Reklamace či vrácení? AlzaPlus+

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/playstation-plus-og-logo.png

PlayStation Plus Hry měsíce: červnové hry zdarma

Od 6. června do 3. července 2023 si v rámci předplatného PlayStation Plus najde svou hru snad každý. Žánrově pestrý trojlístek vás totiž zavede na naleštěné palubovky, dá vám do ruky katanu a nechá chovat vyhynulou zvířenu. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amnesia-game-pass.jpg

Xbox a PC Game Pass (NOVINKY): Amnesia: The Bunker, Stacking, Dordogne a další

Na majitele Game Passu tento měsíc čeká hororovka, ručně malované dobrodružství i rychlokurz, jak se stát podvodníkem. Game Pass toho ovšem i tentokrát nabízí více. Vše podstatné se dozvíte v článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/diablo-4-lilith-nahled_1.jpg

Nové hry: červen 2023 – Diablo 4, Street Fighter 6, F1 23 a další

V květnu vychází celá plejáda her, což vám dokáže i jen letmý pohled na přehlednou tabulku v závěru článku. Nicméně tou největší hvězdou a celkem určitě i kandidátem na hru roku 2023 bude The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, tedy pokračování mimořádně úspěšné Switch exkluzivity The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Na své si však tento měsíc přijdou i milovníci LEGO kostiček, závodění, upírů a malých šperků, takzvaných milášků. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gamescom-2023-nahled.jpg

Gamescom 2023 – Vše, co zatím víme

Léto se nezadržitelně blíží a s ním i konvoj herních festivalů a eventů, v jehož čele je Summer Game Fest 2023. Tím skutečným tahákem herního léta je ale největší videoherní veletrh na světě Gamescom. Díky němu se ve čtvrtém největším německém městě každoročně setkávají herní nadšenci, aby měli všechny gamingové novinky z první ruky. Gamescom 2023 se po dvou ročnících konaných výlučně online uskuteční i živě a v našem článku najdete všechny podstatné informace o tomto eventu. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ashfall-keyart-nahled.jpg

Ashfall – Vše, co víme

Umělá inteligence se dnes neustále zlepšuje a nabízí mnoho výhod, mnozí ale uvažují i nad její stinnou stránkou. Jeden z těch nejhorších možných scénářů ve svém MMORPG Ashfall přinášejí tvůrci z Legendary Star Studios. Umělá inteligence se zde vzbouřila proti svým stvořitelům, ve snaze zcela zlikvidovat lidstvo zdecimovala naši matičku Zemi, kterou se v kůži přeživšího pokusíme zachránit. Všechno podstatné o Ashfall se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-warzone-mobile-keyart-nahled.jpg

Call of Duty: Warzone Mobile – Vše, co víme

Hráči z celého světa seskakují na obrovské bitevní pole free to play FPS Warzone (a momentálně aktuálního Warzone 2.0) už nějaký ten pátek. Nově by se však měli tohoto úspěšného Call of Duty battle royale dočkat i fanoušci mobilního hraní. Všechno podstatné o Call of Duty: Warzone Mobile, které mají na starosti studia Activisionu, vám přinášíme v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/uncharted-keyart-nahled.jpg

Uncharted 5 – Vše, co víme (SPEKULACE)

Studio Naughty Dog nás ve své sérii akčních adventur Uncharted ve společnosti charismatického lovce pokladů Nathana Drakea vyslala na celkem čtyři dobrodružství, přičemž na to poslední jsme se vydali v roce 2016. Jde o pořádně dlouhou dobu, kterou mnozí fanoušci značky strávili spekulacemi o podobě dalšího pokračování s číslovkou „5“ v názvu. Existuje šance, že se Uncharted 5 skutečně dočkáme? Všechno důležité se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/humanity-keyart-nahled.jpg

Humanity (RECENZE – Souhrn)

Jaké by to bylo jednoho dne se vzbudit a ocitnout se v kožichu Shiba Inu? A co kdybyste se zároveň stali jedinou záchranou pro lidstvo? Odpovědi na tyto otázky nabízí logický titul Humanity, za kterým stojí studia tha ltd. a Enhance. Předtím, než vezmete osud lidstva do svých tlapek, doporučujeme vám přečíst si náš článek, ve kterém naleznete všechny podstatné informace. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/backpack-hero-keyart-nahled.jpg

Backpack Hero – Vše, co víme

Backpack Hero vás v kůži jednoho z roztomilých zvířátek vyšle do náhodně generovaných dungeonů. Nejnovější dílko od nezávislého studia Jaspel je však tak trochu netradiční roguelike, ve kterém své nepřátele porážíte nejen zásahy zbraní, ale také umným uspořádáním vašeho inventáře. Všechno podstatné o hře se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/grounded-keyart-nahled.jpg

Grounded – Vše, co víme

V kooperativním survivalu Grounded od Obsidian Entertainment se hráči v rolích teenagerů scvrklých na velikost mravenců pokoušejí přežít v zahradě za domem. Vše, co potřebujete o Grounded vědět, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vivat-slovakia-keyart-nahled.jpg

Vivat Slovakia – Vše, co víme

Akční adventura Vivat Slovakia hráče zavede do divokých devadesátek, kdy se Mekkou slovenského organizovaného zločinu stala Bratislava a její ulice ovládali členové mafiánských gangů. Ambiciózní titul, který si vysloužil přezdívku „slovenské GTA“, vzniká pod taktovkou týmu nadšenců z Team Vivat. Všechny podstatné informace o hře naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/immortals-of-aveum-keyart-nahled.jpg

Immortals of Aveum – Vše, co víme

Immortals of Aveum je nová magická střílečka od studia Ascendant, která brzy odpoví na otázku, jak by vypadalo válečné FPS z fantasy světa? Tvůrcem titulu je veterán v oblasti herního vývoje Bret Robbins, který v minulosti pracoval na kultovních značkách jako Call of Duty nebo Dead Space. Co všechno zatím o Immortal of Aveum vývojáři prozradili? V našem článku se dozvíte více. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dave-the-diver-keyart-nahled.jpg

Dave the Diver – Vše, co víme

Dave the Diver je výtvorem jihokorejského studia Mintrocket, ve kterém se pokusíte odhalit tajemství podvodního světa a zároveň menežovat úspěšnou sushi restauraci. Všechny podstatné informace o Dave the Diver se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dead-island-2-logo-nahled.jpg

Dead Island 2 (RECENZE – Souhrn)

Turbulentní období mnohaletého vývoje Dead Island 2 je u konce a hra se konečně dostala na naše herní stroje. Vývojáři z Dambuster Studios nám v pokračování kultovního mlýnku na zombíky naservírovali krví i humorem nasáklé dobrodružství, které se odehrává v ikonickém Los Angeles zamořeném chodícími mrtvolami. Všechno podstatné o hře se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/summer-game-fest-2023-keyart-nahled.jpg

Summer Game Fest 2023 – Vše, co zatím víme

Letošní E3 byla sice zrušena, roky 2020 a 2022 však ukázaly, že její místo dokáže bez větších problémů zastoupit uznávaný herní novinář Geoff Keighley a jeho akce Summer Game Fest. Tato videoherní událost si i přes svou poměrně krátkou historii získala spoustu fanoušků a i letos od ní očekáváme velké věci. Všechny důležité informace o Summer Game Fest 2023 se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/life-by-you-keyart-nahled.jpg

Life by You – Vše, co víme

Life by You je připravovaný simulátor života od studia Paradox Tectonic, v jehož čele stojí bývalý výkonný viceprezident EA Play, Rod Humble, který se v minulosti mimo jiné podílel i na tvorbě titulů The Sims. Life by You plánuje The Sims konkurovat vyšší mírou volnosti a také customizace. Další podstatné informace o Life by You naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/e3-2023-zrusena-maly.jpg

E3 2023 (SPECIÁL) – Vše, co víme

Po dvou zrušených ročnících a jednom virtuálním se herní veletrh E3 měl po třech letech opět uskutečnit živě v losangeleském kongresovém centru a představit ty nejžhavější novinky z videoherního světa. Organizátoři se však akci rozhodli definitivně zrušit a E3 se letos nebude konat ani v digitální formě. V našem článku se dozvíte bližší informace. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tchia-keyart-nahled.jpg

Tchia (RECENZE) – Kousek nedokonalého ráje

Tropické sandboxové dobrodružství. Tak by se podle oficiálních materiálů dala ve zkratce nazvat akční adventura Tchia, ve které zavítáte do domoviny zakladatelů studia Awaceb – Nové Kaledonie. Jaké dojmy jsme si odnesli z výletu po exotickém souostroví, vám prozradí následující řádky. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-outlast-trials-logo.jpg

The Outlast Trials (RECENZE – Souhrn)

Outlast Trials (neoficiálně také „Outlast 3“) je nejnovějším počinem studia Red Barrels, které má na kontě už dvě vydané Outlast hry spolu s dodatkem Whistleblower pro první z nich. Čerstvý survival horor z dílny kanadských vývojářů je zasazen do stejného univerza jako jeho předchůdci a sami nebo ve společnosti přátel se v něm stanete obětí pokusů na lidech během studené války. Vše podstatné o hře se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gladiator-2-crowe-mescal-nahled.jpg

Gladiátor 2 – Vše, co víme

Odysea zrazeného římského generála Maxima, který se jako zkušený gladiátor postavil samotnému císaři, dodnes patří k těm nejlegendárnějším filmovým příběhům všech dob. Vyprávěl nám ho Ridley Scott ve svém velkolepém historickém dramatu Gladiátor, který se po více než 20 letech dočká pokračování (zatím s pracovním názvem Gladiátor 2). Co všechno o návratu Ridleyho Scotta do kolosea zatím víme? Více vám prozradí náš článek. Přečíst více »
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací