Emise pro AP+ v app - všechny segmenty Motorola

Procesory AMD Ryzen 5 v testech

Zobrazit katalog
Testy AMD Ryzen 5

Řada Ryzen 5 s sebou přináší velmi zajímavé modely procesorů v čtyřjádrových a šestijádrových variantách. Zatímco Ryzen 5 1400 a Ryzen 5 1500X nabízí čtyři jádra s osmi vlákny, Ryzen 5 1600 a 1600X disponují šesti jádry a dvanácti pracovními vlákny celkově. Porovnávání s konkurencí je obtížné, jelikož ve stejné cenové hladině je Intel Core i5, který nabízí čtyři jádra se stejným počtem pracovních vláken, ale má vyšší IPC výkon (počet instrukcí za cyklus) a lepší IMC (paměťový řadič). V dnešní recenzi si především ukážeme srovnání dvou modelů AMD Ryzen 5 a dvou modelů Intel Core i5 jak na tzv. defaultu (základní nastavení), tak clock to clock (se stejnými takty jáder a pamětí) a zároveň se podíváme na testy po přetaktování, jelikož jsou nové procesory od AMD odemčené a lze je taktovat. 

AMD Ryzen 5

Ryzen 5 vs Core i5 aneb co budeme porovnávat?

Model Ryzen 5 1400 Intel Core i5 6400 Ryzen 5 1500X Ryzen 5 1600 Intel Core i5 7600 Ryzen 5 1600X Intel Core i5 7600K
Počel jader 4 4 4 6 4 6 4
Základní frekvence 3,2 GHz 3,0 GHz 3,5 GHz 3,2 GHz 3,5 GHz 3,6 GHz 3,8 GHz
Boost frekvence 3,4 GHz 3,5 GHz 3,7 GHz 3,6 GHz 4,1 GHz 4.0 GHz 4,2 GHz
Multi-Threading ANO NE ANO ANO NE ANO NE
Integrovana grafika ANO - ANO - ANO
L3 Cache 8 MB 6 MB 16 MB 16 MB 6 MB 16 MB 6 MB
Odemčený násobič ANO NE ANO ANO NE ANO ANO
TDP 65 W 65 W 65 W 65 W 65 W 95 W 91 W
Prodejní cena 5 163 Kč 5 165 Kč 5 759 Kč 6 553 Kč 6 505 Kč 7 546 Kč 7 490 Kč

Výběr srovnání vypadá na první pohled trochu chaoticky. Procesor AMD Ryzen 5 disponuje dvojnásobkem pracovních vláken. Konkurenční Intel je u modelů, které budeme porovnávat, nenabízí. AMD Ryzen 5 na rozdíl od Core i5 nenabízí integrovaný grafický chip, takže budete muset pořídit i dedikovanou grafickou kartu. A v neposlední řadě je zde měrná jednotka výkonu architektury, kterou nazýváme IPC (počet zpracovaných instrukcí za cyklus). V našem případě není tedy jiné volby, než jít po ceně a zjistit, co za své peníze můžete koupit. 

i Zajímá vás, jak fungují desktopové procesory a co znamenají jejich důležité parametry? Přečtěte si náš článek „Co je procesor?“.

Recenze AMD Ryzen 5 – kapitoly článku 

Jak testujeme AMD Ryzen 5 ve 2D prostředí

Procesory AMD Ryzen 5 vs Intel Kaby Lake - 2D testy

Procesory Ryzen 5 vs Core i5 v testu Octane 2.0

AMD Ryzen 5 vs Intel Core i5Octane 2.0 se skládá ze 17 testů založených na JavaScriptu a benchmark tak testuje výkon procesoru v moderním webovém prostředí. Přetaktovaný AMD Ryzen 5 1600 na 3.9GHz s operačními pamětmi na 2933MHz a časováním CL14 se zde skoro vyrovnává Core i5 7600 od Intelu. Silnější verze procesorů jsou změřeny také, viz graf.

Procesory Ryzen 5 vs Core i5 v testu JetStream

Ryzen 5 vs Core i5 v testu JetStreamDruhý test JetStream opět zkoumá výkon ve webovém prostředí, v testech založených na JavaScriptu. Benchmark je kombinací mnoha menších testů, které simulují jak syntetický výkon, tak reálné prostředí, se kterým se běžně setkáte. Výsledné skóre je geometrickým průměrem všech subtestů a jak vidíte, AMD Ryzen 5 je zde opět poražen procesorem Core i5 7600 od Intelu. OC PRETESTED verze našeho i5 7600K pak drtí vše nemilosrdným způsobem.

Procesory Ryzen 5 vs Core i5 v testu Kraken

Ryzen 5 vs Core i5 v testu KrakenA do třetice benchmark Kraken, opět založený na JavaScriptu, který zkoumá rychlost jednotlivých úkonů, výsledek je opět geometrickým průměrem. V tomto případě je na grafu méně milisekund lépe a nejvíce se zde daří přetaktovanému procesoru AMD Ryzen 5 1600, druhé místo obsadil opět přetaktovaný AMD Ryzen 5 1400, oba procesory s 3.9GHz na jádrech a 2933MHz na operačních pamětech. Zde je krásně vidět, že v určitých pracovních úkonech více pracovních vláken přináší více síly. K naší i5 7600K v OC PRETESTED verzi není třeba dalšího komentáře, lepší single-thread výkon nikde nenajdete.

Procesory Ryzen 5 a Core i5 v testu Cinebench R15

Ryzen 5 a Core i5 v testu Cinebench R15Cinebench R15 je práce, která procesorům AMD Ryzen opravdu sedí, a to hlavně při zapojení více pracovních vláken. Jedná se o test od společnosti MAXON, který simuluje pracovní výkon v Cinema 4D, kdy je pomocí procesoru renderována náročná grafická scéna. R15 je samozřejmě už jiná hudba, která nejvíce zní více vláknům a proto zde bezkonkurenče vede Ryzen 5 s šesti jádry.

Ryzen 5 vs Core i5 v testu Cinebench R15 singlethreadDruhý test je porovnáním tzv. singlethread výkonu, aneb jde o výsledek, pokud do práce zapojíme pouze jedno pracovní vlákno. Nejlépe se zde daří i5 7600 od Intelu, a to hlavně kvůli lepšímu IPC výkonu a vyšší operační frekvenci. Pokud ale přepneme Cinebench R15 do jedno-vláknového módu, Kaby Lake i5 7600K drtí vše a v naší OC PRETESTED verzi drtí i sám sebe.

Procesory Ryzen 5 vs Core i5 v testu GeekBench 3

Ryzen 5 vs Core i5 v testu GeekBench 3GeekBench 3 opět testuje reálné scénáře, se kterými se máte možnost setkat při práci s vaším počítačem. Vítěz je zde jasný, čtyři až osm pracovních vláken prostě udělají svoje. AMD Ryzen 5 1600 je v tomto oblíbeném testu vítězem a je v celku jedno, zda je na základních taktech, nebo přetaktován. Na druhou stranu jsem dokázal pomocí taktování zvednout výkon s procesorem Ryzen 5 1600 o 16,63 % a Ryzen 5 1400 se vyšvihl dokonce o 22,81 %. Tolik výkonu zadarmo? No neberte to...

Ryzen 5 vs Core i5 v testu GeekBench 3Jak je vidět, úkonům, které provádí tento benchmark, sedí novým procesorům od AMD Ryzen 5 i při práci s jedním jádrem. Jak vidíte, OC PRETESTED CPU je pro single-thread operace sázka na jistotu. Bezkonkurenční a kulervoucí.

Procesory Ryzen 5 a Core i5 v testu WinRAR

Ryzen 5 a Core i5 v testu WinRARKlasika, se kterou se setkáváme denně všichni. Práce s WinRARem. Jednoduchý příklad - máme spousty fotek z dovolené, chceme zmenšit jejich objem a zazálohovat si je v jednom větším souboru na cloud nebo na NAS. Bude rychlejší Ryzen 5 od AMD, nebo Core i5 od Intelu? V grafech se skrývá pravda.

Procesory Ryzen 5 vs Core i5 v testu HWBOT H265

Ryzen 5 vs Core i5 v testu HWBOT H265HWBOT H265 je benchmark českého původu z dílny overclockera Havliho. Test měří výkon enkódování videa s H265 kodekem, který se už pomalu začíná používat, jelikož videa pod H265 jsou daleko skladnejší než ty pod H264, a s příchodem 4K videí, které jsou stále více a více v kurzu, je používání H265 nutnost. Jak můžete vidět, procesory Intel jsou zde plošně daleko silnější, rozdíl mezi čtyřjádrovým modelem se čtyřmi vlákny a přetaktovaným šestijádrem s dvanácti vlákny není zas tak výrazný. Ale i tak je v naší cenové hladině Ryzen 5 1600 jasnou volbou.

Procesory AMD Ryzen 5 vs Core i5 v testu Time Spy Physics

Ryzen 5 vs Core i5 v testu Time Spy PhysicsTime Spy Physics je částí 3D benchmarku od Futuremark, který je specializovaný na DirectX 12. Úsek Physics využívá pouze procesor pro výpočty fyziky a jak už je zde zvykem, více pracovních vláken=lépe. U výpočtů fyziky hodně záleží na latencích a výkonu operačních pamětí, a proto Ryzen 1400 na základních taktech s osmi vlákny zaostává za Core i5 7600 s pouze čtyřmi vlákny a úměrná situace je i se slabším Core i5 7400. AMD Ryzen 5 nemá tak dobrý paměťový řadič jako Intel Core procesory a ve spoustě případů je to velmi znát.

Procesory Ryzen 5 vs Core i5 v testu Ashes of Singularity: Escalation CPU

PCU Ryzen 5 vs CPU Core i5 v testu Ashes of the Singularity EscalationPomalu končíme s 2D testy a dostáváme se ke kapitole o 3D (herních) testech. Ashes of the Singularity: Escalation nabízí separátní CPU test, který měří tzv. draw calls, což jednoduše znamená, kolik objektů je procesor schopen přivést na scénu. AotS:E před pár dny dostalo patch, ve kterém byla přidána optimalizace pro AMD Ryzen, díky tomu se zvedl výkon s těmito novými procesory od AMD o cca 30%.

i Láká vás některý z procesorů AMD Ryzen 5? Pokud vám recenze pomohla s výběrem, máme pro vás návod, jak sestavit PC. Ten vám poradí s instalací, podrobně rozebere čemu věnovat pozornost a vysvětlí, jak při výměně nebo vkládání nového procesoru do základní desky postupovat.

Jak testujeme AMD Ryzen 5 ve hrách

V této kapitole si podrobně ukážeme výkon procesorů v AMD Ryzen 5 a jejich konkurentů Core i5 od společnosti Intel v herním prostředí. Je potřeba mít na paměti, že každá hra se chová jinak, některé hry jsou závislé na procesoru, některé na grafické kartě a některé dokonce i na operačních pamětech. A právě proto jsem vybral takové hry, u kterých lze měřit výkon a chování procesoru a co víc, zvolil jsem tzv. CPU bound scény, tedy takové úseky hry, kde hraje procesor větší roli než grafická karta. 

AMD Ryzen 5 vs Intel Kaby Lake - podrobný test ve hrách

Procesory Ryzen 5 vs Core i5 ve hře Ashes of the Singularity: Escalation

Nastavení ve hře Ashes of Singularity

FHD Ryzen 5 Ashes of Singularity EscalationZačínáme tam, kde jsme skončili. Ashes of the Singularity: Escalation je v sočasnosti asi nejvíce náročná a moderní hra na procesor. Jak jsem již zmínil, hra pro procesor AMD Ryzen před pár dny dostala optimalizační patch, a proto je srovnání výkonu nejvíce férové ze všech testů, jelikož ostatní hry na patch teprve čekají a ani není jisté, zda ho dostanou. Ve Full HD rozlišení je se silnou grafickou kartou, jako je GTX 1080, nárok na procesor celkem značný a graf mluví jasně. V poměru cena – výkon se zde stává králem Ryzen 5 1600 a přetaktovat jej rozhodně stojí za to. Opět se ukazuje síla vysokých taktů v OC PRETESTED verzi, kde i5 7600K tiká na 5.3 GHz!

QHD Ryzen 5 - Ashes of the Singularity EscalationI přes to, že přetaktovaný Ryzen 5 1600 na 3.9GHz vyhrává závod s ostatními procesory, stále zde není dostatek výkonu ani na QHD rozlišení a grafická karta není pořádně vytížena. Grafy mluví jasně.

Procesory Ryzen 5 vs Core i5 ve hře Fallout 4

Fallout 4 FHD Ryzen 5Ve vyšším rozlišení a tedy ve chvíli, kdy přestává na procesor být takový nárok, se situace pro přetaktovaný AMD Ryzen 5 1600 mění. Na základních taktech je situace ovšem stejně špatná. Budu se opakovat, ale u Ryzenu zkrátka musíte taktovat, bez toho to moc šťastné nebude. Fallout 4 je moje oblíbená ukázka výkonu po stránce IPC a vysoké frekvence, dalšího komentáře není třeba.

Fallout 4 QHD Ryzen 5

Leckdo by čekal, že situace se v 2K rozlišení ustálí. Bohužel ne a Fallout 4 těží obrovským způsobem z OC PRETESTED varianti Intel Core i5 7600K.

Procesory AMD Ryzen 5 vs Core i5 ve hře: Witcher 3

Ryzen 5 a Core i5 ve hře Zaklínač 3Ryzen 5 vs Core i5 - Zaklínač 3Výkon Ryzen 5 a Core i5 ve hře Zaklínač 3

Ryzen 5 - FHD - Zaklínač 3Ryzenu 5 1600 se v oblíbeném Zaklínačovi, jak je vidět, daří pěkně. Pokud jste fanoušci této kultovky, s tímto CPU zde neuděláte chybu. Srovnání s OC PRETESTED verzí i5 7600K nneí úplně fér vůči ostatním modelům, ale výhra je prostě výhra.

Ryzen 5 a Core i5 - výkon při rozlišení 2560x1440Jak se dá předpokládat, výkon všech procesorů ve vyšším rozlišení 2560x1440 se už stabilizuje, s ohledem na chybovost v měření jsou výsledky velmi podobné, jen AMD Ryzen 5 1400 mírně pokulhává.

Procesor Ryzen 5 vs Core i5 ve hře Crysis 3

Ryzen 5 a Core i5 - nastavení ve hře Crysis 3Ryzen 5 a Core i5 - nastavení ve hře Crysis 3

Ryzen 5 a Core i5 - Crysis 3V Crysis 3 měřím jinou scénu než při porovnání grafických karet. Tato scéna je značně náročnější na procesor. Cryengine, na kterém hra běží, je známý pro svou nadčasovost a procesoru Ryzen 5 1600 se zde krásně daří. 

Ryzen 5 vs Core i5 ve hře Crysis 3 při rozlišení 2560x1440Ve vyšším rozlišení přestává hra být tolik závislá na procesoru a výsledky začínají odpovídat výkonu grafické karty. Core i5 7400 zde vychází malinko slaběji, hlavně z důvodu nízkých taktů, ale vítěz v podobě AMD Ryzen 5 1600 je zde jasný.

Procesory Ryzen 5 vs Core i5 ve hře: Tom Clancy's: The Division

Ryzen 5 vs Core i5 ve hře Tom Clancy's: The Division

Ryzen 5 vs Core i5 ve hře Tom Clancy's: The DivisionThe Division není zrovna hra příliš závislá na procesoru a na první pohled vypadají výsledky téměř stejně.

Ryzen 5 vs Core i5 - výsledky testuMožná už víte, že výkon ve hrách nesouvisí jen s maximálním FPS, ale na čem více záleží, je plynulost. Oba dva procesory AMD Ryzen 5 měly v určitých momentech právě plynulostní problémy, a to i po přetaktování. Abnormality v grafu frametimes se pak projevují jako nepříjemné záškuby při hraní. Výsledkem je, že s procesory Core i5 7400 a 7600 je hra plynulejší. 

Ryzen 5 vs Core i5 - výsledky testů ze hry Division„Hrubý" výkon se ve 2560x1440 zdá být víceméně stejný, ale co plynulost?

Ryzen 5 vs Core i5 - výsledky testů při rozlišení 2560x1440

Na průběhovém grafu frametimes vidíme, že procesory AMD Ryzen 5 mají opět o něco horší snímkovou plynulost než Core i5. V přídě hry The Division by byly procesory od Intelu lepší volbou.

Procesory Ryzen 5 vs Core i5 ve hře: Battlefield 1

Ryzen 5 vs Core i5 - Battlefield nastaveníRyzen 5 vs Core i5 - Battlefield nastavení

Nutno podotknout, že Battlefield 1 je v poslední době poněkud zvláštní hra. EA vydává různé patche a hra nefunguje tak dobře jako na začátku vydání. Stále jde ale o velmi hraný titul, a proto jsem ho zařadil do měření. Překvapením je, jak dobře se zde daří Intel Core i5 7400 a 7600.

Ryzen 5 vs Core i5 - porovnání FPSSituace se opakuje i ve vyšším rozlišení 2560x1440. Battlefieldu 1 více sedí Intel Core i5. Až čas ukáže, zda procesorům AMD Ryzen 5 pomohou optimalizační patche. Samozřejmě je zde znát brutální síla v podobě vyšších taktů a silnějšího IPC u Core i5 7600K od Intelu.

Ryzen 5 vs Core i5 - porovnání FPSI ve dvě 2K rozlišení je rozdíl v taktu pro Core i5 7600K znát. Battlefield 1 sice není úplně technicky dokolaná věc, ale pokud je to zrovna váš šálek kávy, je káčkový Kaby Lake i5 tou správnou volbou. 

Procesory Ryzen 5 vs Core i5 ve hře Rise of the Tomb Raider

Ryzen 5 vs Core i5 - nastavení Tomb RaiderRise of the Tomb Raider

Ryzen 5 vs Core i5 - porovnání FPS Rise of the Tomb RaiderStejně jako u Crysis 3 jsem u Rise of the Tomb Raider vybral jinou scénu pro měření procesoru, než kterou používám pro měření výkonu grafické karty. Geothermal Valley je nejnáročnější oblast na CPU v celé hře. Graf mluví jasně, avšak musím podotknout, že s procesorem Ryzen 5 1400 měla hra i po přetaktování k plynulosti celkem daleko. Čatokrát se ptáte, zda se to taktování vůbec vyplatí a v grafu naleznete krutou, čistou a nefalšovanou odpověď.

Ryzen 5 vs Core i5 - porovnání FPS Rise of the Tomb RaiderVe vyšším rozlišení se dostáváme k poměrně stejným výsledkům AMD Ryzen 5 1600 má po přetaktování dostatečný výkon, ale Ryzen 5 1400 i ve QHD výkonem pokulhává.

Provozní vlastnosti AMD Ryzen 5

Spotřeba

Celkový příkon měříme za napájecím zdrojem a je měřen odběr celé sestavy.

Porovnání spotřeby u Ryzen 5 a Core i5 ve stavu IDLESpotřeba bez vytížení systému, kdy je počítač v klidu a bez práce.

Celková spotřeba systémů s AMD Ryzen 5 a Intel Core i5A celkový příkon v Prime95. 

Teploty

Porovnání teplot AMD Ryzen 5 vs Core i5

Zde není co řešit ale pro přehled si ukážeme teploty ve stavu bez zátěže. Po přetaktování má AMD Ryzen 5 jen o pár stupňů víc.

Ryzen 5 ve Core i5 - teploty při zátěžiA nakonec srovnání procesorů v pořádné zátěži pod Prime95. Noctua NHD-15 je sice trochu overkill, ale zato máme ticho a nízké teploty. Intel Core i5 7600K musel samozřejmě projít procesem delidu s Thermal Grizzly Conductonaut, na defaultní taktech byl měřem v originálním stavu z výroby.

Závěr testu – AMD Ryzen 5 vs Intel Kaby Lake

Začátek shrnutí dnešní recenze bych asi podal stejně jako u AMD Ryzenu 7. Ač výsledky pro Ryzen 5 1600 nevypadají úplně špatně, v rámci objektivity je potřeba dát nové AM4 platformě čas. Téměř nic zatím není optimalizováno pro to, jak nové procesory fungují. Intel Core i AMD Ryzen potřebují u všech aplikací i her své vlastní code paths, jednoduše řečeno, oba procesory potřebují jiné cestičky jak pracovat a ty jsou v drtivé většině zatím jen pro Intel. Dále bude ještě nějakou dobu trvat, než se odladí BIOSy pro základní desky, ruku na srdce, výrobci s AM4 deskami trochu zaspali, a proto je AMD Ryzen stále ve fázi vývoje.

i Jak si v benchmarcích a PC hrách vedly nové procesory Intel s platformou Basin Falls x299? To se dozvíte v našem testu Intel Skylake-X a Kabylake-X.

V poměru cena výkon je model AMD Ryzen 5 1600 opravdu zajímavou volbou, přináší spoustu a spoustu pracovní síly za relativně pár korun a ve hrách se mu také nevede špatně. Ryzen 5 1400 je low-end model a zároveň nejlevnější z této řady. Výkon mu v dost směrech chybí. Intel Core i5 má oproti AMD Ryzen 5 jednu značnou výhodu. Nemusíte nic nastavovat, nic ladit v BIOSu, je to volba menšího odporu, zapojíte a fungujete. U Ryzenu to bohužel neplatí. Pokud chcete, aby vám vaše sestava fungovala ideálně, budete si muset pohrát s pamětmi, minimálně zapnout přednastavený profil a tím pádem koupit i dražší paměti než u Intel Core i5, u kterého stačí úplně obyčejný kit DDR4 s frekvencí 2133MHz. U AMD Ryzen 5 budete muset pořídit operační paměti, které zvládnou minimálně 2666MHz, v ideálním případě takový paměťový kit, který bude zvládat s rozumným časováním 2933MHz - 3200MHz.

Záleží tedy jen na vás, na uživateli, kterou cestou chcete jít, zda si s hardwarem rádi pohrajete, anebo máte rádi jednoduchost a zaručenou, již dnes ověřenou funkčnost. Realita je taková, že výkon procesorů Ryzen 7 i 5 se mění jak počasí víceméně k lepšímu, protože se zkrátka a dobře začínají dodělávat optimalizace a s příchodem nových her a aplikací už lze očekávat nativní a nedodělávanou podporu AM4 platformy. Další věcí je, že je velmi pravděpodobné zlepšení a navýšení taktů v budoucnu, jakmile se více doladí výroba.

i Související produkty

V závěru se s vámi podělím o jeden osobní a trochu negativní postřeh, který vznikl při této recenzi. Má práce ve zkratce spočívá v tom, že měřím herní úseky programem Fraps a MSI Afterburner, který tzv. loguje veškerá důležitá data, jako je vytížení CPU, GPU, průběhy frametimes, frekvencí, teplot a několik dalších údajů v reálném čase. S procesory AMD Ryzen se mi stávalo dost často, že mi chyběly v logu z Afterburneru data a log nebyl použitelný. Ať jsem dělal, co jsem chtěl, práci mi to velmi komplikovalo a některé herní úseky jsem musel i pětkrát opakovat. AMD Ryzen 5 měl v mém případě někde problém, jehož četnost výskytu se podařilo zmírnit po přetaktování ale ne zcela eliminovat. S procesory Intel Core i5 nenastal problém ani jednou.

i Další recenze a testy procesorů na Alza.cz
Hodnocení 80 % Alza.cz

Hlavní parametry

Výkon šestijádra

85 %

Výkon čtyřjádra

60 %

Cena

90 %

Procosor Ryzen 5

Klady

 • Ryzen 5 1600 super poměr cena/výkon
 • Multithreading
 • Provozní vlastnosti
 • Výkon pro práci
 • Cena

Zápory

 • Nízké frekvence
 • Nutnost taktování
 • Horší výkon (plynulost) ve hrách
 • Ryzen 5 1400 má slabý výkon
 • Vysoké latence pamětí
Michal Mikle

Jmenuji se Michal Mikle, jsem overclocker a baví mě výkon. Tam, kde je možnost z hardwaru vymáčknout i tu poslední kapku síly, tam nesmím chybět. Na taktování miluji především adrenalin a posouvání limitů komponent a mne samotného. K této bohulibé aktivitě používám především tekutý dusík, kompresorové metody, ale rád si pohraji i s vodou (někdy podchlazenou) a nepohrdnu ani kvalitním vzduchovým chlazením.

AMD Ryzen 5 1600

Za skvělý poměr ceny a výkonu udělujeme procosorům AMD Ryzen 5 1600 stříbrnou medaili!

Co jsme napsali o procesorech AMD Ryzen dříve?

4,9 297×
AMD Ryzen 5 3600
Procesor 6 jádrový, 12 vláken, 3,6GHz (TDP 65W), Boost 4,2 GHz, 32MB L3 cache, socket AMD AM4, Matisse, box chladič, Wraith Stealth
2 079,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BD740h11
Vytisknout
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací