Všechny dárky jako na dlani UniCredit Bank

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/vanocni-trhy-prodej-poukazu-alza-marketplace.jpg

Návod na registraci a založení poukazu pro trhovce

Máte zboží, které bylo určeno na vánoční trhy a potřebujete jej prodat kvůli blížící se expiraci? Máme pro vás řešení. V článku návod, jak na registraci poukazů na vaše zboží na Alza Marketplace.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/christmass puding first.jpg

Jak připravit Christmas Pudding (NÁVOD)

Připravte si letos tradiční vánoční puding. Nakupte potřebné ingredience a vyberte si jeden z našich receptů na klasický, čokoládový nebo vegetariánský vánoční puding. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rodicovska-kontrola-rodina-nahled.jpg

Nastavení rodičovské kontroly na konzolích PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch

Jak docílit toho, aby vaše děti netrávily veškerý volný čas hraním her a raději šly třeba sportovat? To netušíme. Ukážeme vám však pro mnohé stále „tajnou“ zbraň rodičovské kontroly dnešních konzolí a poradíme, jak ji efektivně nastavit a používat. S naším návodem budete schopni na konzolích PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch nastavit například jaké hry mohou vaše děti hrát, jak dlouho, nebo v jakou denní dobu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mobil-webkamera-uvodni-1.jpg

Mobil jako webkamera: Jak na to? (NÁVOD)

Online schůzky jsou dnes na denním pořádku a webkamery se tak staly poměrně důležitou částí počítače. Pokud nechcete investovat do nové webkamery, udělejte si ji z vlastního telefonu. V tomto článku se podíváme, jak na to.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/kralici.jpg

Jak vyrobit králíkárnu? (NÁVOD)

Pokud začínáte s chovem králíků nebo jen potřebujete novou králíkárnu, protože stará je již v dezolátním stavu, bude potřeba postavit novou. Stavbu králíkárny je však potřeba důkladně naplánovat. Co všechno promyslet a na co si dávat pozor, se dozvíte v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/smartphone-pro-seniory-nahled.jpg

Návod (nejen) pro seniory: Jak na chytrý telefon?

Chytré telefony nejsou určeny jen pro mladší ročníky. Využívá je také mnoho seniorů, ať už pro komunikaci s rodinou, focení a následné sdílení snímků nebo třeba pro orientaci na mapě při výletování. Někteří se jim ale vyhýbají, protože je považují za příliš složité. V tomto článku si ale ukážeme, že i běžný senior se může se smartphonem skamarádit a využívat jej ke své spokojenosti.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-zapoji-sporak-troubu-varnou-desku-03.jpg

Jak zapojit sporák, troubu nebo varnou desku

Pořídili jste si právě nový elektrický sporák, vestavnou troubu nebo indukční varnou desku, ale nemá vám ji kdo zapojit? Nezoufejte! Přesně pro vás jsme připravili článek, ve kterém vám krok za krokem vysvětlíme, jak při instalaci správně postupovat, abyste ji zvládli i svépomocí. Vyhrňte si rukávy, nasaďte rukavice a jdeme na to!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/kliste-nahled.jpg

Jak vyndat klíště – bezpečný postup a likvidace

Nevíte, jak vyndat klíště bezpečně a bez rizika nákazy? Nejste si jisti způsobem jeho likvidace, použitím mýdla nebo postupem v případě přetržení parazita? A víte, jak správně vytočit klíště psovi? V našem článku najdete přehledně odpovědi na všechny otázky a ještě spoustu dalších užitečných informací.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/autodesk-navod-instalace.jpg

Autodesk (NÁVOD): Jak uplatnit elektronickou licenci?

Jak uplatnit elektronickou licenci Autodesk? V návodu zjistíte, jak vytvořit účet Autodesk, jak na kontrolu požadavků, přiřazení oprávnění, stáhnutí programu, instalaci programu i prvotní spuštění.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/iphone-obecne-nahled.jpg

Apple iPhone: vychytávky nejpopulárnějšího telefonu současnosti

Americké společnosti Apple se v roce 2007 podařilo něco nevídaného. Představením iPhonu firma kompletně určila nový směr, jakým se chytré telefony budou následující roky ubírat. iPhone je zkrátka revoluční telefon a neustále o svých kvalitách mnohé přesvědčuje. Jeho používání je tak snadné. Je plný pokročilých funkcí a jeho souhra s vlastním operačním systémem je příkladná. Znáte všechny jeho vychytávky?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tisk-z-mobilu-uvodni-1.jpg

Jak tisknout z mobilu (NÁVOD)

Tisk z mobilu se hodí především pro rychlý tisk dokumentů uložených v telefonu nebo také pro tisk fotografií vyfocených smartphonem. Připojit mobil k tiskárně lze bezdrátově i pomocí kabelu. V našem článku se podíváme, jak na to.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahled-zalohovaci-software.jpg

Obnovení operačního systému (NÁVOD)

Jestliže operační systém Windows přestává pracovat tak, jak má, právě nastal správný okamžik pro jeho oživení. Například pomocí bitové kopie nebo vrácení do výchozího nastavení. Jak se na tuto situaci připravit a jak správně systém obnovit?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-sims-3-navod-licence-nahled_1.jpg

Návod na aktivaci elektronických licencí pro hru The Sims 3 a dodatečný obsah

Pokud jste si u nás pořídili elektronickou licenci na hru The Sims 3 či její dodatky (DLC) a nevíte, jak s kódem naložit, odpověď naleznete v tomto stručném návodu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/defragmentace-vycisteni-pocitace-01.jpg

Defragmentace a čištění disku (PODROBNÝ NÁVOD)

Opravdu jen těžko najdete disk, na kterém by nebyla žádná duplicitní či nadbytečná data. Tato data nejenom ukrajují z dostupné kapacity úložiště, ale rovněž zpomalují chod celého počítače. Jednou za čas (např. za čtvrtletí) byste proto měli svůj disk alespoň částečně pročistit, tj. odstranit nepoužívané instalační, spouštěcí a další související soubory. Jak na to vám poradíme v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/foceni-mobilem-02-nahled.jpg

Jak stahovat fotky z mobilu do počítače

Mobily nám dnes nahradily i fotoaparáty. Jsou vždy při ruce a kvalitou se jim bez problémů vyrovnají. Jak ale s fotkami po vyfocení dále nakládat? Jak je dostat z mobilu do počítače? Na vše odpovíme v následujícím článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-propojit-mobil-s-pc-nahled.jpg

Jak propojit mobil s počítačem (NÁVOD)

Víte, jak propojit mobil s počítačem, např. v případě, že potřebujete, ať už kterýmkoliv směrem, přenést soubory? Pokud ne, je náš článek právě pro vás. Poradíme, jak propojit PC a mobil.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/restart-telefonu-uvodni-1.jpg

Jak restartovat telefon (NÁVOD)

V situaci, kdy mobilní telefon přestane reagovat či pracovat tak, jak by měl, přichází v úvahu jeho restart. Může se však stát, že telefon nereaguje vůbec na nic. V našem článku si popíšeme základní druhy restartu telefonu a vysvětlíme, jak jich dosáhnout.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/utopeny-telefon-uvodni-1.jpg

Jak zachránit utopený telefon

Utopení vlastního telefonu není příjemný zážitek, a pokud vlastníte zařízení, které není voděodolné, může jít opravdu o hodně. V tomto článku se dozvíte, co dělat a jak postupovat s utopeným telefonem a čemu se raději vyhnout.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-udelat-printscreen-navod.jpg

Jak udělat printscreen (screenshot) obrazovky?

Potřebujete rychle zachytit obsah svého telefonu nebo nasdílet chybovou hlášku z vašeho notebooku? V tom případě udělejte screenshot obrazovky, přidejte komentář a výsledek jednoduše pošlete e-mailem nebo přes libovolný komunikátor. Ukážeme vám, jak na to na všech klíčových platformách.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ukulele-hracka-priroda.jpg

Akordy na ukulele (NÁVOD)

V článku najdete čtyři základní akordy pro ukulele, se kterými zahrajete hromady písní, a nechybí větší přehled akordů pro pokročilejší ukulelisty. Vysvětlíme, jak se vyznat v diagramech akordů nebo jaký rytmus při hře na ukulele zvolit. Na konci najdete tipy, odkud je možné čerpat písničky s akordy pro ukulele.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi