Recenze

https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/kunitsu-gami-path-of-the-goddess-keyart-nahled.jpg

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess (RECENZE) – Akční strategie, která vás roztančí

Tvůrce z capcomáckého vývojářského studia Division 1 mohou mnozí hráči znát jako autory populárních titulů v sériích Devil May Cry či Resident Evil. Tentokrát ale přinášejí zcela nové IP, které má zároveň ztělesňovat jimi vytvořený žánr – tzv. Kagura akční strategii. Jak se Kunitsu-Gami: Path of the Goddess dařilo v naší recenzi, vám prozradí následující řádky.
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rx-7900-gre-o16g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF Radeon RX 7900 GRE O16G Gaming (RECENZE A TESTY)

S vydáním grafických karet Radeon RX 7900 GRE dlouho neotálela ani populární společnost ASUS a v její nabídce se tak zakrátko objevily hned dva nové modely těchto grafických karet z edice DUAL a TUF. Tou technicky vyspělejší a zároveň také vybavenější řadou je TUF, kterou reprezentuje grafická karta Asus TUF Radeon RX 7900 GRE O16G Gaming a kterou si dnes na Alza.cz také důkladně otestujeme. Co vám tedy tato TUFka s Radeonem pod kapotou může vlastně nabídnout? Však posuďte sami.
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-aorus-rtx-4070-ti-super-master-16g-nahled.jpg

Gigabyte AORUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER MASTER 16G (RECENZE A TESTY)

Jak jistě víte, to nejlepší v nabídce společnosti GIGABYTE nese označení AORUS, v případě grafických karet pak ještě s přídomkem MASTER. Grafická karta Gigabyte AORUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER MASTER 16G spadá právě do této elitní řady, a abyste poznali všechny její přednosti a nedostatky, nezapomněli jsme ji pro vás na Alza.cz také důkladně otestovat. Jak tedy tato MASTER dopadla v našich testech?
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/elden-ring-shadow-of-the-erdtree-cover-nahled.jpg

Elden Ring: Shadow of the Erdtree (RECENZE) – Dlouhé čekání na DLC se vyplatilo

Dlouhé dva roky to zabralo, ale nakonec jsme se přece jen dočkali. Akční RPG Elden Ring opět otevřelo svou kostěnou náruč a přineslo nám rozsáhlou expanzi Shadow of the Erdtree, která dala hráčům zcela nové území k prozkoumání a pochopitelně i spoustu bossů k pokoření. Jak se toto placené DLC povedlo, se dozvíte v naší recenzi.
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-4080-super-gaming-oc-16g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER GAMING OC 16G (RECENZE A TESTY)

Společnost GIGABYTE je v našich končinách známou a velmi dobře zavedenou značkou, která své produkty nabízí hned v několika produktových řadách. V případě grafických karet jsou ty vůbec nejznámější edice AORUS a GAMING. V případě nabídky herní edice GAMING se tím nejnovějším přírůstkem stala grafická karta Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER GAMING OC 16G, a tak si ji pojďme na Alza.cz v této recenzi společně nejen představit, ale také otestovat.

https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xbox-series-x-vertikalne-nahled_3.jpg

Xbox Series X: recenze, updaty, novinky

V tomto článku se dozvíte vše potřebné o konzoli Xbox Series X, nejnovější herní mašině z dílen Microsoftu. V první části speciálu se dozvíte základní informace, jako jsou cena, hardwarové specifikace či jaké hry si novém Xboxu zahrajete. Dobrou představu o tom, co tato konzole přináší a jaké jsou její výhody i nedostatky, si uděláte pro přečtení recenze kolegů z kanálu AlzaTech či našeho komentáře

https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sparkle-arc-a750-orc-oc-edition-8g-nahled.jpg

Sparkle Intel Arc A750 ORC OC Edition 8G (RECENZE A TESTY)

Rádi si svou novou grafickou kartu pořizuje podle ukazatele výhodnosti, tedy poměru ceny a výkonu? Pak byste určitě neměli přehlédnout nabídku společnosti SPARKLE, ve které naleznete současného krále poměru ceny a výkonu, a to grafickou kartu SPARKLE Intel Arc A750 ORC OC Edition 8G. Výhodnost však není vším, a tak si pojďme tuto grafickou kartu v této recenzi důkladně proklepnout.

https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4070-ti-super-16g-expert-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G EXPERT (RECENZE A TESTY)

Líbí se vám u grafických karet koncept PUSH-PULL ventilátorů, tedy kombinace jednoho tlačného a jednoho nasávacího ventilátoru, jaký prozatím využívaly pouze grafické karty Founders Edition společnosti NVIDIA? Pak vězte, že tento zajímavý koncept převzala také společnost MSI a nasadila ho u svých grafických karet řady EXPERT. Grafická karta MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G EXPERT je jedním ze zástupců právě této nové a technicky zajímavé řady grafických karet, a my si ji dnes na Alza.cz také důkladně otestujeme.

https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sparkle-arc-a770-titan-oc-edition-16g-nahled.jpg

Sparkle Intel Arc A770 TITAN OC Edition 16G (RECENZE A TESTY)

Tím nejlepším, čím se může tchajwanská společnost SPARKLE ve své aktuální nabídce grafických karet Intel Arc pochlubit, je grafická karta Sparkle Intel Arc A770 TITAN OC 16G. Jak se této grafické kartě daří proti silné konkurenci a jestli by se vám její pořízení vůbec vyplatilo, tak o tom se můžete přesvědčit sami právě v této recenzi, ve které vám tuto TITAN nejen představíme, ale také si jí důkladně otestujeme.

https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ghost-of-tsushima-directors-cut-pc-keyart-nahled.jpg

Ghost of Tsushima: Director's Cut (RECENZE) – Další skvělý PC port PlayStation hitu

Sony pokračuje ve vydávání svých PlayStation exkluzivit na PC a vypadá to, že už našla správný recept na úspěch – studio Nixxes Software. Tito nizozemští vývojáři stojí za vynikajícími porty jako Horizon Forbidden West či Marvel's Spider-Man, a tentokrát dostali na starost samurajský epos z feudálního Japonska Ghost of Tsushima. Má Jin Sakai co říct i po několika letech od vydání původní PS4 verze, nebo je tahle katana už otupená?
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-pulse-rx-7900-gre-16g-nahled.jpg

Sapphire PULSE Radeon RX 7900 GRE 16G (RECENZE A TESTY)

V případě známé a populární hongkongské společnosti SAPPHIRE, můžete nejnovější grafické karty Radeon RX 7900 GRE najít ve všech dostupných řadách její nabídky. Kromě špičkové edice NITRO+ je tak naleznete i v těch cenově dostupnějších řadách PULSE a PURE. My se dnes na Alza.cz zaměříme právě na edici PULSE a otestujeme si grafickou kartu Sapphire PULSE Radeon RX 7900 GRE 16G. Jak tedy tato na první pohled sympatická karta dopadla v našich testech?

https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/senuas-saga-hellblade-2-key-art-nahled_1.jpg

Senua's Saga: Hellblade 2 (RECENZE) – Hlasy v hlavě a dechberoucí Island

Po téměř sedmi letech se konečně vrací nezdolná Senua. Kdysi vyvrženec, nyní válečnice v rozpolceném světě sužovaném bohy i severskými nájezdníky, se vydává na další dobrodružství. Navázalo studio Ninja Theory na úspěch prvního dílu? Přečtěte si naši recenzi akční adventury Senua's Saga: Hellblade 2.
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/no-rest-for-the-wicked-key-art-nahled.jpg

No Rest for the Wicked – (RECENZE Early Access)

Vývojáři z Moon Studios, autoři oceňované metroidvania série Ori, se tentokrát pustili do vod jiného žánru a už v předběžném přístupu ukázali, že mají na poli akčních RPG co nabídnout. Kombinace různých prvků dokáže překvapit, a pokud se necháte zmást líbivým vizuálem a očekáváním, že se hra bude nést v duchu diablovek, kde kosíte nepřátele po tuctech, můžete být v šoku z obtížnosti, které se v No Rest for the Wicked dočkáte. Jak zatím celá směsice nejrůznějších herních vlivů vypadá, si můžete přečíst v naší early access recenzi.
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Motorola-Edge-50-Pro-test.jpg

Motorola Edge 50 Pro (RECENZE): Unikát s perfektním displejem, který umí fotit a rychle ho nabijete

Motorola Edge 50 je série o 3 modelech. Všechny slibují solidní parametry ve stylovém designu. My jsme tentokrát v recenzi proklepli ten prostřední, tedy Motorolu Edge 50 Pro. Čím nás zaujala, překvapila, ale i lehce zarmoutila? To se dočtete v této recenzi.
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rx-7800-xt-gaming-oc-16g-nahled.jpg

Gigabyte Radeon RX 7800 XT GAMING OC 16G (RECENZE A TESTY)

Další grafickou kartou Radeon RX 7800 XT, kterou si dnes na Alza.cz nejen představíme, ale také řádně otestujeme, je Gigabyte RX 7800 XT GAMING OC 16G z dílny známé tchajwanské společnosti GIGABYTE. Jak tedy tato grafická karta dopadla v našich testech a vyplatilo by se vám vůbec její pořízení? To se dozvíte právě v této recenzi.
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stellar-blade-key-art-nahled.jpg

Stellar Blade (RECENZE) – Hvězdný příběh EVE

Korejské studio Shift Up se v minulosti soustředilo především na mobilní tituly, před nějakou dobou ale vývojáři oznámili práce na zajímavě vypadající AAA záležitosti jménem Project EVE, která byla později přejmenována na Stellar Blade. Jak se první výprava do hvězdného světa velkých her studiu Shift Up povedla, se dozvíte v naší recenzi.
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/all-in-one-vodni-chlazeni-nahled.jpg

Nejlepší vodní chlazení pro procesory (AiO 360mm)

Vybíráte vodní chlazení na procesor o velikosti 360 mm a nemůžete si vybrat? V tomto článku jsme srovnali 17 AiO a podrobili je přísným testům na 200W a 300 W při nízkých, středních a maximálních otáčkách. Změřili jsme teploty i hlučnost. Který chladič vyšel nejlépe a který pořídit? Již více v tomto článku!
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rog-ryuo-iii-360-argb-nahled.jpg

ASUS ROG RYUO III 360 ARGB – AiO chladič bez kompromisů (RECENZE A TESTY)

Přemýšlíte o chlazení procesoru vodou, ale nemůžete si v nepřeberném množství AiO chladičů vybrat ten pravý? V nedávném srovnávacím testu 38 chladičů se umístil na krásném třetím místě ASUS ROG RYUO III 360 ARGB, a tak jsme si řekli, že si zaslouží vlastní sólo recenzi. Nejedná se však o úplně nejlevnější chladič, a proto se v dnešním článku podíváme na to, zda je pořizovací cena obhájitelná, či nikoliv. Čtěte více!
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-nitro-rx-7700-xt-12g-nahled.jpg

Sapphire NITRO+ Radeon RX 7700 XT 12G (RECENZE A TESTY)

Sháníte do svého PC novou herní grafiku a přijde vám výkon grafických karet Radeon RX 7700 XT více jak akurátní, jen byste se ale rádi dostali k nějaké kvalitnější grafické kartě s výkonným chlazením, která by se při herní zátěži v PC hned neprozradila zvýšenou hlučností? Možným řešením by mohly být grafické karty z nabídky společnosti SAPPHIRE, obzvláště pak špičková řada NITRO+, kterou reprezentuje grafická karta Sapphire NITRO+ Radeon RX 7700 XT 12G a kterou jsme pro vás na Alza.cz nezapomněli v této recenzi také důkladně otestovat.
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rise-of-the-ronin-recenze-cover2-nahled.jpg

Rise of the Ronin (RECENZE) – Hodný, zlý a ošklivý na japonský způsob

Team Ninja je podle mého jediným schopným vyzyvatelem studia FromSoftware v kategorii soulslike her. Můžete se se mnou samozřejmě přít, ale autoři ságy Nioh či jejich minulé hry Wo Long zkrátka umí vytvořit napínavý, krutý a zároveň návykový soubojový systém, který je možné přirovnat k Bloodbornu, Sekirovi či Dark Souls. Jak se tedy povedlo vývojářům zareagovat na Elden Ring? To se dozvíte v naší recenzi titulu Rise of the Ronin.

P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací