Patříte mezi fanoušky letectví a v rámci Microsoft Flight Simulator vám chyběly stíhačky? Tak to jste jistě čekali na DLC Top Gun: Maverick, které do aktuálně nejrealističtějšího hráčského toulání v oblacích přidává stroj F/A-18E, s nímž létá Tom Cruise ve stejnojmenném filmu. Co od přídavku zdarma dále čekat, zjistíte v naší recenzi.
Read more »Po vydařené expanzi Royal Court zamířilo nyní do výborné grand strategie Crusader Kings III DLC, které více než na zlepšování celku cílí na prezentaci příběhu a mechanik s ním spojených. Zda Crusader Kings III: Fate of Iberia má stejné grády jako jeho předchůdce, vám poví naše recenze.
Read more »Jednou z velkých výhod stojících za velkou popularitou chytrých hodinek Garmin je bezesporu možnost použít je jako samostatnou navigaci. K tomu však potřebujete mít v hodinkách uloženy mapové podklady. Výběr a instalace podkladů je ale naštěstí jednodušší, než se může na první pohled zdát.
Read more »Osmá expanze pro dosud nepokořené MMORPG World of Warcraft od společnosti Blizzard Entertainment s názvem World of Warcraft: Shadowlands k nám dorazila koncem minulého roku. Co vše v ní najdete, jaké novinky přinesl update Chains of Domination a další informace, které o hře víme, najdete v našem speciálu.
Read more »Skákačky s roztomilými tvory se vždy těšily velké popularitě u hráčů počítačových her. Důkazem jsou ikonické postavy Crash Bandicoot, dráček Spyro a mnoho dalších. Na vlnu oblíbenosti se snažil navázat v roce 2000 klokan Kao, který se vydal se svými boxerskými rukavicemi vstříc nebezpečným nepřátelům. Stejný vzorec se objevuje i nyní v době remaků, kdy přichází reboot vačnatčí série Kao the Kangaroo. Podaří se polskému studiu Tate Multimedia úspěšně navázat na původní trilogii?
Read more »Bojíte se, že po vašem iPhonu se sápou cizí ruce a mají zálusk na vaše data? Telefony iPhone s operačním systémem iOS jsou na tom naštěstí se zabezpečením velmi dobře. Co vše je potřeba a možné nastavit?
Read more »Hry podle filmů, či naopak filmy podle her nemají moc dobrou pověst. O moc lépe na tom není žánr asymetrického multiplayeru, který většinou pohoří na nevyvážené hratelnosti. Vývojáři ze studia Saber Interactive ovšem dokazují, že ani v jednom případě nejde o univerzální pravdu a na licenci filmové série Evil Dead předvádí, že kooperativní eliminace Kandarianského démona, či naopak v jeho kůži lov vystrašených přeživších, může být v Evil Dead: The Game docela zábava.
Read more »