Emise pro AP+ v app - všechny segmenty Emise pro AP+ v app - všechny segmenty

Zastřihovače obočí

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Materiál břitů
Titan
(3)
Ocel
(22)
Nerez
(12)
Grafit
(1)
Typ nástavce
Vousy
(40)
Vlasy
(29)
Tělo
(14)
Uši
(28)
Nos
(30)
Funkce
Omyvatelné nástavce
(25)
Omyvatelná hlavice
(22)
Epilace namokro
(20)
Voděodolný
(16)
Nastavení délky
(11)
Min. délka střihu
0 mm
3 mm
-
Max. délka střihu
1 mm
25 mm
-
Určení
Dámské
(12)
Pánské
(56)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Zastřihovač obočí je nezbytným pomocníkem pro každého, kdo dbá na upravený vzhled a chce mít obočí v perfektním stavu. Tento praktický nástroj umožňuje precizní úpravu obočí s minimálním úsilím a bez bolesti, což z něj činí ideálního společníka pro domácí péči o krásu. Zastřihovače obočí jsou navrženy tak, aby byly snadno ovladatelné a bezpečné. Nejste si jisti, jak vybrat ten správný model? Čtěte dále a poradíme vám.

Pokračovat

V koupelně nesmí zastřihovač obočí chybět

Zastřihovač obočí je nezbytným doplňkem pro každého, kdo si cení upraveného vzhledu a hledá snadný, rychlý a bezbolestný způsob, jak udržovat obočí v nejlepším možném stavu. Jeho univerzálnost a jednoduchost použití z něj činí ideální volbu nejen pro ženy, ale i pro muže, kteří si přejí udržet obočí upravené. Zastřihovač obočí představuje revoluční nástroj v péči o osobní vzhled, který nabízí řadu výhod oproti tradičním metodám úpravy obočí.

 • Se zastřihovačem můžete dosáhnout precizního výsledku, což je ideální pro definování tvaru obočí a odstranění nežádoucích chloupků.
 • Zastřihovač obočí je navržen tak, aby minimalizoval riziko řezných zranění, což ho činí bezpečnějším než běžné nůžky nebo břitvy.
 • Moderní zastřihovač obočí je vybaven odnímatelnými a umývatelnými hlavicemi, což zajišťuje snadné a hygienické čištění.
 • Na rozdíl od pinzet nebo voskování umožňuje zastřihovač obočí úpravu bez bolesti a podráždění pokožky.
 • Úprava obočí zastřihovačem je rychlá a snadná, což šetří čas při každodenní kosmetické rutině.

Jak zastřihovač obočí vybírat?

Správný výběr zajistí, že zastřihovač obočí bude vyhovovat vašim potřebám a usnadní dosažení požadovaného vzhledu obočí. Při výběru zastřihovače obočí je zásadní zohlednit klíčové faktory, jako je nastavení délky, materiál hlavic, ergonomie, voděodolnost a příslušenství, které ovlivňují jeho funkčnost a pohodlí. Tyto aspekty jsou rozhodující pro dosažení efektivní a přesné úpravy obočí. Důležitá je i úvaha o poměru ceny a kvality.

Poslouží jako zastřihovač obočí a chloupků

Zastřihovač obočí a chloupků překvapuje svou univerzálností, díky které najde uplatnění v péči o celé tělo. Je ideálním nástrojem nejen pro precizní úpravu obočí, ale také pro detailní zastřihávání vousů, korekci účesu, bezpečné odstranění chloupků v nose a uších, či dokonce pro diskrétní úpravu chloupků v intimních oblastech a na zádech. Jeho multifunkční použití činí z tohoto nástroje nepostradatelného pomocníka.


zastrihovac oboci Babylliss
Zastřihovač s nástavci

zastrihovac oboci Remington
Zastřihovač vlasů

zastřihovač obočí Philips
Nástavec na chloupky

zastrihovac oboci Wahl
Kompaktní zastřihovač

i

Nástavce, kterými disponuje strojek na obočí

Nástavce, kterých může mít strojek na obočí i více jak 10, rozšiřují funkčnost, umožňují precizní úpravu vousů, vlasů, těla, uší a nosu. Každý nástavec je speciálně navržen pro různé oblasti: od definování vousů přes úpravu vlasů až po bezpečné zastřihávání chloupků v citlivých oblastech, jako jsou uši a nos.

Hledáte zastřihovač obočí pro muže či ženy?

Určení modelů je rozmanité a zahrnuje zastřihovač obočí speciálně navržený pro ženy i muže, čímž reflektuje rozdílné potřeby a preference v péči o vzhled. Výběr mezi dámským a pánským modelem by měl vycházet z individuálních potřeb uživatele, ať už hledáte něco pro jemnou detailní práci, nebo potřebujete nástroj schopný zvládnout hrubší a hustší chloupky na tváři a těle.

 • Zastřihovač obočí pro ženy je často navržen s ohledem na jemnější a detailnější úpravu, umožňuje precizní tvarování obočí, odstranění chloupků v citlivých oblastech, nebo dokonce styling bikinové zóny. Nabízí širokou škálu nástavců a nastavení pro maximální flexibilitu při úpravě.
 • Zastřihovač obočí pro muže může být robustnější a navržen pro hrubší chloupky, ideální nejen pro úpravu obočí, ale i pro zastřihování vousů, nosních a ušních chloupků nebo úpravu vlasů. Tyto modely jsou často vybaveny silnějším motorem a odolnějšími břity pro efektivní úpravu.

Z jakého materiálu má zastřihovač obočí břity?

Materiál břitů je zásadní pro výkon a dlouhodobou spolehlivost zastřihovačů obočí. Mezi používané materiály patří ocel, titan či grafit. Každý z těchto materiálů přináší specifické výhody, ať už jde o odolnost, ostrost, nebo šetrnost k pokožce, což uživatelům umožňuje najít zastřihovač obočí, který nejlepší odpovídá jejich individuálním potřebám a stylu úpravy jejich obočí a chloupků.

 • Grafitové břity, známé svou hladkostí a minimálním třením, poskytují jemný střih a jsou šetrné k pokožce, což minimalizuje riziko podráždění.
 • Ocelové břity jsou také velmi populární díky své pevnosti a přesnosti střihu, zatímco nerezové břity nabízejí vynikající odolnost proti korozi.
 • Titanové břity se vyznačují vysokou odolností a schopností zůstat dlouhodobě ostré, nabízí tak trvanlivost a kvalitu střihu.

Jaké délky strojek na obočí dovolí?

Minimální délka střihu, kterou strojek na obočí nabízí, se pohybuje od 0 do 3 mm, což je ideální pro velmi krátké a detailní úpravy, zatímco maximální délka střihu může být obvykle nastavena od 5 do 25 mm, což uživatelům poskytuje široký rozsah možností pro modelování. Díky takové škále může být epilátor na obočí použit nejen pro obočí, ale i pro další oblasti, jako jsou vousy, vlasy nebo tělo, čímž se stává multifunkčním nástrojem pro osobní péči.

i

Zastřihovač obočí umožňuje nastavit délku

Počet nastavení střihu, které zastřihovač obočí dovolí, se může výrazně lišit, často uživatelům nabízí rozsah od 2 do 40 různých možností, což umožňuje přesnou a individuální úpravu podle osobních preferencí. Tato variabilita je zásadní pro dosažení požadovaného stylu, ať už hledáte jemné zkrácení, nebo výraznější úpravu délky chloupků.

Využijte elektrický zastřihovač obočí i jiná napájení

Elektrický zastřihovač obočí nabízí stálý výkon bez nutnosti starat se o vybité baterie, což je ideální pro domácí použití. Zastřihovače s akumulátorem přinášejí výhodu bezdrátového používání, což zvyšuje jejich mobilitu a umožňuje snadné použití kdekoli, ale vyžadují pravidelné dobíjení. Modely na baterie jsou často cenově dostupnější a vhodné pro občasné nebo cestovní použití, přičemž výměna baterií může být nutná podle frekvence používání.

 • Doba provozu se pohybuje od 30 do 180 minut, což umožňuje efektivní úpravu na jedno nabití, ať už pro krátké nebo dlouhodobé použití.
 • Doba nabíjení může být od 25 až do 720 minut (12 hodin), což ovlivňuje, jak rychle bude zařízení připravené k použití.

Napájení zastřihovače obočí je klíčovým aspektem, který ovlivňuje jeho flexibilitu a pohodlí použití. Výběr typu napájení by měl reflektovat vaše použití a preferovanou úroveň pohodlí.

Ovládat můžete strojek na obočí dvěma způsoby

Ovládání je klíčové pro snadné a intuitivní používání. Moderní strojek na obočí nabízí dvě hlavní metody ovládání: tlačítka a otočný volič. Tlačítka poskytují jednoduchý způsob, jak zapnout zařízení a přepínat mezi různými nastaveními. Jsou snadno dostupná a umožňují rychlou reakci. Otočný volič nabízí uživatelům možnost plynulého nastavení délky střihu s vysokou přesností. Tento typ ovládání je často preferován pro jemné úpravy.


zastrihovac oboci Babylliss
Zastřihovač s tlačítky

zastřihovač oboci Braun
Otočné ovládání

zastřihovač oboci Gillette
Zastřihovač vousů

zastřihovač oboci Orava
Retro zastřihovač

Každá z těchto metod má své výhody a je vhodná pro různé typy úprav, což uživatelům umožňuje vybrat zastřihovač obočí, jehož ovládání nejlépe vyhovuje jejich potřebám a stylu práce.

Jakými vlastnostmi vás zastřihovač obočí potěší?

Zastřihovač obočí se může pochlubit širokou škálou vlastností, které zvyšují jeho funkčnost, pohodlí a výkon, a to včetně inovativních technologií, jako je rychlé nabití a vodotěsné provedení. Tyto vlastnosti činí z moderních zastřihovačů vysoce efektivní a uživatelsky přívětivé nástroje vhodné pro různorodé aplikace. Jsou navrženy tak, aby vyhovovaly širokému spektru potřeb, ať už pro profesionální salónové využití, nebo pro každodenní domácí péči.

 • LED indikátor nabíjení informuje o stavu baterie a rychlé nabití minimalizuje čekání na opětovné použití zařízení.
 • Samoostřící čepele udržují ostří břitů bez nutnosti časté údržby, což zvyšuje jejich životnost a efektivitu střihu.
 • Voděodolné a vodotěsné provedení zaručuje bezpečné použití v mokrém prostředí a usnadňuje údržbu.
 • Ergonomická protiskluzová rukojeť zajišťuje pohodlné a stabilní držení během používání.
 • Omyvatelné nástavce a hlavice umožňují snadné čištění pod tekoucí vodou.
 • Vysokorychlostní motor zajišťuje rychlý a hladký střih.
 • Epilace namokro nabízí pohodlné použití i ve sprše.

i

Doma můžete mít i profi strojek na obočí

Strojek na obočí se dělí na profesionální typ a model pro běžné užití, což odráží jeho konstrukci a funkce. Profesionální kusy jsou určeny pro salónové použití, nabízejí vlastnosti, které vyhovují potřebám stylistů. Modely pro běžné užití jsou jednodušší, menší a ideální pro domácí péči, s menším počtem nastavení a snadným ovládáním.

Jak zastřihovač obočí udržovat?

Aby zastřihovač obočí sloužil co nejdéle a zachoval si svou výkonnost, je nezbytné dbát na jeho správné používání a údržbu. Po každém použití je důležité vyčistit hlavici zastřihovače pod teplou tekoucí vodou, pokud to vaše zařízení umožňuje, a nechat ji řádně uschnout. Dále je doporučeno pravidelně kontrolovat a čistit tělo zastřihovače, aby se odstranily všechny nahromaděné chloupky a nečistoty, což zajišťuje jeho bezproblémové fungování.

Stále nevíte, jak se rozhodnout a jaký vybrat zastřihovač obočí? Recenze našich zákazníků vám poradí.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Braun Series 3 MGK3441, 8v1 Skladem > 5 ks
Zastřihovač - na vlasy a vousy, chloupky v nose, chloupky v oblasti třísel, chloupky v uších, tělo, obočí, záda, pánský, epilace namokro a omyvatelná hlavice, min. délka střihu 1 mm, max. délka střihu 21 mm, na akumulátor, ovládání pomocí tlačítek
939,-

2.
Zastřihovač - na chloupky v nose, chloupky v uších, obočí, pánský, omyvatelné nástavce, voděodolný a nastavení délky, 2 nástavce, materiál čepelí nerez, min. délka střihu 3 mm, max. délka střihu 5 mm, na baterie (součástí balení), ovládání pomocí tlačítek
439,-

3.
Zastřihovač - na vlasy a vousy, chloupky v nose, chloupky v oblasti třísel, chloupky v uších, tělo, obočí, záda, pánský, epilace namokro a omyvatelná hlavice, min. délka střihu 1 mm, max. délka střihu 21 mm
2 499,-

Další nejprodávanější
55 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
4,3 84×
Philips Series 3000 NT3650/16
Zastřihovač - na chloupky v nose, chloupky v uších, obočí, pánský, omyvatelné nástavce, voděodolný a nastavení délky, 2 nástavce, materiál čepelí nerez, min. délka střihu 3 mm, max. délka střihu 5 mm, na baterie (součástí balení), ovládání pomocí tlačítek
439,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIZA543
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
Braun Series 3 MGK3441, 8v1 - Zastřihovač Varianty
4,6 62×
Braun Series 3 MGK3441, 8v1
Zastřihovač - na vlasy a vousy, chloupky v nose, chloupky v oblasti třísel, chloupky v uších, tělo, obočí, záda, pánský, epilace namokro a omyvatelná hlavice, min. délka střihu 1 mm, max. délka střihu 21 mm, na akumulátor, ovládání pomocí tlačítek
939,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BRAzs97
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
4,3 170×
Remington PG6030
Zastřihovač na vousy, chloupky v nose a obočí, omyvatelné nástavce, samoostřicí čepele, led indikátor nabíjení, výměnné nástavce a nastavení délky, počet nástavců 6, materiál čepelí nerez, min. délka střihu 0,2 mm, max. délka střihu 24 mm, doba provozu 40 min, doba nabíjení 60 min, typ napájení akumulátor, ovládání pomocí tlačítek
Cenová bomba
1 159,- Ušetříte 310,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: REMZS004
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
Braun multifunkční zastřihovač 7 MGK7450, 11v1 - Zastřihovač Varianty
4,6 130×
Braun multifunkční zastřihovač 7 MGK7450, 11v1
Zastřihovač - na vlasy a vousy, chloupky v nose, chloupky v oblasti třísel, chloupky v uších, tělo, obočí, záda, pánský, epilace namokro a omyvatelná hlavice, min. délka střihu 1 mm, max. délka střihu 21 mm
2 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BRAzs51
Braun All-In-One Series 7 MGK7491, 17v1 - Zastřihovač
Varianty Doprava
zdarma
4,6 130×
Braun All-In-One Series 7 MGK7491, 17v1
Zastřihovač - na vlasy a vousy, chloupky v nose, chloupky v oblasti třísel, chloupky v uších, tělo, obočí, záda, pánský, omyvatelná hlavice a epilace namokro, 9 nástavců, min. délka střihu 1 mm, max. délka střihu 21 mm, ovládání pomocí tlačítek
3 329,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BRAzs73
Braun Series 9 BT9441 - Zastřihovač
Doprava
zdarma
4,7 26×
Braun Series 9 BT9441
Zastřihovač - na vlasy a vousy, chloupky v nose, chloupky v oblasti třísel, chloupky v uších, tělo, obočí, pánský, LED indikátor nabíjení, omyvatelná hlavice a epilace namokro, materiál čepelí ocel, min. délka střihu 1 mm, max. délka střihu 21 mm, na akumulátor, ovládání pomocí otočného voliče
3 199,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BRAzs70
4,2 54×
Beurer HR2000
Zastřihovač - na chloupky v nose, chloupky v uších, obočí, profesionální, pro muže i ženy, omyvatelné nástavce, voděodolný a nastavení délky, 1 nástavec, min. délka střihu 3 mm, max. délka střihu 6 mm, na baterie, ovládání pomocí tlačítek
389,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BEUZA001
4,1 14×
Braun Series 7 BT7420
Zastřihovač - na vlasy a vousy, chloupky v nose, chloupky v oblasti třísel, tělo, obočí, záda, pánský, omyvatelná hlavice a epilace namokro, 4 nástavce, materiál čepelí nerez, min. délka střihu 1 mm, max. délka střihu 21 mm, na akumulátor
1 829,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BRAzs71
Braun Series 3 MGK3421, 6v1 - Zastřihovač
Varianty
4,6 62×
Braun Series 3 MGK3421, 6v1
Zastřihovač - na vlasy a vousy, chloupky v nose, chloupky v oblasti třísel, chloupky v uších, tělo, obočí, záda, pánský, omyvatelná hlavice a epilace namokro, min. délka střihu 1 mm, max. délka střihu 21 mm, ovládání pomocí tlačítek
1 199,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BRAzs12
4,2 36×
Philips Series 3000 NT5650/16
Zastřihovač - na vousy, chloupky v nose, obočí, pánský, omyvatelné nástavce, voděodolný a nastavení délky, 4 nástavce, materiál čepelí nerez, min. délka střihu 3 mm, max. délka střihu 5 mm, na baterie, ovládání pomocí tlačítek
699,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIZA482
4,7 142×
GILLETTE Styler 4v1
Holicí strojek pánský zastřihovač na tělo i tvář, je kombinací břitů Fusion ProGlide a zastřihovače s technologií od Brauna,
699,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HOL102
4,7 40×
Braun All-In-One Series 5 MGK5445, 10v1
Zastřihovač - na vlasy a vousy, chloupky v nose, chloupky v oblasti třísel, chloupky v uších, tělo, obočí, záda, pánský, epilace namokro a omyvatelná hlavice, materiál čepelí ocel, min. délka střihu 1 mm, max. délka střihu 21 mm, na akumulátor, ovládání pomocí tlačítek
1 919,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BRAzs77
4,7
Remington PG4000 G4GraphiteSeries Pers Groomer
Zastřihovač na vousy, chloupky v nose, tělo a obočí, omyvatelné nástavce, led indikátor nabíjení, výměnné nástavce a nastavení délky, počet nástavců 6, materiál čepelí grafit, min. délka střihu 0,2 mm, max. délka střihu 20 mm, doba provozu 60 min, doba nabíjení 600 min, typ napájení elektrická síť a akumulátor, ovládání pomocí tlačítek
1 029,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: REMZA877
4,4 16×
Wahl Micro Lithium Satin Silver
Zastřihovač - na chloupky v nose, obočí, pro muže i ženy, omyvatelné nástavce, 3 nástavce, materiál čepelí ocel, na baterie, ovládání pomocí tlačítek
339,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: WAHZA019
4,4
Remington NE7000 T-Series Detail Kit
Zastřihovač na vousy, chloupky v nose, obočí a chloupky v uších, omyvatelnost, vodotěsný a výměnné nástavce, počet nástavců 4, materiál čepelí titan, min. délka střihu 1 mm, max. délka střihu 5 mm, počet nastavení střihu 5, typ napájení baterie, ovládání otočný volič
599,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: REMZA111
Braun Series X XT5200 - Zastřihovač Varianty
3,7 38×
Braun Series X XT5200
Zastřihovač - na vlasy a vousy, chloupky v nose, chloupky v oblasti třísel, tělo, obočí, pánský, voděodolný, omyvatelná hlavice a epilace namokro, 6 nástavců, min. délka střihu 1 mm, max. délka střihu 21 mm, na akumulátor, ovládání pomocí tlačítek
1 189,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BRAzs28
Braun 3 BT3440 - Zastřihovač
Varianty
4,7 13×
Braun 3 BT3440
Zastřihovač - na vlasy a vousy, chloupky v nose, chloupky v oblasti třísel, tělo, obočí, záda, pánský, omyvatelná hlavice a epilace namokro, min. délka střihu 1 mm, max. délka střihu 21 mm
999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BRAzs31
4,2 44×
ETA 4341 90000 Luis
Zastřihovač - na vousy, chloupky v nose, obočí, pánský, 3 nástavce, materiál čepelí nerez, na baterie (nejsou součástí balení), ovládání pomocí tlačítek
299,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ETALU942
4,7
Braun Series 5 BT5440
Zastřihovač - na vlasy a vousy, chloupky v oblasti třísel, tělo, obočí, záda, pánský, omyvatelné nástavce, epilace namokro a omyvatelná hlavice, 4 nástavce, materiál čepelí ocel, min. délka střihu 0,5 mm, max. délka střihu 20 mm, na akumulátor, ovládání pomocí otočného voliče
1 799,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BRAzs112
4,5
BABYLISS E116E
Zastřihovač - na chloupky v nose, chloupky v uších, obočí, pro muže i ženy, omyvatelné nástavce, multifunkční a výměnné nástavce, 4 nástavce, materiál čepelí nerez, na baterie
969,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABzs59
4,2
Remington NE3455
Zastřihovač - na chloupky v nose, chloupky v uších, obočí, pánský, omyvatelné nástavce a voděodolný, 2 nástavce, na baterie (součástí balení), ovládání pomocí otočného voliče
489,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: REMZA480
4,2 10×
BABYLISS 7058PE
Zastřihovač - na vlasy a vousy, chloupky v nose, obočí, pánský, omyvatelné nástavce, 2 nástavce, max. délka střihu 7 mm, na baterie, ovládání pomocí tlačítek
Zlevněno -6 %
489,- 519,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABZA271
Braun Series X XT5300 - Zastřihovač Varianty
3,7 38×
Braun Series X XT5300
Zastřihovač - na vlasy a vousy, chloupky v nose, chloupky v oblasti třísel, tělo, obočí, záda, pánský, epilace namokro a omyvatelná hlavice, min. délka střihu 1 mm, max. délka střihu 5 mm, na akumulátor, ovládání pomocí tlačítek
1 699,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BRAzs43
5,0
Ufesa Advanced NT3510
Zastřihovač - na chloupky v nose, chloupky v uších, obočí, pro muže i ženy, voděodolný a LED indikátor nabíjení, 2 nástavce, materiál čepelí ocel, min. délka střihu 3 mm, max. délka střihu 6 mm, na akumulátor, ovládání pomocí tlačítek
579,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: UFEZA203
RecenzePhilips OneBlade Pro (RECENZE) Jestli jsou dámy z nějakého pánského sestřihu vousů nadšené, pak je to bezkonkurenčně strniště. Pro jeho dokonalé vytvoření budete potřebovat zastřihovač na vousy Philips OneBlade Pro QP6651/61. Vyzkoušeli jsme všechny jeho funkce na vlastní kůži. Jak to dopadlo?
Vyzkoušeli jsme multifunkční zastřihovač Rowenta Selectium Xpert 14 v 1, který disponuje řadou nástrojů pro přesnou úpravu vousů, chloupků na těle i stříhání vlasů. Jak obstál v našem testu?
 

Již neprodáváme

Zastřihovače obočí

V kategorii Zastřihovače obočí máme právě teď na Alza.cz celkem 56 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné zastřihovače obočí Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší zastřihovače obočí Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší zastřihovače obočí Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v zastřihovače obočí recenze
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací