Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/warhammer-40000-space-marine-2-cover-logo.jpg

Warhammer 40,000 Space Marine 2 – Vše, co potřebujete vědět

Léta čekání herních fanoušků univerza Warhammeru 40,000 jsou konečně u konce. Značka Warhammer 40,000 Space Marine se vrací a s ní také kapitán Titus. Jakým nepřátelům budeme muset čelit v rámci nového příběhu, jak bude vypadat gameplay, a zda je tu šance na to, že Space Marine 2 dostane stejně jako předchůdce češtinu, si můžete přečíst v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/avatar-frontiers-of-pandora-logo.jpg

Avatar: Frontiers of Pandora – Vše, co potřebujete vědět

Na filmovém plátně je Avatar jako doma, v herním světě jde ale o úplného zelen… nováčka. Akční adventura Avatar: Frontiers of Pandora od studia Massive Entertainment však na snímky Avatar a Avatar: Cesta vody Jamese Camerona příběhově navazuje. Také Frontiers of Pandora vás zavede na překrásnou, ale smrtelně nebezpečnou planetu Pandora, kde se v kůži členky národa Na'vi musíte postavit lidské armádě RDA. Vše, co o Avatar: Frontiers of Pandora potřebujete vědět, včetně toho, jak hra dopadla v recenzích, zjistíte v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/alan-wake-2-special-logo.jpg

Alan Wake 2 – Vše, co potřebujete vědět

Finské studio Remedy má v srdcích hráčů milujících temné thrillery nezastupitelné místo. Vedle série Max Payne a mysteriózního Control musíme vzpomenout také spisovatele Alana Wakea, kterého dohnaly vlastní noční můry v zapadlém městečku Bright Falls. V roce 2023 vyšel jeho druhý díl a v tomto článku se dozvíte vše, co Alan Wake 2 potřebujete vědět.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/wonder-woman-logo.jpg

Wonder Woman (hra) – Vše, co potřebujete vědět

Superhrdinka Wonder Woman z komiksové stáje DC se dočká vlastní sólové videohry, jejíž vývoj si vzalo na starost americké studio Monolith Productions. To má za sebou hezkou řádku povedených titulů, jakým způsobem ale uchopí příběh slavné amazonské válečnice, co od hry můžeme čekat a kdy si jí pravděpodobně zahrajeme, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/prince-of-persia-the-sands-of-time-remake-logo-nahled.jpg

Prince of Persia: Sands of Time Remake – Vše, co potřebujete vědět

Rok 2003 byl pro kultovní sérii Prince of Persia triumfálním návratem na výsluní, když vyšel první díl dnes již legendární trilogie. Sands of Time se tehdy zapsalo do srdcí mnoha hráčů, a proto oznámení remaku v roce 2020 vyvolalo nemalá nadšení, které však bohužel následně vystřídalo velké zklamání. Na vině byl především zvolený unikátní vizuál, jež neodpovídal představám fanoušků. Jak nyní pokračuje problematický vývoj, se můžete dočíst v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/state-of-decay-3-logo.jpg

State of Decay 3 – Vše, co potřebujete vědět

Vývoj třetího dílu série zombie survivalů State of Decay z dílny Undead Labs zdárně pokračuje a nabízí pohled do nového otevřeného světa, ve kterém můžete bojovat o přežití s dalšími třemi šťastlivci. Co dalšího nová hra přinese, se dozvíte v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-legend-of-zelda-echoes-of-wisdom-key-art-nahled.jpg

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom – Vše, co potřebujete vědět

Království Hyrule je opět v nesnázích, tentokrát ho ale nebude zachraňovat udatný rytíř Link, ale samotná princezna Zelda, po které se celá série jmenuje. The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom vizuálně a částečně i hratelností navazuje na úspěšný remake Link's Awakening z roku 2019 a přichází s originální hratelností postavenou na kouzelnických schopnostech Zeldy. Vše, co o The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/subnautica-keyart-nahled.jpg

Subnautica 2 – Vše, co potřebujete vědět

Oblíbená série survival adventur Subnautica, indie vývojářů z Unknown Worlds Entertainment se dočká pokračování s pořadovým číslem dvě. Oficiální název hry je do určité míry překvapivý, a mnozí by čekali spíše název Subnautica 3, nicméně druhé hře v pořadí chybělo pořadové číslo a místo něj měla podtitul. Na co se v Subnautica 2 můžeme těšit, si můžete přečíst v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/batman-arkham-shadow-key-art-nahled.jpg

Batman: Arkham Shadow – Vše, co potřebujete vědět

Oceňovaná série Batman: Arkham se dočká nového přírůstku, tentokrát ale v trochu jiném stylu a od jiných autorů. Batman: Arkham Shadow je totiž akční adventura určená pouze pro VR headsety Meta Quest 3, za hrou navíc nestojí Rocksteady Studios, autoři původní Batman: Arkham trilogie, ale studio Camouflaj, tvůrci povedeného Iron Man VR. Vše, co o Batman: Arkham Shadow zatím víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-outlaws-nahled.jpg

Star Wars Outlaws – Vše, co potřebujete vědět

Švédské studio Massive Entertainment ve spolupráci s vydavatelskou společností Ubisoft vyvíjí open-world akční adventuru Star Wars Outlaws, ve které se vžijeme do mladé zlodějky a zažijeme známé univerzum z trochu jiné perspektivy. Co vše o očekávané hře zatím víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/indiana-jones-and-the-great-circle-key-art-nahled.jpg

Indiana Jones and the Great Circle – Vše, co potřebujete vědět

Indiana Jones patří k nejoblíbenějším archeologům světa, který objevování prastarých artefaktů tradičně prokládá fackováním nacistů a komunistů. Po delší odmlce se tento velikán filmového plátna vrací do herního prostředí se zbrusu novým příběhem, v němž bychom se měli chopit ikonického klobouku a biče při luštění další záhady. Co vše o chystaném projektu od švédského studia MachineGames víme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lego-horizon-adventures-logo-nahled.jpg

Lego Horizon Adventures – Vše, co potřebujete vědět

Herní Lego vesmír se dále rozpíná, tentokrát si ale nezvolil za svou předlohu film nebo knihu, ale přímo jinou hru. A ne ledajakou, Lego Horizon Adventures je kostičkovou verzí PlayStation hitu Horizon Zero Dawn z roku 2017, jak už ale bývá u Lego her zvykem, čeká nás odlehčená a nadsázkou i humorem napěchovaná verze, která myslí i na mladší hráče. Hra si ale současně zachovává některé typické mechaniky svého předobrazu. Vše, co o Lego Horizon Adventures potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/unknown-9-awakening-key-art-nahled.jpg

Unknown 9: Awakening – Vše, co potřebujete vědět

Akční adventura Unknown 9: Awakening se představila už v roce 2020 s tím, že vyjde jen o rok později. Od té doby ale jako by se po hře slehla zem, tedy až do začátku roku 2024, kdy se titul znovu připomněl a přestavil zajímavé schopnosti hlavní hrdinky Haroony, která dokáže využívat sílu alternativní dimenze, a zajímavý soubojový systém. Vše, co o Unknown 9: Awakening potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/metal-gear-solid-delta-snake-eater-key-art-nahled.jpg

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater – Vše, co potřebujete vědět

Akční série Metal Gear Solid je jednou z nejpopulárnějších herních značek, v posledních letech se však kolem ní nic nového nedělo a pomalu na ni usedal prach. Studio Konami ale naštěstí slavný Metal Gear oživilo alespoň pomocí remaku kultovního dílu Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Předělávka ponese název Metal Gear Solid Delta: Snake Eater a v našem článku o ní najdete všechno podstatné. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-last-of-us-part-2-remastered-key-art-nahled.jpg

The Last of Us Part 2 Remastered – Vše, co potřebujete vědět

Tři a půl roku po svém vydání se podle mnohých jedna z nejlepších akčních adventur dočkala remasteru. Ten ale kromě vylepšené grafiky nabízí i nový obsah, který potěší jak ty, co chtějí nakouknout do zákulisí vývoje své oblíbené hry, tak i ty, jež lákají spíše nové herní zážitky. Vše, co o The Last of Us Part 2 Remastered potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/god-of-war-ragnarok-special-nahled.jpg

God of War: Ragnarök – Vše, co potřebujete vědět

Skandinávský chlad měl uklidnit žhnoucí nenávist Krata k řeckým bohům, jejichž řady během třídílné série God of War značně prořídly. Na severu si našel Kratos manželku, zestárl a zplodil syna Atrea. Jenže také v nordickém restartu značky nakonec poznal místní božský panteon ostrost Kratových čepelí, což se neobešlo bez odezvy. Jak bude vypadat pokračování krvavé akční adventury s názvem Ragnarök a co vše o titulu studia SIE Santa Monica víme, se dočtete na následujících řádcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ghost-of-tsushima-directors-cut-pc-keyart-nahled.jpg

Ghost of Tsushima: Director's Cut (RECENZE) – Další skvělý PC port PlayStation hitu

Sony pokračuje ve vydávání svých PlayStation exkluzivit na PC a vypadá to, že už našla správný recept na úspěch – studio Nixxes Software. Tito nizozemští vývojáři stojí za vynikajícími porty jako Horizon Forbidden West či Marvel's Spider-Man, a tentokrát dostali na starost samurajský epos z feudálního Japonska Ghost of Tsushima. Má Jin Sakai co říct i po několika letech od vydání původní PS4 verze, nebo je tahle katana už otupená? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/senuas-saga-hellblade-2-key-art-nahled.jpg

Senua's Saga: Hellblade 2 – Vše, co potřebujete vědět

Senua's Saga: Hellblade 2 navazuje na první díl z roku 2017 a přináší dechberoucí realistickou grafiku spolu s fascinujícím ztvárněním psychózy hlavní hrdinky, kvůli které neustále slyší v hlavně podivné hlasy. Hráče však rozděluje upozaděná hratelnost a méně výrazný příběh. Vše, co o Senua's Saga: Hellblade 2 potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/silent-hill-2-remake-cover-nahled.jpg

Silent Hill 2 Remake – Vše, co potřebujete vědět

Když nás poprvé v roce 2001 strašily sestřičky bez tváře, pyramidový kat a všudypřítomná mlha obestírající děsuplné městečko Silent Hill, už tehdy bylo zřejmé, že máme v rukou hororový kult, který jen tak nezmizí. Silent Hill 2 byl ve srovnání s prvním dílem vylepšen téměř ve všech ohledech a nabídl nám strastiplný (a hrůzostrašný příběh) o bolesti, ztrátě, lásce a nesmazatelně se zapsal do srdcí všech milovníků survival hororů. Silent Hill 2 Remake od polských Bloober Team to vše chce zopakovat a pokud možno, zážitek ještě umocnit. Vše, co o chystaném remaku víme, naleznete zde. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/senuas-saga-hellblade-2-key-art-nahled_1.jpg

Senua's Saga: Hellblade 2 (RECENZE) – Hlasy v hlavě a dechberoucí Island

Po téměř sedmi letech se konečně vrací nezdolná Senua. Kdysi vyvrženec, nyní válečnice v rozpolceném světě sužovaném bohy i severskými nájezdníky, se vydává na další dobrodružství. Navázalo studio Ninja Theory na úspěch prvního dílu? Přečtěte si naši recenzi akční adventury Senua's Saga: Hellblade 2. Přečíst více »
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací