Zadejte název zboží
Veslovací trenažér, simulující poyb záběrů jako na lodi, je jeden z nejuniverzálnějších strojů, které si domů k procvičení a protažení svalů můžete pořídit. Kromě spalování tuků při aerobní aktivitě na veslovacím trenažéru posílíte najednou záda, ruce, nohy, hýždě, břicho i bedra. Veslovací trenažéry jsou ideálním prostředkem k procvičení po dlouhém posedávání. Výsledky zpozorujete na horní i dolní polovině těla a nemusíte pečlivě plánovat, na kdy si naplánovat leg day a na kdy bench.
Pokračovat
Cena trenažéru je samozřejmě přímoúměrná životnosti a kvalitě mechaniky a také vašemu pohodlí a plynulosti při veslování. Začátečníkům vyhledávajícím kondiční aktivitu postačí levnější stroj, pro komplexnější trénink však doporučujeme vyšší řady s přizpůsobitelnými komponenty.
V závislosti na vaší váze a hmotnosti zvažte, zda vám stačí levnější model s plastovými kolečky bez ložisek, nebo pokročilejší modely s kvalitnější konstrukcí a delší životností. Jelikož se při tréninku soustavně pohybuje po sedle tam a zpět celá vaše váha, jedná se o důležité rozhodnutí z hlediska dlouhodobé výdrže trenažéru.
Pořizujete-li si jej domů, zaměřte se na celkové rozměry a hmotnost veslovacího trenažéru, aby vám padl do místnosti a nepřekážel.
S veslovacími trenažéry procvičíte svaly na zádech, rukou, nohou, hýždích, břiše i v oblasti páteře. Při cvičení kombinujete aerobní a silový trénink.
Čím vyšší hmotnost postavy, tím robustnější konstrukci by měl trenažér mít. Nosnost by měla být alespoň o 20 % vyšší než hmotnost uživatele.
Součástí většiny modelů je dotykový nebo ušní snímač, přesnost naměřených údajů je ale orientační. K dražším modelům lze připojit hrudní pás. Údaje se následně bezdrátově přenášejí do počítače trenažéru. Jde o nejpřesnější způsob měření.
Zadejte název zboží