Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Black Friday květen 2021 HP, Media Světový den koktejlů

Zobrazit katalog

ALZA.CZ PODPOŘILA NADAČNÍ FOND PRO PŘEDČASNĚ NAROZENÉ DĚTI A JEJICH RODINY ČÁSTKOU 1 500 000 KČ

10.12.2020 - Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny byl založen v prosinci roku 2013 Hanou Píšovou a Markétou Stránskou. Nadační fond vznikl na základě osobní zkušenosti s příchodem předčasně narozených dvojčat na svět. Cílem fondu je pomáhat rodinám předčasně narozených dětí, které se ocitly v tíživé finanční a psychické situaci. Nadační fond pomáhá vždy konkrétní rodině a jejich konkrétní potřebě spojené s předčasně narozeným dítětem. Alza.cz dosud pomohla 85 rodinám a další budou následovat.

Přečíst více »

Cesta domů

7.5.2021 - Alza.cz podporuje Cestu domů již několik let. Nyní jsme jim darovali 100 l dezinfekce Stop Covid v hodnotě 9 500 Kč.

Přečíst více »

Život 90

7.5.2021 - Podporuje seniory v nezávislém životě, v samostatném rozhodování a účasti na společenském životě podle své vůle a preferencí.

Přečíst více »

Centrum Fialka, Oblastní charita Jičín

6.5.2021 - Centrum Fialka Oblastní charity Jičín bylo založeno 1. ledna 2017. Kontaktní pracoviště se nachází v Lomnici nad Popelkou. Centrum pomáhá naplňovat základní potřeby dětí a podporuje rodiny v jejich fungování. Nabízí pomoc a podporu rodinám s dětmi, které se ocitly v tíživé životní situaci a nedokáží nebo neumí si pomoci vlastními silami. 

Přečíst více »

Sananim z.ú.

6.5.2021 - SANANIM je nestátní neziskovou organizací, která od svého založení v r. 1990 působí v oblasti drogových závislostí. Lidem ohroženým drogami a jejich blízkým poskytuje pomoc v síti programů a služeb, které tvoří komplexní systém prevence, péče, léčby a resocializace. 

Přečíst více »

ROZKOŠ bez RIZIKA, z. s.

6.5.2021 - Posláním R–R je zlepšovat postavení sexuálních pracovnic/ků, předcházet rizikům spojeným s prací v sexbyznysu a snižovat je. Preventivním působením přispívá k ochraně veřejného zdraví v ČR.

Přečíst více »

Nadační fond Domácí anděl

6.5.2021 - Domácí anděl letos pořádá 2 turnusy tábora pro celkem 22 dětí se SMA (spinální musklární atrofie) a se svalovými dystrofiemi. Tento tábor je zaměřen na aktivní odpočinek dětí pro zlepšení jejich psychického a fyzického stavu. Tábory jsou zároveň odlehčovacím pobytem pro ošetřující rodiče, aby si mohli jediný týden v roce trochu odpočinout. Alza.cz dětem (především dívkám) poskytla drobné dárky v podobě kosmetiky.

Přečíst více »

Dětský diagnostický ústav v Bohumíně

6.5.2021 - DDÚ v Bohumíně podpořila Alza.cz již opakovaně. Nyní jsme zaměstnancům darovali potřebnou tiskárnu a dětem druhý ovladač k hrací konzoli, a to v celkové hodnotě 5 721 Kč.

Přečíst více »

Spolek Hašle z.s.

6.5.2021 - Spolek Hašle vznikl v roce 2013. Zabývá se pomocí rodinám s malými dětmi, které jsou zdravotně a tělesně postižené. V posledních letech se věnuje především dětem s dětskou mozkovou obrnou. Pro tyto rodiny (převážně matky samoživitelky) zajišťuje finanční prostředky na nákup zdravotních a kompenzačních pomůcek, na úhradu rehabilitace, lázní a osobní asistenci. Dále pořádá kulturní akce, výlety, poradenství a setkání jednotlivých rodin k výměně zkušeností s vlastní léčbou.

Přečíst více »

Život bez bariér, z.ú.

6.5.2021 - Občanské sdružení Život bez bariér bylo založeno v roce 2004 a od této doby pomáhá zdravotně postiženým a seniorům odhalit jejich potenciál a znovu se začlenit do společnosti. Cílem občanského sdružení je napomáhat integraci zdravotně postižených a seniorů do společnosti. Tato snaha vychází z individuálních možností, představ a přání jednotlivých klientů. Sdružení usiluje o to, aby se každý, kdo jej osloví s žádostí o radu či pomoc, setkal s odpovídající odezvou, aby mu bylo umožněno identifikovat a dále rozvíjet jeho potenciál a zároveň, aby obdržel veškerou pomoc potřebnou ke kompenzaci jeho zdravotního omezení.  

Přečíst více »

Ústecká komunitní nadace

6.5.2021 - Alza.cz podporuje Ústeckou komunitní nadaci opakovaně. Nyní jsme spolu s nadací podpořili 3 žáky Fakultní základní školy Ústí nad Labem, Neštěmická, kteří neměli své vlastní notebooky pro distanční výuku. 

Přečíst více »

Ústav hematologie a krevní transfúze

6.5.2021 - Ústave se zabývá vysoce specializovanou péčí v oblasti hematologických nádorů a zejména leukémií, výzkumu v oblasti poruch krvetvorby i transplantacemi kostní dřeně.

Přečíst více »

Hospic sv. Kleofáše

31.3.2021 -  Hospici jsme darovali lednici do nových prostor půjčovny kompenzačních pomůcek. 

Přečíst více »

Alza přidává k darovaným notebookům desítky počítačů pro děti samoživitelů

25.3.2021- Alza se dlouhodobě zaměřuje na podporu vzdělávání, také proto po vypuknutí pandemie věnovala iniciativě Nory Fridrichové 50 notebooků, aby se děti samoživitelů mohly zapojit do distanční výuky. Na stovky dalších firma poskytla výraznou slevu, aby prostředky ze sbírky byly vynaloženy co nejefektivněji. Celkem tak k dětem už putovalo přes 750 notebooků. Nyní firma navíc daruje desítky stolních počítačů.  

Přečíst více »

Podpora studentů v soutěži EBEC Brno 2021

25.3.2021 - EBEC (European BEST Engineering Competition) je největší mezinárodní technická soutěž ve střední Evropě určená pro čtyřčlenné týmy studentů vysokých škol. Soutěž probíhá celkem na  třech úrovních a ve dvou samostatných kategoriích. Na první úrovni jsou lokální kola organizovaná v režii jednotlivých poboček BESTu na 57 technických univerzitách. Vítězové lokálních kol postupují na regionální úroveň a následně potom do celoevropského finále, které se letos uskuteční v Madridu.

Přečíst více »

Podpora lékařů a sestřiček FN Bulovka

25.3.2021 - Alza.cz podpořila odd. septické ortopedie a spondylochirurgie (ORT2) Ortopedické kliniky Fakultní nemocnice Bulovka, kde se sestřičky mimo svých pacientů starají ještě o ty z traumatologického oddělění a o pacienty covidové. Darovali jsme jim kávovar s AlzaCafé kávou a televizor na JIP pokoj v celkové hodnotě 29 188 Kč.

Přečíst více »

Nedoklubko a kampaň 12 sil pomáhá

25.3.2021 - Nedoklubko je nestátní nezisková organizace podporující rodiče předčasně narozených dětí a neonatologická oddělení v České republice. Celoroční kampaní s názvem Dvanáct sil podporuje neonatologická oddělení v celé České republice vybavením jako jsou například pelíšky, polohovací pomůcky a dečky do inkubátorů a postýlek, monitory hluku, přehozy přes inkubátor, odsávačky nebo ohřívačky mléka, kojenecké váhy a podobně.

Přečíst více »

Můj byt organizace Nadání a dovednosti

14.3.2021 - Projekt je určen pro mladé lidi, které brzy čeká odchod z dětského domova, nebo z něj už odešli. Organizace Nadání a dovednosti jim pomáhá se základním vybavením nového domova, finanční gramotností a samostatností. Od roku 2021 se partnerem projektu stala Alza.cz, a tak můžeme společně podporovat mladé lidi z dětských domovů a pomáhat jim vybavit jejich první samostatné bydlení domácími spotřebiči.  

Přečíst více »

Neodkládej to, z.s. bojuje proti domácímu násilí

12.3.2021 - Každý dobrý projekt má svůj cíl. Cílem tohoto projektu je seznámit veřejnost s více formami domácího násilí a odbourat tak mýtus, že je nutné „čekat na facku“. Je přirozené, že újma způsobená dlouhodobým psychickým násilím může mít na osobnost oběti mnohem závažnější důsledky, než facka. Projekt Neodkládej to chce poukázat na to, co není normální a běžné a nemělo by se ve společném životě objevovat.

Přečíst více »

Nadační fond PRO ŽIVOT

12.3.2021 - Nadační fond PRO ŽIVOT je tu pro rodiče, kteří zůstali na všechno sami a hledají způsob, jak dětem vytvořit fungující zázemí. Jak pracovat a při tom se postarat o děti. Jak zaplatit kroužky nebo pomůcky do školy, když všechny peníze stačí sotva na bydlení a jídlo. Jak se postavit na vlastní nohy po odchodu z azylového domu, nebo kam vůbec jít. Pomáhá seniorům, kteří nechtějí zažívat samotu, pocity zbytečnosti a nemohoucnosti. Je tu pro všechny seniory, kteří touží po společnosti, naplnění a začlenění do života v rámci svých možností.

Přečíst více »
12
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi