Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Nakupování budoucnosti Zpátky do školy

Síťové prvky CISCO

Síťové prvky CISCO – umíme doručit už v den objednávky. Vyberte si zboží bezpečně z domova a nechte si ho dovézt až domů, vyzvedněte si ho bezkontaktně z AlzaBoxu či na našich pobočkách, kde se striktně dodržují veškerá hygienická opatření. Přečtěte si, proč ještě nakupovat na Alza.cz.

Pokračovat

6 důvodů, proč nakupovat Síťové prvky CISCO na Alza.cz

  • Síťové prvky CISCO skladem umíme doručit už v den objednávky! Doručujeme i o víkendu.
  • Široká síť prodejen a Alzaboxů (odběrných míst) po celé České republice.
  • Máme pořádně širokou nabídku produktů i doplňkových služeb.
  • Reklamace do 1 000 Kč řešíme rovnou na místě.
  • Potřebujete poradit? Naše zákaznická podpora je tu pro vás 24 hodin denně.
  • U každého produktu najdete všechny důležité informace. U některých z nich i uživatelské recenze, které vám pomohou s výběrem.

Síťové prvky CISCO – hlavní typy

Skrýt popis
13 položek
CISCO SF110D-08
Switch 8 portový, 100 Mbit, QoS, desktop

od 781,- bez DPH 646,-
Koupit
Můžete mít ve čtvrtek 30.9.
Skladem > 5 ks u partnera
Objednací kód: CI98e4
CISCO SF110D-05
Switch 5 portový, 100 Mbit, QoS, desktop

-5% 629,-
599,- bez DPH 495,-
Koupit
Můžete mít ve čtvrtek 30.9.
Skladem > 10 ks u partnera
Objednací kód: CI98e3
CISCO GLC-SX-MMD=
Modul - 1000BASE-SY SFP transceiver module, MMF, 850 nm, DOM

-8% 7 319,-
6 719,- bez DPH 5 553,-
Koupit
Můžete mít ve čtvrtek 30.9.
Skladem > 5 ks u partnera
Objednací kód: CI102c
CISCO GLC-LH-SMD=
Modul 1000 BASE-LX/LH SFP MMF

14 590,- bez DPH 12 058,-
Koupit
Můžete mít ve čtvrtek 30.9.
Skladem > 5 ks u partnera
Objednací kód: CI102b6
Cisco SG250-26 26-port Gigabit Switch
Switch 26 portový, 1 Gbit, rack

6 852,- bez DPH 5 663,-
Koupit
Na objednávku do 21 dnů
Objednací kód: LY110e
2 479,- bez DPH 2 049,-
Koupit
Na objednávku do 21 dnů
Objednací kód: LY110f
Cisco ASA5508-K9
Firewall desktop, 1× RJ-45, VLAN (virtual local area network)

64 932,- bez DPH 53 663,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: LY110a1
Cisco SX350X-52
Switch 48 portový, 1 Gbit, 4× SFP, rack

-2% 131 990,-
129 890,- bez DPH 107 347,-
Koupit
Na objednávku do 21 dnů
Objednací kód: CSko21B1
Cisco SG550X-48P-K9-EU
Switch 48 portový, 2× SFP, rack

-5% 78 375,-
74 249,- bez DPH 61 363,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: LY110n
Cisco Meraki MR33 Cloud Managed AP
WiFi Access Point a WiFi 5, 802.11a/b/g/n/ac, až 1300 Mb/s, WEP 64bit, WPA, WPA2-PSK a WPA2-Enterprise, Gigabit LAN

14 040,- bez DPH 11 603,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: FZ590o
Cisco CAB-STK-E-1M=
Datový kabel -

3 709,- bez DPH 3 065,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: LY100p8
Cisco QSFP-100G-CU1M=
Síťový kabel -

3 713,- bez DPH 3 068,-
Koupit
Na objednávku do 21 dnů
Objednací kód: CIsa008f1
Cisco CAB-STK-E-3M=
Datový kabel -

6 189,- bez DPH 5 115,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: LY100p8a1

Síťové prvky CISCO

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB27
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi