Select the item on the page that has the error
Black Friday leden hobby Heating devices

Catalogue
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/jak-vybrat-krem-pro-muze-nahled_1.jpeg

How to choose the right cream for men?

Men's skin is much more oily than women's skin, it ages slower and is more sensitive due to shaving. Therefore, it also requires cosmetic care that respects its biological properties. Why is it inappropriate to use female cosmetics on a man's face, how to choose men's face cream and anti-wrinkle cream, what skin care products for men will suit you and how to reduce the effects of shaving as much as possible?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vybrat-herni-konzoli.jpg

How to Choose a Games Console

Spousta lidí si ráda občas zahraje a konzole jsou skvělý způsob, jak tuto touhu ukojit. Na trhu jich ale existuje několik a v mnoha ohledech se od sebe liší. V tomto průvodci se vynasnažíme vám co nejlépe poradit s výběrem ideální herní konzole právě pro vás.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vybrat-visaci-zamek-nahled.jpg

Jak vybrat visací zámek

Možností zabezpečení je v dnešní době celá řada, ale někdy prostě na starý dobrý visací zámek nelze zanevřít. I zdánlivě jednoduchý úkol jako výběr visacího zámku může mít své otazníky, a tak jsme pro vás shrnuli důležité parametry a otázky pro výběr ideálního (nejbezpečnějšího) zámku.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/herni-pc_1.jpg

How to Choose a Gaming PC

Gaming computers have different requirements than office setups. What should a quality gaming PC contain, which components should you focus on and what should you avoid? We will help you navigate through the many different gaming computers and help you choose the best one.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vybrat-powerbanku-nahled.jpg

Jak vybrat powerbanku

Sháníte powerbanku a nevíte, která je pro vás ta ideální? Typů je spousta a každý vyniká v něčem trochu jiném. Vesměs ale můžeme vytyčit několik základních parametrů, podle nichž je možné powerbanku vybrat. My vám je v následujícím článku rádi objasníme.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/641637386.jpg

How to Choose the Best Hair Clipper or Beard Trimmer

Clippers and trimmers are simple tools that can really enhance your look. They are suitable for both men and women. You can find all kinds of trimmers on the market - hair clippers, beard trimmers and even body hair trimmers. When looking for the right one, watch out for a trim length adjustment, charging options, functions and attachments.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/zehlicky-na-vlasy.jpg

How to choose hair straightener?

When choosing a hair straightener you can easily reach for a piece that irretrievably destroys your hair. Which hair straighteners should be avoided, which are the best and how to navigate in the offer? We'll give you all the advice in our How to Choose Your Hair Iron Guide.Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hifi-soustava.jpg

How to Build a HiFi System

In this article, we will help you build your HiFi system and highlight potential issues and various things that may seem not that important, but actually are. For HiFi, there is one key rule—it’s better to choose the system components based on their build quality and characteristics rather than just by comparing parameters. These can sometimes be misleading.

Read more »

Jak vybrat tlakový hrnec

Tlakový hrnec, známý také jako papiňák, je velmi užitečný pomocník do každé kuchyně a poslední dobou si své nadšené uživatele nachází také tlakový hrnec elektrický s výhodami navíc. Je ovšem nutné vybrat si takový tlakový hrnec, který bude odpovídat přesně vašim potřebám, aby nakonec nezůstal nevyužitý v kuchyňské skříňce. Kromě ceny je pak důležité především jak velký papiňák vybrat, jaké funkce jsou užitečné a jaký typ uzavírání vám nejvíc vyhovuje. Na tyto otázky vám odpoví náš průvodce, který navíc prozradí i mnoho dalších důležitých faktů podstatných pro správný výběr tlakového hrnce.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sluchatka-nahled.jpg

How to Choose Headphones

Read our article to find out how to choose the right headphones for you. Get some tips on how to make sense of it all and what parameters to keep an eye on when choosing.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/jak-vybrat-fitness-naramek-232px.jpg

How to Choose a Fitness Band

Fitness bands or trackers are relatively subtle devices that we usually wear on our wrists like watches. They are primarily designed to monitor daily movement and sleep. They have a stylish design and it is assumed that you would be wearing them even to work or school. What to focus on when choosing the perfect one? 

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pc1_2.jpg

How to Choose a Computer

When choosing a computer, there are many criteria to focus on. Whether it's a processor, video card, or storage, everyone requires something a little different. From gaming PCs to work computers, we'll be happy to help you make your choice.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/krmivo-pro-kocky-miska.jpg

Jak vybrat krmivo pro kočky

Neorientujete se v široké nabídce krmiv pro kočky, ale zároveň chcete svému kočičímu miláčkovi dopřát vše, co potřebuje? Připravili jsme pro vás průvodce výběrem krmiva, kde se dozvíte podstatné informace ohledně jednotlivých typů krmiv, jejich výhod i nevýhod. Poté již jistě vyberete správně.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahled_pece_o_plet_1.jpg

Skin Care from A to Z

Skin care is the foundation of beautiful and healthy skin. We will hare some advice on what not to forget, including handy tips and tricks.

Read more »

Jak vybrat zavazadla na motorku

Ať už podnikáte delší výlety, nebo jen kratší vyjížďky, vždycky přijde vhod nějaké zavazadlo. Na cestě totiž můžete potřebovat nářadí, náhradní oblečení, jídlo a spoustu dalších věcí, které si s sebou „jen tak do kapsy“ vezmete těžko. V našem průvodci vám rádi pomůžeme s výběrem ideálního zavazadla přesně pro vaše potřeby.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sety-pracka-susicka.jpg

Jak vybrat pračku se sušičkou

Pračka a sušička jako dva jednotlivé spotřebiče vyžadují větší prostor. Proto pokud chcete zachovat vzdušnost svého interiéru, nabízí se ideální řešení v podobě kombinace pračky a sušičky v jednom. Poradíme vám, na které parametry se při jejich výběru zaměřit, jaké speciální funkce pračky se sušičkou nabízí a na základě čeho si vybrat přesně takovou, jakou potřebujete.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vybrat-krmivo-pro-psy.jpg

Jak vybrat krmivo pro psy

Váháte, jaké krmivo zvolit pro svého psa, abyste mu dodali vše, co potřebuje? Připravili jsme pro vás průvodce výběrem krmiva, kde se dozvíte vše podstatné ohledně jednotlivých typů krmiv, jejich výhod i nevýhod. Poté již jistě vyberete správně.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vybrat-outdoorove-boty.jpg

Jak vybrat outdoorovou obuv

Pokud si nevíte rady s výběrem outdoorových bot, my vám rádi pomůžeme. Dozvíte se, jakou výšku a materiál bot zvolit, zda koupit raději uzavřenou, nebo otevřenou obuv a mnohem víc. Zkrátka vše, co potřebujete vědět před nákupem.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/vybaveni-na-tenis.jpg

Jak vybrat vybavení na tenis

Rádi byste si zahráli tenis, ale nevíte si rady s pořízením vybavení? Ať jste úplný začátečník či ostřílený profík, náš průvodce vám s výběrem toho správného vybavení pomůže. 

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/GettyImages-477515135.jpg

Jak vybrat cestovní kufr

Kufr je jako cestovní partner. Dokáže být perfektním společníkem na cestách, ale také zkazit celou dovolenou. Pokud si plánujete cestování užít, vyberte si kufr podle našeho průvodce. Poradíme vám, jaké zavazadlo bude perfektně vyhovovat vašim potřebám.

Read more »
123...
Try new Alza Premium My Alza Log In About Shopping
P-DC1-WEB22
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me