Select the item on the page that has the error

Take advantage of free shipping! Add the code PLATIMONLINE in your shopping cart for orders over 1000CZK without VAT.

Masakr cen Kafe na Alzáka!

Catalogue
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-z390-recenze.jpg

Základní desky MSI Z390 (SROVNÁVACÍ RECENZE A TESTY)

Čím více možností, tím lépe se vybírá, ale ne vždy je to tak jednoduché. Jste gamer, overclocker či kreativec, který umí se svým PC divy? Naše velká srovnávací recenze a testy základních desek od MSI s chipsetem Z390 vám pomohou vybrat ten správný model.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/MSI-X470-Gaming-Pro-Carbon-nahled.jpg

MSI X470 Gaming Pro Carbon (RECENZE A TESTY)

Poohlížíte se po základní desce pro inovovanou řadu procesorů Ryzen známou též jako Zen+? V dnešní recenzi jsme se zaměřili na základní desku MSI X470 Gaming Pro Carbon, která nabízí solidní výbavu s efektním RGB podsvícením. Jak si deska vedla v důkladných testech a jaké nabízí možnosti pro taktování? Čtěte v naší recenzi!

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/GIGABYTE-X470-AORUS-GAMING-7-nahled.jpg

Gigabyte X470 AORUS GAMING WIFI (RECENZE A TESTY)

Dnes se podíváme na další základní desku pro procesory AMD se socketem AM4, tentokrát firmy Gigabyte. Jde o desku s čipsetem X470 se skvělou výbavou a také úctyhodnými možnostmi přetaktování. Model Gigabyte X470 Aorus Gaming WIFI je nejvyšším modelem, který je současné době v nabídce výrobce. Jste zvědaví, jak vysoké přetaktování se nám s tímto kouskem povedlo? A jak je na tom tato deska co do výbavy? To vše se dozvíte v naší recenzi!

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/MSI-X299-GAMING-PRO-CARBON-02.jpg

MSI X299 GAMING PRO CARBON AC (RECENZE A TESTY)

Poohlížíte se po základní desce pro platformu Intel Basin Falls? Jednou z možností je MSI X299 GAMING PRO CARBON AC s výborným potenciálem taktování operačních pamětí DDR4. Jak si základní deska vedla v testech a benchmarcích? Mrkněte na naši recenzi!

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ASUS-ROG-X299 RAMPAGE-VI-APEX-nahled.jpg

ASUS ROG X299 RAMPAGE VI APEX (RECENZE A TESTY)

V interní OC laboratoři ASUS REPUBLIC OF GAMERS se opět zrodil poklad. APEX, tentokrát v sérii Rampage Extreme, nabízí to, co málokterá jiná základní deska. Jak dopadla Rampage VI v naší recenzi? A dokáže uspokojit i ty nejnáročnější overclockery, kteří se nespokojí s ničím průměrným?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/ASUS-ROG-ZENITH-EXTREME-002.jpg

ASUS ROG ZENITH EXTREME (RECENZE A TESTY)

Hledáte nejlepší základní desku pro AMD Threadripper? Pak jedinou odpovědí je ROG ZENITH EXTREME ASUS. V testech jsme ji přetaktovali až na hranici možností. Jak vše dopadlo? Zjistíte v naší recenzi.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus_rog_crosshair_vi_extreme.jpg

ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME (RECENZE A TESTY)

Pamatujete na recenzi o ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO, tehdá nejlepší desku pro AMD Ryzen? Tak ta se teď vrací v o dost našlapanější verzi pro opravdové extrémy. Chcete ze své AM4 platformy dostat maximální maximum? Pak je tu ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME!

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Gigabyte-AB350N-Gaming-WiFi-nahled.jpg

Gigabyte AB350N-Gaming WiFi (REVIEW and TESTS)

A Mini-ITX Board for AMD Ryzen? It's a very hard thing to find. Fortunately, a new model of the Gigabyte AB350N-Gaming WiFi is here. What's more, with 3600MHz memory, this motherboard can operate at 14-13-13-34-1T timing, which is what AMD Ryzen needs most.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-prime-x299-deluxe-zakladni-deska_1.jpg

ASUS PRIME X299-DELUXE (REVIEW A TESTS)

The new X299 Basin Falls dual-platform has brought a wide range of Intel processors, including the new Intel Core i9 that has plenty of cores and working threads. Is the ASUS PRIME X299-DELUXE motherboard suitable for the Skylake-X and Kaby Lake-X processors? You'll find out in our review.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/zakladni-deska-pro-amd-ryzen-5.jpg

ASUS PRIME B350M-A, An Affordable Motherboard for Ryzen 5 in Tests

AMD Ryzen are great processors and specifically the Ryzen 5 1600 offers plenty of power for little money. If you're looking for a small motherboard, the ASUS PRIME B350-A could be the right one. In our review we highlight the board's best qualities with detailed tests.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/zakladni_deska_asus_hero.jpg

ASUS CROSSHAIR VI HERO - REVIEWS AND TESTS

AMD Ryzen is here. Ok, we should have the engine, but what about the chassis? In today's review, we look at the ASUS Crosshair VI HERO from the Republic of Gamers series with the X370 chipset, to see what the board is all about. It can often do things that others can not ...

Read more »
Try new Alza Premium My Alza Log In About Shopping
WEB23
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me