Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky v Děčíně, Kladně, Liberci, Příbrami a Frýdku-Místku. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Naše pobočky jsou od 22. 10. otevřené pouze
pro výdej objednávek.

Využijte bezpečného nakupování z pohodlí domova nebo zkuste jeden z našich 346 AlzaBoxů.

Reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Alzabox Vánoce HP, média Domácí pohoda pěkně v teplíčku

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/muz-zrcadlo-zastrihovani-vlasu.jpg

Jak na stříhání vlasů a vousů – střihy, které zvládnete doma

Se správným zastřihovačem a s trochou cviku už nikdy nebudete potřebovat kadeřníka. Že nevíte, jak na to? V článku vám poradíme, jak na domácí stříhání vlasů i úpravu vousů.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/recepty-na-nejlepsi-smoothie.jpg

8 receptů na skvělé smoothie

Smoothie sezóna je v plném proudu. Dopřejte si lahodné koktejly plné vitamínů nebo zkuste třeba smoothie detox. Připravili jsme pro vás 6 skvělých smoothie receptů a 2 tak trochu podivné. Troufnete si na ně? 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-jezdit-na-kolobezce-cruise-max-rsz.jpg

Jízda na koloběžce: základní technika, výhody a hubnutí (RADY A TIPY)

Jízda na koloběžce je nejen praktický způsob přemisťování, ale také skvělá činnost pro efektivní hubnutí. Je však důležité zvládnout základní techniku. Jak na to, vám poradíme v tomto článku. Dočtete se například také o tom, jak si koloběžku správně přizpůsobit.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-skladat-puzzle-nahled.jpg

Skládání puzzle – zábava pro děti i dospělé

Skládání puzzle je kreativní zábava, při které si nejen užijete relax, ale zároveň potrénujete mozek. Procvičíte si kombinatoriku a posílíte trpělivost. Přečtěte si v našem článku tipy, jak skládat puzzle, aby vám to šlo hezky od ruky. Dozvíte se také, co s hotovým dílem nebo jaké je největší puzzle na světě.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vycistit-susicku-nahled.jpg

Jak vyčistit sušičku (TIPY A TRIKY)

Sušička prádla není bezúdržbová. Jestliže chcete, aby správně a dlouho fungovala a usušené prádlo bylo vždy krásně nadýchané a voňavé, není radno údržbu zanedbávat. Po čase by se totiž mohl objevit nepříjemný zápach ze sušičky a nejen to. Zanedbaná údržba také výrazně snižuje životnost spotřebiče a zvyšuje spotřebu energie. Jak vyčistit sušičku nebo co dělat, když prádlo ze sušičky nevoní, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/windows-10-aktualizace.jpg

Jak na aktualizace operačního systému Windows 10?

Operační systém Windows 10 vyžaduje pravidelné aktualizace, které přinášejí nové funkce a především zlepšují zabezpečení PC. Co však dělat, když se automatická instalace aktualizací nepovede a počítač nefunguje?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahled-zalohovaci-software.jpg

Obnovení operačního systému Windows (NÁVOD)

Jestliže operační systém Windows přestává pracovat tak, jak má, právě nastal správný okamžik pro jeho oživení. Například pomocí bitové kopie nebo vrácení do výchozího nastavení. Jak se na tuto situaci připravit a jak správně systém obnovit?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/word-nahled-2.jpg

Jak na číslování stránek a nadpisů ve Wordu (NÁVOD)

Potřebujete vytvořit strukturu závěrečné práce a nevíte, jak číslovat stránky a nadpisy? V tomto článku se krok za krokem dozvíte, jak na to. Není to žádná dřina.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vycistit-plynovy-sporak-nahled.jpg

Jak vyčistit plynový sporák (TIPY A TRIKY)

Nevíte, jak vyčistit plynový sporák od zaschlé špíny a váháte, který čisticí prostředek bude nejúčinnější? Posbírali jsme osvědčené tipy a v tomto článku vám poradíme, jak vyčistit hořáky, trysky a mřížku u plynového sporáku. Nechybí ani babské rady, které vám pomohou s čištěním plynového sporáku s tím, co máte doma.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vycistit-digestor.jpg

Jak vyčistit digestoř (TIPY A TRIKY)

Odsavače par jsou nenápadnou, ale velmi praktickou součástí moderní kuchyně. Aby digestoř efektivně plnila svou funkci, musí se pravidelně čistit. V našem článku se dozvíte, jak vyčistit digestoř z venku i zevnitř včetně toho, jak vyčistit její filtr. Zároveň poradíme jak na nerezovou digestoř, aby nedošlo k jejímu poškození. Pokud se také chystáte k montáži nové digestoře, máme pro vás pár důležitých rad, jak na to.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vycistit-pracku-navod.jpg

Jak vyčistit pračku (TIPY A TRIKY)

Čištění pračky se nevyplácí zanedbávat, pokud chceme, aby pračka správně a dlouho fungovala a aby naše prádlo bylo po vyprání skutečně čisté a voňavé. Jak vyčistit pračku od zbytků pracího prášku a různých nečistot z oblečení, jak zbavit pračku vodního kamene nebo jak se vyhnout zápachu z pračky, vám poradíme v našem článku. A pokud už vaše stará pračka dosluhuje a vy přemýšlíte, jakou pračku vybrat, máme pro vás doporučení, jak a kde nejlépe zjistíte, na co se při výběru soustředit a které pračky jsou nejspolehlivější.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vycvicit-psa-navod.jpg

Jak vycvičit psa? (TIPY A TRIKY)

První okamžiky se štěňátkem bývají plné radosti. Jakmile se ale pejsek doma rozkouká, stává se z něj zvídavý rošťák, který potřebuje naučit poslušnosti. Zajímá vás, jak naučit psa čistotě a hygienickým návykům? Jak na výcvik psa zahrnující základní povely i zábavné triky? Chcete si se psem vybudovat oboustrannou důvěru, díky níž jej budete moci pouštět venku na volno? Přečtěte si náš článek a vše se dozvíte.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/masaze.jpg

Masáže (NÁVOD): jak se naučit masírovat v domácích podmínkách

Žijeme ve velmi nejisté době. Už nás netrápí jen pracovní stres a povinnosti. Bojíme se o své zdraví a zdraví svých blízkých. Nutně si od všeho potřebujeme odpočinout a pořádně relaxovat. Masáž je velmi efektivní způsob relaxace těla i duše. Díky našemu článku se dozvíte vše podstatné, co o domácí masáži musíte vědět a najdete v něm také detailní návody masáží jednotlivých partií. Přidáme také několik užitečných tipů na efektivní masážní přístroje pro domácí použití.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sd-card-uvodni-obrazek.jpg

Jak přesunout aplikace na SD kartu? (NÁVOD)

V dnešní době výkonných mobilních telefonů se stále můžeme setkat s případem, že nám úložiště našeho smartphonu nestačí. To lze vyřešit přesunutím souborů na paměťovou kartu. Jak tedy na to?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-pripojit-tiskarnu.jpg

Jak připojit tiskárnu, nainstalovat ovladače a nastavit základní funkce?

Víte, jakými způsoby můžeme připojit tiskárnu k počítači nebo do místní sítě? Co jsou ovladače a jak je nainstalovat? Kromě zodpovězení těchto otázek si v článku také řekneme, jak provést některá základní nastavení tiskárny a jak tiskárnu čistit, aby vydržela v dobrém stavu co nejdéle.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rodicovska-kontrola-rodina-nahled.jpg

Nastavení rodičovské kontroly na konzolích PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch

Karanténa způsobená epidemií koronaviru pro většinu z nás představuje nemalé problémy, nicméně pro děti jde zejména o dobrý důvod k prosezení celého dne u počítače nebo herní konzole. V dnešní době už však není potřeba stát jim neustále za zády. Kontrolu nad jejich hraním totiž lze automatizovat pomocí správného nastavení herních konzolí. S naším návodem budete schopni na konzolích PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch nastavit například jaké hry mohou vaše děti hrát, jak dlouho, nebo v jakou denní dobu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cviceni-z-domu-tipy-triky.jpg

Domácí cvičení (NÁVOD)

Jak začít cvičit doma? Jde to levně, účinně a bez nutnosti opustit svůj pokoj. V článku vám poradíme, který typ cvičení pro vás bude vhodný a jak cvičit, abyste dosáhli požadovaných výsledků.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-usit-rousku.jpg

Jak vyrobit roušku (FOTONÁVOD)

O tom, že nošení roušek má v současné situaci smysl, není pochyb. Bohužel jich však stále není na našem trhu dostatek, a proto přicházíme s návodem, jak si můžete bavlněnou roušku vyrobit doma. Výhoda bavlněných roušek spočívá hlavně v tom, že je lze použít opakovaně, tedy samozřejmě po nezbytném vyvaření a následném přežehlení. Jak tedy ušít bavlněnou roušku? Přečtěte si praktický návod.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rybareni-na-jare.jpg

Tipy na jarní rybaření

Venku je příjemné počasí a vy byste rádi vyrazili na ryby? Rybaření na jaře je trochu náročnější než v teplejších měsících, proto vám poradíme, jak na to, abyste při lovu byli úspěšní. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dite-v-siti.jpg

Nebezpečí v síti – dokážete ochránit své děti?

Je moje dítě na internetu v bezpečí? Možná vás tahle otázka v souvislosti s dokumentem V síti také napadla. Co tedy dětem na síti hrozí? Jak s nimi o nebezpečí na internetu mluvit a jak je chránit, aniž bychom museli něco zakazovat, a tím ztrácet jejich důvěru? Poradíme vám.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi