Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Zobrazit katalog

ParaCENTRUM Fenix

7.10.2018 - Snaží se, aby každý s poškozením míchy vedl plnohodnotný život v rámci svých možností.

Přečíst více »

Cesta domů

27.9.2018 - Cestu domů, která provozuje hospic a poskytuje odbornou péči a poradenství umírajícím a jejich blízkým, Alza.cz opakovaně a pravidelně podporuje. 

Přečíst více »

Hospic DOBRÉHO PASTÝŘE

19.9.2018 - Posláním organizace TŘI, o.p.s., provozovatele Hospice, je poskytovat pomoc a péči těm, kteří pomoc potřebují, a budovat prostor, kde se mohou potřební setkávat s těmi, kteří pomoc mohou, chtějí a umějí poskytnout.

Přečíst více »

Česká společnost AIDS pomoc

7.10.2018 - Poskytuje informace o prevenci a testování HIV. 

Přečíst více »

Andělé Stromu života

19.9.2018 - Strom života je domácí hospic, který poskytuje své služby v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji pacientům v pokročilých a konečných stadiích nevyléčitelných nemocí. 

Přečíst více »

Centrum Amelie Liberec

26.9.2018 - Amelie - psychosociální pomoc pro onkologicky nemocné a jejich blízké.

Přečíst více »

Rosa - centrum pro ženy

5.10.2018 - Rosa usiluje o zlepšení systému pomoci ženám - obětem domácího násilí a jejich dětem. Součástí pomoci je i odborné specializované poradenství a komplexní pomoc pro oběti domácího násilí.

Přečíst více »

Běh pro MIMINKA DO DLANĚ

9.9.2018 - Spolek Nedoklubko se v neděli 9. září 2018 za krásného letního počasí sešel v areálu Sportovního centra Koráb na Praze 8 s nadšenci a dobrovolníky a rodinami i jednotlivci, aby společně podpořili neonatologické oddělení nemocnice Na Bulovce. Alza.cz tým běžel s ním.

Přečíst více »

STK pro chlapy

18.8.2018 - "Až se muži začnou starat o své zdraví jako o auta, budeme mít vyhráno!"

Přečíst více »

Úklid v Klokánku Štěrboholy

18.7.2018 - Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí, který tvoří alternativu k systému ústavní výchovy. Poskytuje dětem rodinnou péči na nezbytně nutnou dobu, a to dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, případně do doby, než je jim nalezen nový náhradní domov.

Přečíst více »

ROZKOŠ bez RIZIKA, z.s.

19.6.2018 - R-R není líbivý projekt, ale při práci v terénu a v poradenských centrech je denně vidět, že je jeho činnost potřebná a žádaná. Posláním R–R je zlepšovat postavení sexuálních pracovnic, předcházet rizikům spojeným s prací v sexbyznysu a snižovat je.

Přečíst více »

Na kole dětem, Nadační fond Josefa Zimovčáka

17.7.2018 - Na kole dětem – nadační fond Josefa Zimovčáka na podporu onkologicky nemocných dětí vznikl v roce 2010 jako benefiční součást sportovního projektu Na kole dětem. Cílenými aktivitami se snaží rozšířit možnosti solidarity, tolik potřebné finanční pomoci a podpory dětí v boji proti zákeřnému onemocnění.

Přečíst více »

Nadační fond Moje velké přání

18.6.2018 - Plní přání formou zážitků dlouhodobě nemocným seniorům.

Přečíst více »

Tichý svět

5.7.2018 - Od roku 2006 propojuje svět slyšících a neslyšících. Poskytuje neslyšícím všestrannou podporu v podobě služeb, které jim ulehčují začlenění se do společnosti. Nabízí sociální rehabilitaci, odborné sociální poradenství a tlumočnické služby.

Přečíst více »

Nadání a dovednosti

21.6.2018 - Pomáhá dětem z dětských domovů a pěstounských rodin ve věku 14-26 let se správným výběrem studia a se vstupem na trh práce. Připravuje je na to, aby po odchodu z dětského domova plynule navázaly na běžný, samostatný život a nekončily závislé na podpoře státu nebo v nejhorších případech na ulici.

Přečíst více »

V jedné vteřině, z.s.

11.6.2018 - Pomáhá lidem s handicapem, jejich rozvoji a psím parťákům, kteří pomáhají lidem s postižením. Zároveň pořádá osvětové akce pro děti a veřejnost.

Přečíst více »

Tyflocentrum Olomouc

13.6.2018 - Tyflocentrum Olomouc se regionálně stará o cca 300 lidí se zrakovým handicapem. Má pobočky v Přerově, Šumperku, Prostějově a svou hlavní v Olomouci.

Přečíst více »

Klokánek Štěrboholy a Klokánek Hostivice

14.6.2018 - Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče (osvojení, pěstounská péče, svěření do výchovy třetí osoby).

Přečíst více »

Azylový dům Rosa

28.6.2018 - Nestátní nezisková organizace specializující se na pomoc ženám - obětem domácího násilí a jejich dětem v oblasti prevence násilí.

Přečíst více »

EDA cz, z.ú.

3.7.2018 - Specialisté na péči o děti se zrakovými a kombinovanými vadami. Poskytují služby rané péče v podobě poradenství svým klientským rodinám.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB10
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi