Alza Benefit slevy - Healthy Eating

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
370 Results
4.5 44×
Watch Price/Availability
Bery Jones Raisins 1kg
Dried Fruit - raisin, 1000 g - 169 Kč/1 kg
Great price 169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DF_1000B02
4.7 23×
Watch Price/Availability
Bery Jones Chocolate porridge with hazelnuts gluten free 500g
Porridge , energy value per 100g: 434,6 kcal
Great price 219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B05
4.8 344×
Watch Price/Availability
Bery Jones Pecans 250g
Nuts - natural pecan nut, 250 g - 796 Kč/1 kg
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTks148
4.4 90×
Watch Price/Availability
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 500g
Nuts - roasted and salted cashew, 500 g - 498 Kč/1 kg
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_RN_500B02
4.5 68×
Watch Price/Availability
Bery Jones Chinese Curcuma - Goji 1kg
Dried Fruit - goji, 1000 g - 429 Kč/1 kg
Great price 429,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery057
4.9 230×
Watch Price/Availability
Bery Jones Almond flour extra fine 1kg
Flour - 2593 kJ/100 g, weight 1 kg, almond flavour, naturally gluten-free - 399 Kč/1 kg
Great price 399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery023
4.6 16×
Watch Price/Availability
Bery Jones Cashew nuts BIO 500g
Nuts - natural cashew, 500 g - 498 Kč/1 kg
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery219
4.9 63×
Watch Price/Availability
Bery Jones Party Peanut Mix with Cashews 1kg
Nuts - mix, roasted and salted cashew and peanuts, 1000 g - 299 Kč/1 kg
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery103
4.9 101×
Watch Price/Availability
Bery Jones Pine nuts 500g
Nuts - natural pine nuts, 500 g - 1,398 Kč/1 kg
Great price 699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery028
4.7 96×
Watch Price/Availability
Bery Jones Dried Apricots 1kg
Dried Fruit - apricot, 1000 g - 449 Kč/1 kg
Great price 449,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery061
4.8 115×
Watch Price/Availability
Bery Jones Roasted Smoked Almonds 500g
Nuts - salted and smoked almond, 500 g - 498 Kč/1 kg
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_RN_0500B11
3.9 78×
Watch Price/Availability
Bery Jones Kiwi freeze-dried 80 g
Freeze-Dried Fruit -, 80 g - 2,238 Kč/1 kg
Great price 179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery196
4.6 77×
Watch Price/Availability
Bery Jones Dried apricots, unsulphurised (without preservatives) 1kg
Dried Fruit - apricot, 1000 g - 479 Kč/1 kg
Great price 479,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery060
4.7 37×
Watch Price/Availability
Bery Jones Lyophilised strawberries in dark chocolate 250g
Freeze-Dried Fruit - intense and balanced combination of flavours, freeze-dried strawberries retain their colour, taste and nutritional values, thick layer of dark chocolate (88%) with a cocoa solids content of at least 38%, natural crunchiness and fruity freshness, practical resealable packaging - 796 Kč/1 kg
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_CF_250B01
4.9 63×
Watch Price/Availability
Bery Jones Almonds in Strawberry Yoghurt 200g
Nuts - An original recipe of almonds in strawberry yoghurt, a perfectly balanced flavour of roasted fine almonds and slightly tangy yoghurt, containing a whole range of minerals essential for the body and a high content of healthy fats, processed in the Czech Republic, in practical resealable packaging. - 995 Kč/1 kg
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_CN_200W01
4.7 48×
Watch Price/Availability
Bery Jones Blueberries freeze-dried 140g
Freeze-Dried Fruit -, 140 g - 2,207 Kč/1 kg
Great price 309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery077
4.8 44×
Watch Price/Availability
Bery Jones Seed Mix 500 g
Seeds - - 198 Kč/1 kg
Great price 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery229
4.8 252×
Watch Price/Availability
Bery Jones Sunflower seeds 1kg
Seeds - sunflower, - 99 Kč/1 kg
Great price 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery101
4.6 103×
Watch Price/Availability
Bery Jones Peach slices freeze-dried 100g
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,990 Kč/1 kg
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery078
4.4 97×
Watch Price/Availability
Bery Jones Roasted chilli corn 500 g
Corn - intense delicious taste and great crunch, provides the body with quick and easily available energy, in an eco-friendly resealable package, weight 500 g - 198 Kč/1 kg
Great price 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery232
4.3 137×
Watch Price/Availability
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 250g
Nuts - natural cashew, 250 g - 396 Kč/1 kg
Great price 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_NT_250B01
4.7 168×
Watch Price/Availability
Bery Jones California premium roasted salted pistachios 250g
Nuts - roasted and salted pistachios, 250 g - 636 Kč/1 kg
Great price 159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_RN_250B03
4.8 323×
Watch Price/Availability
Bery Jones Para nuts 1kg
Nuts - natural para, 1000 g - 849 Kč/1 kg
Great price 849,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery025
4.4 69×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mango slices without SO2 1000g
Dried Fruit - mango, 1000 g - 499 Kč/1 kg
Great price 499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DF_1000B01