BOOST JBL BOOST JBL

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/google-pixel-9-novinky.jpg

Google Pixel 9 (SPEKULACE): Poprvé 3 modely i přepracovaný ikonický fotomodul

Na vydání řady Google Pixel 9 je sice ještě čas, již teď se však objevuje řada úniků prozrazujících mimo jiné podobu nových telefonů nebo složení vlajkové řady. Jak bude vypadat nadcházející devátá řada telefonů Google Pixel? Co všechno už víme, nebo alespoň tušíme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/google-io-2024-nahled.jpg

Telefon vám řekne, co vidí i kde máte brýle. Google na I/O 2024 ukázal spoustu AI novinek (VIDEO UKÁZKY V ČLÁNKU)

Letošní hlavní událost Google I/O 2024 byla zaměřena takřka exkluzivně na umělou inteligenci. Americká firma nám dala nahlédnout do velmi blízké budoucnosti a opět nám ukázala, že se možnosti AI mění každým dnem. Toto všechno jsme na Google I/O 2024 viděli. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nokia-3210-nahled.jpg

Retro vzhled i legendární had jsou zpět. Nokia 3210 (2024) sází na nostalgii, přináší ale i některé moderní funkce

Klasické tlačítkové telefony nevymřely. O jejich udržení se na trhu pokouší další z firem, a to HMD. Ta vydává další z řady legendárních mobilů původně finské značky, Nokia 3210. S ní se na trh dostává mobil hodný 21. století. Některé uživateli milované prvky naštěstí zůstávají. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ipad-pro-ipad-air-2024-nahled.jpg

Nejtenčí produkt Applu. iPady Pro jsou jako žiletka a pohání je brutální M4. iPad Air nově i s 13" úhlopříčkou

Nejnovější iPad Pro s M4 procesorem válí na poli AI a zpracování foto a videa. Jedná se přitom o nejtenčí iPad, a dokonce i nejtenčí produkt výrobce vůbec. Nový iPad Air pro méně náročné uživatele přináší nově dvě úhlopříčky a procesor M2. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/google-pixel-8a-nahled.jpg

Google Pixel 8a (PREVIEW): Střední třída s vlajkovou výbavou i 7letou podporou

Google Pixel 8a je konečně tady. Telefon zaujme stejným designem jako starší sourozenci z řady a od výrobce dostává i stejnou prémiovou péči. Letos totiž Google pro Pixel 8a garantuje 7 let velkých aktualizací systému Android, tak jako pro zbytek řady. O dlouhodobou relevanci telefonu se jistě zaslouží čip Tensor G3, vychytaný fotoaparát nebo 120Hz OLED panel. Co všechno Google Pixel 8a nabídne? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Motorola-Edge-50-Pro-test.jpg

Motorola Edge 50 Pro (RECENZE): Unikát s perfektním displejem, který umí fotit a rychle ho nabijete

Motorola Edge 50 je série o 3 modelech. Všechny slibují solidní parametry ve stylovém designu. My jsme tentokrát v recenzi proklepli ten prostřední, tedy Motorolu Edge 50 Pro. Čím nás zaujala, překvapila, ale i lehce zarmoutila? To se dočtete v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xiaomi-14-ultra-thumbnail.jpg

Xiaomi 14 Ultra (RECENZE): Top výbava, parádní foťák a 16 GB RAM. To je on, ve své třídě šampión

Xiaomi 14 Ultra vypadá skvěle už na první pohled a jeho parametry jsou působivé již na papíře. Recenze vám objasní, do jaké míry je to také realita. Prozradím, že nezklamal, a pokud bych měl zdůraznit hned jeho největší výhody, bez přemýšlení by to byl foťák a výkonný procesor v kombinaci s nadstavbou HyperOS, která vám dá ten pravý pocit svižnosti. Je toho však víc, co potřebujete vědět. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-galaxy-a55-5g-recenze-test.jpg

Samsung Galaxy A55 5G (RECENZE): To nejlepší, co nabízí série A. Skvělý foťák, dvoudenní výdrž, vynikající displej a mnoho dalšího

Samsung má ve střední třídě několik modelů a jsou pěkně odstupňované. Čím dražší, tím lepší, pochopitelně, ale mezi Galaxy A35 a Galaxy A55 jsou na první pohled natolik malé rozdíly, že jsme je museli prozkoumat podrobněji. A k jakým závěrům jsme došli, vám poví tato recenze. Prozradíme, že nadpis je pravdivý a skutečně Galaxy A55 nabízí to nejlepší v sérii A. Má skvělý, displej, foťák, dvoudenní výdrž a několik dalších aspektů. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-galaxy-a-2023-nahled.jpg

Samsung Galaxy A 2024 (SROVNÁNÍ): mobily střední třídy přehledně

Mobilní telefony Samsung Galaxy A jsou výkonné, stylové a vybavené modely, byť to nejsou vlajkové lodě. V roce 2023 sem patří například modely Galaxy A54, A34, které v roce 2024 pokračují variantami A55 a A35, ale i další. Co všechno celá řada a její jednotliví zástupci nabízí? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vivo-v40-se-5g-recenze.jpg

Vivo V40 SE 5G (RECENZE): Stylový zevnějšek, skvělá výdrž, výkonnostně ale pokulhává

S vrcholným X100 Pro se výrobce utvrdil, že vlajkové lodě mu jdou. S modelem Vivo V40 SE 5G se pouští do sféry podstatně nižší výbavy. I zde si ale chce získat srdce zákazníků, v tomto případě méně náročných uživatelů. Jak se mu to povedlo, se dočtete v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hry-na-mobily-a-tablety-nahled.jpg

Nejlepší hry pro tablety/mobily: TOP 30

Hry na mobilech či tabletech dennodenně hrají miliony, dost možná i miliardy lidí. I přes jejich nesmírnou popularitu má ale toto odvětví herního byznysu dosti pošramocenou pověst, paradoxně možná nejvíce u „hardcore” fanoušků videoher. Ti mobilní tituly často vnímají v lepším případě jako záležitost pro malé děti, v tom horším jako nestoudné ždímačky peněz, existují však i kvalitní kousky a v tomto speciálu najdete náš výběr těch nejlepších.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/motorola-edge-50-thumbnail.jpg

V hlavní roli design i solidní výbava. Telefony Motorola Edge 50 Pro, Fusion a Ultra vstupují na trh

Nové telefony z řady Motorola Edge 50 jsou tady. Je libo špičková vlajkovka Edge 50 Ultra, slušná střední třída v podání Edge 50 Fusion, nebo je pro vás spíše zlatá střední cesta Motorola Edge 50 Pro? Mobily zaujmou povědomým, ale znatelně přepracovaným designem nebo špičkovými fotoaparáty. Co vše novinky řady Edge 50 dovedou? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/infinix-note-40-telefon-nahled.jpg

Nové stylové modely Infinix Note 40 jsou tady

Moderní smartphony Infinix Note 40 a Infinix Note 40 Pro mají připraveno několik es v rukávu. Kromě pohledného designu a množství funkcí zaujmou třeba bohatým obsahem v základním balení. A to vše za lákavou cenu. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/infinix-note-40-pro-recenze-nahled.jpg

Infinix Note 40 Pro (RECENZE): Bohaté příslušenství, kožená záda i solidní fotoaparát

Smartphone s mnoha užitečnými vlastnostmi a doplňky je tu. Infinix Note 40 Pro má vysoké ambice a cílí na zájemce jasně danými parametry a bohatým obsahem balení. Co dalšího o něm víme a jak se nám při testování používal? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/iphone-tlacitko-akce-uvod-nahled.jpg

Praktický pomocník na dosah prstu. Tlačítku akce na iPhonu lze přiřadit téměř kteroukoli funkci

Nevidíte na nových iPhonech postranní přepínač tichého režimu? Apple se rozhodl nahradit ho akčním tlačítkem. Co nového přináší, jak jeho funkce obohatit a lze jeho status zjistit i poslepu? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nothing-phone-2a-recenze-uvod-nahled.jpg

Recenze Nothing Phone (2a): Telefon si bere to nejlepší z vlajkového modelu, stojí ale jen polovinu

Střední třídu se vydal oslovit Nothing se svým novým modelem Nothing Phone (2a). Na první pohled však žádné ústupky viditelné nejsou. V čem tkví ten rozdíl oproti vybavenějšímu modelu? A ustojí svou zdatnou konkurenci? Telefon jsme otestovali a přinášíme vám recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-one-ui-6-nahled.jpg

Samsung One UI 6.1: Galaxy AI se nově dostává i do starších telefonů

Samsung One UI 6.1 je nejnovější nástavba operačního systému Android pro zařízení značky Samsung. V dosavadní podobě vyšel ke konci března 2024 a nabízí takřka vše, co by mělo moderní rozhraní mít. Design cílí především na možnosti personalizace a přináší i řadu funkcí umělé inteligence Galaxy AI. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/6g.ilustrace-1-nahled.jpg

6G: Nástupce 5G se stane branou do budoucnosti (AKTUALIZOVÁNO)

6G sítě (sítě šesté generace) jsou zatím zvažovaným a vyvíjeným následovníkem aktuálně se rozšiřujících 5G. Do budoucna slibují obří nárůst přenosových rychlostí, a tím i dosud netušené technologie. Na trhu by se 6G mělo objevit v roce 2028. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/poco-x6-pro-5g-uvod-10-nahled.png

Poco X6 Pro 5G (RECENZE): Skvělý telefon střední třídy, který konkuruje i vlajkám

Společnost Poco je úzce propojena s Xiaomi a v jejich telefonech to je cítit. Zda je to dobře, nebo špatně, se dozvíte v recenzi Poco X6 Pro 5G. V rámci testu jsme si vyzkoušeli i HyperOS či fotoaparát, který v nás zanechal tak trochu smíšené pocity. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Samsung-Galaxy-A35-5g-26-nahled.png

Samsung Galaxy A35 5G (RECENZE): Dobrá výbava, prémiový design i dlouhá výdrž, pár připomínek bychom ale měli

Je-li pro vás Samsung Galaxy A25 5G již přílišný základ, ale nepotřebujete nutně to nejlepší, možná právě pro vás bude ideální zcela nový Galaxy A35 5G. Rozhodujete se, jestli se vám vyplatí víc než Galaxy A34 z minulého roku, nebo o něco dražší Galaxy A55 z aktuální řady? Recenze vám pomůže zjistit, jak si vůči těmto bratrům stojí A35ka. Přečíst více »
123...
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací