Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky v Děčíně, Kladně a Frýdku-Místku. Stále však můžete nakupovat bezpečně a pohodlně online.
Alzabox Vánoce HP, média iPhone se splátkami bez navýšení

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/microsoft-flight-simulator-novinka-japonsko-update-cover-nahled.jpg

Microsoft Flight Simulator nabídne detailnější Japonsko (NOVINKA)

Digitální výlet do výšin jménem Microsoft Flight Simulator získal v průběhu necelých dvou měsíců tisíce příznivců a také sympatie recenzentů, kteří se nebáli sáhnout po maximálním hodnocení (u nás 92 %). Jednou z častých výtek však byly nepřesnosti u významných měst, kterým se nedostalo dostatečné pozornosti. To se postupně snaží napravit jak moderská komunita, tak i samotní tvůrci ze studia Asobo, kteří nyní přináší bezplatný update vylepšující Japonsko.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/microsoft-flight-simulator-recenze-cover-nahled.jpg

Microsoft Flight Simulator (RECENZE) – Připoutejte se, čeká nás výlet po celém světě

Po čtrnáctiletém čekání se virtuální letci dočkali restartu své oblíbené série Microsoft Flight Simulator. Vzhůru do oblak se někteří šťastlivci dostali už během uzavřené bety nového dílu, ale nyní konečně nastal čas, kdy se za knipl letadla mohou posadit všichni. Francouzské studio Asobo si postupně vypouštěnými záběry nasadilo vysokou laťku a naše recenze vám odpoví, zda nebyla očekávání přehnaná.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/flight-simulator-2020-akce.jpg

Vyzkoušejte si Microsoft Flight Simulator v holešovickém showroomu

Od 18. srpna až do konce září najdete v našem Alza.cz showroomu v Praze Holešovicích speciální flight simulátor. Při návštěvě můžete usednout do kokpitu, který je vybaven tím nejlepším příslušenstvím, a na vlastní kůži si vyzkoušet, jaké to je, pilotovat letadlo. Jakým příslušenstvím je kokpit vybaven, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/microsoft-flight-simulator-2020-nahled.jpg

První zahraniční recenze vychválily Microsoft Flight Simulator do nebes (NOVINKA)

Microsoft Flight Simulator byl netrpělivě očekávaným titulem jak pro veterány této série, tak i úplné nováčky, kteří zatím se sérii neměli tu čest. Uchvátilo je grafické zpracování a realismus, jenž podle prvotních dojmů z titulu doslova sršel, případně si dělají zálusk na avizovanou podporu VR. Bez ohledu na to, do které skupiny patříte, určitě vás budou zajímat první zahraniční recenze. Ty jsme pro vás shrnuli v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/microsoft-flight-simulator-dojmy-zahranici-cover-nahled.jpg

Microsoft Flight Simulator uhranul novináře svou krásou a zároveň potvrdil podporu VR (NOVINKA)

Popularita Microsoft Flight Simulatoru v následujících měsících zřejmě strmě poroste. Lze tak soudit alespoň na základě prvních dojmů zahraničních webů, které jsou veskrze pozitivní, o čemž si můžete přečíst na následujících řádcích. Zároveň se dozvíte, kdy se dočkáme podpory virtuální reality, jež přinese do létání nad realisticky zpracovanou krajinou nový rozměr.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/microsoft-flight-simulator-datum-vydani-cover-nahled.jpg

Microsoft Flight Simulator – Vzhůru do oblak již v srpnu (NOVINKA)

Microsoft Flight Simulator patřil v devadesátých letech k nejoblíbenějším „neherním“ titulům, které jste si mohli na počítačích zahrát. Na jeho zašlou slávu nyní navazuje francouzské studio Asobo, jehož pečlivá práce nám dává naději na kvalitní zpracování jak z pohledu grafiky, tak herních mechanismů. Nedávno jsme vás informovali o uzavřené betě a najednou nás tvůrci překvapili oznámením plné verze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/microssoft-flight-simulator-2020-vyvojarsky-update-cover-nahled.jpg

Na Microsoft Flight Simulator se tvrdě pracuje, uzavřená beta v červenci (NOVINKA)

Francouzští tvůrci ze studia Asobo i přes překážky koronavirové karantény neustále vylepšují a pilují svůj nejnovější projekt – Microsoft Flight Simulator, na nějž už čekají celé zástupy amatérských i profesionálních aviatiků. Brzy bychom se mohli dočkat uzavřené bety, která by mohla naznačit, že se vydání leteckého simulátoru blíží. Co ještě jsme zjistili o domácím pilotování rozličných vzdušných plavidel?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/microsoft-flight-simulator-2020-novinka-hardware-cover-nahled.jpg

Microsoft Flight Simulator představil systémové požadavky (NOVINKA)

Létání člověka odjakživa fascinovalo, ale také patří mezi ty nejdražší koníčky. Takže levnější nabídka, jak navštívit nebeské výšiny, a to v podobě digitální verze, se v devadesátých letech těšila velké popularitě, která ovšem pomalu upadávala. Vyzvednout Fénixe z popela se pod dohledem Microsoftu snaží francouzské studio Asobo, které nyní odhalilo minimální a doporučené hardwarové nároky dalšího dílu. Zahrajete si Microsoft Flight Simulator na svém počítači?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/microsoft-flight-simulator-gameplay-cover-nahled.jpg

Microsoft Flight Simulator (NOVINKA) nám způsobí závrať svou monumentalitou

Letecká simulace od Microsoftu nabývá reálnějších kontur a my se postupem času dozvídáme stále více ohromujících novinek. Nyní se odhalily první obsáhlejší dojmy přímo z hraní, které ukazují i těm největším pesimistům, že nám výlet do nebeských výšin vezme dech. V dnešní novince o Microsoft Flight Simulatoru se totiž pobavíme především o zpracování míst po celé planetě.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi