-recenze-cover-nahled.jpg

Marvel Zombies: Odboj superhrdinů (RECENZE) – Komiks k nakousnutí

Série Zombicide už se podívala na spoustu míst – do apokalyptické představy současnosti, na Divoký západ či do fantasy prostředí s prvky středověku. Jak by ovšem vypadala invaze hladovců, kdyby se pustili do postav z marveláckého univerza? Tuto vizi vám nabídne varianta Marvel Zombies: Odboj superhrdinů, na kterou se podíváme v dnešní recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-spider-man-remastered-pc-key-art-nahled.jpg

Marvel's Spider-Man Remastered – Vše, co víme

Série Marvel's Spider-Man patří mezi nejúspěšnější značky PlayStationu a není tak divu, že i Marvel's Spider-Man Remastered po vzoru jiných PS exkluzivit vyšel také na PC, kde kromě skvělé hratelnosti a poutavého příběhu dostali majitelé stolních počítačů také vylepšenou grafiku a všechen dodatečný obsah. Vše, co o Marvel's Spider-Man Remastered potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-midnight-suns-thumbnail.jpg

Marvel's Midnight Suns – Vše, co víme

Marvel pokračuje v dobývání nejen filmového světa, ale také toho herního. Po Marvel's Avengers je tu další týmovka. Marvel's Midnight Suns od autorů série XCOM ale hraje daleko více na taktičtější notu, jde totiž o tahové akční RPG soustřeďující se na jednotlivé hrdiny a jejich vzájemné vztahy. Silné osobnosti se totiž musí semknout, aby porazily Matku démonů Lilith a samotného pána zla Chthona. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/guardians-of-the-galaxy-3-tym-nahled.jpg

Strážci Galaxie: Volume 3 – Vše, co víme

Superhrdinský tým Strážci Galaxie ve složení geneticky upravený mýval, hromotluk nechápající ironii, živý strom a dva potomci nebešťana se musí spojit, protože galaxie už potřetí potřebuje jejich pomoc. V sázce tentokrát ale není „pouze“ osud vesmíru, ale také samotných Strážců. Zvládne Peter Quill a jeho parta dokázat nemožné? Vše, co o snímku Strážci Galaxie: Volume 3 (v originále Guardians of the Galaxy Volume 3) potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/spider-man-across-the-spider-verse-keyart-nahled.jpg

Spider-Man: Napříč paralelními světy – Vše, co víme

Miles Morales, který se v cenami ověnčeného snímku Spider-Man: Paralelní světy (2018) stal novým pavoučím mužem držícím ochrannou ruku nad městem New York, se vrátil, a to v pokračování s názvem Spider-Man: Napříč paralelními světy. V dalším epickém dobrodružství se vydal na pomoc nové skupině Spider-lidí a pustil se do boje proti dosud nejsilnějšímu padouchovi. Všechno, co o prvním ze dvou plánovaných pokračování Milesova příběhu víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/black-panther-wakanda-forever-cover-nahled.jpg

Black Panther: Wakanda nechť žije (INFO) – kde sledovat, recenze, obsazení atd.

Filmový svět Marvelu vstoupil do své 4. fáze a jako jubilejní 30. film MCU (Marvel Cinematic Universe) se představil Black Panther: Wakanda nechť žije. Snímek navazuje na velmi úspěšný první díl a představuje „nového“ Black Panthera. Vše, co o filmu Black Panther: Wakanda nechť žije (v originále Black Panther: Wakanda Forever) potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/thor-love-and-thunder-cover-nahled2.jpg

Thor: Láska jako hrom (INFO) – kde sledovat, recenze, obsazení atd.

Thor má za sebou těžké období a prochází krizí identity. Na krátký čas se tak rozloučí se Strážci Galaxie, aby našel sám sebe, místo toho si ho ale najde Gorr, zabiják bohů. Thor tak musí naostřit sekeru Stormbreaker a vydat se na další dobrodružství, kde mu budou po boku stát staří známí a snad i jeho láska Jane Foster vyzbrojená Thorovým kladivem Mjolnir. Vše, co o Thor: Láska jako hrom potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-midnight-suns-recenze-cover-nahled.jpg

Marvel's Midnight Suns (RECENZE) – Život superhrdiny se vším všudy

Oznámení tahové strategie Marvel’s Midnight Suns studiem Firaxis bylo pro mnohé překvapení. Fanoušci toužili po novém X-COMu, ale místo něj dostali komiksové dobrodružství, které si z původních mechanik nechalo jen nezbytné minimum. Jak dopadl souboj démonického zla v podobě Lilith s nově vytvořenou postavou Hunter? Více v naší recenzi. Přečíst více »
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací