AlzaPlus+ Reklamace či vrácení?

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/tchia-keyart-nahled.jpg

Tchia (RECENZE) – Kousek nedokonalého ráje

Tropické sandboxové dobrodružství. Tak by se podle oficiálních materiálů dala ve zkratce nazvat akční adventura Tchia, ve které zavítáte do domoviny zakladatelů studia Awaceb – Nové Kaledonie. Jaké dojmy jsme si odnesli z výletu po exotickém souostroví, vám prozradí následující řádky. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-jedi-survivor-cover-nahled.jpg

Star Wars Jedi: Survivor – Vše, co víme

Úspěch akční adventury Star Wars Fallen Order z roku 2019 téměř okamžitě rozpoutal spekulace, zda studio Respawn Entertainment začne pracovat na pokračování. Zprvu nesmělé náznaky nyní střídají jasnější kontury v podobě oficiálního oznámení ze strany Electronic Arts potvrzujícího práci na Star Wars Jedi: Survivor. Co vše zatím o titulu víme, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ratchet-and-clank-rift-apart-vse-co-vime-key-art-nahled.jpg

Ratchet & Clank: Rift Apart – Vše, co víme

Akční adventura Ratchet & Clank: Rift Apart představuje velkolepý návrat série, která v posledních letech upadla do zapomnění, aby v roce 2021 ukázala, že Ratchet s Clankem ještě nepatří do starého železa. Rift Apart je totiž nejen vynikající hrou se skvělou hratelností, osobitým humorem, pixarovskou grafikou a úžasnými postavami, ale také skvělou demonstrací toho, co vše PlayStation 5 a jeho ovladač DualSense dokáží. Vše, co o Ratchet & Clank: Rift Apart potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-last-of-us-part-1-key-art-ellie-nahled.jpg

The Last of Us Part I – Vše, co víme

The Last of Us z roku 2013 patří k nejlepším PlayStation hrám a není proto divu, že po PS4 remasteru vychází první díl také na PlayStation 5. Emotivní příběh Joela a Ellie můžeme nově prožít prostřednictvím remaku, který se pyšní skvělou grafikou i vylepšenou hratelností. Vše, co o The Last of Us Part I potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-last-of-us-part-II-2-multiplayer-factions-san-francisko-nahled.jpg

The Last of Us: Part II multiplayer – Vše, co víme

Stejně jako první díl The Last of Us, také ten druhý měl obsahovat multiplayerový mód ve stylu TLoU Factions. Postupně ale přerost v samostatný projekt, na kterém nyní studio Naughty Dog usilovně pracuje a více bychom se o něm měli dozvědět v tomto roce. Má nabídnout originální příběh, nové postavy a podíváme se v něm do San Franciska. Spekulace přitom naznačují, že by mohlo jít o live-service hru podobnou například The Division. Vše, co zatím o multiplayeru The Last of Us: Part II víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/suicide-squad-kill-the-justice-league-logo.jpg

Suicide Squad: Kill The Justice League – Vše, co víme

Studio Rocksteady po trilogii Batman: Arkham zůstává ve svém nejnovějším titulu věrné komiksovému univerzu DC, tentokrát se ale na něj podíváme z trochu jiné perspektivy. Zkušení vývojáři totiž momentálně pracují na hře Suicide Squad: Kill The Justice League, kde záchrana světa leží na bedrech čistokrevných záporáků, v nejlepším případě antihrdinů. Co všechno o nadcházející akční adventuře momentálně víme, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/a-plague-tale-3-spekulace-cover-nahled.jpg

A Plague Tale 3 – Vše, co víme (SPEKULACE)

Francouzské studio Asobo udělalo se svou nenápadnou středověkou akční adventurou A Plague Tale díru do světa. Příběh Amicie a Huga se sice druhým dílem Requiem uzavřel, ale autoři mají dost prostoru k pokračování. Co bychom od něj mohli čekat, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/scars-above-cover-nahled.jpg

Scars Above – Vše, co víme

Akční sci-fi střílečku z pohledu třetí osoby nám na začátek roku nachystali vývojáři z Mad Head Games. V roli doktorky Kate Ward unesené na cizí planetu se zblízka seznámíme se zdejšími hrozbami a pustíme se po stopách odhalování jedné záhady. Jak se nám hra líbila a další informace o ní, si můžete přečíst v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-wolverine-special-logo.jpg

Marvel's Wolverine – Vše, co víme

Drsňák Wolverine patří mezi nejoblíbenější postavy, které vzešly z marvelovského univerza. Věčně nabručeného mutanta s výjimečnými regeneračními schopnostmi a vysunovacími drápy najdeme nejen v partičce X-Menů, ale také jako externího člena Avengers, u nichž platí za brutálního mlátiče vrhajícího se beze strachu do víru bitev. Právě jeho si vybralo studio Insomniac Games (Marvel's Spider-Man) jako další charakter, jemuž se budou věnovat v samostatném akčně adventurním zpracování. Co vše o Marvel's Wolverine víme, se dočtete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/senuas-saga-hellblade-2-logo.jpg

Senua's Saga: Hellblade 2 – Vše, co víme

Příběh mladé keltské válečnice Senuy, která se vydala zachránit svého milého Dilliona do nordického podsvětí, umožnil hráčům nahlédnout do psychicky nemocné mysli. Studiu Ninja Theory tehdy náramně vyšel jejich koncept polo-indie AA projektu, který zaujme intenzivní hratelností, silným příběhem a parádním audiovizuálem. Na původní díl se snaží tvůrci navázat sequelem Senua's Saga: Hellblade 2 vycházející pod křídly Xbox Game Studios.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-4-remake-cover-nahled_1.jpg

Resident Evil 4 Remake (INFO) – VR režim, gameplay, datum vydání, atd.

Červnový State of Play společnosti Sony začal s velkým třeskem – kritiky oceňovaný a hráči milovaný Resident Evil 4 se dočká remaku. Navíc nepůjde jen o přesnou 1:1 modernizaci grafiky a gameplaye – tvůrci sice slíbili, že „zachovají podstatu původní čtyřky“, ale zároveň chtějí nabídnout „čerstvý“ zážitek i pro skalní fandy tohoto survival hororu. Vše podstatné o Resident Evil 4 Remake naleznete zde.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-last-of-us-prat-2-key-art-nahled.jpg

The Last of Us Part III – Vše, co víme (SPEKULACE)

Akční adventura The Last of Us nám strhující příběh mladé dívenky Ellie a zatrpklého pašeráka Joela poprvé odvyprávěla v roce 2013. Na její velký úspěch o pár let později navázalo kontroverzní, ale stále kvalitní pokračování s podtitulem Part II a nově i stejnojmenný seriál z dílny HBO, který nejednoho hráče ještě více namlsal na možné třetí herní pokračování. Co zatím o The Last of Us Part III vlastně víme? Dozvíte se v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dead-space-remake-key-art-nahled.jpg

Dead Space Remake (RECENZE) – Kdo se bojí, nesmí do vesmíru

Remake survival hororu Dead Space přichází po nepříliš povedeném Callisto Protocol, což je velmi podobná žánrovka. Aby taky ne – spolutvůrce původního Dead Space z roku 2008, Glen Schofield, pracoval na obou projektech, a pokud „otci“ původního „mrtvého vesmíru“ nevyšla reimaginace v podobě Callisto Protocolu, co zmohou chlapci z Motive Studios, jež měli remake této hororové klasiky nyní na svědomí? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/wild-hearts-cover-nahled.jpg

Wild Hearts (RECENZE – Souhrn)

Akční RPG, ve kterých svádíte boje s obřími monstry, byla doposud devizou především série Monster Hunter od studia Capcom. Na společná loviště tohoto žánru se ale rozhodli vstoupit i vývojáři z japonského studia KOEI TECMO s titulem Wild Hearts, který vyšel pod hlavičkou vydavatelské společností EA. V našem článku o této hře najdete veškeré dostupné informace. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/alan-wake-2-special-logo.jpg

Alan Wake 2 – Vše, co víme

Finské studio Remedy má v srdcích hráčů milujících temné thrillery nezastupitelné místo. Vedle série Max Payne a mysteriózního Control musíme vzpomenout také spisovatele Alana Wakea, kterého dohnaly vlastní noční můry v zapadlém městečku Bright Falls. Od roku 2010, kdy vyšel první díl, uplynula spousta času, a proto nám udělalo radost oznámení pokračování, v němž o strach opět nebude nouze. Co vše o projektu Alan Wake 2 víme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dead-space-remake-cover-nahled.jpg

Dead Space remake – Vše, co víme

Jedna z nejoblíbenějších hororových značek opět ožívá. Remake této strašidelné klasiky dostalo na starosti Motive Studios (Star Wars: Squadrons), jelikož předchozí studio Visceral Games (dříve také EA Redwood Shores) již neexistuje. Současnému tým se povedlo zachovat podstatu a příběh původního Dead Space a zároveň jsme se dočkali změn a úprav, díky kterým jsme do rukou dostali skutečně povedený remake. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-village-special-cover-nahled.jpg

Resident Evil Village – Vše, co víme

Resident Evil: Village je přímé pokračování povedeného Resident Evil 7 od společnosti Capcom. Opět jsme se vžili do role Ethana Winterse a Bakerovic dům hrůzy nyní vystřídala viktoriánská vesnice, která byla větší, otevřenější, ale o fous méně strašidelnější. Vše, co o posledním survival hororu potřebujete vědět, se dozvíte v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-last-case-of-benedict-fox-keyart-nahled.jpg

The Last Case of Benedict Fox (INFO) – datum vydání, gameplay atd.

V gotické 2.5 D metroidvanii The Last Case of Benedict Fox od studia Plot Twist budeme odhalovat ztracené vzpomínky, luštit záhadu starobylého sídla a také bojovat proti démonům. Co nás v temném titulu ještě čeká a kdy si jej zahrajeme? Čtěte dál.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-legend-of-zelda-tears-of-kingdom-key-art-nahled.jpg

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (INFO) – datum vydání, gameplay, příběh atd.

Akční RPG The Legend of Zelda: Breath of the Wild z roku 2017 je považováno za jednu z nejlepších her předchozí konzolové generace a přímé pokračování Tears of the Kingdom patří mezi nejočekávanější tituly současnosti. Opět se podíváme do království Hyrule, kde se v kůži Linka a možná i Zeldy utkáme s novým nebezpečím v obrovském otevřeném světě. Vše, co zatím o The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom víme, zjistíte v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pikmin-4-key-art-nahled.jpg

Pikmin 4 (INFO) – datum vydání, trailer atd.

Roztomilá strategická série Pikmin byla téměř deset let u ledu, nepočítáme-li port třetího dílu na Switch z roku 2020. Maličcí a roztomilí pikminové se ovšem vrátí v Nintendo Switch exkluzivitě Pikmin 4 s originální hratelností kombinující real-time strategii s akční adventurou. Vše, co zatím o Pikmin 4 víme, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací