Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/dyson-submarine.jpg

Tyčový vysavač Dyson V15s Detect Submarine – specialista na všechny podlahy

Vysavač Dyson V15s Detect Submarine je skutečně všestranným pomocníkem, který nejen dokonale vysaje podlahy, ale také je dokáže důkladně setřít. O jeho výkon se stará digitální motor Hyperdymium spolupracující s hlavicí s mokrým válcem Submarine a dalším příslušenstvím pro kompletní úklid celé domácnosti. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/miele-125.jpg

Nové produkty v jubilejní kolekci oslavující výročí 125 let kvality Miele

Miele slaví úctyhodných 125 let od svého založení a k této příležitosti připravila pro své zákazníky speciální jubilejní kolekci spotřebičů, ke kterým získají přídavné vybavení, příslušenství nebo voucher. Při zakoupení novinek z edice 125 Gala obdrží navíc zdarma QR kód pro aktivaci prodloužené záruky na 125 týdnů. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/miele-hx1-hlavni.jpg

Řada Duoflex nabízí akumulátorové vysavače Miele s výjimečným výkonem i překvapivou výdrží

Poznejte přednosti a výhody nové řady tyčových aku vysavačů Miele Duoflex, které vynikají vysokou sací silou, výjimečnou výdrží akumulátoru i automatickým rozpoznáváním podlahové krytiny. Všechny modely navíc disponují novým systémem SpeedLock pro rychlejší a jednodušší vysávání. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/electrolux-700-animal-recenze-vysavace.jpg

Tyčový vysavač Electrolux 700 Animal EP71AB14UG (RECENZE)

V domácím testování jsme tentokrát důkladné zkoušce podrobili tyčový vysavač Electrolux 700 Animal. Ten slibuje nadstandardní výkon, nízkou hmotnost a schopnost zatočit s chlupy domácích mazlíčků. Naše domácnost pro něj rozhodně bude výzvou. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vysavace-dreame.jpg

Vysavače Dreame pro pokrokový a precizní úklid

Dreame je poměrně mladá značka vysavačů i další elektroniky, která za dobu svého krátkého působení dosáhla překvapivých výsledků a má rozhodně co nabídnout. My vám dnes představíme její dva klíčové produkty – robotický vysavač Dreame L10 Pro a tyčový vysavač Dreame Cordless Vacuum T30. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejvykonnejsi-tycovy-vysava-dyson.jpg

Výkonný tyčový vysavač Dyson V15 Detect Absolute s dárkem k nákupu

Nejvýkonnější tyčový vysavač Dyson V15 Detect Absolute s laserovou technologií snímání prachu patří mezi to nejlepší, co mohou tyčové vysavače nabídnout. Zakupte si od 13. 3. do 23. 4. 2023 tyčový vysavač Dyson V15 a k nákupu získáte náhradní akumulátor + nabíječku zdarma. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rsz_13_39400984_81_48_m_hf522stpe011-x.jpg

Nový AKU vysavač Hoover s hřebenem proti namotávání vlasů a nečistot

Značka Hoover přichází na trh s novým tyčovým vysavačem HF500 HF522 STPE 011 - kompaktním akumulátorovým vysavačem navrženým tak, aby dokázal díky Direct impulse motoru perfektně vysát prach a nečistoty ze všech povrchů a zároveň umožňoval bezproblémovou, rychlou a snadnou údržbu.


Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/miele-triflex-hx2-wide.jpg

Tyčové vysavače Miele Triflex HX2 3v1 s vylepšeným motorem pro maximální flexibilitu a komfort při vysávání

Společnost Miele inovovala svoji první řadu tyčových aku vysavačů Triflex HX1 3v1 a nyní přichází s nejnovějšími modely Triflex HX2, které jsou obdařeny vylepšeným motorem i celkově lepší výbavou. Poznejte jejich přednosti a výhody pohodlného vysávání. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/x-force-nejvykonnejsi-vysavac.jpg

Nejvýkonnější AKU vysavač od Rowenty šetří energii díky chytrému rozpoznání povrchu

Nový model řady X-Force Flex automaticky rozpoznává typ povrchu a přizpůsobuje mu výkon. Nebudete tak zbytečně plýtvat elektrickou energií. Funguje s podlahovou hubicí i mini turbo kartáčem a v kombinaci s Aqua hubicí podlahu vysajete i vytřete najednou. X-Force Flex 15.60 Auto Aqua 230 AW má navíc nejvyšší výkon ze všech dosud představených modelů značky Rowenta. Přečtěte si o něm více

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sencor-vysavac.jpg

SENCOR SVC 8825TI tyčový vysavač 2 v 1 (RECENZE)

Naše recenze vám prozradí, jak dopadlo testování tyčového vysavače SENCOR SVC 8825TI, který kromě klasického vysávání lze využít také jako ruční vysavač na odstranění lokálních nečistot. Zaměřili jsme se na vše podstatné od doby nabíjení, přes celkovou výdrž a způsob vysávání při konkrétním výkonu vysavače až po nutné čištění vysavače. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vysavac-rowenta.jpg

Bezdrátový tyčový vysavač Rowenta RH9990WO X-Force Flex 14.60 Aqua (RECENZE)

Otestovali jsme pro vás tyčový vysavač Rowenta RH9990WO X-Force Flex 14.60 Aqua v domácnosti se dvěma dětmi a dvěma dospělými pracujícími z domu. Jak se v prostoru, kde je stále živo, osvědčil tyčový vysavač s unikátní flexibilní konstrukcí, který zvládne vysávat a vytírat zároveň, vyniká vysokým výkonem, a jehož součástí je také bohaté příslušenství pro komplexní úklid od podlahy až po strop? Dozvíte se v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-jet-90-recenze-test.jpg

Tyčový vysavač Samsung Jet 90 complete (RECENZE)

Možnost vyzkoušet nejnovější model tyčového vysavače Samsung Jet 90 a porovnat ho se starším a levnějším modelem, který máme doma, je dokonalá výzva. Jak obstojí vysavač, který se parametry a cenou řadí mezi to nejlepší, ale také nejdražší na trhu v domácím testování se dozvíte v moji recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tycovy_vysavac_dyson_v10_absolute.jpg

Adaptér pro vysávání k vysavači Dyson V10 Absolute k nákupu zdarma

Dyson V10 Absolute je tyčový vysavač se srovnatelným výkonem jako má klasický vysavač, ale s daleko větší variabilitou a nespornou lehkostí v úklidu. Pokud se pořídíte tento model tyčového vysavače od 29. 11. do 19. 12. 2021, získáte navíc adaptér pro vysávání na hůře přístupných místech. Více informací o akci se dozvíte níže v článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/recenze-electrolux-wq81-alrs.jpg

Tyčový vysavač Electrolux WQ81-ALRS (RECENZE)

Tyčový vysavač se již před několika měsíci stal důležitou součástí naší domácnosti. Pomáhá nám udržet chaotickou domácnost se dvěma malými dětmi v přiměřeném pořádku a čistotě. Testování tyčového vysavače Electrolux WQ81-ALRS je zajímavou možností porovnat jednotlivé modely. Jak testování probíhalo a jak tyčový vysavač Electrolux obstál v naší domácnosti se dozvíte v recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cashback-vysavace-electrolux.jpg

Electrolux cashback: ušetřete až 2 300 Kč při nákupu vysavače

Robotické a tyčové vysavače Electrolux vám ušetří spoustu práce. Nyní vám navíc při nákupu vybraných modelů vrátíme až 2 300 Kč. Co je pro to potřeba udělat a kterých modelů se akce týká? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/triflex_hx1_preview.jpg

Tyčové vysavače Miele Triflex HX1 3v1 – všestrannost a maximální pohodlí při vysávání

Nadešel ten správný čas, aby Miele představilo tyčový aku vysavač Triflex HX1 3v1 i v našich končinách. Chcete vědět specifika jednotlivých modelů a dozvědět se více? Čtěte dál. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/electrolux-pure-q9-pq91-anima-recenze-test.jpg

Tyčový vysavač Electrolux Pure Q9 PQ91-ANIMA 2v1 (RECENZE)

Vyzkoušeli jsme tyčový aku vysavač Electrolux Pure Q9 PQ91-ANIMA 2v1 a v naší recenzi vám přinášíme zkušenosti, které jsme s tímto vysavačem získali během testování v běžné domácnosti. Výrobce avizuje tichý provoz, dlouhou výdrž a pohodlný úklid. Pokud tedy hledáte domácí spotřebič pro snadný a rychlý úklid, přečtěte si naší recenzi a dovíte se, jak v testování dopadl tyčový a ruční vysavač v jednom Electrolux Pure Q9 PQ91-ANIMA. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/electrolux-ergoRapido-2v1-EER87MBM-nahledovy-obrazek.jpg

Electrolux ErgoRapido 2v1 EER87MBM – specialista na tvrdé podlahy (RECENZE)

Vyzkoušela jsem bezdrátový tyčový vysavač Electrolux ErgoRapido 2v1 EER87MBM, který slibuje excelentní výkon na tvrdých podlahách, rychlé a jednoduché vysávání velkých i malých ploch nebo obtížně přístupných míst a snadnou manévrovatelnost díky nízké hmotnosti. Přečtěte si, jak jsem byla s vysavačem spokojená a zda splňuje vše, co výrobce uvádí. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dyson-v11-uvod.jpg

Tyčový aku vysavač Dyson V11 Absolute (RECENZE)

Tyčový vysavač Dyson V11 Absolute s akumulátorovým provozem zaujme na první pohled, jaký bude při prvním použití? Otestovali jsme tento model, který patří mezi nejdražší přístroje. Bude i nejlepší? Zjistíte z naší recenze. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Vysavac-philips-agua-nahled.jpg

Tyčový vysavač Philips PowerPro Aqua Duo 3 v 1 šetří čas. Vysává i vytírá zároveň!

Je možné vytřít a vysát zároveň, a tím ušetřit spoustu času? Ano. Přesně toto umí tyčový vysavač Philips PowerPro Aqua Duo 3 v 1. S ním dokonale vyčistíte nejen podlahu, ale i vysajete pohovku, nábytek nebo drobné nečistoty. Přečtěte si, jak funguje a co všechno umí. Přečíst více »
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací