WiFi Extendery

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Určení
Extender
(101)
Repeater
(6)
Typ
Single-band
(12)
Dual-band
(79)
Tri-band
(2)
Quad-band
(1)
Rychlost WiFi přenosu
300 Mb/s
19200 Mb/s
-
Standardy
802.11a
(63)
802.11b
(89)
802.11g
(91)
802.11n
(103)
802.11ac
(82)
802.11ax
(36)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

WiFi extendery jsou skvělým řešením pro zlepšení pokrytí signálu v domácnostech a kancelářích, kde je WiFi signál slabý nebo nedostatečný. Tato zařízení přijímají stávající WiFi signál, zesilují ho a vysílají dále, čímž rozšiřují dosah sítě. Při výběru je důležité zvážit různé aspekty, jako je frekvenční pásmo, kompatibilita s vaším routerem a umístění zařízení. Jaký bude ten nejlepší WiFi extender právě pro vás? Čtěte dále a poradíme vám.

Pokračovat

Pojmy jako WiFi zesilovač, extender, repeater – v čem je rozdíl?

Co je WiFi zesilovač signálu už víme – jedná se o síťový prvek vylepšující signál bezdrátové sítě. V souvislosti se zesilovači se však setkáte i s pojmy jako WiFi repeater či WiFi extender. V čem se tyto síťové prvky liší a jaké mají výhody a nevýhody?

WiFi repeatery vytváří novou síť

WiFi repeater je určené k rozšíření dosahu stávající bezdrátové sítě. Funguje tak, že přijímá signál z routeru a vysílá ho dále, což zlepšuje pokrytí v oblastech, kde je signál slabý nebo nekonzistentní. Tato zařízení jsou ideální pro domácnosti a kanceláře s mnoha místnostmi nebo vícepatrové objekty.

Výhody WiFi repeateru

 • Snadná instalace bez potřeby složitého nastavení.
 • Zlepšuje dosah WiFi signálu v místech s nízkým pokrytím.
 • Kompatibilní s většinou standardních WiFi routerů a sítí.

Nevýhody WiFi repeateru

 • Může docházet ke snížení rychlosti připojení.
 • Potřebuje být umístěn v oblasti s dostatečně silným signálem.
 • V některých případech může způsobit silnější rušení mezi zařízeními.

i

Co je opakovač WiFi?

Repeatery jsou někdy známé také pod více českým označením opakovač WiFi.

WiFi extendery jsou perfektní pro rozšíření WiFi signálu

WiFi extender, známý také jako zesilovač WiFi, je zařízení navržené k rozšíření dosahu bezdrátové sítě do oblastí, kde signál nedosahuje nebo je slabý. Na rozdíl od repeaterů, které pouze opakují signál, extender vytváří nový přístupový bod, což znamená, že může efektivněji zesílit a rozšířit pokrytí WiFi.

Výhody WiFi zesilovače

 • Vytváří silnější a stabilnější pokrytí.
 • Může poskytnout vyšší rychlosti díky vytvoření nového přístupového bodu.
 • Flexibilní umístění, může být umístěn dál od routeru než repeater.

Nevýhody WiFi zesilovače

 • Obvykle dražší než WiFi repeatery.
 • Instalace a konfigurace může být komplikovanější.
 • Někdy může vyžadovat další přihlašovací údaje k připojení.

Bezdrátový zesilovač WiFi signálu

WiFi zesilovač signálu

WiFi repeatery i extendery nabízí jednoduchý a rychlý způsob jak zesílit WiFi signál v domě.

Jak vybrat ten nejlepší zesilovač WiFi signálu?

Zesilovač WiFi signálu má několik klíčových parametrů a zajímavých funkcí, které byste při výběru měli zvážit.

WiFi extender používá 2,4GHz a 5GHz pásma

Podporovaná frekvenční pásma udávají, jaká pásma dokáže WiFi extender využívat. Běžně jde o 2,4 a 5GHz pásma, které mají své výhody i nevýhody. 2,4GHz pásmo vyniká především vysokou prostupností a dosahem, ale poskytuje nižší rychlosti. Naopak 5GHz pásmo boduje rychlostí a odolností vůči rušení ostatními zařízeními, ale má kratší dosah. Před tím, než si zesilovač WiFi pořídíte si určitě ověřte, zda router a zařízení podporují stejná pásma.

WiFi zesilovač signálu 5GHz vs. 2,4GHz

i

Jak fungují 2,4GHz a 5GHz pásma?

V čem se 2,4 a 5GHz pásma technicky liší, že mají mezi sebou takové rozdíly? Zkuste si obě představit jako silnice:

 1. 2,4GHz pásmo je pomalejší městská silnice. Je dostupná pro většinu vozidel (zařízení), má větší dosah a dokáže lépe pronikat překážkami. Je ale často více vytížená, a dochází tak k dopravním zácpám (rušení od ostatních zařízení).
 2. 5GHz pásmo je naopak jako dálnice. Nabízí rychlejší jízdu (přenos dat) bez zácp, ale má kratší dosah a hůře se dostává přes překážky. Díky více pruhům (kanálům) je méně vytížená, ale není tak dobře dostupná pro starší zařízení.

WiFi zesilovač může rozšířit počet podporovaných pásem

Vícepásmové WiFi zesilovače umožňují rozšíření signálu na více frekvenčních pásech současně, což vede k vyšší rychlosti a lepšímu výkonu při minimalizaci rušení a přetížení sítě. Díky tomu poskytují flexibilnější a efektivnější pokrytí pro širokou škálu zařízení, zvyšují kompatibilitu a zlepšují připojení v oblastech s nízkým signálem. Bezdrátový zesilovač WiFi může podporovat jedno až čtyři pásma zároveň. V čem se liší?

 1. Jednopásmový (Single-Band) WiFi extender pracuje pouze na jednom frekvenčním pásmu, typicky 2,4 GHz, což je vhodné pro základní internetové prohlížení a e-mailovou komunikaci, ale může být náchylnější k rušení.
 2. Dvoupásmový (Dual-band) WiFi extender podporuje dvě frekvenční pásma, 2,4 GHz a 5 GHz, což umožňuje lepší výkon a menší rušení, ideální pro streamování HD videa a hraní online her.
 3. Trojpásmový (Tri-Band) WiFi extender přidává třetí frekvenční pásmo, často další 5GHz kanál, což umožňuje ještě vyšší rychlosti a kapacitu pro připojení více zařízení bez ztráty výkonu.
 4. Čtyřpásmový (Quad-band) WiFi extender je nejnovější a nejvyspělejší, se čtyřmi frekvenčními pásmy (obvykle dva 2,4GHz a dva 5GHz kanály). Nabízejí maximální rychlost a pokrytí pro extrémně vytížené oblasti a velké domácnosti nebo kanceláře.

Jak rychle dokáže WiFi zesilovač přenášet data?

Rychlost přenosu dat u WiFi zesilovače je zásadním faktorem, který ovlivňuje uživatelský zážitek. Vyjadřuje se v megabitech za sekundu (Mbps) a obvykle se pohybuje od 300 Mbps pro základní modely až po 1 Gbps nebo více u vysoce výkonných extenderů. Vyšší přenosová rychlost zaručí rychlejší stahování souborů, načítání webových stránek, plynulejší streamování videí i hraní her bez zpoždění či sekání. Je důležité si vybrat WiFi zesilovač dle počtu osob v domácnosti, počtu připojených zařízení, intenzitě využití i vašeho poskytovatele internetového připojení.

Důležitá je také maximální rychlost LAN a WAN portů v případě, že plánujete WiFi zesilovač používat i drátově. LAN porty slouží pro připojení místních zařízení pro rychlou výměnu dat mezi zařízeními v síti. WAN port propojuje router s internetem, podporuje podobné rychlosti a umožňuje přístup na internet. Vyšší rychlosti LAN a WAN portů zajišťují lepší výkon pro streamování, hraní her a další náročné činnosti.

Standardy a typy WiFi – zesilovač signálu jich podporuje několik

WiFi zesilovač signálu může podporovat několik bezdrátových standardů WiFi. WiFi 5 je standard používaný již od roku 2014. Přináší vysoké přenosové rychlosti a podporu dvou přenosových pásem. Nejnovější standardy WiFi 6 a WiFi 6E však nabízí vylepšení ve všech ohledech – od rychlosti až po efektivitu. V roce 2024 se také plně představil zbrusu nový standard WiFi 7 s až trojnásobnou teoretickou rychlostí oproti WiFi 6.

 • Zesilovač WiFi 5 (802.11ac) z roku 2014 zvyšuje rychlosti až na 3,46 Gbps a využívá 5 GHz pásmo pro lepší výkon s podporou MU-MIMO, což umožňuje efektivnější komunikaci s více zařízeními současně.
 • Zesilovač WiFi 6 (802.11ax) uvedený v roce 2019, WiFi 6 poskytuje výrazné zlepšení v kapacitě a efektivitě sítě, s teoretickými rychlostmi až 9,6 Gbps, a přináší technologie jako OFDMA a 1024-QAM pro vyšší propustnost dat.
 • Zesilovač WiFi 6E (802.11ax) rozšiřuje WiFi 6 standard o přístup k nově uvolněnému 6 GHz pásmu, což umožňuje ještě rychlejší přenosy dat a méně rušení pro zařízení podporující tento pásmový rozsah.
 • Zesilovač WiFi 7 (802.11be) ještě není plně standardizován, očekává se, že WiFi 7 překročí rychlosti 30 Gbps, díky vylepšením v technologii MU-MIMO a podpoře širších kanálů pro zvládání vyšších datových nároků.
Parametr WiFi 5
(802.11ac)
WiFi 6
(802.11ax)
WiFi 6E
(802.11ax)
WiFi 7
(802.11be)
Uvedení 2014 2019 2020 Očekáváno 2024
Frekvenční pásma 5 GHz 2,4 GHz, 5 GHz 2,4 GHz, 5 GHz, 6 GHz 2,4 GHz, 5 GHz, 6 GHz
Maximální teoretická rychlost Až 3,46 Gbps Až 9,6 Gbps Až 9,6 Gbps 30–40 Gbps
Klíčové technologie MU-MIMO, 256-QAM OFDMA, 1024-QAM, MU-MIMO OFDMA, 1024-QAM, MU-MIMO, přístup k 6GHz pásmu Vylepšený MU-MIMO, širší kanály, vyšší QAM

i

Nová generace WiFi je tady! Chcete o novém standardu vědět více? Přečtěte si článek WiFi 7.

Rozšíření WiFi signálu záleží také na počtu a zisku antén

Výběr WiFi extenderu s vhodným počtem a typem antén je zásadní pro zajištění optimálního pokrytí a výkonu vaší bezdrátové sítě. Počet antén ovlivňuje schopnost extenderu rozšiřovat signál do různých směrů a oblastí, kde je to potřeba. Zatímco zisk antén ukazuje, jak efektivně může anténa zesílit signál – čím vyšší hodnota decibelů (dB), tím silnější signál. Antény dělíme na dva typy:

 1. Externí antény jsou viditelné a umožňují manuální nastavení pro optimalizaci signálu, což nabízí lepší dosah a pokrytí. Jsou ideální pro specifické potřeby pokrytí a flexibilitu v nastavení.
 2. Interní antény jsou skryté uvnitř zařízení, což zajišťuje kompaktní a esteticky příjemný design bez možnosti manuálního nastavení směru signálu. Nabízejí solidní celkové pokrytí pro běžné použití.

WiFi zesilovač nabízí několik možností zabezpečení sítě

Pokud jde o šifrování, přináší WiFi zesilovače hned několik možností. Dnes již poněkud zastaralé a snadno prolomitelné zabezpečení WEP postupně nahrazuje WPA (WPA2 či WPA3) nabízející komplexní a silnou ochranu. Mnohé WiFi zesilovače navíc podporují i WPS (WiFi Protected Setup), který umožňuje snadné připojení zařízení k síti stiskem tlačítka nebo zadáním PINu, avšak je třeba být opatrný před případným zneužitím.

Chcete se o ochraně své sítě dozvědět ještě více? Přečtěte si náš článek na téma síťová bezpečnost.

Jaké funkce může WiFi zesilovač signálu plnit?

Kromě rozšíření a posílení WiFi signálu může WiFi zesilovač nabízet ještě několik dalších režimů. O jaké se jedná?

 • Přístupový bod (Acces Point) je jednoduchý režim pro pokrytí domácnosti signálem.
 • Router umožňuje bezdrátové i drátové připojení zařízení a pokročilé možnosti nastavení.
 • LTE Router zvládne vytvořit domácí síť s přístupem k internetu pomocí mobilního připojení.
 • Media Bridge je funkce, která umožní využívat WiFi všem připojeným multimediálním zařízením.
 • MU-MIMO je technologie, díky které WiFi zesilovač zvládne komunikovat s více zařízeními najednou.

i

Co je WPS?

WPS je zabezpečovací standard, který nabízí jednoduchý způsob, jak zapojit zesilovač WiFi k existující síti bez nutnosti zadávání hesla či jiných parametrů.

WiFi zesilovač signálu nabízí i další doplňkové funkce

Už víte, jaké základní funkce a standardy má váš nový WiFi zesilovač mít? Podívejte se na doplňkové vlastnosti a funkce, které se mohou hodit.

 • Rodičovská kontrola umožňuje sledovat či omezit přístup zařízení k internetu.
 • Vestavěný firewall přináší ochranu vůči útokům z internetu či nechtěným spojením.
 • WiFi Mesh bezdrátově spojuje několik síťových prvků do jednoho routeru.
 • WiFi zesilovač s funkcí VPN umožňuje vytvořit v místní síti privátní a zabezpečenou síť.
 • Odnímatelná anténa umožňuje použití výkonnější externí antény pro širší dosah.
 • Gigabit LAN znamená, že zařízení je vybaveno LAN porty, které podporují rychlosti až 1 Gbps pro rychlý přenos dat mezi zařízeními ve vaší místní síti.
 • IPv6 Ready označuje podporu pro internetový protokol verze 6, který poskytuje větší adresní prostor a lepší zabezpečení než jeho předchůdce IPv4.
 • UPnP (Universal Plug and Play) umožňuje automatické rozpoznání a konfiguraci zařízení v síti bez složitého nastavování.
 • PoE (Power over Ethernet) umožňuje přenos elektřiny a datových signálů přes jeden Ethernetový kabel, což může být vhodné pro IP kamery.
 • QoS (Quality of Service) je funkce pro správu a prioritizaci síťového provozu, která zlepšuje výkon a spolehlivost během vysokého síťového zatížení.
WiFi zesilovač do zásuvky

Chcete o možnostech, jak zesílit WiFi signál, vědět více? Připravili jsme pro vás obsáhlý článek na téma Jak zesílit WiFi signál.

Jak nainstalovat zesilovač WiFi signálu do zásuvky?

Nevíte si úplně rady, jak nový zesilovač WiFi signálu nainstalovat? Obecně jde o 6 jednoduchých kroků, ale určitě předem nahlédněte do manuálu.

 1. Vyberte vhodné umístění: Zesilovač WiFi umístěte do oblasti, kde je stávající signál stále dostatečně silný, ale blízko oblasti, kterou chcete pokrýt. Ideálně na půli cesty mezi routerem a místem se slabým signálem.
 2. Připojte zesilovač: Zapojte zesilovač WiFi signálu do zásuvky. Ujistěte se, že je v zapnutém stavu.
 3. Připojte zesilovač k WiFi síti: Mnoho zesilovačů má tlačítko WPS, které usnadňuje připojení k vaší existující síti. Stačí stisknout WPS tlačítko na routeru a poté na zesilovači. Pokud vaše zařízení WPS nemá, budete muset zesilovač WiFi konfigurovat manuálně přes webové rozhraní nebo aplikaci.
 4. Konfigurace zesilovače: Po úspěšném připojení k WiFi otevřete webový prohlížeč a zadáním IP adresy zesilovače v adresním řádku se dostanete do jeho konfiguračního menu. Zde můžete upravit nastavení, jako je název sítě (SSID) a heslo, aby odpovídalo vaší stávající síti nebo bylo unikátní.
 5. Otestujte pokrytí: Po konfiguraci se připojte k zesilovači pomocí zařízení, jako je smartphone nebo notebook, a ověřte pokrytí WiFi v oblastech, kde byl signál dříve slabý. Případně WiFi extender přesuňte do jiné lokace pro dosažení nejlepšího pokrytí.
 6. Aktualizujte firmware: Pravidelně kontrolujte a aktualizujte firmware, aby byl repeater WiFi zabezpečen a fungoval co nejefektivněji.

i

Powerline se bude hodit, pokud posílení WiFi signálu nestačí a potřebujete drátové připojení

Síťová karta powerline umožňuje vytvářet síťové připojení využíváním stávající elektrické instalace v budově, což je ideální pro místa, kde WiFi signál nedosahuje nebo je slabý. Na rozdíl od WiFi extenderů, které rozšiřují stávající bezdrátový signál, powerline adaptéry vytvářejí drátové spojení přes elektrické vedení a poskytují stabilnější a často rychlejší připojení.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
114 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
4,6 861×
TP-Link RE200 AC750 Dual Band
WiFi extender - vnitřní, standard 802.11/b/g/ac, dual-band (2,4 GHz 300 Mb/s + 5 GHz 3464 Mb/s ), přenosová rychlost LAN portů 100 Mbit, šifrování WPA-PSK a WPA2-PSK, 3× interní odnímatelná anténa, ethernetový kabel v balení
759,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP633m
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
4,6 32×
TP-Link RE650
WiFi extender - vnitřní, WiFi 5, standard 802.11s/b/g/n/ac, maximální rychlost WiFi přenosu 2533 Mb/s, dual-band (2,4 GHz 800 Mb/s + 5 GHz 1733 Mb/s ), přenosová rychlost LAN portů 1 Gbit, šifrování WPS, WEP 64bit, WEP 128bit, WPA-PSK a WPA2-PSK, 4× externí neodnímatelná anténa se ziskem 2 W
2 249,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP633m41
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
4,9 35×
TP-Link RE705X WiFi6 Extender
WiFi extender - vnitřní, WiFi 6, standard 802.11/b/g/n/ac/ax, dual-band (2,4 GHz 574 Mb/s + 5 GHz 2402 Mb/s ), přenosová rychlost LAN portů 1 Gbit, OneMesh kompatibilta, šifrování WPA, WPA2 a WPA3, 2× externí neodnímatelná anténa
2 089,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP22_19
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
4,4
Ubiquiti Unifi U6-Extender
WiFi extender - vnitřní, WiFi 6, standard 802.11s/b/g/n/ac/ax, maximální rychlost WiFi přenosu 5304 Mb/s, pásma (2,4 GHz 573,5 Mb/s + 5 GHz 4800 Mb/s ), šifrování WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA-Enterprise a WPA3, 1× interní neodnímatelná anténa
4 090,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: Ubiq23_003
4,5 985×
TP-Link TL-WA854RE
WiFi extender - vnitřní, standard 802.11/b/g/n, maximální rychlost WiFi přenosu 300 Mb/s, pásma (2,4 GHz ), šifrování WPA-PSK a WPA2-PSK, 2× interní neodnímatelná anténa
399,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP633g
4,8 75×
TP-Link RE450 AC1750 Dual Band
WiFi extender a repeater - vnitřní, standard 802.11/b/g/n/ac, maximální rychlost WiFi přenosu 1750 Mb/s, dual-band (2,4 GHz 1300 Mb/s + 5 GHz ), přenosová rychlost LAN portů 1 Gbit, šifrování WPA2, 3× interní neodnímatelná anténa
1 399,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP633m4
4,5 1060×
TP-Link TL-WA850RE
WiFi extender - vnitřní, standard 802.11/b/g/n, maximální rychlost WiFi přenosu 300 Mb/s, pásma (2,4 GHz ), šifrování WEP 64bit, WPA, WPA2, WPA-PSK a WPA2-PSK, 2× interní anténa
489,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP633h
4,7 152×
TP-Link RE315
WiFi extender - vnitřní, standard 802.11s/b/g/n/ac, maximální rychlost WiFi přenosu 1167 Mb/s, dual-band (2,4 GHz 867 Mb/s + 5 GHz 867 Mb/s ), přenosová rychlost LAN portů 100 Mbit, OneMesh kompatibilta, šifrování WPS, WEP 64bit, WEP 128bit, WPA, WPA2 a WPA2-PSK, 2× externí neodnímatelná anténa
999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TpLNk21t12
5,0
ASUS RP-AX58
WiFi extender - WiFi 6, standard 802.11s/b/g/n/ac/ax, maximální rychlost WiFi přenosu 3000 Mb/s, dual-band (2,4 GHz 574 Mb/s + 5 GHz 2402 Mb/s ), přenosová rychlost LAN portů 1 Gbit, šifrování WPA2-PSK, WPA2-Enterprise a WPA3, 2× interní neodnímatelná anténa
1 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: Asus24_001
4,5 278×
TP-Link TL-WA855RE
WiFi extender - vnitřní, standard 802.11/b/g/n, maximální rychlost WiFi přenosu 300 Mb/s, pásma (2,4 GHz 300 Mb/s ), šifrování WPA a WPA2, 2× externí neodnímatelná anténa
529,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP633i
4,6 71×
TP-Link RE300
WiFi extender - vnitřní, standard 802.11s/b/g/n/ac, maximální rychlost WiFi přenosu 300 Mb/s, dual-band (2,4 GHz 300 Mb/s + 5 GHz 867 Mb/s ), šifrování WEP 64bit, WEP 128bit, WPA-PSK a WPA2-PSK, 2× interní anténa, maximální počet SSID 1
849,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP633m47
3,9 63×
Strong univerzální opakovač 300 v2
WiFi extender a repeater - standard 802.11/b/g/n, maximální rychlost WiFi přenosu 300 Mb/s, pásma (2,4 GHz 300 Mb/s ), přenosová rychlost LAN portů 100 Mbit, šifrování WEP 64bit a WPA, 2× interní neodnímatelná anténa se ziskem 3 W, ethernetový kabel v balení
499,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: STREa02a
4,6 133×
TP-Link RE305 AC1200 Dual Band
WiFi extender - vnitřní, standard 802.11s/b/g/n/ac, maximální rychlost WiFi přenosu 1167 Mb/s, dual-band (2,4 GHz 300 Mb/s + 5 GHz 867 Mb/s ), přenosová rychlost LAN portů 100 Mbit, šifrování WPS, WEP 64bit, WEP 128bit, WPA-PSK a WPA2-PSK, 2× externí neodnímatelná anténa
999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP633m3b
4,3 201×
Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro
WiFi extender - standard 802.11/b/g/n, maximální rychlost WiFi přenosu 300 Mb/s, single-band (2,4 GHz 300 Mb/s ), šifrování WPA-PSK a WPA2-PSK, 2× externí neodnímatelná anténa
399,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: XI310a1
4,3 19×
TP-Link RE605X WiFi6 extender
WiFi extender WiFi extender WiFi 6 AX1800 extender 802.11b/g/n/ac/ax až 1775Mbps, Dual-Band (2.4GHz 574Mbps + 5 GHz 1201Mbps), MU-MIMO, mobilní aplikace Tether, podpora OneMesh, řízení napájení a LED, AP mód
Koupit s kódem ALZADNY25 1 424,-
1 899,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: TpLNk2015
4,6 15×
TP-Link RE550 AC1900 WiFI Extender
WiFi extender - vnitřní, WiFi 5, standard 802.11/b/g/n/ac, maximální rychlost WiFi přenosu 1900 Mb/s, dual-band (2,4 GHz 600 Mb/s + 5 GHz 1300 Mb/s ), přenosová rychlost LAN portů 1 Gbit, OneMesh kompatibilta, šifrování WPA-PSK a WPA2-PSK, 3× externí anténa
1 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP22_57
4,3
D-Link DAP-1620
WiFi extender - standard 802.11s/b/g/n/ac, maximální rychlost WiFi přenosu 1300 Mb/s, dual-band (2,4 GHz 400 Mb/s + 5 GHz 867 Mb/s ), přenosová rychlost LAN portů 1 Gbit, šifrování WPS, WPA a WPA2, 2× externí neodnímatelná anténa se ziskem 3 W
849,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: NN322e2
3,4 14×
STRONG dvoupásmový opakovač 1200P
WiFi extender a repeater - WiFi 5, standard 802.11s/b/g/n/ac, maximální rychlost WiFi přenosu 1200 Mb/s, dual-band (2,4 GHz 300 Mb/s + 5 GHz 867 Mb/s ), virtual Server, šifrování WPA2, 3× interní neodnímatelná anténa, maximální počet SSID 2, ethernetový kabel v balení
749,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: STRpow06
4,4 68×
TP-Link RE190
WiFi extender - vnitřní, standard 802.11s/b/g/n/ac, maximální rychlost WiFi přenosu 733 Mb/s, dual-band (2,4 GHz 300 Mb/s + 5 GHz 433 Mb/s ), šifrování WPS, WEP 64bit, WEP 128bit, WPA-PSK a WPA2-PSK, 3× interní anténa, ethernetový kabel v balení
699,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP633m50
4,8
Ubiquiti AmpliFi HD Mesh Point
WiFi extender - vnitřní, standard 802.11s/b/g/n/ac, maximální rychlost WiFi přenosu 1300 Mb/s, dual-band (2,4 GHz 450 Mb/s + 5 GHz 1300 Mb/s ), šifrování WPA2-PSK, 1× interní anténa se ziskem 26 W
4 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PW099a2
4,5 25×
Mercusys MW300RE
WiFi extender - vnitřní, standard 802.11/b/g/n, maximální rychlost WiFi přenosu 300 Mb/s, pásma (2,4 GHz ), šifrování WPA, WPA2, WPA-PSK a WPA2-PSK, 3× externí neodnímatelná anténa
339,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP633m44
4,5 32×
TP-Link RE205
WiFi extender - 802.11b/g/n/ac až 750Mbps, Dual-Band (2.4GHz 300Mbps + 5 GHz 433Mbps), 2x externí anténa, 1x LAN, režim range extender/AP, mobilní aplikace v češtině
849,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP633m49
4,8 47×
Mercusys ME30 WiFi extender
WiFi extender - vnitřní, standard 802.11/g/n/ac, maximální rychlost WiFi přenosu 1200 Mb/s, dual-band (2,4 GHz 2400 Mb/s + 5 GHz 6936 Mb/s ), přenosová rychlost LAN portů 100 Mbit, šifrování WEP 64bit, WEP 128bit, WPA-PSK a WPA2-PSK, 2× externí neodnímatelná anténa, maximální počet SSID 1
589,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP21_07
4,6 55×
Mercusys ME10 WiFi extender
WiFi extender - vnitřní, WiFi 4, standard 802.11/b/g/n, maximální rychlost WiFi přenosu 300 Mb/s, single-band (2,4 GHz 2400 Mb/s ), přenosová rychlost LAN portů 100 Mbit, šifrování WEP 64bit, WEP 128bit, WPA-PSK a WPA2-PSK, 2× interní neodnímatelná anténa, maximální počet SSID 1
319,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP21_13

WiFi Extendery

WiFiVšechno, co potřebujete vědět o WiFi 6E Předpokládá se, že do roku 2025 bude na celém světě existovat přibližně 100 miliard internetových připojení. A pro internet věcí, VR/AR a další budoucí technologie pásma 2,4 a 5 GHz jednoduše nestačí. Proto dochází k dalšímu vylepšení WiFi sítí, kdy se standard WiFi 6...
Ve světě, kde jsme neustále online, může být výpadek WiFi připojení skutečnou katastrofou. Nefunkční WiFi může způsobit nemalé problémy jak v domácnostech, tak v kancelářích. Představte si situaci, kdy potřebujete narychlo odeslat důležitý email, sledovat online...
WiFi 7, známá technicky jako IEEE 802.11be, je nejnovější generací bezdrátového síťového standardu. Navazuje na předchozí generace jako WiFi 6 a 6E, přináší s sebou slib vyšší rychlosti, lepší spolehlivosti a efektivnějšího využití dostupného spektra. Cílem WiFi 7 je...
článekZesílení WiFi | Extendery vs. Mesh WiFi Dnešní digitální doba neustále zvyšuje požadavky na co nejrychlejší internet a ruku v ruce s tím jde i kvalitní WiFi připojení. Tady jsou naše osvědčené tipy na to, jak WiFi signál rozšířit a celkově zlepšit jeho dosah i stabilitu.
Router nebo switch? Jaký je vlastně rozdíl v použití těchto síťových prvků? Do kterého lze připojit IP kameru včetně PoE napájení? A jaké jsou vlastně základy fungování počítačové sítě?
Domácí WiFi sítě zažívají v posledních měsících nebývalý nápor. A proto je nutné zajistit stabilní a rychlé připojení v každém koutě vašeho bytu. Zcela klíčovým krokem je přechod na bezdrátový standard WiFi 6, který nabízí dostatečně široké přenosové pásmo pro větší...
Více článků Všechny články

WiFi Extendery

V kategorii WiFi Extendery máme právě teď na Alza.cz celkem 115 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné wiFi Extendery Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší wiFi Extendery Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší wiFi Extendery Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v wiFi Extendery recenze
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací