AP+ nový vizuál Aplikace

Vitamíny

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Druh vitamínu
Betakaroten
(4)
Multivitamín
(79)
Vitamín A
(18)
Vitamín B
(92)
Vitamín C
(140)
Vitamín B
B1 (thiamin)
(2)
B12 (kobalamin)
(9)
B2 (riboflavin)
(2)
B3 (niacin)
(3)
B6 (pyridoxin)
(36)
Forma hořčíku
Citrát
(23)
Bysglycinát
(27)
Oxid hořečnatý
(18)
Malát
(9)
Uhličitan hořečnatý
(3)
Účinek
Na posílení imunity
(287)
Na únavu a vyčerpání
(228)
Na stres a nervy
(36)
Na kosti a klouby
(27)
Pro krásnou pleť
(23)
Pro část těla
Kosti
(107)
Pleť
(55)
Zuby
(46)
Mozek
(44)
Vlasy
(40)
Pro koho
Pro dospělé
(495)
Pro děti
(100)
Pro těhotné
(29)
Pro kojící
(19)
Pro seniory
(15)
Počet tablet/kapslí
1
750
-
Vlastnosti
Bez éček
(4)
Bez laktózy
(5)
Bez lepku
(9)
Bez palmového oleje
(1)
Bez přidaného cukru
(4)
Nejnovější objednávky

Dostatečné množství vitamínů je nezbytné pro správnou funkci našeho těla, regeneraci svalů i činnost nervové soustavy. Jak se vyznat v široké nabídce těchto nabízených produktů, které konkrétní prvky jsou jedny z nejdůležitějších, jaký mají přínos a co všechno dokáží ovlivnit? Čtěte dále a my vám poradíme.

Pokračovat

Proč jsou vitamíny pro náš organismus nezbytné?

Náš organismus si ve většině případů vitamíny neumí vyrobit, výjimku však tvoří pouze Déčko, ale to jen za určitých podmínek. Z toho důvodu je nutné je přijímat ve stravě. V případě, že strava není dostatečně pestrá nebo je naše tělo vyčerpáno úrazem, nemocí či v období těhotenství, růstu apod., je zapotřebí tyto mikroživiny do těla pravidelně doplňovat a k tomu slouží doplňky stravy.

Co jsou to vitamíny a jejich význam

Každý vitamín hraje v našem těle svou nezastupitelnou úlohu a zároveň se vzájemně doplňují.

 • Při jejich dostatečném množství máme pevné kosti a dobře se nám hojí rány.
 • Každý vitamín je nezbytný pro udržení řady tělesných funkcí a výstavbu nových tkání.
 • Zpomalují degenerativní projevy stárnutí a jsou schopny posilovat a obnovovat imunitní reakce organismu.
 • V neposlední řadě působí jako prevence nejrůznějších onemocnění.

i

Jak vůbec vzniklo slovo vitamin?

Slovo vitamin zavedl jejich objevitel – polský biochemik Kazimierz Funk. Ten se po objevení prvního vitaminu B1 v roce 1912 domníval, že i ostatní obsahují aminokyseliny, a proto sloučil slova vita (z latiny život) a amin. Později se ale ukázalo, že ne každý vitamin obsahuje aminokyselinu, název ale ujal a přetrval až do dnešní doby.

Kolik vitamínů potřebuje lidské tělo?

Nedostatečné množství vitamínů v organismu se projevuje jeho poruchami, které mohou vyústit až ve vážná onemocnění. Na druhé straně však při nadbytečném příjmu některého z nich může dojít k předávkování neboli hypervitaminóze. Vždy proto dodržujte doporučenou denní dávku (DDD) uvedenou na obalu výrobku.

Doporučená denní dávka vitamínů záleží hlavně na vaší stravě. Pokud si nejste jisti, co přesně vašemu tělu schází, zeptejte se raději svého lékaře nebo nutričního experta a nechte si předepsat vitamíny na míru.

Vitamíny jsou dostupné v nejrůznějších formách

Na trhu jsou k dostání vitamíny v různých formách, a tak si můžete zvolit tu, která vám bude nejvíce vyhovovat.

 • Kapky nebo tekuté přípravky jsou snadnější na polykání a lze je také dávkovat dle individuálních potřeb.
 • Prášek a vitamíny v něm obsažené si můžete přidat třeba do oblíbených pokrmů či nápojů.
 • Tablety patří mezi nejklasičtější formy a jsou primárně určeny pro dospělé.
 • Kapsle obsahující vitamíny je možné konzumovat celé nebo přimíchat prášek uvnitř kapsle do jídla.
 • Tobolky skrývají vitamíny v rozpustném balení. Některé ale lze otevřít a vysypat pro snazší konzumaci.
 • Želé vitamín je velice měkký a stačí jej snadno pokousat a spolknout. Jsou proto vhodné pro dospělé i děti.

Vitamíny

Vitaminové nápoje si často můžete pořídit v různých velikostech. Záleží pouze na vás, která vám bude vyhovovat více.

Jak velké balení vitamínů zvolit?

Dle formy vitamínu se může obsah udávat v kusech, gramech nebo mililitrech. Před koupí se určitě zamyslete, kolik členů bude vitamíny užívat a jak často. Vitamíny mají podobně jako potraviny minimální datum spotřeby a poté ztrácí svoji účinnost. Pořízením příliš velkého balení tak můžete plýtvat penězi.

Nejdůležitější vitamíny pro tělo a jejich rozdělení

Vitamíny je možné rozdělit do dvou skupin, podle toho, zda jsou rozpustné ve vodě (hydrofilní), či v tucích (lipofilní). Ty rozpustné ve vodě, kam patří B a C, nevydrží v organismu příliš dlouho a dostanou se z něj pryč močí, proto není možné se jimi předávkovat. Na druhé straně A, D, E a K patří do skupiny, která je rozpustná v tucích a naše tělo si z nich může dělat zásoby pro případ, že by jich mělo v budoucnu nedostatek.

Vitamíny - potraviny

Pestrá a vyvážená strava je základním předpokladem pro to, aby vaše tělo bylo zásobeno všemi důležitými vitamíny.

Vitamín A pro zdravé oči i vzhled vaší pokožky

Vitamín A neboli retinol je klíčový pro činnost pohlavních žláz, zdravý vzhled pokožky, pleti a očí. Pokud je ho v organismu málo, projeví se to právě na zraku, poruchou obranyschopnosti či opožďováním růstu. Vitamín A je nejvíce obsažen například v játrech mořských ryb, žloutcích, másle, sýrech či plnotučném mléce. Z ovoce a zeleniny je to pak špenát, mango, mrkev, meloun či meruňky.

Vitamíny B podpoří vaši nervovou soustavu i fungování metabolismu

Vitamín B je soubor několika složek, které nesou označení B1-B12. Jsou nezbytné pro správné fungování metabolismu, nervového systému i štítné žlázy. Při jeho nedostatku se můžeme setkat s nepříjemnými příznaky jako je vypadávání vlasů, nadměrná únava či zvýšený výskyt ekzémů. Naše tělo se také hůře vyrovnává se záněty. Vitamín B obsahuje například drůbež, hovězí i vepřové maso, tvaroh, mléko, kukuřice, fazole nebo banán.

Na co se specializují jednotlivé vitamíny B?

Vitamíny B-komplexu dělíme na 8 druhů, z nichž se každý nachází v jiných potravinách, má jiné funkce a jeho nedostatek se projevuje odlišnými symptomy. V tabulce se podíváme na ty hlavní rozdíly vitamínů skupiny B.

Vitamín Zdroj Funkce Symptomy hypovitaminózy
B1 Vepřové maso, ryby, celozrnné pečivo, ořechy, játra a pomeranče Správné fungování metabolismu, CNS a psychické rovnováhy Nesoustředěnost, ztráta chuti k jídlu, únava, mravenčení končetin až nemoc beri-beri
B2 Kravské mléko, čisté jogurty, vejce, houby, hovězí játra Získává energie z živin a dohlíží na funkce CNS, pokožku, oči, sliznice Poruchy kůže a ústní sliznice, bolavé ústní koutky, tvorba akné, svědivé oči
B3 Hovězí játra, kuřecí prsa, ryby, ořechy, luštěniny, vejce Pozitivní dopad na metabolismus, buňky, DNA, CNS a kůži Kožní vyrážky, poruchy trávení, nemoc pellagra
B5 Hovězí játra, houby shitake, slunečnicová semínka, kuřecí prsa, tuňák, avokáda Tvorba nových koenzymů A, bílkovin a tuků Únava, podrážděnost, otupělá chodidla i dlaně, křeče
B6 Cizrna, hovězí játra, ryby, kuřecí prsa, brambory, banány, obohacené cereálie Podpora celkové imunity a mozkových funkcí, rozklad sacharidů a tuků Oslabená imunita, popraskané rty, oteklý jazyk, pocity zmatení a deprese
B7 Játra, ledviny, vejce, ryby, maso, slunečnicová semínka Tvorba mastných kyselin, podpora zdravých vlasů, kůže a nehtů Deprese, vyrážky na obličeji, vypadávání vlasů a ochlupení
B9 Hovězí játra, špenát, zelí, kapusta, brokolice chřest, růžičková kapusta Replikace DNA, metabolismus vitamínů a amino kyselin, řádné dělení buněk Slabost, bolesti hlavy, jazyka a úst, změny na kůži, ve vlasech a nehtech
B12 Hovězí játra, škeble, ryby, maso, kravské mléko, yogurty, sýry, vejce Tvorba červených krvinek, metabolismus bílkovin a tuků, mozkové funkce Chudokrevnost, únava, bledost, slabost, neurologické poruchy a deprese

i

Označení B-komplex znamená, že se v nabízeném přípravku nachází několik vitamínů skupiny B, přičemž každý z nich má specifický přínos pro celý lidský organismus a je nezbytný pro správné fungování metabolismu.

Vitamín C je číslo jedna v budování obranyschopnosti

Vitamín C, který nese chemický název kyselina askorbová, je velmi důležitý pro správnou funkci imunitního systému a podporuje odolnost organismu proti infekcím. Jeho nedostatek se projeví právě zhoršenou imunitou či únavou a změnou nálad. Vitamín C je hojně zastoupen v potravinách jako jsou jahody, zelí, pomeranč a citrón.

Celá řada studií prokázala, že konzumace vitamínu C během nemoci a nachlazení zkracuje dobu a zmírňuje průvodní symptomy onemocnění.

Vitamín D má za úkol vyživit vaše klouby a kosti

Vitamín D je v běžných potravinách poměrně vzácný. Jeho nejbohatším zdrojem je působení ultrafialových paprsků. Nedostatkem Déčka trpí především kojenci, malé děti a staří lidé. Při jeho deficitu dochází k oslabení kostry, svalů, ale i celého imunitního systému. Vitamín D má vliv i na psychické zdraví člověka. V běžných potravinách je zastoupen v rybách (tuňák, sardinky, makrela, losos), také ve žloutku, másle a mase.

Vitamíny

Zdrojem vitamínu D je sluníčko. Při nedostatku slunečního záření je důležité jej pravidelně doplňovat.

i

Věděli jste, že...

pro správnou činnost vitamínu D je důležité také magnesium neboli hořčík? Pokud je hladina hořčíku v krvi příliš nízká, tělo nedokáže Déčko absorbovat a zůstane v těle neaktivní.

Vitamín E se postará o správnou funkci srdce

Vitamín E je výborný pomocník při regeneraci onemocnění srdečního nebo svalového původu. Také se využívá při léčení kožních chorob, popálenin a jizev. Celkově dodává energii a chuť do života. Jeho nedostatek způsobuje poruchy nervového původu a krvetvorby. Vitamín E bychom našli ve všech typech listové zeleniny, rostlinných olejích, kukuřici, vejcích, sýrech, hrachu, fazolích nebo špenátu.

Vitamín K nejen pro silné a zdravé zuby i kosti

Vitamín K je důležitý pro správnou srážlivost krve a činnost jater. Je proto vhodný pro ty, kteří často krvácejí z nosu, trpí silným menstruační krvácením či vnitřním krvácením. Větší množství vitamínu K potřebují rovněž lidé, kteří berou antibiotika a osoby trpící tukovou malabsorbcí či onemocněním jater. Hojně se vyskytuje v zeleném ovoci a zelenině, hovězích játrech, zeleném čaji, másle a sýrech.

Při užívání antibiotik často dochází k narušení střevní mikrobioty, což může vést k zažívacím potížím a rozvoji kvasinkové infekce. Proto k léčbě antibiotiky přidejte vhodné probiotikum.

Další důležité doplňky stravy a vitamíny

 • Betakaroten patří do skupiny karotenoidů a vzniká z něj vitamín A. Jde o významným antioxidant, který napomáhá s neutralizací škodlivých volných radikálů vznikajících v důsledku působení UV záření.
 • Multivitamíny jsou kombinované doplňky stravy, obsahující větší množství základních vitamínů, a často i minerálů. Klíčovým parametrem pro posuzování jejich správného složení je obsah účinných látek.
 • Vitamíny pro děti jsou nezbytné především v prvních měsících jejich života. Zpočátku jsou klíčové složky D a K, později je vhodné podpořit dětskou imunitu Céčkem a celkově správný rozvoj organismu řídí Béčko.
 • Vitamíny na klouby podporují správnou funkci kloubů, šlach a kostí. Většinou obsahují Déčko a vápník.
 • Vitamíny na imunitu jsou nezbytné pro udržování a posílení celkového imunitního systému, který bojuje proti nemocem a infekcím. Často v nich najdete vitamíny C, D a zinek.
 • Vitamíny proti únavě poté bojují s únavou a dodávají tělu energii. Mezi klíčové vitamíny a minerály v těchto komplexech patří vitamíny B, železo a hořčík, ale i další.

i

Vitamíny nejsou jediné nezbytné živiny pro lidské tělo. Zapomínat by se proto nemělo ani na minerály, mezi něž řadíme například hořčík, zinek, železo, vápník a další.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Hořčík - bysglycinát, kapsle, pro dospělé a pro děti 90 tablet - 2,54 Kč/ks
229,-

2.
Multivitamín - kapsle, 90 kapslí, hmotnost 81 g, určený pro dospělé - 5,54 Kč/ks
499,-

3.
Hořčík - bysglycinát, kapsle, pro dospělé
239,-

Další nejprodávanější
545 položek
4,9 36×
Reflex Nexgen PRO multivitamin, 90 kapslí
Multivitamín - kapsle, 90 kapslí, hmotnost 81 g, určený pro dospělé - 5,54 Kč/ks
499,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTref002
4,9 51×
Reflex Albion Magnesium, 90 kapslí
Hořčík - bysglycinát, kapsle, pro dospělé a pro děti 90 tablet - 2,54 Kč/ks
229,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTref005
4,8 15×
GymBeam Hořčík chelát (bisglycinát), 90 kapslí
Hořčík - bysglycinát, kapsle, pro dospělé
239,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTgym335
5,0 10×
BrainMax Performance Magnesium 1000 mg, 100 kapslí, (Hořčík 200 mg + Vitamín B6)
Hořčík - bysglycinát, kapsle, pro dospělé 100 tablet - 6,66 Kč/ks
599,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPT16459
4,9 21×
Reflex Nexgen PRO + Digestive Enzymes 120 kapslí
Multivitamín - kapsle, 120 kapslí, hmotnost 98,2 g, určený pro dospělé - 6,66 Kč/ks
599,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTref100
4,7 49×
GymBeam Multivitamín Vitality complex 240 tbl
Multivitamín - tablety, 240 tablet, určený pro dospělé - 4,16 Kč/ks
Super cena
499,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTgym531
4,9 28×
Reflex Nexgen®, 60 kapslí
Multivitamín - kapsle, 60 kapslí, hmotnost 52,7 g, určený pro dospělé - 4,15 Kč/ks
249,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTref006
5,0
BrainMax Energy Magnesium, 1000 mg, 200 kapslí (Magnesium Malate - Hořcík malát, 164 mg)
Hořčík - malát, kapsle, pro dospělé 200 tablet - 7,21 Kč/ks
649,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPT16460
4,9 15×
MOVit Hořčík B6 Chelát 100 mg, 90 kapslí
Hořčík - bysglycinát, kapsle, pro dospělé, pro děti a pro těhotné 90 tablet - 2,54 Kč/ks
229,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MEDMOVDS023
5,0 23×
MedPharma Vitamin C 1000 mg s šípky,prodl. účinek - 107 tbl.
Vitamín C - tablety, 1000 mg účinné látky, 107 tablet, pro dospělé - 1,58 Kč/ks
169,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MEDVITC536
4,8 18×
GreenFood Nutrition Magnesium Chelát 90 kapslí
Hořčík - bysglycinát, kapsle, pro dospělé 90 tablet - 2,77 Kč/ks
Zlevněno -7 %
249,- 269,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTgfn0043
4,3
BrainMax Vitamin D3 & K2, 5000 IU / K2 jako MK7 150 mcg, 100 kapslí
Vitamín D - kapsle, 100 kapslí, určený pro pro dospělé - 7,77 Kč/ks
699,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPT16469
4,7 49×
GymBeam Multivitamín Vitality complex 120 tbl
Multivitamín - tablety, 120 tablet, určený pro dospělé - 2,74 Kč/ks
329,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTgym147
4,9 29×
MOVit Vitamin D3 2000 I.U., 50 ucg, 90 tobolek
Vitamín D - kapsle, 90 kapslí, určený pro pro dospělé - 1,88 Kč/ks
169,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MEDMOVDS030
4,9 26×
MOVit Zinek Chelát 15 mg 90 tbl.
Zinek – S VYSOKOU BIODOSTUPNOSTÍ, Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému, podporuje normální kognitivní funkce, plodnost a reprodukci, přispívá k normální syntéze bílkovin, k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky; přispívá k normálnímu metabolismu kyselin, zásad, sacharidů, makroživin, mastných kyselin, vitaminu A - 1,54 Kč/ks
139,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MEDMOVDS016
5,0
GS Extra Strong Multivitamin tbl. 100
Multivitamín - tablety, 100 tablet, určený pro dospělé od 12 let - 2,91 Kč/ks
Zlevněno -24 %
349,- 459,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: GSEXT725
5,0 20×
TEREZIA VITAMIN D3 BABY od 1.měsíce 400 IU 10ml
Vitamín D - kapky,, určený pro pro dospělé a pro děti
189,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TERVIT044
4,9 19×
GymBeam Vitamín B-Komplex, 120 tablet
B komplex - obsahuje 7 vitamínů skupiny B, přispívá k látkové přeměně pro tvorbu energie, vitamíny B2, B3, B5, B9 a B12 snižují vyčerpanost a únavu, vitamíny B6, B9 a B12 podporují imunitní systém, vitamíny B2, B6 a B12 ovlivňují tvorbu červených krvinek a vitamíny B2 a B3 udržují zdraví pokožky
119,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTgym327
4,6 21×
GymBeam Multivitamin Yummies 60 kapslí, orange lemon cherry
Multivitamín Tablety, multivitamín, učeno pro dospělé, 60 tablet - 2,65 Kč/ks
159,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTgym145
4,9 75×
Amix Nutrition Vitamin C 1000mg, 100 kapslí
Vitamín C - kapsle, 1000 mg účinné látky, 100 kapslí, pro dospělé - od 1,35 Kč/ks
od  135,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTami0001
RAKYTNÍČEK želatinky MOŘSKÝ SVĚT 140 ks - Multivitamín
Varianty
4,9 23×
RAKYTNÍČEK želatinky MOŘSKÝ SVĚT 140 ks
Multivitamín - sirup, hmotnost 280 g, určený pro dospělé, pro děti, pro těhotné a pro kojící od 3 let - od 1,35 Kč/ks
od  188,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TERRAK280
4,9 16×
NatureVia Vitamin D3-Efekt 2000IU tbl.90
Vitamín D - tablety, určený pro pro dospělé - 0,98 Kč/ks
Super cena
88,-
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: NAVIT364
5,0
Reflex Vitamin D3, 100 kapslí
Vitamín D - kapsle, 100 kapslí, hmotnost 38 g, určený pro pro dospělé - 2,49 Kč/ks
249,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTref007
4,8 21×
Amix Nutrition Ca + Mg + Zn, 100tbl
Minerály komplexním 100 kapslí, bez příchuti - 2,19 Kč/ks
Super cena
219,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTami0007

Vitamíny

Vitamíny

V kategorii Vitamíny máme právě teď na Alza.cz celkem 545 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné vitamíny Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší vitamíny Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší vitamíny Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v vitamíny recenze
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací