VIP LENOVO boost Alza days prosinec

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/rowenta-recenze_1.jpg

Žehlička na vlasy Rowenta SF7660F0 Premium Care Liss&Curl (RECENZE)

V domácí recenzi jsme otestovali žehličku na vlasy Rowenta SF7660F0 Premium Care Liss&Curl, která nabízí jak šetrné vyhlazení účesu, tak tvorbu hravých přirozených vln. Jak se nám s ní pracovalo a jaké byly výsledky našeho stylingu? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rowenta-x-karl-lagerfeld.jpg

Kulma na vlasy Rowenta x KARL LAGERFELD CF471LF0 Waves Addict (RECENZE)

Jak dopadla v recenzi stlačovací kulma Rowenta x KARL LAGERFELD CF471LF0 Waves Addict, se kterou vytvoříte až 4 styly různých vln? Otestovali jsme tuto designovou novinku a nestačili jsme se divit! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gz3039wo-x-combo-3v1-recenze-test.jpg

Tyčový vysavač Rowenta GZ3039WO X-Combo 3v1 Cordless Vacuum & Mop Allergy+ (RECENZE)

Tyčový vysavač a elektronický mop v jednom Rowenta GZ3039WO X-Combo 3v1 Cordless Vacuum & Mop Allergy+ slibuje vysávání a vytírání v jednom kroku. Disponuje dvěma rotačními mopy, které se hodí na všechny druhy tvrdých podlah. Tohoto praktického pomocníka jsme pro vás otestovali v domácí recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahled-recenze-Rowenta-RR8577WH-X-PLORER-S75s.jpeg

Robotický vysavač Rowenta X-PLORER S75s Animal & Allergy 4v1 Laser HEPA (RECENZE)

V domácí recenzi jsme tentokrát otestovali robotický vysavač Rowenta X-PLORER S75s, který se mimo jiné pyšní přesnou navigací s laserovou technologií, chytrým vytíráním s možností nastavení tlaku vody a vysoce účinnou HEPA filtrací. Jak si vedl v domácnosti s různými typy povrchů a nakolik se osvědčil při úklidu po domácím mazlíčkovi? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/RH1239WO-rowenta.jpeg

Tyčový vysavač Rowenta X-Trem Compact Flex 2v1 RH1239 (RECENZE)

Zajímáte se o aktuální novinky z oblasti úklidu domácnosti? Pak pro vás máme recenzi tyčového vysavače Rowenta X-Trem Compact Flex Essential 2v1 RH1239. Tento kompaktní krasavec je kromě praktického oboustranného Flex kloubu vybaven i dalšími vychytávkami pro pohodlný úklid celé domácnosti, navíc disponuje vysokým výkonem a schopností vysávat až 40 minut. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/x-force-nejvykonnejsi-vysavac.jpg

Nejvýkonnější AKU vysavač od Rowenty šetří energii díky chytrému rozpoznání povrchu

Nový model řady X-Force Flex automaticky rozpoznává typ povrchu a přizpůsobuje mu výkon. Nebudete tak zbytečně plýtvat elektrickou energií. Funguje s podlahovou hubicí i mini turbo kartáčem a v kombinaci s Aqua hubicí podlahu vysajete i vytřete najednou. X-Force Flex 15.60 Auto Aqua 230 AW má navíc nejvyšší výkon ze všech dosud představených modelů značky Rowenta. Přečtěte si o něm více

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rowenta_3.jpg

Čisticí kartáček na obličej Rowenta Radiance Booster (RECENZE)

Pro všechny dámy, které rády pečují o svoji pleť a chtějí si dopřát tu nejlepší péči, jsme otestovali novinku z oblasti čištění pleti – čisticí kartáček na obličej Rowenta Radiance Booster. Nadchlo nás, že během pouhé jedné minuty dokáže odstranit veškeré nečistoty, navíc pleť jemně vyhladí a rozjasní. Jaké jsou výsledky po třítýdenním pravidelném používání vám prozradí naše recenze. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/recenze-rowenta-2.jpg

Kulmofén Rowenta CF9720F0 Ultimate Experience (RECENZE)

Připravili jsme pro vás recenzi kulmofénu Rowenta CF9720F0, absolutní novinky, která vyniká ionizační technologií i speciální výbavou pro extra šetrnou úpravu vlasů. Jak se s tímto atraktivním pomocníkem pracuje i jaké výsledky od něj můžete očekávat se dozvíte v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rowenta-fen.jpg

Fén Rowenta CV9920F0 Ultimate Experience Maestria (RECENZE)

Připravili jsme pro vás recenzi fénu Rowenta CV9920F0 Ultimate Experience Maestria, který vyniká ionizační schopností a také extra nízkou váhou oproti běžně dostupným fénům. V našem článku se dozvíte, jaký rozdíl přineslo vysoušení vlasů s tímto elegantním krasavcem a zda se do něj vyplatí investovat. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vysavac-rowenta.jpg

Bezdrátový tyčový vysavač Rowenta RH9990WO X-Force Flex 14.60 Aqua (RECENZE)

Otestovali jsme pro vás tyčový vysavač Rowenta RH9990WO X-Force Flex 14.60 Aqua v domácnosti se dvěma dětmi a dvěma dospělými pracujícími z domu. Jak se v prostoru, kde je stále živo, osvědčil tyčový vysavač s unikátní flexibilní konstrukcí, který zvládne vysávat a vytírat zároveň, vyniká vysokým výkonem, a jehož součástí je také bohaté příslušenství pro komplexní úklid od podlahy až po strop? Dozvíte se v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/clanek-opravitelnost.jpg

Značky Tefal, Rowenta a KRUPS se zavazují k 15leté opravitelnosti produktů za přiměřenou cenu

Při nákupu nového spotřebiče očekáváme, že nám vydrží a nerozbije se hned po skončení záruční lhůty. Bohužel takových produktů s krátkou životností je na trhu celá řada. Groupe SEB pod kterou patří například Tefal, Rowenta a KRUPS jdou již téměř 15 let proti trendu takových produktů a od roku 2012 vyvíjejí produkty co nejjednodušší a opravitelné. Až 96 % produktů má skladem náhradní díly po dobu 15 let, a to už stojí za to. Bližší informace o tom, jak patnáct let opravitelnosti funguje, si přečtěte v článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/roboticky-vysavac-rowenta-s95-total-care-recenze.jpg

Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 95 Total Care (RECENZE)

S malými dětmi je uklízení více než dost a tak je součástí naší uklízecí výbavy několik různých druhů vysavačů. Robotický vysavač máme v domácnosti už více než 5 let. Testování novinky robotického vysavače od Rowenta je tak skvělou možností porovnat, jak se technologie posunula. Jak obstál robotických vysavač na chalupě a jak jsme s ním byli spokojeni v pražském bytě se dozvíte v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rowenta-rr7975wh-x-plorer-recenze-test.jpg

Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 95 Animal (RECENZE)

S malými dětmi je uklízení více než dost a tak je součástí naší uklízecí výbavy několik různých druhů vysavačů. Robotický vysavač máme v domácnosti už více než 5 let. Testování novinky robotického vysavače od Rowenta je tak skvělou možností porovnat, jak se technologie posunula. Jak obstál robotických vysavač na chalupě a jak jsme s ním byli spokojeni v pražském bytě se dozvíte v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/row bannery range TNxx styl CZ fb post 1080x1080.jpg

Nové řady zastřihovačů od Rowenty pro osobitý styl každého muže

Rowenta představuje tři nové řady zastřihovačů pro dokonalou úpravu vousů i vlasů každého muže. Poznejte, jak snadné, rychlé a precizní je jejich použití, které vám zajistí dokonalý look a podtrhne váš vlastní styl. Zvolte některý ze zastřihovačů řady Easy, Style nebo Xpert a dopřejte své tváři i tělu jedinečný servis. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rowenta-cv9240f0-recenze-test.jpg

Fén Rowenta CV9240F0 Ultimate Experience Scalp Care (RECENZE)

Jako téměř všechny ženy, mám i já ve své koupelně fén, který pravidelně používám pro vysoušení vlasů. Ovšem mám fén již docela staršího data a nikdy jsem od něj vlastně nečekala více než suché vlasy. Proto, když jsem dostala možnost otestovat fén Rowenta Ultimate Experience Scalp Care, byla jsem zvědavá, zda toho umí nabídnout více. Zajímá vás, jak v mém domácím testování fén obstál a zda se do něj vyplatí investovat? Přečtěte si moji recenzi a vše se dozvíte. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rowenta-tn9460f4-test-recenze.jpg

Multifunkční zastřihovač Rowenta Selectium Xpert 14 v 1 (RECENZE)

Vyzkoušeli jsme multifunkční zastřihovač Rowenta Selectium Xpert 14 v 1, který disponuje řadou nástrojů pro přesnou úpravu vousů, chloupků na těle i stříhání vlasů. Jak obstál v našem testu? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Náhled Rowenta.jfif

Kulma na vlasy Rowenta CF4310F0 Ultimate Experience Air Care (RECENZE)

Kulma na vlasy Rowenta CF4310F0 Ultimate Experience Air Care slouží k šetrné úpravě vlasů, v průběhu níž vytváří přirozené zvlnění během několika minut. Vyniká nejen inovativním tvarem usnadňujícím celkový proces kulmování, ale také technologií Fresh Flow pro ochranu vlasů v průběhu jejich úpravy. Jak se kulma osvědčila v praxi a jaká byla spokojenost s konečným výsledkem? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ROWRV220-11.jpg

Robotický vysavač Rowenta RR7987WH X-PLORER: Precizní úklid v každém detailu

Robotický vysavač s elektronickým mopem Rowenta RR7987WH X-PLORER Serie 95 Total Care právě přichází na náš trh a představuje technologickou novinku na poli robotických vysavačů. V čem je tak výjimečný a proč by se měl stát součástí také vaší domácnosti? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rowenta-cisticka-nahled.jpg

Čistička vzduchu a ventilátor Rowenta QU5030F0 Eclipse 2v1 (RECENZE)

V domácí recenzi jsme otestovali čističku vzduchu a ventilátor v jednom Rowenta QU5030F0 Eclipse. Tento multifunkční přístroj zaujme nejen neobvyklým designem, ale i kvalitním filtračním systémem a nízkou hlučností. Jak obstál v domácnosti, v níž je kvůli probíhající rekonstrukci vysoká prašnost? Přečtěte si v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rowenta-explorer-serie-60-recenze.jpg

Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 60 RR7447WH (RECENZE)

Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 60 2 v 1 láká na extrémně nízkou konstrukci skýtající vysoký sací výkon, gyroskopickou navigaci a kombinaci několika pohybových senzorů. Jeho dovednosti jsme testovali v domácnosti, kterou obývá také domácí mazlíček. Jak si robotický vysavač poradil se všudypřítomnými zvířecími chlupy či jinými nástrahami? Přečtěte si v naší recenzi. Přečíst více »
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací