Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Všechny dárky jako na dlani Projektory Vankyo

Zobrazit katalog

Zaměstnanci Alza.cz darovali vánoční dárky dětem z Dětského domova Pyšely

30.12.2019 - Naši kolegové se rozhodli rozzářit dětské oči v DD Pyšeli a zahrát si na Ježíska. Splnili dětská přání a poslali pod stromeček vysněné dárky. Děkujeme, že pomáháte!

Přečíst více »

Dětský domov Vrbno

30.12.2019 - DD Vrbno se nachází v malebné zalesněné oblasti podhůří Hrubého Jeseníku, necelý kilometr od centra města Vrbna pod Pradědem a 9 km od lázní Karlova Studánka.

Přečíst více »

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR (SONS)

30.12.2019 - Posláním organice SONS je zaměstnávat zrakově postižené, kteří pomáhají dalším slabozrakým a nevidomým prostřednictvím poskytování sociálních a dalších speciálních služeb (poradenství, vydávaní časopisů pro zrakově postižené, výcvik vodicích psů) na 73 pobočkách po celé ČR s celkem zhruba 200 zrakově postižených zaměstnanců.

Přečíst více »

Poradna Vigvam z.ú.

30.12.2019 - Poradna Vigvam pomáhá dětem a rodinám zpracovat, přijmnout, a také překonat ztrátu blízkého člověka.

Přečíst více »

Obecně prospěšná společnost Dlaň životu

30.12.2019 - Společnost byla založena v roce 2002 a kromě služby v Azylovém domě pro těhotné ženy v tísni a matky s malými dětmi z celé ČR v Hamrech u Hlinska nabízí další služby v oblasti podpory rodiny také prostřednictvím poradny Cesta těhotenstvím v Ostravě. V azylovém domě je ženám nabízena individuální podpora a cílem služby je klientka, která má po ukončení pobytu v azylovém domě zajištěné bydlení a je schopna se postarat o své dítě.

Přečíst více »

Na trati, o.z.

30.12.2019 - Občianske združenie Na trati má hlavný cieľ prevádzkovať špecializované zariadenie pre autistické deti v Hrnčiarovciach nad Parnou s rovnakým názvom „Na trati“. Zámer vznikol z potreby umiestnenia detí so špeciálnymi potrebami do zariadení po dovŕšení tretieho roku života a s tým spojeným plánovaným nástupom matiek opätovne do zamestnania.

Přečíst více »

15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně

30.12.2019 - Program Royal Rangers je zaměřen na kvalitní trávení volného času a rozvíjí děti a mládež ve čtyřech oblastech života – fyzické, duševní, duchovní a sociální.

Přečíst více »

Společnost pro ranou péči, pobočka Ostrava

30.12.2019 - Společnost pro ranou péči, pobočka Ostrava, poskytuje odborné služby, podporu a pomoc rodinám, ve kterých se narodilo dítě s postižením zraku nebo kombinovaným postižením.

Přečíst více »

Nadání a dovednosti o.p.s.

30.12.2019 - Nadání a dovednosti o.p.s. pomáhá dětem z dětských domovů a pěstounských rodin se vstupem na trh práce. Dělá to srdcem a dětem dává křídla.

Přečíst více »

Zahrada Kladno

30.12.2019 - Zahrada, poskytovatel sociálních služeb, je největší zařízení ve městě Kladně, které nabízí moderní sociální služby pro děti, mládež i dospělé s postižením. Zahrada je příspěvkovou organizací a jejím zřizovatelem je Středočeský kraj. Jsou koedukované zařízení, to znamená, že poskytují služby chlapcům i dívkám, mužům i ženám.

Přečíst více »

Kamenitý vrch

30.12.2019 - Nezisková organizace Kamenitý vrch, z. s. vznikla za účelem poskytování hiporehabilitace a dalších smysluplných aktivit dětem i dospělým se zdravotním znevýhodněním a jejich rodinám. Její přístup je založený nejen na teoretickém vzdělání ve specializovaných terapeutických metodách, ale také na hravé formě a společných zážitcích.

Přečíst více »

TyfloCentrum Olomouc

30.12.2019 - 70% nevidomých a slabozrakých nemá práci. TyfloCentrum to mění a Alza.cz jeho činnost podpořila již po několikáté.

Přečíst více »

Dílny tvořivosti

30.12.2019 - Dílny tvořivosti pomáhají lidem se zdravotním postižením pracovat a žít kvalitní život. Služby poskytují zejména lidem s mentálním a kombinovaným postižením a lidem po poškození mozku. Pomoc nabízí také jejich rodinným příslušníkům a blízkým.

Přečíst více »

PROSAZ, z. ú.

30.12.2019 - Posláním organizace PROSAZ je pomáhat zdravotně postiženým žít normálně. Zapojuje je do běžného života zajištěním přímé péče, zaměstnáváním a nabídkou volnočasových a rekreačních aktivit.

Přečíst více »

Domácí hospic Srdcem

30.12.2019 - Domácí hospic Srdcem nabízí specializovaný typ péče, jejímž cílem je, aby i těžce nemocný člen rodiny mohl žít i prožít závěr svého života doma mezi svými blízkými. Poskytuje komplexní odbornou, zdravotní, sociální, příp. psychologickou i duchovní péči. 

Přečíst více »

MAJÁK o.p.s.

30.12.2019 - Maják již 20 let pomáhá těm, kteří to potřebují. Zaměřuje se mj. na prevenci závislosti na tabákových výrobcích a pořádá kampaň Společně proti kouření. Alza.cz podpořila Maják letos již podruhé.

Přečíst více »

Česká unie neslyšících, z.ú.

30.12.2019 - Česká unie neslyšících za účelem zlepšení postavení osob se sluchovým postižením a řešením jejich nepříznivé sociální situace dle zákona č. 108/2006 Sb. má registrovány určité druhy sociálních služeb. Mezi tyto druhy patří především Tlumočnické služby a Sociálně aktivizační služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením.

Přečíst více »

Mezigenerační centrum Julie

30.12.2019 - Centrum v sobě spojuje denní péči o seniory a logopedickou práci s dětmi i dospělými, a tak svým zaměřením doplňuje sociálně zdravotní péči, která v České republice dosud chyběla.

Přečíst více »

Charitativní ošetřovatelské služby při Oblastní charitě Jihlava

30.12.2019 - Oblastní charita Jihlava je profesionální organizace, která poskytuje pomoc a podporu potřebným lidem a jejich okolí. Pracovníci i dobrovolníci kladou důraz na lidskou důstojnost a duchovní hodnotu každého člověka. Usilují o změnu postojů lidí vedoucí ke zvyšování společenské soudržnosti.

Přečíst více »

Sdílení o.p.s.

30.12.2019 - Sdílení o. p. s., Telč je komplexním průvodcem na cestě stářím a nemocemi. Pomáhá starým nebo vážně nemocným lidem radou, podporou, zdravotními a sociálními službami zůstat doma až do konce v sepětí s rodinou.

Přečíst více »
123...
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi