Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/infinix-note-40-pro-recenze-nahled.jpg

Infinix Note 40 Pro (RECENZE): Bohaté příslušenství, kožená záda i solidní fotoaparát

Smartphone s mnoha užitečnými vlastnostmi a doplňky je tu. Infinix Note 40 Pro má vysoké ambice a cílí na zájemce jasně danými parametry a bohatým obsahem balení. Co dalšího o něm víme a jak se nám při testování používal? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fuji-x100-vi-nahled-recenze.jpg

Fujifilm X100VI (RECENZE): v jednoduchosti je krása

Pro milovníky focení s pevným ohniskem jsme připravili recenzi nového kompaktního fotoaparátu Fujifilm X100VI, který v upraveném retro designu představuje upravený APS-C senzor s optickou stabilizací, hybridní hledáček nebo simulaci fotografických režimů. Vyplatí se jeho pořízení a co říká na kvalitu výsledných fotografií fotograf Michal Kupsa? Dočtete se v následující recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/senuas-saga-hellblade-2-key-art-nahled_1.jpg

Senua's Saga: Hellblade 2 (RECENZE) – Hlasy v hlavě a dechberoucí Island

Po téměř sedmi letech se konečně vrací nezdolná Senua. Kdysi vyvrženec, nyní válečnice v rozpolceném světě sužovaném bohy i severskými nájezdníky, se vydává na další dobrodružství. Navázalo studio Ninja Theory na úspěch prvního dílu? Přečtěte si naši recenzi akční adventury Senua's Saga: Hellblade 2. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/huawei-freeclip-recenze-nahled.jpg

Huawei FreeClip (RECENZE): Designově unikátní sluchátka

Většina bezdrátových sluchátek vypadá velmi podobně a vzhledově je od sebe téměř nerozlišíte. Kdežto nová bezdrátová sluchátka Huawei FreeClip se svým svébytným designem poznáte na první pohled! Nejen vzhledem ale zaujmou, v naší recenzi se dočtete, jak hrají, jakou mají výdrž na baterii nebo jakými funkcemi vyčnívají nad ostatními bezdrátovými sluchátky. Oblíbíte si je stejně jako náš recenzent? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-zenfone-11.jpg

Asus Zenfone 11 Ultra (RECENZE): 144Hz displej a 16GB RAM je paráda. To ale není vše

U vlajkových lodí chytrých telefonů hraje nyní prim umělá inteligence. Najdeme ji i v Asus Zenfone 11 Ultra, tento mobil ale patří spíš k těm modelům, které ji příliš nezdůrazňují. Chlubí se i dvoudenní výdrží baterie, 16GB RAM i vynikajícím foťákem, takže se drží trendů roku 2024. Jak působí v praxi a jaké má výhody či nevýhody? Dozvíte se v recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/no-rest-for-the-wicked-key-art-nahled.jpg

No Rest for the Wicked – (RECENZE Early Access)

Vývojáři z Moon Studios, autoři oceňované metroidvania série Ori, se tentokrát pustili do vod jiného žánru a už v předběžném přístupu ukázali, že mají na poli akčních RPG co nabídnout. Kombinace různých prvků dokáže překvapit, a pokud se necháte zmást líbivým vizuálem a očekáváním, že se hra bude nést v duchu diablovek, kde kosíte nepřátele po tuctech, můžete být v šoku z obtížnosti, které se v No Rest for the Wicked dočkáte. Jak zatím celá směsice nejrůznějších herních vlivů vypadá, si můžete přečíst v naší early access recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Motorola-Edge-50-Pro-test.jpg

Motorola Edge 50 Pro (RECENZE): Unikát s perfektním displejem, který umí fotit a rychle ho nabijete

Motorola Edge 50 je série o 3 modelech. Všechny slibují solidní parametry ve stylovém designu. My jsme tentokrát v recenzi proklepli ten prostřední, tedy Motorolu Edge 50 Pro. Čím nás zaujala, překvapila, ale i lehce zarmoutila? To se dočtete v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xiaomi-14-ultra-thumbnail.jpg

Xiaomi 14 Ultra (RECENZE): Top výbava, parádní foťák a 16 GB RAM. To je on, ve své třídě šampión

Xiaomi 14 Ultra vypadá skvěle už na první pohled a jeho parametry jsou působivé již na papíře. Recenze vám objasní, do jaké míry je to také realita. Prozradím, že nezklamal, a pokud bych měl zdůraznit hned jeho největší výhody, bez přemýšlení by to byl foťák a výkonný procesor v kombinaci s nadstavbou HyperOS, která vám dá ten pravý pocit svižnosti. Je toho však víc, co potřebujete vědět. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-galaxy-a55-5g-recenze-test.jpg

Samsung Galaxy A55 5G (RECENZE): To nejlepší, co nabízí série A. Skvělý foťák, dvoudenní výdrž, vynikající displej a mnoho dalšího

Samsung má ve střední třídě několik modelů a jsou pěkně odstupňované. Čím dražší, tím lepší, pochopitelně, ale mezi Galaxy A35 a Galaxy A55 jsou na první pohled natolik malé rozdíly, že jsme je museli prozkoumat podrobněji. A k jakým závěrům jsme došli, vám poví tato recenze. Prozradíme, že nadpis je pravdivý a skutečně Galaxy A55 nabízí to nejlepší v sérii A. Má skvělý, displej, foťák, dvoudenní výdrž a několik dalších aspektů. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikon-z-28-400mm-recenze.jpg

Nikon Z 28-400mm f/4-8 VR (RECENZE)

Cestujete nalehko a nejraději byste více objektivů nahradili jediným? Myslíte si, že je to nemožné? Nikon Z 28-400mm f/4-8 VR boří mýty! Se svým velkorysým rozsahem zoomu slibuje zachování kvality pořízení vzdálených předmětů stejně jako těch blízkých. Zkušený fotograf Michal Kupsa ve své recenzi ověřil, jestli je tomu tak, a navíc pro vás pořídil ukázkové fotografie. Jak tento objektiv obstál, se dozvíte v následující recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vivo-v40-se-5g-recenze.jpg

Vivo V40 SE 5G (RECENZE): Stylový zevnějšek, skvělá výdrž, výkonnostně ale pokulhává

S vrcholným X100 Pro se výrobce utvrdil, že vlajkové lodě mu jdou. S modelem Vivo V40 SE 5G se pouští do sféry podstatně nižší výbavy. I zde si ale chce získat srdce zákazníků, v tomto případě méně náročných uživatelů. Jak se mu to povedlo, se dočtete v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stellar-blade-key-art-nahled.jpg

Stellar Blade (RECENZE) – Hvězdný příběh EVE

Korejské studio Shift Up se v minulosti soustředilo především na mobilní tituly, před nějakou dobou ale vývojáři oznámili práce na zajímavě vypadající AAA záležitosti jménem Project EVE, která byla později přejmenována na Stellar Blade. Jak se první výprava do hvězdného světa velkých her studiu Shift Up povedla, se dozvíte v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nothing-phone-2a-recenze-uvod-nahled.jpg

Recenze Nothing Phone (2a): Telefon si bere to nejlepší z vlajkového modelu, stojí ale jen polovinu

Střední třídu se vydal oslovit Nothing se svým novým modelem Nothing Phone (2a). Na první pohled však žádné ústupky viditelné nejsou. V čem tkví ten rozdíl oproti vybavenějšímu modelu? A ustojí svou zdatnou konkurenci? Telefon jsme otestovali a přinášíme vám recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/poco-x6-pro-5g-uvod-10-nahled.png

Poco X6 Pro 5G (RECENZE): Skvělý telefon střední třídy, který konkuruje i vlajkám

Společnost Poco je úzce propojena s Xiaomi a v jejich telefonech to je cítit. Zda je to dobře, nebo špatně, se dozvíte v recenzi Poco X6 Pro 5G. V rámci testu jsme si vyzkoušeli i HyperOS či fotoaparát, který v nás zanechal tak trochu smíšené pocity. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikon-z-70-180-nahled-recenze.jpg

Nikon Z 70-180mm f/2,8 (RECENZE)

Objektiv Nikon Z 70-180mm f/2,8 představuje přírůstek do rodiny objektivů pro systém Nikon Z. Své uživatele oslovuje unikátním spojením vysoké světelnosti, kompaktních rozměrů a vynikající optické kvality, a to vše za velmi příznivou cenu. V této uživatelské recenzi se podrobně podíváme na jeho klíčové vlastnosti, od mechanického provedení přes ergonomii až po obrazovou kvalitu. Jak se tento objektiv osvědčí v praxi v rukou fotografa? Zjistíte v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Samsung-Galaxy-A35-5g-26-nahled.png

Samsung Galaxy A35 5G (RECENZE): Dobrá výbava, prémiový design i dlouhá výdrž, pár připomínek bychom ale měli

Je-li pro vás Samsung Galaxy A25 5G již přílišný základ, ale nepotřebujete nutně to nejlepší, možná právě pro vás bude ideální zcela nový Galaxy A35 5G. Rozhodujete se, jestli se vám vyplatí víc než Galaxy A34 z minulého roku, nebo o něco dražší Galaxy A55 z aktuální řady? Recenze vám pomůže zjistit, jak si vůči těmto bratrům stojí A35ka. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/honor-magic6-lite-recenze-20.jpg

Honor Magic6 Lite (RECENZE): Dva dny bez nabíjení, odolnost proti pádu i vynikající foťák

Honor Magic6 Lite přichází na trh jako odlehčená verze Honor Magic6 Pro. V rámci recenze jsem byl zvědavý hlavně na fotoaparát, displej a výdrž baterie. To by totiž měly být jeho silné stránky nejenom v porovnání s dražším bratrem, ale také vůči konkurentům ve stejné cenové či váhové kategorii. Právě jeho nízká hmotnost je však jednou z výhod a objevil jsem jich více. Jaké kvality to jsou? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/realme-12-pro-plus-recenze-uvod-2-nahled.jpg

Realme 12 Pro+ (RECENZE): Povedená střední třída s elegantním vzhledem, dobrým teleobjektivem i slušnou výdrží

Provětrat střední řadu se rozhodlo Realme uvedením další generace jeho vlajkové lodi. My jsme si tedy do recenze pozvali Realme 12 Pro+ 5G, aby nám ukázal, co vše dokáže. Nedopadlo to s ním nejhůře. Boduje elegantním vzhledem, fotoaparátem či třeba solidní výdrží. Bez chyb ale není. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nikon-z-24-70-s-recenze-nahled.jpg

Nikon Z 24-70mm f/4 S (RECENZE)

Kvalitní základní zoom objektiv patří do každé fotografické brašny. Jedním z nich je i objektiv Nikon Z 24-70mm f/4 S, který často naleznete ve zvýhodněné sadě s bezzrcadlovkou Nikon. Vyplatí se do něj jít, i přesto že nedisponuje optickou stabilizací? Zjistíte v recenzi fotografa Michala Kupsy, který s ním vyfotil i ukázkové fotografie. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Honor-Magic6-Pro-recenze-22.jpg

Honor Magic6 Pro (RECENZE): Nejlepší mobil současnosti? Ve fotografování určitě

Honor Magic 6 Pro je unikátní telefon. Nejdřív si všimnete obrovské optiky v jeho zadní části, a zřejmě i vyšší hmotnosti celého telefonu. Pak ale narazíte už jenom na samá pozitiva a budete stejně jako já uznale přikyvovat hlavou. Skvělý foťák, displej, zvuk, výkon, a dokonce i výdrž baterie. Není divu, že od DxOMark získal hned několik ocenění. Více v recenzi Honoru Magic6 Pro. Přečíst více »
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací