Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Vánoční trháky Dárky na poslední chvíli

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/halo-infinite-nahled.jpg

Halo Infinite: datum vydání, multiplayer, HW požadavky a další info

V Halo Infinite se v hlavní roli opět představí legendární Master Chief v jehož kůži se podíváme na jeden z posledních Halo prstenců. Ten na rozdíl od předchozích dílů nabídne otevřenější prostředí a novinky jako je například vystřelovací hák, přesto se však má hra podle autorů vracet ke kořenům série. Vše, co potřebujete o Halo Infinite vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/forza-horizon-5-wallpaper-nahled.jpg

Nejlepší hry na Xbox Series X/S: Top 20

Konzole Xbox jsou domovem mnoha skvělých her a i díky výborně zvládnuté zpětné kompatibilitě už od prvního dne nabízí Xbox Series X a Series S tisíce titulů. Víme, jak náročné je si mezi nimi vybrat, a proto jsme pro vás připravili náš pravidelně aktualizovaný seznam nejlepších her pro Xbox Series X/S.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/forza-horzon-5-recenze-cover-nahled.jpg

Forza Horizon 5 (RECENZE) – Návrat krále neproběhl bez chyby

Forza Horizon 4 se stala nekorunovaným králem arkádových závodních her v otevřeném světě a pátý díl se už od svého oznámení chystal na převzetí žezla ve velkém stylu. Forza Horizon 5 mění zapršenou Velkou Británii za vizuálně rozmanitější Mexiko s jedenáctkou rozličných biomů. Bude to ale stačit, když podobností se čtvrtým dílem je nespočet, a přestože vyšel už před třemi lety, díky bezplatnému next-gen upgradu stále působí jako čerstvě vydaná hra?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/forza-horizon-5-thumbnil.jpg

Forza Horizon 5: datum vydání, HW požadavky, čeština a další info

Série Forza byla známa především okruhovými závody Forza Motorsport, v posledních letech se ale do popředí probojovaly arkádové open-world závody Forza Horizon od studia Playground Games. Čtvrtý díl se stal nekorunovým králem arkádového závodění a ten následující, jež vyjde ještě letos, chce na svého předchůdce nejen navázat, ale ještě ho překonat.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/avowed-logo.jpeg

Avowed: platformy a další info

Studio Obsidian Entertainment připravuje ve spolupráci s Xbox Game Studios nové first person RPG za světa Eora, známého díky sérii Izometrických RPG Pillars of Eternity. Mohlo by se jednat o přímého konkurenta hry Skyrim (od Bethesda Game Studios), ke kterému bývá občas přirovnáván. Co o titulu prozatím víme si můžete přečíst v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/age-of-empires-iv-recenze-hrdinove-cover-nahled.jpg

Age of Empires IV (RECENZE) – Návrat krále

Na tuto chvíli čekali fanoušci Age of Empires II skutečně dlouho. Nakonec se ale přeci jen dočkali pokračování, které na první pohled ve všem navazuje na odkaz druhého dílu této série. Nač se zaměřují tažení Age of Empires IV, jakým způsobem se s nimi vývojáři vypořádali, co nového hra přináší a mnohem více najdete v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/age-of-empires-4-cover-nahled.jpg

Age of Empires IV: národy, kampaně, gameplay a další info

Řadu let vyvíjený pokračovatel kultovní RTS značky Age of Empires je konečně tady. Kam se v Age of Empires IV můžete podívat, jak na tom jsou příběhové kampaně a kolik národů nabízí, najdete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/as-dusk-falls-logo-nahled.jpg

As Dusk Falls: trailer, příběh a další info

As Dusk Falls je interaktivní drama od studia INTERIOR/NIGHT, kterou vydává společnost Xbox Game Studios. Jde o prvotinou od tohoto nezávislého anglického studia, v jehož čele stojí designérka titulů Heavy Rain a Beyond: Two Souls. Co všechno o hře víme, se dozvíte v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fable-logo-nahled.jpg

Fable: teaser a další info

Studio Playground Games pracuje na čtvrtém pokračování série akčních RPG, jež odjakživa vycházela pouze na platformy PC a Xbox. Zvěsti o „novém Fable” se sporadicky objevovaly na internetu přibližně od roku 2018, a teď jsme se konečně dočkali oficiálního potvrzení a vy se teď můžete podívat na první ukázku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/forza-motorsport-xbox-series-x-nahled.jpg

Forza Motorsport: datum vydání, beta, platformy a další info

Nová Forza Motorsport hlásá nejen větší příklon k realismu, ale podle prvních spekulací bychom se mohli dočkat také propracovanějšího kariérního režimu. Půjde navíc o první Microsoft exkluzivitu, která již nevyjde na Xbox One, očekávat tedy můžeme i skvělé grafické zpracování. Vše, co zatím o Forze Motorsport víme, nebo díky brzké fázi vývoje prozatím jen předpokládáme, zjistíte v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/perfect-dark-the-initiative-nahled.jpg

Perfect Dark: trailer, příběh a další info

Perfect Dark představuje návrat 20 let staré stejnojmenné FPS série původně pocházející z dílny studia Rare. Znovuzrození titulu si vzali na starosti vývojáři z The Initiative, nově vytvořeného studia pod záštitou Xbox Game Studios, jenž hru i vydává. S vývojem titulu pomůže i studio Crystal Dynamics (Marvel's Avengers, Tomb Raider). Co všechno o thrilleru zasazeném v blízké budoucnosti zatím víme, se dozvíte v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/everwild-logo-black.png

Everwild: platformy a další info

Mystická akční adventura Everwild (nové IP studia Rare – autorů například Sea of Thieves) láká do nádherného přírodního světa, v němž bude hodně prostoru pro objevování rozsáhlé krajiny i vytváření spojení se zvířaty a udržování životní rovnováhy. Přestože si na něj ještě budeme muset počkat, už teď si můžete v tomto článku přečíst to, co o titulu víme.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/indiana-jones-vse-co-vime-cover-nahled.jpg

Indiana Jones (Bethesda): platformy, příběh, trailer a další info

Indiana Jones patří k nejoblíbenějším archeologům světa, který objevování prastarých artefaktů tradičně prokládá fackováním nacistů a komunistů. Po delší odmlce se tento velikán filmového plátna vrací do herního prostředí se zbrusu novým příběhem, v němž bychom se měli chopit ikonického klobouku a biče při luštění další záhady. Co vše o chystaném projektu od švédského studia MachineGames víme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/state-of-decay-3-logo.jpg

State of Decay 3: trailer a další info

Zombie survival State of Decay 3 se v zatím jediném zveřejněném traileru pochlubilo nejen už klasicky pochmurnou atmosférou, ale nově i zombifikovaným zvířectvem. Vývojáři z Undead Labs jsou prozatím více než skoupí na informace, z velké části tak můžeme pouze spekulovat, čeho se v novém dílu dočkáme. Vše, co o titulu zatím víme, si můžete přečíst v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-outer-worlds-2-logo.jpg

The Outer Worlds 2: platformy, trailer a další info

Studio Obsidian Entertainment se pustilo do vývoje dalšího dílu sci-fi akčního RPG The Outer Worlds, tentokrát s pořadovým číslem dvě. Pod záštitou vydavatelského gigantu jménem Microsoft se tentokrát nejspíše budou moci pořádně rozšoupnout a ještě více popustit uzdu fantazii (a výdajům). Co o The Outer Worlds 2 prozatím víme a co pouze předpokládáme, si můžete přečíst v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/microsoft-flight-simulator-2020-cover-nahled.jpg

Microsoft Flight Simulator (2020): GOTY edice, World Updaty, DLC Top Gun a další info

Nebeské výšiny máme od 18. srpna 2020 opět nadosah ze svých hráčských doupat. Francouzské studio Asobo se totiž postaralo o znovuzrození legendární série Microsoft Flight Simulator, která vstala jako bájný fénix z popela a ukázala krásy naší zeměkoule z kokpitu různorodých letadel. V následujícím článku se dozvíte vše, co by vás o tomto virtuálním plachtění mezi oblaky mohlo zajímat.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/psychonauts-2-special-cover-nahled.jpg

Psychonauts 2: gameplay, hw nároky a další info

První Psychonauts je ikonická akční adventura, která ovlivnila neskutečné množství hráčů a doslova se jim zapsala svou originalitou do mozkových závitů. Na její pokračování jsme si museli počkat téměř šestnáct let, nakonec se však přeci jen povedlo Psychonauts 2 hráčům dát. Na vývoji tohoto díla opět pracuje studio Double Fine Productions, a to pod patronátem Xbox Game Studios. Co dalšího o hře víme, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/psychonauts-2-recenze-cover-nahled.jpg

Psychonauts 2 (RECENZE) – Tajemství mozkových závitů

Co se děje v našem mozku a kde se berou všechny naše obavy? To je otázka, na níž se snaží vědecky odpovědět zástupy psychologů, ale pařani počítačových her už mají díky studiu Double Fine Productions jasno 16 let. V roce 2005 totiž vyšel humorný titul Psychonauts o speciální jednotce bojující za zdravý rozum lidstva. Tvůrci se na původní zábavnost snaží navázat v pokračování Psychonauts 2. Podařilo se jim naplnit očekávání fanoušků kultovní jedničky?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/microsoft-flight-simulator-xbox-nahled.jpg

Microsoft Flight Simulator (RECENZE PC a Xbox Series X)

Zahráli jsme si Xbox Series X verzi, která vyšla 27. července 2021 a je vylepšená o několik novinek v čele s množstvím asistentů a usnadnění. Jak se Microsoft Flight Simulator hraje a také jak vypadá na Series X, zjistíte v našich dojmech.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/halo-infinite-cover-nahled_1.jpg

Halo Infinite (RECENZE Singleplayer) – Příběhová kampaň nenaplnila očekávání

Halo je bezesporu nejslavnější sérií konzolí Xbox a není tak divu, že Halo Infinite mělo být úvodním titulem nových konzolí Xbox Series X a Series S. Autoři nakonec potřebovali více času a Halo Infinite tak vychází s ročním zpožděním, fanouškům série však přináší příběhovou kampaň navazující na Halo 5 Guardians a samostatně dostupný free to play multiplayer, přičemž v této recenzi zhodnotíme právě příběh a kampaň Halo Infinite a na hru více hráčů se podíváme v samostatném článku.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi