Select the item on the page that has the error

Our stores are open for pick up your orders. Shop safely from home or try our AlzaBoxes. Claims & returns accepted as usual.

Rosefield Nové šperky

Catalogue
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/asus_5.jpg

ASUS na CES 2021 představil zajímavé herní notebooky

Všichni fanoušci herních notebooků budou mít v roce 2021 z čeho vybírat. Na CES 2021 se představila celá řada zajímavých laptopů. My jsme se blíže podívali na klíčové novinky od společnosti ASUS. Dokonce došlo i na představení nabušeného 13" herního notebooku. O který jde? Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hodinky-fitbit-sense-recenze-test.jpg

Hodinky Fitbit Sense (RECENZE): váš osobní mobilní lékař

Hledáte chytré hodinky, které vám poskytnou maximum informací o vašem zdraví? Fitbit Sense něco takového nabízí. Umí o vašem zdraví zjistit mnohem více, než si vůbec dokážete představit. Výrobce navíc slibuje nabídku funkcí dále rozšiřovat.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cue-a-corsair-interface-clanek.jpg

S tuningem PC vám pomůže Corsair iCUE

Ohledně vývoje nových multibarevných RGB LED světel bylo jen otázkou času, s čím výrobci hardwaru přijdou, protože snaha oživit celý segment je dlouhodobá. I proto společnost Corsair vyvinula komplexní sadu počítačového příslušenství, které ve spolupráci s aplikací iCUE rozsvítí vaše herní doupě neuvěřitelným způsobem. Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rstyle-hlavni-nahled.jpg

Brýle RStyle brání škodlivému modrému světlu

Brýle RStyle nejsou jen módní doplněk pro běžné nošení, který na první pohled poznáte podle průsvitných obrouček a oranžových skel. Jsou i účinným filtrem, který vás chrání před působením škodlivého modrého světla.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-3090-phoenix-gs-24g-recenze.jpg

Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix GS 24G (RECENZE A TESTY)

Tím nejvýkonnějším, čím se může společnost GAINWARD ve své nabídce pochlubit, jsou grafické karty řady GeForce RTX 3090. Grafická karta Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix GS 24G patří právě do této nejvýkonnější řady a my jsme ji pro vás na Alza.cz otestovali!

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/scott-pilgrim-vs-the-world-the-ame-complete-edition-recenze-cover-nahled.jpg

Scott Pilgrim vs. The World: The Game – Complete Edition (Mini RECENZE) – Retro mlátička o jedné velké lásce

První zjevení mlátičky Scott Pilgrim vs. The World: The Game v roce 2010 prošumělo českým prostorem bez větší pozornosti. Hře nepomohla ani především v zámoří populární komiksová předloha či film, který byl podle těchto obrázkových sešitů natočen. Nyní má Scott Pilgrim a jeho banda druhou šanci, protože společnost Ubisoft se rozhodla oslavit desáté narozeniny titulu vydáním kompletní verze. Stojí tato pixelartová rubačka za vaši pozornost?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/persona-5-strikers-cover-nahled.jpg

Persona 5 Strikers (DOJMY Z HRANÍ) – Phantom Thieves jsou zpátky v akci

Persona 5 zaznamenala ve světě obrovský úspěch. Obsahovala tahový systém typický pro mnohá JRPG, dodala chytlavý příběh, skvělé postavy, do kterých jste se chtě nechtě zamilovali a zanechala svůj otisk, jenž se později snažily napodobit i jiné hry. Strikers (v Japonsku známé pod jménem Scramble) je fascinující ze dvou důvodů – funguje jako sequel k původní Personě 5 a zároveň jde také o spinoff. My jsme dostali možnost strávit s Persona 5 Strikers čas a projít si celý první dungeon a podělit se s vámi o naše první dojmy.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-monitory-akce.jpg

Samsung Smart Monitor (AKCE): O2 TV HBO a Sport Pack na 4 měsíce zdarma

Pokud si v období od 18. 1. 2021 do 28. 2. 2021 zakoupíte monitor Samsung Smart Monitor, obdržíte O2 TV HBO a Sport Pack na 4 měsíce zdarma. Více informací v článku.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/a1_22.jpg

Těšíme se na více než 70 nových GeForce RTX notebooků

Téměř tři čtvrtiny hráčů s notebooky se věnují esportovním titulům. Vzrůstá tak popularita zařízení s vysokou obnovovací frekvencí obrazovky, jejichž prodeje se v minulých letech zdvojnásobily. K tomu však potřebujete dostatek výkonu, který vám nabídnou notebooky s grafickými čipy NVIDIA GeForce RTX 30. Z článku se dozvíte i o exkluzivní slevě 5 000 Kč.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/thumbnail_nejocekavanejsi_hry_2021_nahled.jpg

Nejočekávanější hry roku 2021

Rok 2020 ve svém závěru sice přinesl nové konzole, ale na tu pravou next-gen podívanou si musíme počkat. Jak dlouho? Moc dlouho ne! Rok 2021 je totiž plný velkých tříáčkových titulů, stejně jako nadějných nezávislých her, které už doslova klepou na dveře. Jak už se stalo zvykem, silný program si nachystal PlayStation, stejně tak ale i Microsoft má pár do běla rozžhavených želízek v ohni. To ale není všechno, čeká nás například pokračování dvou velkých strategických značek, comeback S.T.A.L.K.E.R.a a několik pokračování prověřených sérií jako Far Cry nebo Resident Evil. Letos si zkrátka užijí milovníci všech možných žánrů.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/michael-kors-gen-5-titulka-mini.jpg

Michael Kors Gen 5 (PREVIEW) – chytré hodinky a módní doplněk vjednom

Luxusní design, populární operační systém nebo široká škála funkcí. Nová generace chytrých hodinek světoznámé značky Michael Kors snadno osloví každého, komu móda není dočista cizí…

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/televizory-2020-nahled.jpg

Nejlepší televize a nové technologie pro rok 2021

Jaké inovativní technologie a další novinky týkající se chytrých televizorů odhalil CES 2021? Přední světoví výrobci ukázali na letošním veletrhu spotřební elektroniky své největší taháky!

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-nove-notebooky-2021.jpg

Nejlepší notebooky představené na CES 2021

Bedlivě sledujeme největší veletrh spotřební a výpočetní techniky na světě, CES 2021 (Consumer Electronics Show). Tentokrát sice probíhá online, ale výrobci se nijak neomezují a již představili celou řadu zajímavých notebooků. Jaké konkrétně, se dozvíte z našeho souhrnného článku. Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-aorus-rtx-3080-xtreme-10g-recenze-nahled.jpg

Gigabyte AORUS GeForce RTX 3080 XTREME 10G (RECENZE A TESTY)

Jedním ze zástupců elitní edice grafických karet AORUS XTREME společnosti GIGABYTE je Gigabyte AORUS GeForce RTX 3080 XTREME 10G a je tak téměř jisté, že tato grafická karta asi nebude žádné ořezávátko. Jestli tomu tak ale opravdu je, se můžete přesvědčit sami, protože my jsme ji pro vás na Alza.cz otestovali.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-citizen-special-cover-nahled.jpg

Star Citizen: Vše, co víme (SPECIÁL)

Na herní scéně jsou díla, jejichž vývoj trvá pouze několik let, vedle nich je tu však možné nalézt také kousky, na kterých jejich tvůrci pracují skutečně dlouho, mezi něž bychom bez obav zařadili vesmírný simulátor Star Citizen. Co všechno o jednom z nejnákladnějších projektů herní historie víme, zda bude v češtině, a řadu dalších informací najdete v útrobách našeho speciálu.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/battlefield-6-special-cover-nahled.jpg

Battlefield 6: Vše, co víme (SPECIÁL)

Nový zástupce série Battlefield se pomalu, ale jistě blíží. Co vše o chystaném Battlefield 6 víme, na jaký konflikt se tentokrát zaměří příběh, a kolik hráčů se utká na bitevních polích, si přečtete v našem speciálu.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-galaxy-s21-5g-2021-recenze.jpg

Samsung Galaxy S21 (PREVIEW): New design and improvements everywhere you look

This year's Samsung Galaxy S21 flagship series is unveiled. We have three classic models—S21, S21+ and S21 Ultra—each with a new and unobtrusive designnates everyone. But what about the parameters? When can you get your hands on the phones and how much will they cost? Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pece-o-kote.jpg

Kotě – jak se o něj dobře starat (NÁVOD)

Kotě – jaký je jeho vývoj, jakou péči potřebuje a co všechno si připravit pro příchod nového člena rodiny? To vše se dozvíte v článku. 

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/oblecek-pro-psy.jpg

Jak vybrat obleček pro psa

Proč psi potřebují oblečky a jaký vybrat? A jak správně psa změřit, aby mu obleček dobře seděl? Poradíme v našem článku.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-galaxy-buds-pro-nahled.jpg

Sluchátka Samsung Galaxy Buds Pro nabídnou ANC, bleskové nabíjení i skvělý zvuk

Sluchátka Samsung Galaxy Buds nabídnou maličké rozměry, ale velkou zvukovou kvalitu. Svůj design opírají o to nejlepší z předchozích modelů, ale v mnoha ohledech jej aktualizují, přidávají mj. i odolnost proti vodě. 

Read more »
123...
Try new Alza Premium My Alza Log In For organizations About Shopping
P-DC1-WEB18
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me
This website uses cookies to provide services. By continuing to browse the website, you agree to our use of cookies. More information I understand