Select the item on the page that has the error

Our stores are open for pick up your orders. Shop safely from home or try our AlzaBoxes. Claims & returns accepted as usual.

Velkolepý výprodej Šikmý kostel 2

Catalogue
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/jak-vybrat-bezecke-boty.jpg

Jak vybrat běžecké boty

Ať už běháte závodně, nebo pro radost, jistě vás bude zajímat několik informací o správném výběru běžeckých bot. Aby se vám totiž běhalo dobře a pohodlně, je nutné brát v potaz několik parametrů, jako je například došlap nebo velikost nohou. V našem průvodci shrneme to nejdůležitější.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/darkove-poukazky-na-alza-cz_1.jpg

Jak nakupovat dárkové poukazy na Alze?

Udělejte někomu radost, a to klidně i za pět minut dvanáct. Dárkový poukaz vždy potěší. Darujte zážitek, wellness víkend, romantickou večeři pro dva anebo rovnou pořádné gastro orgie, ale i zboží nebo službu. Zkrátka cokoliv. Dárkové poukazy označené logem „Garance výměny” vám navíc zaručí, že v případě vypršení platnosti nebo nemožnosti uplatnění nepřijdete ani o korunu. Podívejte se, jak to celé funguje od A do Z.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Pruvodci/jak-vybrat-zidli1.jpg

How to Choose a Chair or Armchair

Choosing an office or gaming chair or armchair should be done with care and attention, especially if you spend several hours on it every day. We will explain a few important points so that you can choose a model that you will feel truly comfortable with and that will last you a long time.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/multiroom-audio-nahled.jpg

Jak sestavit multiroom systém (NÁVOD)

Rádi byste si domácnost zařídili tak, aby vás hudba provázela celým domovem? Zařídit si takové pohodlí nemusí být vůbec složité. Možností je spousta, proto se hodí si o tématu přečíst alespoň pár základních náležitostí. Přesně na takový článek jste právě narazili.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ledni-brusle.jpg

Jak vybrat lední brusle

Bruslení na ledě je oblíbený sport a nejlépe se ho užijete s těmi správnými bruslemi. Jak je ale vybrat a podle čeho se orientovat? My vám poradíme.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-prat-pradlo.jpg

Jak správně vyprat prádlo (NÁVOD)

Jestliže vás zajímají zásady správného praní, díky nimž vydrží vaše prádlo déle a v lepším stavu, najdete je zde. Mimo to vám poradíme, jak prát určité speciální typy prádla jako termoprádlo, oblečení pro miminka nebo záclony. A nezapomněli jsme ani na bělení prádla ani na praní bot v pračce. 

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/kulmofeny.jpg

Jak vybrat kulmofén (NÁVOD)

Vybíráte kulmofén? Pak si přečtěte našeho přehledného průvodce výběrem, v němž vám poradíme, na jaké parametry se při výběru kulmofénu zaměřit tak, aby vám tento pomocník dobře a dlouho sloužil. 

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sporaky-nahled.jpg

Jak vybrat sporák (NÁVOD)

Sporák je samostatně stojící spotřebič, jehož součástí je varná deska a pečící trouba. Vybíráte-li nový sporák, musíte tedy v podstatě nakombinovat dva nové spotřebiče, které by vám měly maximálně vyhovovat. Jaký typ sporáku by byl pro vaši kuchyň nejlepší? Plynový sporák, elektrický nebo kombinovaný? V našem průvodci najdete přehledně výhody i nevýhody všech třech typů sporáků, ale i další důležité informace, které vám pomohou při rozhodování.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/foto-jak-vybrat-sekacku-pruvodce-vyberem-zahradni-sekacka-450px.jpg

How to Choose a Lawn Mower

A lawn mower is a great helper. But if your current one is already worn out or not working properly, it's time to look for a new one. However, since there are several types of motor drive, we will describe each type in this guide and point out what to look out for when choosing the right lawn mower.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahledovy obrazek_1.png

Jak vybrat vestavné spotřebiče

Díky vestavným spotřebičům si můžete kuchyň přizpůsobit přesně vašim potřebám. Zároveň nabízí spoustu funkcí, které doplní každou chytrou domácnost. Díky prostorové nenáročnosti a elegantnímu designu vytvoří moderní kuchyň, která vám zpříjemní prožitek z vaření.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/tlakovy-hrnec-nahled.jpg

Jak vám moderní tlakové hrnce usnadní vaření?

Zapomeňte na staré tlakové hrnce. Ty současné vás překvapí svou bezpečností a snadným otevíráním i zavíráním. Nejlepší modely jsou vybaveny také elektrickou minutkou, která po ukončení nastavené doby vaření spustí zvukový signál, a další řadou užitečných detailů a funkcí, se kterými je vaření pod tlakem hračka. Objevte spolu s námi pomocníka, který je právem součástí mnoha domácností a vyzkoušejte, jak chutná třeba vepřový guláš v tlakovém hrnci. Poradíme, jak dlouho vařit hovězí v papiňáku a nahlédneme tlakovému hrnci trochu více pod pokličku. Podle čeho se řídit při výběru?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nastenne-klimatizace-nahled.jpg

Jak vybrat nástěnnou klimatizaci

Nástěnné klimatizace (též tzv. splitové) jsou velice účinným způsobem, jak si v horkých dnech ochladit interiér. Skládají se ze dvou vzájemně propojených jednotek. To je ostatně jeden z důvodů, proč jejich montáž vyžaduje odborný přístup. Nezbytností jsou totiž i některé stavební úpravy. V našem článku poradíme, jak nástěnnou klimatizaci vybrat.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/GettyImages-503781390.jpg

Jak vybrat běžky

Making the right choice of cross-country skis depends on the skier's ability, their size, weight, riding style and where they are going to ski. Knowing these things you can make decisions on which materials, width or types of bindings are best for you.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mrazaky-nahled.jpg

How To Choose a Freezer

Are you in the market for a freezer and wondering whether to choose a classic upright freezer which opens from the front or a chest freezer which opens from above? What does super freezing mean, what capacity of freezer should you choose and where is the best place to put your freezer? This guide will answer everything and advise you on how to choose the freezer which will be best for you.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lednicky-nahled.jpg

How To Choose a Refrigerator

When choosing a refrigerator it’s important to know about the parameters of the fridge and which ones will best suit your needs. Wondering what terms like Crisper Box, Air Flow, Accumulation Time or Energy Class A +++ mean? We will advise you on how to become familiar with these terms and more and choose the right refrigerator for you.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vybrat-inteligentni-osvetleni_1.jpg

How To Choose a Smart Lighting

Are you looking for a light bulb for a dimmer switch that has the possibility of changing its color, a wall lamp that can be operated from your phone, or even an entire intelligent lighting system?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/GettyImages-534833661.jpg

How To Choose a Snowboard Boots

Choosing the right snowboard boots can fundamentally affect your downhill experience. We will therefore advise you on how to choose the most suitable boots for you with regard to your riding style. When choosing snowboard boots, it is very important to think not only about the size, but also the stiffness of the boots and the way they tie.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/snowboardy-nahled.jpg

How To Choose a Snowboard

The right choice of snowboard depends mainly on the height, weight and foot size of the rider. Then you need to consider if you want a board to ride mainly on ramps or on powder.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/GettyImages-507172508.jpg

Jak vybrat kontaktní čočky

Rozhodli jste se pro kontaktní čočky, ale tápete při výběru těch správných pro vás? Přečtěte si našeho průvodce výběrem kontaktních čoček, kde najdete popis všech důležitých parametrů i konkrétní doporučení pro výběr. Kontaktní čočky jednodenní, dvoutýdenní, měsíční, kontinuální – zjistěte, které budou vhodné pro vás.

Read more »
123...
Try new Alza Premium My Alza Log In For organizations About Shopping
WEB2
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me