Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/star-wars-outlaws-nahled.jpg

Star Wars Outlaws – Vše, co potřebujete vědět

Švédské studio Massive Entertainment ve spolupráci s vydavatelskou společností Ubisoft vyvíjí open-world akční adventuru Star Wars Outlaws, ve které se vžijeme do mladé zlodějky a zažijeme známé univerzum z trochu jiné perspektivy. Co vše o očekávané hře zatím víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-jedi-3-logo-montaz-nahled.jpg

Star Wars Jedi 3 – Vše, co potřebujete vědět (SPEKULACE)

Série akčních adventur Star Wars Jedi od studia Respawn Entertainment patří k tomu nejlepšímu, co univerzum odehrávající se v „předaleké galaxii“ v posledních letech nabídlo. A jelikož vývoj třetího dílu byl zatím nepřímo potvrzen, pojďme si říci, co všechno o chystaném titulu v tuto chvíli víme. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/knights-of-the-old-republic-remake-logo.jpg

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake – Vše, co potřebujete vědět

Remake jednoho z nejoblíbenějších RPG, Star Wars: Knights of the Old Republic, je ve vývoji. Bastila Shan, HK-47, Darth Malak a Revan jsou zpět a my se už nemůžeme dočkat, až se s nimi znovu seznámíme v kompletní předělávce. Co zatím o Knights of the Old Republic Remaku víme, se dočtete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/andor-s02-cover-nahled.jpg

Andor 2. série – Vše, co potřebujete vědět

První řada seriálu Andor byla v rámci univerza Star Wars tak trochu zjevením. Známou vesmírnou fantasy totiž vykreslila až v nečekaně realistickém duchu a místo rytířů Jedi a zápolení mezi světlou a temnou stranou síly se zaměřila na příběh revolucionáře Cassiana Andora a pomalý vznik Aliance rebelů. A protože seriál sklízí výborné ohlasy a začala se natáčet druhá série, pojďme si říci vše, co o ní zatím víme. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-eclipse-logo.jpg

Star Wars Eclipse – Vše, co potřebujete vědět

Ve Star Wars Eclipse, odehrávající se v hrami neprobádaném období High Republic, se můžeme těšit na přednosti studia Quantic Dream, tedy propracovaný a emotivní příběh prožitý nejen z pohledu více postav, ale také lemovaný řadou rozhodnutí, které budou jeho směřování více či méně měnit. Vše, co potřebujete o Star Wars Eclipse vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-jedi-survivor-cover-nahled.jpg

Star Wars Jedi: Survivor – Vše, co potřebujete vědět

Úspěch akční adventury Star Wars Fallen Order z roku 2019 téměř okamžitě rozpoutal spekulace, zda studio Respawn Entertainment začne pracovat na pokračování. To s velkou slávou vyšlo v dubnu 2023 s podtitulem Survivor. Co vše o titulu víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-the-deckbuilding-game-recenze-stolni-hra-deskovka-cover-nahled.jpg

Star Wars: The Deckbuilding Game (RECENZE) – Síla není všechno

Každý z vás, kdo tuší, proč píšu slovo Síla s velkým „S“, se jistě třepe na dobrodružství Cala Kestise v pokračování Star Wars Jedi: Survivor. Období po třetím dílu slavné filmové série přilákalo také tvůrce karetní hry Star Wars: The Deckbuilding Game, v níž se můžete postavit proti sobě a zjistit, zda by impérium pod vaším vedením náhodou nezvítězilo. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-mandalorian-season-3-cover-nahled.jpg

Mandalorian 3. série – Vše, co potřebujete vědět

Jedna z nejsilnějších Disney+ exkluzivit, seriál Mandalorian, se po dvou letech čekání konečně vrací s novou sérií. Jak se úvodní epizoda třetí řady příběhu nájemného lovce lidí povedla, se dozvíte v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/obi-wan-kenobi-key-art-logo.jpg

Obi-Wan Kenobi – Vše, co potřebujete vědět

Legendární rytíř Jedi Obi-Wan Kenobi s velkou pompou dorazil na Disney+ a rozšířil tak počet hraných seriálů ze světa Star Wars. Stálo ale rozvíjení příběhu slavné postavy za to, nebo jsme raději měli stárnoucího Obi-Wana nechat v klidu odpočívat na Tatooinu? To se dozvíte v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lego-star-wars-skywalker-saga-videorecenze-thumbnail-nahled.jpg

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (RECENZE) – Všechny filmy pohromadě

Star Wars v kostičkové podobě jsou zpět. Veteráni LEGO her ze studia TT Games si ve svém nejnovějším počinu kladou nemalé cíle, rozhodli se totiž kompletně převyprávět příběh rodiny Skywalkerů, která je ve své podstatě středobodem Star Wars univerza. Dočkali jsme se povedeného titulu, nebo už LEGO hry nemají čím překvapit? To se dozvíte v naší recenzi LEGO Star Wars: The Skywalker Saga.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lego-star-wars-skywalker-saga-logo.jpg

Lego Star Wars: The Skywalker Saga – Vše, co potřebujete vědět

Ságu z předaleké galaxie zná snad každý z nás. Poutavý příběh o Síle, která hýbe celým vesmírem, temných a světlých rytířích, kteří využívají její moci, a politickém pletichaření už nabobtnalo do tří hlavních trilogií a řady dalších odnoží v podobě filmů a seriálů. V herním světě tradičně provází příběh rodiny Skywalkerů její humorně odlehčená kostičková podoba. Proto v dílnách studia Traveller's Tales vznikl titul Lego Star Wars: The Skywalker Saga. Co vše o něm víme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fan-zona-nahled.jpg

Hasbro Fan Zóna: Vše pro fanoušky Star Wars a Marvel

Fan Zóna na Alza.cz je určena pro všechny oddané fanoušky Star Wars a Marvelu. Figurky, oblečení, doplňky, to vše najdou pohodlně na jednom místě.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-republic-commando-key-art-nahled.jpg

Star Wars Republic Commando (Mini RECENZE) – Komando klonů se vrací do akce

Pokud je vám název Star Wars Republic Commando povědomý, není to jen pouhý dojem, tuto taktickou FPS totiž přivedlo na svět legendární studio LucasArts už v roce 2005. O 16 let později ji ovšem přivedlo zpět k životu studio Aspyr a v remasterované podobě s ním zamířilo na konzole PS4 a Nintendo Switch. Bude mít ale partička klonových vojáků, za které si ve hře zahrajete, co nabídnout i po tolika letech? To se dozvíte v naší mini recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-ubisoft-nahled.jpg

Star Wars hra s otevřeným světem od Ubisoftu je teprve v začátcích vývoje (NOVINKA)

Minulý měsíc došlo k (pro některé) překvapivému vývoji událostí – Ubisoft pracuje na nové hře ze světa Star Wars, hlavní slovo má studio Massive Entertainment (The Division) a titul bude využívat Snowdrop engine, který pohání již zmíněnou RPG střílečku. Kromě toho ale nic víc odhaleno nebylo a podle posledních informací to vypadá, že datum vydání je ještě v (pře)daleké budoucnosti… Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-squadrons-recenze-title-nahled.jpg

Star Wars: Squadrons (RECENZE) – Vesmírnej pilot tvrdej chleba má

I když jsou Star Wars jednou z nejpopulárnějších franšíz na světě, ve hrách čerpajících z této série se zrovna netopíme. A už vůbec se nedá říci, že bychom měli často možnost skočit do ikonických hvězdných lodí a proletět se ve vakuu. Studio Motive se ovšem rozhodli tuto díru na vesmírném trhu zalepit a ve svém akčním simulátoru Star Wars: Squadrons nám umožní zachránit předalekou galaxii z kokpitu jak v single, tak i multiplayerových režimech. Stojí za to nasadit si leteckou helmu?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mandalorian-season-2-nahled.jpg

Mandalorian láká na 2. sezónu povedeným trailerem (NOVINKA)

Seriál Mandalorian, alias vlajková vesmírná loď streamovací služby Disney+, se po delší odmlce opět hlásí o slovo s novým trailerem a připomíná, že druhá sezóna už klepe na dveře kokpitu. Úspěšná show ze světa Star Wars bude samozřejmě nadále rozvíjet příběh Mandaloriana Dina Djarina a jeho parťáka, miláčka internetu zvaného „Baby Yoda”, po jehož původu se bude opět pátrat. A podle první ukázky to vypadá, že se máme nač těšit. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-mandalorian-cover-nahled.jpg

Mandalorian Season 2 vyjde na konci října (NOVINKA)

Mandalorian na konci roku 2019 všem ukázal, že i značka Star Wars může mít vynikající hraný seriál a nemusí se jednat jen o animáky. Pedro Pascal si střihl hlavní roli, a i když jsme během osmi krátkých epizod měli možnost spatřit tvář vesmírného pistolníka pouze na okamžik, podle nás ztvárnil osamělého lovce lidí dokonale. A než se nadějeme, Mandalorian a „baby Yoda“ se vrátí, protože Disney+ oznámilo konečné datum vydání. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-squadrons-cover-nahled_1.jpg

Star Wars: Squadrons – Detaily customizace vesmírných stíhaček a pilotů (NOVINKA)

Společnost Electronic Arts na svém blogu vypustila nové informace ohledně vylepšování a úpravě vesmírných lodí v připravované hře Star Wars: Squadrons. Navíc minulý měsíc vývojáři nabídli pohled na stroje a jejich základní vlastnosti, takže pokud jste dodnes neměli možnost, určitě si článek prostudujte. Nyní však k aktuálním novinkám... Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-squadrons-stihacky-cover-nahled.jpg

Známe stroje ze Star Wars: Squadrons a jejich základní vlastnosti (NOVINKA)

Červnové odhalení Star Wars: Squadrons potěšilo spoustu fanoušků, které provází Síla celý jejich život. Usednout za knipl vesmírných stíhaček a rozmetat ve vzduchoprázdnu všechny nepřátele je zkrátka splněným snem každého příznivce univerza stvořeného Georgem Lucasem. Tvůrci z Motive Studios nyní odhalili stroje, s nimiž se pustíme do zápasů mezi Rebely a Impériem, včetně základních specifikací. Více v našem článku. Přečíst více »
P-DC1-WEB01
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací