Reklamace či vrácení? AlzaPlus+

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/msi-rtx-4070-ti-gaming-x-trio-12g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X TRIO 12G (RECENZE A TESTY)

Grafické karty herní řady GAMING TRIO společnosti MSI se vždy mohly pochlubit masivním a výkonným systém chlazení, bohatou výbavou a výbornými provozními vlastnostmi. Jestli toto pravidlo platí také pro grafickou kartu MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X TRIO 12G, tak o tom se můžete přesvědčit sami právě v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4070-ti-suprim-x-12g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G (RECENZE A TESTY)

Přemýšlíte o pořízení nové grafické karty GeForce RTX 4070 Ti a rádi byste vybírali z těch luxusnějších edicí? Možná by vás mohla zaujmout grafická karta MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G, která rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co vám může známá a populární společnost MSI ve své nabídce grafických karet nabídnout. Její podrobnou recenzi pak najdete právě zde.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-nahled_4.jpg

Nová generace herních notebooků MSI s RTX 40 je tady!

Společnost MSI představila nové výkonné herní notebooky Cyborg, GP77, Katana 17, GE78 HX i GT 77 s nejnovějšími procesory Intel Core 13. generace a grafickými procesory NVIDIA GeForce RTX 40. Čím přesvědčí hráče k nákupu nového vybavení? A kdy se začnou prodávat? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rx-7900-xt-gaming-trio-classic-20g-nahled.jpg

MSI RX 7900 XT GAMING TRIO Classic 20G (RECENZE A TESTY)

Pokud jste si oblíbili grafické karty herní řady GAMING TRIO tchajwanské společnosti MSI, pak byste měli zpozornět, protože my se dnes na Alza.cz podíváme na zoubek nejnovějšímu přírůstku této oblíbené herní edice, a to grafické kartě MSI Radeon RX 7900 XT GAMING TRIO Classic 20G.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4080-suprim-x-16g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X 16G (RECENZE A TESTY)

Tím nejlepším, čím se může v současnosti pochlubit tchajwanská společnost MSI ve své nabídce grafických karet GeForce RTX 4080, je bezesporu grafická karta z elitní edice SUPRIM, která nese označení MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X 16G. Pokud tedy i vy patříte k fanouškům této rodiny elitních grafických karet, rozhodně by vám neměla uniknout její recenze, kterou jsme pro vás dnes nachystali. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4090-suprim-x-24g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G (RECENZE A TESTY)

Pokud patříte k těm, kteří chtějí mít ve svém počítači vždy to nejvýkonnější a nejlepší, a to bez ohledu na pořizovací cenu, pak byste měli zbystřit, protože právě v této recenzi si představíme a otestujeme grafickou MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G, což by mohla být právě ta vaše „krevní skupina“.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-msi_1.jpg

Vítejte ve světě herních monitorů od MSI

Ke každému počítači patří i pořádný monitor. MSI proto nabídne pouze ty nejlepší, ze kterých si vybere každý. Pařany určitě zaujme nízká odezva 1 ms, obnovovací frekvence až 240 Hz a technologie AMD FreeSync a NVIDIA G‑Sync, jež zamezí trhání obrazu. Vybrané herní monitory MSI se vyznačují až 4K rozlišením s perfektním podáním barev. Pojďme si postupně představit ty nejzajímavější kousky právě pro vaše herní doupě. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi_8.jpg

MSI je pecka nejen v gamingu, kraluje i v kanceláři

S výbavou od MSI zdoláš jak herní, tak i ty karierní žebříčky. Pracuj při vysoké úrovni ochrany tvého zdraví, rozšiř svůj pracovní prostor a dodej své kanceláři eleganci. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-notebooky-zpatky-do-skoly-2022.jpg

Top 4 nejlepší notebooky od MSI pro každodenní úkoly

Hledáte výkonný notebook, který vám pomůže dosáhnout vlastních cílů? Máme pro vás to pravé ořechové! Notebooky MSI patří k nejvýkonnějším na trhu a jsou vybaveny skvělými funkcemi, které vám pomohou urychlit a usnadnit práci. Nezáleží, jestli jste student, co potřebuje dělat úkoly a chce si občas zahrát, nebo profesionál, který si potřebuje být jistý výkonem a dlouhou výdrží baterie, podívejte se na výběr MSI notebooků, ze kterých si vybere každý.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-3070-ti-suprim-x-8g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 3070 Ti SUPRIM X 8G (RECENZE A TESTY)

Nejvyšší řada grafických karet v nabídce tchajwanské společnosti MSI nese označení SUPRIM a my si dnes jednu takovou fajnovku otestujeme. V dnešní recenzi si totiž představíme grafickou kartu MSI GeForce RTX 3070 Ti SUPRIM X 8G a důkladně se jí podíváme na zoubek. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-3090-ti-gaming-x-trio-24g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 3090 Ti GAMING X TRIO 24G (RECENZE A TESTY)

Jste tím nejnáročnějším hráčem počítačových her, který si do svého herního PC pořizuje výhradně jen nejvýkonnější komponenty? Pak byste měli zbystřit, protože my si dnes na Alza.cz představíme a otestujeme grafickou kartu MSI GeForce RTX 3090 Ti GAMING X TRIO 24G, tedy to vůbec nejvýkonnější TRIO, které společnost MSI ve své nabídce má. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/oslavte-36-vyroci-znacky-msi.jpg

Oslavte 36. výročí společnosti MSI a vyhrajte hodinky Garmin Instinct Esports

Společnost MSI slaví 36. výročí, což je skvělý důvod udělat radost i věrným hráčům. Stačí si pořídit herní monitor nebo herní počítač, čímž se zařadíte do soutěže o celkem 14 ks atraktivních chytrých hodinek Garmin Instinct Esports. Jaké jsou podmínky? A kde je nutné se zaregistrovat? Vše se dozvíte z našeho článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rx-6650-xt-gaming-x-8g-nahled.jpg

MSI Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G (RECENZE A TESTY)

Oslovily vás svým výkonem nejnovější grafické karty Radeon RX 6650 XT, a rádi byste si proto také nějakou pořídili, ovšem v nějaké vyspělejší herní edici od renomovaného výrobce? Určitě by vás pak mohla zaujmout grafická karta MSI Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G, kterou jsme pro vás na Alza.cz nezapomněli také důkladně otestovat. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi_7.jpg

K vybraným herním klávesnicím MSI získáte 15 dolarů na STEAM

Jestli chystáte nákup kvalitní herní klávesnice a myši, zpozorněte. Společnost MSI právě spustila zajímavou akci „Vyťukej si svůj klíč“, kdy k vybraným mechanickým klávesnicím získáte jako odměnu i 15 dolarů do vaší STEAM peněženky. Jdete do toho? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-akce.jpg

Vodní chlazení od MSI s bonusem 30 dolarů

Voda je v očích odborné veřejnosti jednoznačně nejelegantnějším a zároveň nejefektivnějším médiem na chlazení procesoru. I proto se společnost MSI rozhodla zařadit své nejlepší „vodníky“ do speciální akce, která vám garantuje přísun 30 dolarů do vaší STEAM peněženky. Jak na to? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Image-031.jpg

Hrajte naostro s monitory MSI Quantum Dot a velkými slevami

Léto je tady a to je kromě dovolených i vhodná příležitost zalézt do svého hráčského doupěte, kde se nejlépe ukryjete před úpalem. A bylo by ideální, kdyby jeho centrum, tedy herní počítač, dostalo nějaké zásadní vylepšení. Například v podobě peckového monitoru od MSI s podporou technologie Quantum Dot. Jak takový displej poznáte? Co všechno nabídne? A na jak velké slevy se můžete těšit? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-monitory.jpg

MSI: Velikonoční honba za pokladem

Velikonoční honba za pokladem! Pokud v období od 11. 4. do 31. 5. 2022 zakoupíte vybrané produkty MSI, obdržíte Steam kód v hodnotě až 150 USD a měsíční členství v Xbox Game Pass. A to není vše. Ve stejném období najdete řadu monitorů MSI výrazně zlevněných. Vybrané modely lze nyní koupit až o 31 % výhodněji! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-3050-aero-itx-8g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 3050 AERO ITX 8G (RECENZE A TESTY)

Stavíte si doma počítač za účelem vytvoření multimediálního centra zábavy s možností příležitostného hraní moderních počítačových her a sháníte do něj také nějakou kompaktní herní grafickou kartu, která by se vám vešla do počítačové skříně formátu ITX? Pokud ano, pak by vás mohla zaujmout naše recenze grafické karty MSI GeForce RTX 3050 AERO ITX 8G, kterou jsme speciálně pro vás otestovali. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-notebooky-nahled.jpg

Herní notebooky MSI nové generace s čipy Alder Lake a GeForce RTX

MSI, inovativní výrobce herních, tvůrčích a pracovních notebooků, posílá na trh novou řadu notebooků vybavených nejnovějšími procesory Intel Alder Lake v kombinaci s grafickými čipy GeForce RTX 3070 Ti nebo 3080 Ti. Tak jakým herní notebookem od MSI si uděláte radost?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rx-6600-mech-2x-8g-nahled.jpg

MSI Radeon RX 6600 MECH 2X 8G (RECENZE A TESTY)

Další grafickou kartou z nové řady Radeon RX 6600 společnosti AMD, kterou si dnes na Alza.cz představíme a také důkladně otestujeme, je grafická karta z dílny tchajwanské společnosti MSI s označením MSI Radeon RX 6600 MECH 2X 8G. Jak si tento MECH vedl v našich testech? Jen posuďte sami! Přečíst více »
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací