Během svátku 28.9.  mají všechny pobočky otevřeno, kromě prodejem Brno-Bystrc, Děčín, Frýdek-Místek, Příbram a Kladno.

Dvouletá záruka pro firmy 7 dní Samsung

Nejočekávanější hry roku 2019

Zobrazit katalog

Článek

Aktualizováno

Nová herní sezóna odstartuje za několik dní a už teď je zřejmé, že pokud se potvrdí alespoň některé předpovědi ohledně zatím ne zcela jistých titulů, půjde o další vynikající ročník. Co nás v následujících měsících, čeká a nemine – tedy, doufejme? Podívejte se na 15 nejočekávanějších her roku 2019 podle naší redakce.

TLOU Part II; keyart: cover

zdroj: Naughty Dog


Nejočekávanější hry roku 2019

• Speciál: 15. 1. 2019 • Autor: Redakce

Cyberpunk 2077, Metro Exodus, The Last of Us: Part 2 a další...

Nejočekávanější hry roku 2019: Cyberpunk 2077, The Last of Us Part 2, Metro Exodus

Na začátku nového roku se tak nějak sluší vytvořit seznam titulů, na které se členové dané redakce těší nejvíce a jež by podle jejich vysoce kvalifikovaného názoru (haha) neměly uniknout pozornosti ani čtenářům. Budeme-li však upřímní, slušel by tomuto článku spíše název „Nejočekávanější hry první poloviny roku 2019 a více či méně zbožná přání pro polovinu druhou“. Může nám ale někdo vyčítat, že stejně jako mnozí další doufáme, držíme pěstičky a nenápadně naznačujeme autorům, ať si sakra pohnou… tedy, chci říct: ať nespěchají – že se prostě těšíme a až to bude, tak to bude?

Já myslím, že nemůže. K závěrečné pětce ale přesto přistupujte spíše jako k našim přáním nežli k zaručeným předpovědním pro letošní herní sezónu. Ale popravdě, i kdyby Cyberpunk 2077, The Last of Us 2, Doom Eternal či Death Stranding v roce 2019 nedorazily (to snad ne!!), stále to vypadá na další povedený ročník, kterému největší nebezpečí hrozí ze strany velkých nenasytných publisherů schopných z potenciálního hitu vyrobit obsahově vykleštěnou, nedodělanou s… skutečně špatnou hru.

V druhé části článku se přečtěte, co od roku 2019 očekávají jednotlivý členové redakce.

 1. Resident Evil 2 Remake – instantní hrůza
 2. Metro Exodus – výlet po povrchu
 3. Anthem – když Bioware spojí Destiny a Iron Mana
 4. Total War: Three Kingdoms – impozantní boj o říši
 5. Devil May Cry 5 – ďábel nezná dovolenou
 6. Tom Clancy’s The Division 2 – reparát s minimem novinek
 7. Sekiro: Shadows Die Twice – dvojnásobná smrt samurajským mečem
 8. Mortal Kombat 11 – lámání kostí po jedenácté
 9. Rage 2 – šílené pokračování sešlapuje plyn až na podlahu
 10. The Outer Worlds – duchovní nástupce Fallout
 11. Doom Eternal – démonické hordy na obzoru
 12. Ghost of Tsushima – samurajský středověk
 13. Death Stranding – hit, kterému nikdo nerozumí
 14. Cyberpunk 2077 – polská dystopie
 15. The Last of Us: Part 2 – příběh Joela a Ellie pokračuje… nebo končí?
 16. Jak hodnotí rok 2019 členové redakce?

Resident Evil 2 Remake – instantní hrůza


• Žánr: Survival horor • Vývojář: Capcom • Vydavatel: Capcom • Platformy a Datum vydání: PCPS4, Xbox One (25. ledna 2019) • Homepage: www.residentevil2.com/


Nenaskočí vám při vyslovení slov Resident Evil 2 po celém těle husí kůže? Tak to jste zřejmě nevyrůstali na konci devadesátých let, kdy tenhle projekt studia Capcom děsil celý svět. Po loňském úspěchu Resident Evil 7: Biohazard se tvůrci rozhodli vrátit ke kořenům a naservírovat nám znovu druhé dobrodružství v ještě strašidelnější podobě s kamerou za zády. Grafická stránka je úchvatná (bohužel), takže raději mějte po ruce připravený přebalovací materiál.

Resident Evil 2 – příběh (trailer)

V kulisách Raccoon City se setkáme se všemi starými známými – policejním nováčkem Leonem S. Kennedym, agentkou Adou Wong, sestrou hrdiny prvního dílu Claire Redfield a rodinou Birkinových, se kterými byste asi u večeře posedět nechtěli.

Zombie jsou to nejmenší trápení v Resident Evil 2

Už od prvních gamepleyů se pomalu vrací známý strach z mládí, kdy jsme se báli pokoutného lickera skákajícího z temných rohů a třásli se před neodbytným Tyrantem, jehož kroky se rozléhaly zdánlivě opuštěnými halami. Původní nápady okořenili tvůrci moderními mechanikami, takže i veteráni budou překvapeni, co se na ně všechno povalí. S Leonem a Claire se setkáme 25. ledna 2019 na PC, PS4 a Xbox One, ale už od 11. ledna se můžete namlsat třicetiminutovým demem.

Nejočekávanější hry roku 2019; Resident Evil 2, screenshot: Gore Nejočekávanější hry roku 2019; Resident Evil 2, screenshot: cover Nejočekávanější hry roku 2019; Resident Evil 2, screenshot: zástupy

Nejočekávanější hry roku 2019: Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2 bude plný napínavých bojů proti nemrtvým a znetvořeným monstrům, násilných a děsivých scén plných krve, ale také příběhu o víře v přežití v zamořeném městě.


Metro Exodus – výlet po povrchu


• Žánr: FPS • Vývojář: 4A Games • Vydavatel: Deep Silver • Platformy a Datum vydání: PC, PS4 a Xbox One (15. února 2019) • Homepage: metrothegame.com/en-gb/


Jen hrstka FPS se může chlubit tak kvalitním příběhovým pozadím jako herní série Metro vytvořená na motivy románů Dmitrije Glukhovského. Ty čtenáře zavedly do temné alternativní budoucnosti, ve které se lidstvo muselo kvůli jaderné válce uchýlit do podzemky. V Metro Exodus hlavní hrdina předešlých dílů Arťom konečně opustí zatuchlé tunely moskevského metra a vydá se se skupinkou vyvolených na výpravu s cílem najít další přeživší, kteří žijí na zdevastovaném povrchu.

Metro Exodus – příběh (trailer)

Postapokalyptické Rusko nám bude v Metro Exodus představeno se vším všudy. Arťom na své cestě tudíž nenarazí jen na zmutované příšery, ale také na lidské zrůdy příliš se nelišící od divokých monster.

Otevřené mapy budou hlavním esem Metro Exodus

Namísto dobře známého stísněného koridoru nám 4A Games tentokrát nabídnou otevřenější prostor, propracovanější výrobu předmětů a nové nepřátele. Prim bude s vysokou pravděpodobností hrát stejně jako v minulosti příběh spolu s hutnou atmosférou, na niž vývojáři podle doposud vypuštěných záběrů hodně sázejí. Do objevování světa Metro Exodus se pustíme už 15. února 2019 na PC, PS4 a Xbox One.

Nejočekávanější hry roku 2019; Metro Exodus, screenshot: maska Nejočekávanější hry roku 2019; Metro Exodus, screenshot: medvěd Nejočekávanější hry roku 2019; Metro Exodus, screenshot: noc

Nejočekávanější hry roku 2019: Metro Exodus

Metro Exodus vypadá na prozatím prezentovaných záběrech velmi syrově, lze tedy očekávat, že nám nabídne hratelnost, která bude výzvou od začátku až do samého konce.


Anthem – když Bioware spojí Destiny a Iron Mana


• Žánr: MMO Akce • Vývojář: BioWare • Vydavatel: Electronic Arts • Platformy a Datum vydání: PC, PS4, Xbox One (22. února 2019) • Homepage: www.ea.com/en-gb/games/anthem


Otevřený svět plný prapodivných monster, chytlavá mytologie kombinující prvky fantasy a science fiction a k tomu všemu neskutečně dobře vypadající bojové exoskelety. Anthem má nakročeno mezi nejvýznamnější tituly roku 2019, a přestože do jeho vydání chybí už velmi málo času, nadšení se mísí s četnými pochybami. Autoři ze studia Bioware slibují na jedné straně online kooperativní akci, na té druhé pak téměř čistě singleplayerový příběhový zážitek.

Anthem – Game Awards 2018 (trailer)

Anthem nás v posledních týdnech uchvacuje novými záběry z hraní i skvěle střiženými trailery. Bude takhle působit i výsledná hra?

Velkým lákadlem Anthem jsou exoskelety Javelin

Anthem tak může být příjemným překvapením nebo velkým zklamáním. Už teď se ale těšíme na obrovský svět vybízející k průzkumu až ve čtyřech hráčích zároveň, hlavním lákadlem jsou však obleky Javelin. Ty v mnoha ohledech působí jako velmi dobré kopie čehokoliv, v čem létá i bojuje Iron Man a pravděpodobně půjde o určující složku hratelnosti. Autoři navíc slibují pravidelný a zejména bezplatný přísun nového obsahu. Do svého exoskeletu naskočíte už 22. února, kdy Anthem vychází na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Nejočekávanější hry v roce 2019; Anthem, screenshot: létání Nejočekávanější hry v roce 2019; Anthem, screenshot: souboj Nejočekávanější hry v roce 2019; Anthem, screenshot: potápění

Nejočekávanější hry roku 2019: Anthem

Vytvářet fascinující živoucí světy v Bioware umí a Anthem rozhodně působí jako další povedené dílo. Fanoušci dokonce spekulují o tom, že se Anthem odehrává v Mass Effect univerzu.


Total War: Three Kingdoms – impozantní boj o říši


• Žánr: Tahová RTS • Vývojář: Creative Assembly • Vydavatel: SEGA • Platformy a Datum vydání: PC (7. března 2019) • Homepage: www.totalwar.com/blog/total-war-three-kingdoms-faq


Světoznámá strategická série Total War nám v minulosti umožnila zavítat do řady různých historických období. Navštívili jsme feudální Japonsko, legendární Římskou říši, středověkou Evropu, svět na počátku osmnáctého století nebo Anglii ovládanou Vikingy. S jejím nejnovějším Total War: Three Kingdoms se budeme moci podívat do Číny v éře Tří říší, kdy o moc soupeřilo hned několik významných rodů.

Total War: Three Kingdoms – cinematic trailer

Total War: Three Kingdoms se má zařadit mezi plnohodnotné díly série Total War, což v praxi znamená, že vedle už zavedených herních prvků bude disponovat novými mechanizmy a aspekty, jejichž přidání by mělo celek opět posunout o kus kupředu.

Připravovaný Total War: Three Kingdoms má velké ambice

Total War: Three Kingdoms by mělo do série přinést čerstvý vítr. Citelně upravena by v tomto díle měla být diplomacie, rodinné vztahy a soubojový systém, zahrnující vedle klasických jednotek také extrémně efektivní hrdiny. Celek by měl svým pojetím uspokojit jak milovníky historie, tak fandy fantasy okouzlené Total War: Warhammer. Jak se mu nakonec povede potěšit oba znesvářené tábory, uvidíme 7. března 2019 na PC.

Nejočekávanější hry v roce 2019; Total War: Three Kingdoms, screenshot: shromáždění Nejočekávanější hry v roce 2019; Total War: Three Kingdoms, screenshot: Cao Cao Nejočekávanější hry v roce 2019; Total War: Three Kingdoms, screenshot: duel

Nejočekávanější hry roku 2019: Total War: Three Kingdoms

V Číně se odehrávající Total War: Three Kingdoms má velký potenciál, pokud tento rok nedorazí Total War: Warhammer 3, zřejmě se stane jedním z aspirantů na RTS roku.


Devil May Cry 5 – ďábel nezná dovolenou


• Žánr: Akční adventura, Hack and Slash • Vývojář: Capcom • Vydavatel: Capcom • Platformy a Datum vydání: PC, PS4, Xbox One (8. března 2019) • Homepage: www.devilmaycry5.com/


Dnes už jsme o návratu jedné slavné série společnosti Capcom mluvili, ale o slovo se hlásí další potenciální hit – Devil May Cry 5. Po fanoušky nevlídně přijatém restartu série od studia Ninja Theory a nepovedeném remaku prvních tří dílů se původní tvůrci rozhodli, že šlápnou do pedálů a svým příznivcům přinesou nový díl. Po grafické stránce vypadá úchvatně, ostatně technologii si půjčil od Resident Evil 7, a nadchl nás i v rámci exkluzivního dema pro Xbox One.

Devil May Cry 5 – hlavní trailer

Trojici hrdinů Devil May Cry 5 naplno prověří nové démonické ohrožení světa. Nebude nouze o zběsilé mlácení stvůr v gejzírech krve, nezapomenutelné bossfighty a ztřeštěný humor. Zkrátka vše, co máme na této sérii rádi.

Vymítačské trio v akci

Už teď se těšíme, až se nám představí další eskapády trojice hratelných postav. Ikonický Dante bude kosit pekelné zplozence po stovkách, a to nejen pomocí rozkládací motorky, mladíček Nero rozjede světelnou show se svou mechanickou protézou a záhadný kouzelník V povolá do boje spřízněné démony. Tvůrci navíc slibují řadu novinek včetně částečné kooperace, kterou si budeme moci vyzkoušet od 8. března na PC, PS4 a Xbox One.

Nejočekávanější hry v roce 2019; Devil May Cry 5, screenshot: motorka Nejočekávanější hry v roce 2019; Devil May Cry 5, screenshot: V Nejočekávanější hry v roce 2019; Devil May Cry 5, screenshot: boss

Nejočekávanější hry roku 2019: Devil May Cry 5

Odlišné vlastnosti charakterů nabídnou širokou paletu útočných výpadů, které jsou poznávacím znamením série Devil May Cry. Tvůrci se nebáli experimentovat, takže se můžeme těšit na řadu novinek, nicméně úžasný zážitek z původních her by měl být zachován.


Tom Clancy’s The Division 2 – reparát s minimem novinek


• Žánr: Taktická online akce • Vývojář: Massive Entertainment • Vydavatel: Ubisoft • Platformy a Datum vydání: PC, PS4, Xbox One (15. března 2019) • Homepage: tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/en-au/home/


Pokud jste hráli první díl této nakonec vcelku povedené taktické akce, jistě si vzpomenete, že úvodní měsíce byly pro autory procházkou peklem. Hráče velmi rychle omrzela hratelnost a zejména došel herní obsah. Počáteční odliv hráčů ale nakonec autoři zvládli a to zejména díky kompletnímu překopání hry. Přesně tam, kde jednička končí, by měl začínat Tom Clancy’s The Division 2, což je jeho největší výhoda i nevýhoda zároveň. Vyladěné mechaniky sice dobře fungují, zároveň se ale právem obáváme malého množství novinek.

Tom Clancy’s The Division 2 – filmový trailer (Cinematic trailer)

Zasněžený vánoční New York byl rozhodně ikonou prvního dílu. Postapokalyptický Washington D.C. je však o poznání více propracovaným prostředím, kterému neschází ani tíživá atmosféra.

Taktika a kooperace jako klíč k úspěchu

Tom Clancy’s The Division 2 se však posouvá v čase i místě. Zasněžený New York vyměníme za zdecimovaný Washington D.C., který si pomalu ale jistě uzurpuje příroda. Jádrem hratelnosti pak budou přestřelky, kde se vystrčení hlavy z bezpečného krytu rovná jisté smrti. Právě taktické manévry v podobě přechodů z krytu do krytu či vzájemná kooperace s dalšími agenty patří k hlavním tahákům druhého dílu, autoři navíc slibují i zajímavou znovuhratelnost. Tom Clancy’s The Division 2 vychází 15. března na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Nejočekávanější hry v roce 2019; Tom Clancy’s The Division 2, screenshot: akce Nejočekávanější hry v roce 2019; Tom Clancy’s The Division 2, screenshot: krytí Nejočekávanější hry v roce 2019; Tom Clancy’s The Division 2, screenshot: Washington

Nejočekávanější hry roku 2019: Tom Clancy’s The Division 2

Jádro hry zůstává stejné. Stále tedy platí, že The Divison 2 není pro zbrklé hráče. Počkat na chybu soupeře, někdy možná až zbaběle zůstat v krytu a domluvit taktiku – to je klíčem k úspěchu.


Sekiro: Shadows Die Twice – dvojnásobná smrt samurajským mečem


• Žánr: Akční adventura • Vývojář: FromSoftware • Vydavatel: Activision • Platformy a Datum vydání: PC, PS4, Xbox One (22. března 2019) • Homepage: http://www.sekirothegame.com/


Autoři legendárních titulů Dark Souls či Bloodborne, studio FromSoftware, přichází s další hrou, která mnoho lidí přivede až na samotný okraj příčetnosti. Sekiro: Shadows Die Twice sice opouští osvědčený koncept akčních RPG směrem k přímočařejší akční adventuře, jinak ale obsahuje všechny ingredience, které mají fanoušci „soulsborne” série rádi.

Sekiro: Shadows Die Twice – E3 2018 (trailer)

Samuraj s multifunkční protézou v hlavní roli, feudální Japonsko a obtížnost Dark Souls je kombinace, která mi nedá spát.

Hledám samuraje, značka: multifunkční ruka výhodou

V roli stárnoucího samuraje vyzbrojeného mečem, multifunkční protézou a vystřelovacím hákem se tak podíváme do atraktivního prostředí středověkého Japonska plného tuhých nepřátel, otevřenějších lokací a na FromSoftware až nečekaně pestrých barev. Samozřejmostí bude i nekompromisní obtížnost a zničující bossfighty, které vás sežvýkají a vyplivnou jako kus syrového masa. A abychom byli upřímní, nic jiného vlastně nečekáme a ani nechceme. Hra ostrá jako čepel čerstvě nabroušené katany na obrazovky PC, PS4 a Xbox One dorazí 23. března.

Nejočekávanější hry v roce 2019; Sekiro: Shadows Die Twice, screenshot: boss Nejočekávanější hry v roce 2019; Sekiro: Shadows Die Twice, screenshot: ruka Nejočekávanější hry v roce 2019; Sekiro: Shadows Die Twice, screenshot: hák

Nejočekávanější hry roku 2019: Sekiro: Shadows Die Twice

V Sekiro: Shadows Die Twice se zhostíme role stárnoucího samuraje snažícího se ochránit mladého prince. K tomu mu má dopomoci nabroušená katana, vícefunkční protetická ruka a vystřelovací hák. Typická obtížnost Dark Souls zaručena.


Mortal Kombat 11 - lámání kostí po jedenácté


• Žánr: Bojovka • Vývojář: NetherRealm Studios • Vydavatel: Warner Bros. Interactive Entertainment • Platformy a Datum vydání: PCPS4Xbox OneSwitch (23. dubna 2019) • Homepage: www.mortalkombat.com


Vývojáři z NetherRealm Studios se v roce 2019 vrací na scénu s nejnovějším dílem populární série bojovek  Mortal Kombat 11 proslulé svou brutalitou, kreativně krvavými fatalitami a extrémně černým humorem. Na jaře nás tak čeká horký kandidát na titul „nejlepší bojovka roku 2019“. Říkáte si, že je na podobná prohlášení ještě brzy? Asi je, ale nemůžeme si pomoct.

Mortal Kombat 11 – oznamovací video (trailer)

Jsem z povahy poměrně čistokrevný pacifista, na lámaní kostí a brutální fatality v Mortal Kombat se ale vyloženě těším.

Osvědčená hratelnost v moderním hávu

NetherRealm Studios totiž v minulosti už několikrát dokázali, že ví, jak nejlépe se značkou Mortal Kombat nakládat a neustále ji vylepšovat, aniž by nějak zásadně měnili jádro hry. Lámání kostí, šílená komba, dynamický soubojový systém a dnes již legendární postavy tak zcela nepochybně nebudou chybět. Na spoustu krve, otevřené zlomeniny a fantastickou atmosféru soubojů na život a na smrt se můžeme těšit už 23. dubna na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch. To čekání bude nekonečné.

Nejočekávanější hry v roce 2019; Mortal Kombat 11, screenshot: Raiden Nejočekávanější hry v roce 2019; Mortal Kombat 11, screenshot: Raiden Nejočekávanější hry v roce 2019; Mortal Kombat 11, screenshot: zbraně

Nejočekávanější hry roku 2019: Mortal Kombat 11

Jedním z očekávaných (byť nepotvrzených) herních mechanismů je i gear systém podobný například tomu v Injustice 2, který mají NetherRealm Studios rovněž na svědomí.

i Days Gone se hlásí o slovo!

Na Days Gone se sice v našem článku nedostalo, ale to neznamená, źe bychom se na akční survival horor od amerických SIE Bend netěšili. A vzhledem k tomu, že společnost Sony před týdnem oficiálně zahájila předobjednávky k tomuto očekávanému titulu, který bude mít navíc české titulky (a parádní speciální edici), doporučujeme vám pročíst si náš článek. Tam zjistíte, co se na nás 26. 4., kdy Days Gone exkluzivně na PS4 vychází, vlastně chystá.   


Rage 2 – šílené pokračování sešlapuje plyn až na podlahu


• Žánr: FPS • Vývojář: id Software, Avalanche studios • Vydavatel: Bethesda • Platformy a Datum vydání: PC, PS4 a Xbox One (14. května 2019) • Homepage: bethesda.net/en/game/rage2


Původní Rage byla sice solidní postapokalyptická střílečka, v mnoha ohledech ale tak trochu postrádala osobitost, kvůli čemuž se na ni také i poměrně rychle zapomnělo. Z prachu a popela kráteru způsobeného dopadem meteoritu, jehož náraz vyhladil většinu populace matičky Země, ovšem povstává Rage 2, plně rozhodnutý reputaci svého předchůdce napravit.

Rage 2 – open world (trailer)

Rage 2

Rage 2 – i ve světě stiženém globální apokalypsou může být zábava

A protože pokračování musí být větší, lepší a výbušnější, Rage 2 natankovalo plnou nádrž a s maniakálním smíchem a prstem na spoušti se řítí vstříc všem fanouškům akčního žánru. Oproti prvnímu dílu můžeme očekávat mnohem variabilnější prostředí, zábavnější akci, bizarní charaktery, velkou porci černého humoru a hlavně obří otevřený svět, ve kterém se budeme moci prohánět hned několika typy vozidel. Studia id Software a Avalanche se svou akční šíleností dorazí na disky PC, PS4 a Xbox One 14. května 2019.

Nejočekávanější hry v roce 2019; Rage 2, screenshot: bugina Nejočekávanější hry v roce 2019; Rage 2, screenshot: mutant Nejočekávanější hry v roce 2019; Rage 2, screenshot: puška

Nejočekávanější hry roku 2019: Rage 2

Rage 2 spoléhá především na šílenou nadsázku, pestrobarevný vizuál a proklatě zábavné souboje v otevřeném postapokalyptickém světě plném mutantů, nepřátelských frakcí a beznaděje.


The Outer Worlds – duchovní nástupce Fallout


• Žánr: RPG • Vývojář: Obsidian Entertainment • Vydavatel: Private Division • Platformy a Datum vydání: PCPS4Xbox One (2019) • Homepage: outerworlds.obsidian.net


Závěr roku 2018 nám přinesl řadu příjemných oznámení, jimž jasně dominovalo představení nového RPG z produkce Obsidian Entertainment. The Outer Worlds má být fackou Bethesdě, které by mělo ukázat, jak by mohl vypadat nový Fallout, kdyby na něm pracovali jeho původní tvůrci. Z atomovou válkou zničené Země se v tomto díle přesuneme do dosud nepoznaného vesmíru. Ten před nás postaví maximálně vyladěné dobrodružství, jemuž nebude děj Fallout 76 zřejmě sahat ani po kotníky.

The Outer Worlds – oznamující video (trailer)

Obsidian Entertainment by s The Outer Worlds rád udělal díru do světa. Většina hráčů má skutečně velká očekávání a vývojáři to tím pádem nebudou mít vůbec snadné.

Tvůrci The Outer Worlds sází na komplexní možnost volby

Obsidian Entertainment konečně dostal příležitost vytvořit rozsáhlejší, moderní RPG a hlavním tahounem jejich nového dílka má být příběh. Důraz však bude kladen také na detailní zpracování jednotlivých voleb, souboje, dialogy a vývoj hrdiny. Datum vydání The Outer Worlds prozatím není známo, teoreticky by k nám měl tento projekt dorazit ve třetím, nebo čtvrtém kvartálu tohoto roku na PC, PS4 a Xbox One, odklad však není zcela vyloučen.

Nejočekávanější hry v roce 2019; The Outer Worlds, screenshot: město Nejočekávanější hry v roce 2019; The Outer Worlds, screenshot: rozhovor Nejočekávanější hry v roce 2019; The Outer Worlds, screenshot: boj

Nejočekávanější hry roku 2019: The Outer Worlds

Na prvních záběrech vypadá The Outer Worlds hodně podobně, jako Fallout: New Vegas, jež patří mezi jeden z nejlépe hodnocených dílů série Fallout. Třeba se vývojářům jejich novinka vyvede stejně, jako jejich starý projekt.


Doom Eternal – démonické hordy na obzoru


• Žánr: FPS • Vývojář: id Software • Vydavatel: Bethesda • Platformy a Datum vydání: PCPS4Xbox One (2019?) • Homepage: bethesda.net/en/game/doom


Od vydání prvního dílu kultovní série Doom uplynulo minulý rok už pětadvacet let. Na E3 2018 jsme se možná právě proto dočkali oznámení jejího nového pokračovaní. Doom Eternal bude navazovat na události z restartu této slavné FPS značky, která po neúspěchu třetího dílu vstala z popela stejně jako bájný pták fénix. Kosit démony tentokrát budeme na Zemi, která čelí invazi démonických hord.

Doom Eternal – E3 2018 (teaser)

Teaser Doom Eternal, který byl Bethesdou představen na E3 je zpracován perfektně. Minimálně audio v člověku evokuje touhu se konečně pustit do práce.

Pekelníci se přesunou v Doom Eternal na náš svět

V Doom Eternal by nám mělo být servírováno fakticky to samé co v jeho velmi povedeném předchůdci. Opět se můžeme těšit na hektolitry démonické krve, nadupané zbraně, vylepšený oblek a bezútěšně vypadající svět. Kdy přesně dorazí Doom Eternal na obrazovky našich herních zařízení, v současnosti není jisté. S vysokou pravděpodobností však lze počítat s tím, že se na lov démonů vydáme už tento rok na PC, PS4 a Xbox One.

Nejočekávanější hry v roce 2019; Doom Eternal, screenshot: peklo Nejočekávanější hry v roce 2019; Doom Eternal, screenshot: masakr Nejočekávanější hry v roce 2019; Doom Eternal, screenshot: helma

Nejočekávanější hry roku 2019: Doom Eternal

Zpočátku představené obrázky z Doom Eternal jasně prezentují, že se bude opět jednat o kvalitní řež zacílenou na fanoušky série, kteří se chtějí u hraní řádně odreagovat.


Ghost of Tsushima – samurajský středověk


• Žánr: Akční adventura • Vývojář: Sucker Punch • Vydavatel: Sony • Platformy a Datum vydání: PS4 (2019?) • Homepage: www.suckerpunch.com/category/games/ghost-of-tsushima/


Pekelně ostře nabroušených čepelí samurajských mečů si v roce 2019 užijeme víc než dost. Mimo námi velmi očekávané Sekiro se totiž může objevit ještě exkluzivita pro PS4 Ghost of Tsushima. V kůži opuštěného válečníka se budeme muset vypořádat s mongolskou invazí, která postihla japonské souostroví na konci 13. století. Doufejme, že nám studio Sucker Punch, stojící také za sérií InFamous, předloží nezapomenutelný zážitek.

Ghost of Tsushima – Paris Games Week 2017 (trailer)

Prozatím jediný trailer naznačuje, že konflikt mezi udatným samurajem a mongolskými agresory bude mít také dost hluboký osobní podtext.

Souboje mezi stébly trávy

Už nyní si při sledování dostupných záběrů připadáme jako malé děti před výlohou cukrárny, protože tvůrci nám ukazují jednu laskominu za druhou, i když zatím dost sporadicky. S napětím proto očekáváme akční titul s vyšperkovaným soubojovým systémem obohaceným o východoasijskou poetiku v dechberoucích kulisách ostrova Cušima. Apelujeme proto na samurajskou čest ukrytou v srdcích vývojářů, aby nás nechali prožít příběh osamělého válečníka čelícímu obrovské přesile už letos.

Nejočekávanější hry v roce 2019; Ghost of Tsushima, screenshot: plížení Nejočekávanější hry v roce 2019; Ghost of Tsushima, screenshot: samurai Nejočekávanější hry v roce 2019; Ghost of Tsushima, screenshot: listí

Nejočekávanější hry roku 2019: Ghost of Tsushima

Melancholická nálada čiší z každého záběru oficiální ukázky z hraní Ghost of Tsushima. Není se čemu divit, ničivá invaze do domoviny není důvod k bujarým oslavám.


Death Stranding – hit, kterému nikdo nerozumí


• Žánr: Akční adventura • Vývojář: Kojima Productions • Vydavatel: Sony • Platformy a Datum vydání: PS4 (2019?) • Homepage: www.kojimaproductions.jp/en/#menu


Když se do něčeho pustí stále ještě dost mladá legenda Hideo Kojima, okamžitě jde o ostře sledovaný titul, i kdyby mělo jít o nový díl hledání min. Death Stranding je ale o něčem úplně jiném. O čem? To vlastně ani pořádně nevíme. Několik trailerů je již na světě, ale s každou novou informací vyskakují další a další otazníky. Pravděpodobně by mělo jít o akční adventuru, jež se odehrává ve světě po tajemné katastrofě, díky které z nebe padá záhadný déšť.

Death Stranding – E3 2018 (Gameplay trailer)

Osmiminutový trailer plný gameplay záběrů by v jakékoli jiné hře prozradil možná až nechutně mnoho, ne však v případě Death Stranding. A co ksakru znamená to mimino?

Bude Death Stranding dalším klenotem Hideo Kojimy?

Kdo je hlavní postava, proti komu bojuje nebo o čem vlastně vůbec Death Stranding je? Absolutně nemáme tušení. Ostatně ani zmíněným žánrem si nejsme jisti, natož pak něčím dalším. Jisté je, že hře propůjčily hlas i tvář takové osobnosti jako Mads Mikkelsen nebo Guiellrmo Del Toro. V herních kuloárech se proslýchá, že by PlayStation 4 exkluzivita Death Stranding měla vyjít ještě letos, ostatně většina hry by již měla být dokončena, hradba mlčení a tajemství je ale natolik silná, že jde zatím spíše o zbožné přání.

Nejočekávanější hry v roce 2019; Death Stranding, screenshot: krajina Nejočekávanější hry v roce 2019; Death Stranding, screenshot: cover Nejočekávanější hry v roce 2019; Death Stranding, screenshot: most

Nejočekávanější hry roku 2019: Death Stranding

Hideo Kojima a jeho nové studio Kojima Productions nepatří mezi ty, kteří by se nechali zatlačit do kouta různými podmínkami. Pokud studio uzná za vhodné, že ještě nenastal ten pravý čas, Death Stranding letos téměř jistě neuvidíme.


Cyberpunk 2077 – polská dystopie


• Žánr: Akční RPG • Vývojář: CD Projekt Red • Vydavatel: CD Projekt • Platformy a Datum vydání: PC, PS4, Xbox One (2019?) • Homepage: cyberpunk.net/en


Vtípky na účet vývojářů z CD Projekt RED, že číslovka v názvu jejich nejnovější akvizice Cyberpunk 2077 znamená rok vydání, si odpustíme. My v redakci totiž doufáme ve vypuštění ambiciózního RPG od tvůrců ikonického Zaklínače již letos. Od prvních momentek jsme byli jako miliony hráčů na světě uhranuti vizí vzdálené budoucnosti, která ovšem působí naprosto uvěřitelným dojmem. Metropole přeplněná více či méně mechanicky obdařenými obyvateli totiž přímo láká k průzkumu.

Cyberpunk 2077 – E3 2018 (trailer)

Jestli Cyberpunk 2077 zobrazuje ponurou budoucnost nebo světlé zítřky, necháme na vašem uvážení. V každém případě se do futuristické metropole chceme podívat co nejdříve.

Budoucnost servírovaná bez příkras

Přes prvotní šokující zjištění, k nimž patřil příklon tvůrců k pohledu z první osoby, ustavičně přemýšlíme, jak moc se může podařit naplnění proklamované iluze svobodného rozhodnutí. Víme, že polští koumáci z CD Projektu se nebojí posouvat hranice možností digitálních světů, takže se nemůžeme dočkat chvíle, kdy se budeme moci ponořit do toho cyberpunkového. Ovšem jak to dopadne s vydáním v roce 2019 na tradiční herní zařízení, nemáme zdání ani co by se za augmentovaný nehet vešlo.

Nejočekávanější hry v roce 2019; Cyberpunk 2077, screenshot: kontakt Nejočekávanější hry v roce 2019; Cyberpunk 2077, screenshot: město Nejočekávanější hry v roce 2019; Cyberpunk 2077, screenshot: doktor

Nejočekávanější hry roku 2019: Cyberpunk 2077

Tvůrci titulu Cyberpunk 2077 kvůli převaze střelných zbraní logicky vybrali pohled z první osoby. Na vlastní oči tak budeme prozkoumávat každý špinavý kout zaprášeného města, na což se netrpělivě těšíme.


The Last of Us: Part 2 – příběh Joela a Ellie pokračuje… nebo končí?


• Žánr: Akční adventura • Vývojář: Naughty Dog • Vydavatel: Sony Interactive Entertainment • Platformy a Datum vydání: PS4 (2019?) • Homepage: thelastofus.playstation.com/index.html


Naughty Dog, studio zodpovědné za herní skvosty typu Crash Bandicoot, Uncharted, nebo The Last of Us už několik let potichu pracuje na druhém dílu posledně zmíněného titulu. Dechberoucí ukázka z loňského E3 poctivě nastartovala hype a všichni majitelé konzolí PS4 už pravděpodobně samou nedočkavostí stříhají metr, ačkoli je to možná zatím dosti ukvapený krok.

The Last of Us: Part 2 – oficiální trailer

Ellie vyrostla, dospívání na Zemi zamořené biologickou nákazou z vás ovšem mírumilovnou mladou ženu vážně neudělá.

Nebezpečná Ellie v ještě nebezpečnějším světě

Datum vydání The Last of Us: Part 2 totiž zatím není známé, jisté ale je, že druhý díl koncept původní hry vylepší takřka ve všech ohledech. Lepší grafika, animace postav, větší svět, chytřejší nepřátelé, hutnější atmosféra, prostě všeho víc a lépe. Zajímavé bude ale i pozorovat evoluci obou hlavních charakterů, zejména Ellie, která se ve světě stiženém biologickou nákazou rychle mění na nelítostného zabijáka. Jak tohle skončí, samozřejmě nevíme, ale rozhodně chceme být u toho! Hra je vyvíjena exkluzivně pro platformu PS4.

Nejočekávanější hry v roce 2019; The Last of Us: Part 2, screenshot: Ellie Nejočekávanější hry v roce 2019; The Last of Us: Part 2, screenshot: svět Nejočekávanější hry v roce 2019; The Last of Us: Part 2, screenshot: souboj

Nejočekávanější hry roku 2019: The Last of Us: Part 2

The Last of Us: Part 2 by mělo notně vylepšit veškeré herní mechanismy původního dílu, ať už se jedná o mnohem otevřenější svět, nesrovnatelně lepší grafiku a značně dynamičtější a plynulejší soubojový systém. Ještě přidat zajímavý příběh a máme tu hit jako hrom.Jak hodnotí rok 2019 členové redakce?

Dominik Fait – mizérie PCčkáře

Vzhledem k tomu, že jsem většinu svého herního času limitován jedinou platformou, a to konkrétně PC (byť jde o platformu nadřazenou, pochopitelně), nejsem si úplně jistý, zda bude pro mě rok 2019 tak bohatý jako pro kolegy konzolisty. Ti už jistě pokládají obětiny k oltářům bohů ze Sony, Nintenda (a aby se neřeklo, taky těm z Microsoftu) a tichou modlitbou či divokým rituálním tancem se dovolávají dalšího vynikajícího ročníku. Přitom pokud se podíváme na chystané projekty např. pro PS4 (anebo již 5?), zdá se mi, že se ani nebudou muset příliš snažit a japonské herní božstvo potěší své věrné další kanonádou parádních exkluzivit…

A co my, kdož hry jako The Last of Us: Part 2, Death Stranding či Ghost of Tsushima můžeme sledovat maximálně z vlaku (byť velmi, velmi výkonného, pochopitelně)? Osobně jsem doopravdy zvědavý na Metro Exodus. Rád bych, aby mi třetí díl této vynikající FPS podle ještě lepší knižní předlohy dopřál stejně intenzivní, atmosférický zážitek jako předchozí dva díly… a pokud možno ho ještě vylepšil. Obdobně v první části roku vyhlížím nový Total War, od kterého si slibuju skloubení historie a povedených (podle mého názoru, tedy) mechanik z fantasy větve této strategické série.

Starfield; screenshot: logo Outer Worlds; screenshot: logo Cyberpunk 2077; screenshot: female psycho

Ne, že bych si nedokázal vybrat mezi hrami chystanými na nejbližší měsíce, avšak to nejzajímavější (z mého pohledu) přijde přeci jen až později. Na Starfield se těším zejména jako na potenciální „vykoupení“ Bethesdy, která bude mít jedinečnou příležitost prostřednictvím tohoto nového IP předvést, že ještě zcela nezapomněla, jak se dělají kvalitní hry. A pokud to nejvyde, tak Outer Worlds od Obsidianu. No a pokud ani to ne, pak tu bude Cyberpunk… ten přece NEMŮŽE zklamat, ne?

Ostatní tituly, na něž se upřímně těším, přijdou (pokud vůbec) až v závěrečné třetině roku. Asi vás nepřekvapím svým osobním favoritem. Ano, je to velmi originálně Cyberpunk 2077, třebaže datum vydání 2019 nikdo oficiálně nepotvrdil. Pokud to nevyjde, velmi rád „vezmu zavděk“ novým retro sci-fi a la New Vegas jménem Outer Worlds. Obsidian (autoři) chtějí tento zdvižený prostředníček směrem k Bethesdě vypustit ještě tento rok. A když už mluvíme o společnosti, které se během několika měsíců povedl vskutku nevídaný pád „from Hero to Zero“ – ve skrytu duše doufám, že je stále schopna velkých (pozitivních) věcí. Nechtěla by nás Bethesda letos překvapit… Starfieldem? Uvidíme.


Filip Němec – ať žijí konzole!

Rok 2019, rok PlayStationu! Nechápejte mě špatně, mám Xbox rád a jsem poměrně hrdým majitelem Xboxu One X, ale co se her týče, PlayStation bude kralovat i letos. Loni Microsoft zabodoval s bezkonkurenční Forzou Horizon 4 a také letos bude mít jednoho hodně silného favorita. Gears of Wars 5 máme přislíbeno pro rok 2019 a já se milerád ponořím opět do boje s odpornými Locusty. Motorovku už mám naostřenou. Cože? Že má ještě vyjít Crackdown 3? Ano, to má (konečně). Ale v jeho úspěch moc nevěřím, rád se však budu plést.

Opravdu hodně se vcelku pochopitelně těším na Days Gone (zombíci, to je moje) a také zatím vcelku nenápadné Ghost of Tsushima. A pokud by se alespoň částečně vyplnila přání směřující k vydání The Last of Us: Part II a Death Stranding, rok 2019 by patřil PlayStationu zcela právem. Z méně protěžovaných her mě opravdu hodně láká mysteriózní Control (Quantum Break je dle mého jedna z nejvíce nedoceněných Microsoft exkluzivit) a také Yoshi's Crafted World. Tohle totiž dokáže jenom Nintendo. Přeji vám tedy do Nového roku co nejméně záseků, co nejvíce trofejí či achievementů a pevné nervy. Vždyť ten rozbitý ovladač za to nestojí, ne?

Yoshis crafted World; screenshot: svět Gears of Wars; screenshot: Marcus Fénix The Last of Us Part 2; screenshot: Ellie

Obecně mě lákají spíše PlayStation exkluzivity, dát si ale další porci příběhu s Marcusem Fenixem v hlavní roli je hodně lákavé. Nic, absolutně nic však nedokáže přebít další dobrodružství Ellie a (snad i) Joela. Na to ani Yoshi nestačí, a že zvládne ledacos!


Kuba Němec – rok 2019 slibuje hodně, ale… Může být ještě více!

Napodobit loňský rok bude na herním trhu dost těžké, protože číslovka 2018 se pyšní hodně silným kalibrem, jak si můžete přečíst v našem shrnutí. Přesto bych letošek nijak nezatracoval, protože disponuje trumfy v rukávu, díky nimž se mnoho pařanů možná dočká nirvány. Z mého pohledu se rýsuje řada titulů, na něž se těším už teď. Jedenáctý Mortal Kombat, pátý Devil May Cry nebo druhé The Division možná naznačuje rok zahlcený pokračováním známých značek, ale potvrzený Sekiro, Biomutant nebo Days Gone jasně ukazuje, že s originalitou nebudeme ani v roce 2019 na štíru.

Projekty s jasně stanoveným datem vydání ovšem nejsou jediným lákadlem dalšího tuctu měsíců. Za oponou se na nás směje mnou velmi očekávaný Ghost of Tsushima, záhadný Death Stranding, potenciálem našlapaný The Last of Us 2 nebo modla budoucnosti Cyberpunk 2077. Ani jeden z nich zatím nemá potvrzené vydání, ale i kdyby vyšel jen jeden z nich, budu absolutně nadšen. V mém srdci se ukrývá ještě tajná komůrka, z níž se ozývá žalostné kvílení po Beyond Good and Evil 2, ale i přes svůj optimismus budu zřejmě v tomto ohledu zklamán. Snad mě ukonejší druhý Ori, závoďácký Crash Bandicoot nebo některá z dosud neohlášených her. Podle všeho se máme v roce 2019 nač těšit, tak si to společně užijme.

Biomutant; screenshot: hrdina Devil May Cry 5; screenshot: skok Beyond Good and Evil 2; screenshot: hrdinové

Originální akční adventura Biomutant či hektická mlátička Devil May Cry 5 snad ukonejší mé choutky na Beyond Good and Evil 2, což je podle všeho titul spíše vzdálenější budoucnosti.


Ondra Zeman – rok 2019 vypadá na první pohled lépe než jeho předchůdce

Jakožto hráč hrající převážně na stolním počítači, sázím především na dosud neoznámené tituly, nezávislé projekty, izometrická RPG a strategie, u nichž dokáži strávit klidně i několik desítek hodin. Nejvíce budu mít zřejmě nabitý začátek roku, kdy k nám dorazí RTS ze světa Warhammeru 40K, Battlefleet Gothic: Armada II, po níž bude následovat jeden z nejočekávanějších projektů tohoto roku, Metro Exodus, které má díky promakanému příběhu dle mého velké šance zastínit většinu letošních FPS. Velkou důvěru vkládám také do nového Total War: Three Kingdoms, nevěřím mu však tolik, jako jeho předchůdcům hrajícím na jistotu.

Mezi hrami bez specifikovaného data vydání mi hodně imponuje nedávno oznámené RPG The Outer Worlds, skrze něž chce Obsidian Entertainment ukázat Bethesdě, jak dělat takto laděné hry. Kdyby se vyvedlo, teoreticky by se z něj mohl stát jeden z kandidátů na hru roku. Nemalé naděje popravdě vkládám také do pokračování vydařeného restartu série Doom, které nás vezme na Zemi zaplavenou pekelnými hordami, jimž bude třeba pořádně nakopat zadnice. Plně opomenout nemohu ani druhý Dying Light či Mount and Blade 2: Bannerlord, které stejně jako ostatní kousky v tomto odstavci postrádají přesný den, kdy vyjdou. Upřímně doufám, že tento rok bude pro PC lepší než ten předchozí, na nějž popravdě nevzpomínám v dobrém.

Metro Exodus; screenshot: cover Total War; screenshot: Three Kingdoms Mount and Blade2: Bannerlords; screenshot: bitva

Metro Exodus nám spolu s grand strategií Total War: Three Kingdoms už pomaličku klepe na vrata. U Mount and Blade 2: Bannerlord nemáme jistotu, že tento rok dorazí, pokud se však zadaří, bude to titul, jenž si rozhodně nenechám ujít.


Štěpán Lenk – v roce 2019 doženu spánkový deficit… Tak zase nic.

Lehce jsem doufal, že nás ročník 2019 nechá trochu vydechnout, zatím to ale vypadá, že opak bude pravdou. Už teď je oznámeno tolik slibně vypadajících her, že je mi při představě narůstajícího spánkového deficitu až na omdlení. Jako majitel PS4 samozřejmě netrpělivě očekávám vydání The Last Of Us: Part 2, bohužel ale zatím není jisté, zda se ho letos vůbec dočkáme. O pozornost se ale hlásí i překrásný remaster stařičké hack and slash klasiky MediEvil,či Code Vein – atmosférické akční RPG s upírskou tématikou a hratelností Dark Souls, jež ovšem disponuje spoustou originálních herních mechanismů na to, aby šel tento titul zatratit jako pouhý klon.

Jako velký fanoušek studia FromSoftware a sérií Dark Souls/Bloodborne se momentálně asi nejvíc těším na samurajskou akci Sekiro: Shadows Die Twice. I přesto, že se tvůrci odkloní od akčních RPG směrem ke klasické akční adventuře, typicky vysoká obtížnost zůstává, takže jsem si jist, že se budu bavit, umírat a nadávat stejně jako v jejich předchozích titulech.

Zapomenout ale nesmím ani na nejnovější díl série Mortal Kombat, k níž mám až nostalgický vztah. Její 4. díl byl totiž jednou z mála her, kterou jsme si s bráchou před dvaceti lety pořídili na náš první počítač, nemůžu se tedy dočkat, až si u 11. dílu opět bratrsky zpřelámeme všechny kosti v těle. Samozřejmě pouze virtuálně. Takže ano, sice jsme teprve v polovině ledna, už teď je mi ale jasné, že toho letos opět mnoho nenaspím.

Sekiro: Shadows Die Twice; screenshot: zásah Mortal Kombat 11; screenshot: zásah The Last of Us Part 2; screenshot: Ellie

Blížící se samurajská akce Sekiro: Shadows Die Twice, brutálně zábavná mlátička Mortal Kombat 11, či snad pokračování strhující postapokalyptické akční adventury The Last Of Us napovídá, že fanoušky videoherní zábavy čeká opravdu silný ročník.


i Mohlo by vás zajímat

Tak to jsou naše nejočekávanější hry pro rok 2019 (ano, uznáváme, že co se druhé poloviny roku týče, spíše věštíme z křišťálové koule). A co vy? Souhlasíte s naším výběrem, zapomněli jsme na někoho trestuhodně, anebo je váš osobní žebříček úplně jiný? Dejte nám vědět v komentářích.


4,8 20×
Resident Evil 2 - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus, - Na okraji amerického předměstí Raccoon City došlo k bizarnímu jevu. Nešťastný incident v pohoří Arklay rychle přeměnil městskou metropoli na živou noční můru jak pro obyvatele, tak pro návštěvníky. Nyní, 20 let po původním vydání Resident Evil 2, je čas se do Raccoon City vrátit.
499,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MSX548
5,0
Resident Evil 2 - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, - Na okraji amerického předměstí Raccoon City došlo k bizarnímu jevu. Nešťastný incident v pohoří Arklay rychle přeměnil městskou metropoli na živou noční můru jak pro obyvatele, tak pro návštěvníky. Nyní, 20 let po původním vydání Resident Evil 2, je čas se do Raccoon City vrátit.
749,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MXO527
4,5 18×
Metro: Exodus - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční a střílečky, - Čtvrtletí poté, co jaderná válka zničila Zemi, se několik tisíc lidí, kteří přežili, stále drží pod troskami Moskvy v tunelech metra. Jako Artyom, musíte utéct z metra a vést skupinu Sparťanských strážců na neuvěřitelnou, kontinentální cestu přes post-apokalyptické Rusko.
579,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MSX0804
4,5 26×
Tom Clancys The Division 2 - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční a RPG, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus, - pokračování akčního RPG říznutého MMO prvky. Otevřený svět The Divison je bohatý a nabízí spoustu možností.
179,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX504
4,5
Tom Clancys The Division 2 - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, české titulky, žánr: akční a RPG, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, - pokračování akčního RPG říznutého MMO prvky. Otevřený svět The Divison je bohatý a nabízí spoustu možností.
159,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MXO477
4,7 32×
Mortal Kombat 11 - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, RPG a strategie, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus,, která přinese prohloubení prožitku ze hry díky unikátnímu hernímu systému přizpůsobení postavy (Custom Character Variation System), který hráčům umožní vytvářet přizpůsobitelné verze bojovníků v rámci herního rosteru. Přinese také nový filmový příběh jako pokračování epické ságy, která spatřila světlo světa před více než 25 lety.
599,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MSX590
4,8
Mortal Kombat 11 - Nintendo Switch
Hra na konzoli - Nintendo Switch, krabicová verze, žánr: arkády,, která přinese prohloubení prožitku ze hry díky unikátnímu hernímu systému přizpůsobení postavy (Custom Character Variation System), který hráčům umožní vytvářet přizpůsobitelné verze bojovníků v rámci herního rosteru. Přinese také nový filmový příběh jako pokračování epické ságy, která spatřila světlo světa před více než 25 lety.
879,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: NSW107
4,6 25×
Cyberpunk 2077
Hra na PC - krabicová verze, klíč pro GOG,com, české titulky, žánr: akční a RPG, Otevřený svět zasazený do té nejživější a nejnebezpečnější metropole budoucnosti – Night City. Johnny Silverhand - v roli legendárního rockerboye se objeví hollywoodský herec Keanu Reeves! V balení CD se soundtrackem, průvodce světem, pohlednice, mapa, nálepky a digitální bonusy
889,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: WG1085
4,8 26×
Cyberpunk 2077 - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, české titulky, žánr: akční a RPG, - Otevřený svět zasazený do té nejživější a nejnebezpečnější metropole budoucnosti – Night City. Johnny Silverhand - v roli legendárního rockerboye se objeví hollywoodský herec Keanu Reeves! V balení průvodce světem, pohlednice, mapa, nálepky a digitální bonusy
Cenová bomba
699,- Ušetříte 1 100,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MXO517
4,4 45×
Cyberpunk 2077 - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční a RPG, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus, - Otevřený svět zasazený do té nejživější a nejnebezpečnější metropole budoucnosti – Night City. Johnny Silverhand - v roli legendárního rockerboye se objeví hollywoodský herec Keanu Reeves! V balení průvodce světem, pohlednice, mapa, nálepky a digitální bonusy
679,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MSX539
4,7
Doom Eternal - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, - návrat legendární first person shooterakce je tady. Připravte se na na hordy monster a démonů. V jejich likvidaci vám pomůže široký arsenál nových i již známých a osvědčených zbraní.
329,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MXO524
4,9 12×
Doom Eternal - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus, - návrat legendární first person shooterakce je tady. Připravte se na na hordy monster a démonů. V jejich likvidaci vám pomůže široký arsenál nových i již známých a osvědčených zbraní.
499,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MSX545
4,8 60×
Death Stranding - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus, - V blízké budoucnosti nadpřirozená událost známá jako DEATH STRANDING otevřela bránu mezi živými a mrtvými a tím vypustila tvory z posmrtného života, kteří se nyní potulují po padlém světě, ve kterém lidstvu hrozí zničení. Skrze postavu Sama Bridgese je tvojí misí dodávat lidstvu naději tím, že spojíš poslední přeživší zdecimované Ameriky.
Cenová bomba
599,- Ušetříte 100,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX463
4,9 114×
The Last of Us Part II - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční, - Prožij stále intenzivnější morální rozpory, které na Ellie působí vlivem její nelítostné honby za pomstou. Kolotoč násilí, který za sebou zanechává, otřese tvou představou o rozlišování správného od špatného, dobra od zla a hrdinů od padouchů.
Cenová bomba
699,- Ušetříte 300,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX445
Vytisknout
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací