Alza Dny květen 2. týden BOOST JBL

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikon-z-28-400mm-recenze.jpg

Nikon Z 28-400mm f/4-8 VR (RECENZE)

Cestujete nalehko a nejraději byste více objektivů nahradili jediným? Myslíte si, že je to nemožné? Nikon Z 28-400mm f/4-8 VR boří mýty! Se svým velkorysým rozsahem zoomu slibuje zachování kvality pořízení vzdálených předmětů stejně jako těch blízkých. Zkušený fotograf Michal Kupsa ve své recenzi ověřil, jestli je tomu tak, a navíc pro vás pořídil ukázkové fotografie. Jak tento objektiv obstál, se dozvíte v následující recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikon-z-70-180-nahled-recenze.jpg

Nikon Z 70-180mm f/2,8 (RECENZE)

Objektiv Nikon Z 70-180mm f/2,8 představuje přírůstek do rodiny objektivů pro systém Nikon Z. Své uživatele oslovuje unikátním spojením vysoké světelnosti, kompaktních rozměrů a vynikající optické kvality, a to vše za velmi příznivou cenu. V této uživatelské recenzi se podrobně podíváme na jeho klíčové vlastnosti, od mechanického provedení přes ergonomii až po obrazovou kvalitu. Jak se tento objektiv osvědčí v praxi v rukou fotografa? Zjistíte v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikon-z-24-70-s-recenze-nahled.jpg

Nikon Z 24-70mm f/4 S (RECENZE)

Kvalitní základní zoom objektiv patří do každé fotografické brašny. Jedním z nich je i objektiv Nikon Z 24-70mm f/4 S, který často naleznete ve zvýhodněné sadě s bezzrcadlovkou Nikon. Vyplatí se do něj jít, i přesto že nedisponuje optickou stabilizací? Zjistíte v recenzi fotografa Michala Kupsy, který s ním vyfotil i ukázkové fotografie. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikon-z6-II-nahled-recenze.jpg

Nikon Z6 II (RECENZE): skutečný univerzál s prvky dražších modelů

V recenzi Nikonu Z6 II se dozvíte, jak moc dbal výrobce při vývoji důraz na ergonomii ovládání, jaké jsou fotografické vlastnosti nebo s jakými neduhy byste měli počítat při pořízení této bezzrcadlovky. Již samozřejmostí jsou přiložené fotografie Michala Kupsy. Přemýšlíte o přechodu na Full Frame bezzrcadlovku, nebo výměně stávajícího modelu? Přečtěte si naši recenzi, proč by Nikon Z6 II mohl být ideální volbou. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/canon-rf-200-800-nahled-recenze.jpg

Canon RF 200-800 mm f/6,3-9 IS STM (RECENZE)

V naší nejnovější recenzi se zaměřujeme na Canon RF 200-800 mm f/6,3-9 IS STM, teleobjektiv určený pro fotografy hledající rozsáhlý zoomovací rozsah pro fotoaparáty Canon. Přestože objektiv nabízí nadstandardní ohniskový rozsah a optickou stabilizaci, jeho robustní konstrukce a nízká hmotnost zajišťují na danou kategorii snadnou přenosnost. V recenzi se dozvíte, jak se objektiv osvědčil v praxi, pro které fotografické situace je nejlépe vhodný a zda přináší nějaké nedostatky, které by fotografům mohly při práci překážet. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikon-zf-recenze-nahled.jpg

Nikon Z f (RECENZE): retro fotoaparát s bezkonkurenční stabilizací

Přinášíme vám recenzi bezzrcadlovky Nikon Z f, která spojuje retro design s moderními fotografickými režimy v čele s umělou inteligencí. Kromě toho je ale Nikon Z f vybaven kvalitní optikou s 24,5Mpx snímačem v kombinaci s výkonným autofokusem, díky čemuž zachycuje fotoaparát nadprůměrně ostré fotografie. Posuďte sami, jak vypadají snímky z ruky Michala Kupsy v následujcícím článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sony-70-200-4-recenze-nahled.jpg

Sony FE 70-200 mm f/4,0 G OSS II (RECENZE)

Rodina teleobjektivů pro fotoaparáty Sony se rozrostla o model Sony FE 70-200mm f/4 Macro G OSS II a fotograf Michal Kupsa si nenechal ujít příležitost jej podrobně otestovat. V následující recenzi se dozvíte, jaké je zpracování objektivu, jak se s Sony FE 70-200mm f/4 Macro G OSS II fotí a jestli jde s ohledem na cenu o doporučeníhodný výrobek. Samozřejmě nebudete ochuzeni ani o ukázkové snímky. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sony-a6700-recenze-nahled.jpg

Sony Alpha A6700 (RECENZE): nejlepší kompaktní bezzrcadlovka od Sony?

Hledáte-li kompaktní bezzrcadlovku, ve svém výběru nepřehlédněte model Sony Alpha A6700. Jedná se o nejlépe vybavený model řady Sony Alpha, který se spoléhá na čip formátu APS-C. Jak tento fotoaparát hodnotí ve své recenzi fotograf Michal Kupsa? Odpověď naleznete uvnitř recenze! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikon-z5-recenze-nahled.jpg

Nikon Z5 (RECENZE): jednoduchá bezzrcadlovka bez zásadních vad

Začínáte s focením a hledáte bezzrcadlovku, která nestojí příliš mnoho, přesto nabídne kvalitní stabilizaci, vynikající autofokus nebo bohatou konektivitu? Pak nepřehlédněte recenzi fotoaparátu Nikon Z5, nejlevnějšího zástupce full frame řady Z. Fotograf Michal Kupsa s ním strávil několik týdnů a o své postřehy, včetně fotografií, se svámi podělí v následujícím článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/canon-rf-s-10-18-nahled.jpg

Canon RF-S 10-18mm f/4,5-6,3 IS STM (RECENZE)

Před pár týdny představila společnost Canon pro své bezzrcadlovky nový širokoúhlý objektiv Canon RF-S 10-18mm f/4,5-6,3 IS STM. S plastovým bajonetem a minimalistickým designem je ideálním společníkem pro zkušené fotografy, kteří ocení nízkou hmotnost a snadnou přenosnost. Jaká je praxe s tímto objektivem, na jaké scény se hodí a má nějaké nedostatky? To se dozvíte v následující recenzi! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sony-16-50-objektiv.jpg

Sony 16-50mm f/3,5-5,6 OSS (RECENZE)

Přinášíme vám recenzi objektivu Sony 16-50mm f/3,5-5,6 OSS, který se často nachází v sadě spolu s bezzrcadlovkou Sony a který bude pro spoustu fotografů volbou číslo jedna v používání. Základní objektiv Sony 16-50mm f/3,5-5,6 OSS disponuje světelností f/3,5–5,6, optickou stabilizací a automatickým výsuvným systémem. Jak hodnotí fotograf Michal Kupsa jeho ergonomii a výsledné fotografie? Zjistíte v následujícím článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikkor-z-dx-24mm-f17-recenze-nahled.jpg

Nikon Z DX 24mm f/1,7 (RECENZE)

Mezi fotografy jsou malé, lehké a levné objektivy stále velmi oblíbené. A přesně pro jejich potřeby vznikl nový objektiv Nikon Z DX 24mm f/1,7 určený pro bezzrcadlovky Nikon formátu APS-C. Fotograf Michal Kupsa jej podrobně otestoval a vy se může v následující recenzi těšit i na ukázkové fotografie z tohoto povedeného objektivu. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sd-karta-nahled.jpg

Jak obnovit data z poškozené SD karty? (NÁVOD)

Šťasten ten, kdo ještě nikdy nepřišel o svá data na paměťové kartě – ať už nechtěným smazáním, nebo vadou samotné karty. V obou případech existuje cesta ven. Poradíme vám, jak své fotky (a nejen je) dostat zpět a také jak s kartou správně zacházet. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikon-z-dx-16-50mm-vr-recenze-test.jpg

Nikon Z DX 16-50mm VR (RECENZE)

Základní objektivy nepatří zrovna do kategorie recenzovaných produktů. A to je velká chyba! Proto se rozhodl udělat uživatelskou recenzi základního objektivu Nikon Z DX 16-50mm VR. Zajímalo ho, jestli i základní objektiv často dodávaný v setech k fotoaparátům dokáže přinést uživateli kvalitní obrazové výstupy. Celkové hodnocení včetně ukázkových fotek najdete v následujícím článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Nikon-Z-FC-recenze-uvod.jpg

Nikon Z fc (RECENZE): dokáže obhájit svou cenu?

Rukama Michala Kupsy prošla další bezzrcadlovka od Nikonu, konkrétně se jedná o model Nikon Z fc. Fotoaparát spojuje atraktivní retro design s moderní konektivitou a optikou. Jak tento model fotí a jaké jsou jeho klady a zápory? To se dočtete v následujícím článku! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/huawei-watch-gt-4-recenze.jpg

Huawei Watch GT 4 (RECENZE): Téměř dokonalé chytré hodinky

Huawei právě odhalil svůj nejnovější model chytrých hodinek, Watch GT 4, který navazuje na úspěšné série GT 2 a GT 3. Tyto hodinky jsou jedním z klíčových produktů v nabídce společnosti a přicházejí v několika verzích. V naší recenzi se zaměříme na nejvyšší model s nerezovým provedením. Nezmeškejte podrobný pohled na tuto žhavou novinku! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/canon-28mm-recenze-test-nahled.jpg

Canon RF 28mm f/2,8 STM (RECENZE)

Letošní novinkou v nabídce palačinek, tedy „pancake“ objektivů značky Canon je hodně zajímavý model Canon RF 28mm f/2,8 STM, který je skutečně hodně malý, hodně lehký a v neposlední řadě také levný. Pokrývá přitom plný formát full-frame čipu, i když jej samozřejmě můžete využít i na fotoaparátech s menším čipem formátu APS-C. Pokud tedy vlastníte nějakou z bezzrcadlovek značky Canon, tak si rozhodně zaslouží vaši pozornost a možná i místo ve vašem fotobatohu či brašně. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/huawei-watch-ultimate-recenze.jpg

Huawei Watch ULTIMATE (RECENZE): Chytré hodinky s výjimečnou odolností

V minulých článcích jsem se věnoval skoro až extravagantním chytrým hodinkám Huawei Watch Buds určeným především pro hudební závisláky, nebo velmi levným, ale zato mimořádně lehkým a odolným Huawei Watch GT3 SE, nyní je tedy čas podívat se také do nejvyššího segmentu chytrých hodinek, kam bezpochyby patří Huawei Watch ULTIMATE, o kterých bude tato uživatelská recenze. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikkor-dx-12-28-recenze-nahled.jpg

Nikon Z DX 12-28mm f/3,5-5,6 PZ VR (RECENZE)

Vyšel nový širokoúhlý objektiv pro bajonet Nikon Z a fotograf Michal Kupsa si nenechal ujít příležitost jej otestovat. V podrobné recenzi objektivu Nikon Z DX 12-28mm určeného pro fotoaparáty s čipem APS-C zjistíte, jak se tento kompaktní objektiv vypořádává s různými fotografickými situacemi, jeho výhody a nevýhody nebo možnosti využití při natáčení videa. Pokud hledáte kvalitní širokoúhlý objektiv pro svůj Nikon Z DX fotoaparát, tento článek vám poskytne užitečné informace pro vaše rozhodnutí. Přečíst více »
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací