Rychlé dárky do obálky Fandi s námi

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/hl-magnesia.jpg

Magnesia Litera 2021: Podívejte se na vítěze všech kategorií

Magnesia Litera 2021 zná své vítěze. Knihou roku se stala publikace Shakespearova Anglie: Portrét doby od Martina Hilského. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sedm_zakonu.jpg

Sedm zákonů: Kniha Miroslava Bárty o zrodu a úpadku civilizací

Fascinující čtení o současnosti v kontextu historie. Jaká je naše civilizace, kam směřuje a jaké výzvy nás čekají?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/batmanfort-hl.jpg

Batman: Fortnite – komiksová událost pro hráče

Minisérie komiksů zavede známé hrdiny do světa populární hry Fortnite. Nenechte si ujít originální čtení s bonusem do hry.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/battlefield-2042-novinka-discarded.jpg

(Herní novinky): Únik dosud neoznámeného režimu do Battlefield 2042; Aliens: Fireteam a Farming Simulator 22 mají datum vydání

Známý herní leaker Tom Henderson přinesl zajímavé informace ohledně doposud neoznámeného režimu do chystané online střílečky Battlefield 2042; Už za dva měsíce spatří světlo světa kooperační střílečka s (ne)populárními xenomorfy v hlavních rolích; Virtuální farmáři mohou začít slavit, další díl zemědělské ságy dorazí – letos v plné parádě – na podzim; Jedna z nejlepších her roku 2020 obdržela nový obal bez označení „Pouze na PlayStation“ a internet začal šílet.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/battlefield-2042-novinka-discarded-nahled.jpg

Dosud nespecifikovaný režim do Battlefield 2042 zřejmě udělá dle leaku radost nostalgikům (NOVINKA)

Škála herních režimů, jimiž bude Battlefield 2042 po vydání disponovat, už byla do jisté míry odhalena před E3. Nedošlo však k odkrytí všech alternativ, které nám toto dílo nabídne. Vedle již specifikovaných variant nám má nový zástupce této značky, dle osvědčeného Battlefield leakera Toma Hendersona, dát k dispozici také mód Battlefield Hub. Co od něj pravděpodobně můžeme očekávat a který režim má být podle Hendersona free-to-play, si přečtete v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/aliens-fireteam-elite-datum-vydani-2-nahled.jpg

Kooperativní střílečka Aliens: Fireteam Elite už má datum vydání (NOVINKA)

Vývojáři z Cold Iron Studios oznámili, že jejich kooperativní střílečka z ikonického univerza filmového Vetřelce, kde se budeme snažit udržet pod kontrolou sílící hrozbu v podobě po krvi bažících xenomorfů, se už za dva měsíce dostaví na naše herní zařízení. Vše o vydání Aliens: Fireteam Elite (původně známého jen jako Aliens: Fireteam) naleznete v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/farming-simulator-22-traktor-nahled.jpg

Nadějně vyhlížející Farming Simulator 22 konečně dostal datum vydání (NOVINKA)

Farming Simulator je hrou, která k sobě v minulosti přitáhla pozornost pestré škály lidí, kteří leckdy hry ani intenzivněji nehrají a prostě jen touží po určité formě relaxace. V prodejích si proto dlouhodobě vede velmi dobře, není proto žádný div, že k nám míří její další pokračování. Jaké má Farming Simulator 22 datum vydání a co před nás postaví za výzvy, vám nastíníme v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/black-widow-characters-nahled.jpg

Black Widow: Vše, co víme (SPECIÁL)

Marvelovské filmové univerzum sice pod vlivem koronavirové pandemie trochu zpomalilo, v roce 2021 už se ale kola tohoto komiksového kolosu roztáčí opět naplno. Po úspěšných seriálech WandaVision a The Falcon & The Winter Soldier přichází na řadu dobrodružství superšpionky Black Widow, jejíž stejnojmenný sólo snímek zažil už několik odkladů premiéry. Čekání bylo dlouhé, pojďme se tedy podívat na vše podstatné, co jsme se mezitím o první sólové misi této superhrdinky dozvěděli.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ghost-of-tsushima-jin-sakai-nahled_1.jpg

Na obalu Ghost of Tsushima už nesvítí „Pouze na Playstation“. Přijde udatný samuraj o svou exkluzivitu? (NOVINKA)

Odstranění fráze „Pouze na PlayStation“ z nového obalu Ghost of Tsushima rozpoutalo diskusi o možném příchodu akční adventury na PC. Na informace hrající ve prospěch těchto spekulací, ale také na ty, které naopak naznačují, že PC port akční adventury od studia Sucker Punch opravdu není zaručen, jsme se podívali v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-special-season-7-cover-nahled.jpg

Fortnite Battle Royale: Vše, co víme (SPECIÁL)

Multiplayerový počin Fortnite od společnosti Epic Games se už několik let řadí mezi nejhranější tituly světa, zejména díky neskutečně populárnímu battle royale režimu. Hra se ale díky pravidelným updatům neustále vyvíjí, mění a přidává nový obsah, pokud tedy lačníte po aktuálních informacích o právě probíhající 7. sezóně, nebo snad přemýšlíte o tom, že byste si hru vyzkoušeli na vlastní kůži, v našem speciálu se o Fortnite dozvíte vše potřebné.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-novinka-nahled.jpg

Šéf PlayStationu tvrdí, že počet titulů s cross-play v budoucnu poroste (NOVINKA)

CEO společnosti Sony Interactive Entertainment Jim Ryan si v minulých dnech pustil pusu na špacír při rozhovoru pro server Axios, kterému pověděl něco o tom, proč je pro tuto firmu důležité spojit hráče na jednotlivých platformách a pár dalších zajímavých informací. Vzhledem k minulosti mu však není úplně jednoduché věřit. Více v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dead-space-nahled.jpg

Electronic Arts údajně pracuje na vzkříšení zavedené značky. Představí se na EA Play Dead Space 4? (NOVINKA)

Většina herních prezentací v rámci E3 2021 je za námi, ale herní léto ještě nekončí a na nejbližší týdny je naplánováno ještě několik online show známých vydavatelů. Nechybí mezi nimi ani Electronic Arts, jehož akci EA Play uvidíme 22. července. A právě na EA Play bychom podle nejnovějších spekulací mohli vidět i oživenou značku Dead Space.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ratchet-and-clank-rift-apart-vse-co-vime-key-art-nahled.jpg

Ratchet & Clank: Rift Apart: Vše, co víme (SPECIÁL)

Akční adventura Ratchet & Clank: Rift Apart představuje velkolepý návrat série, která v posledních letech upadla do zapomnění, aby v roce 2021 ukázala, že Ratchet s Clankem ještě nepatří do starého železa. Rift Apart je totiž nejen vynikající hrou se skvělou hratelností, osobitým humorem, pixarovskou grafikou a úžasnými postavami, ale také skvělou demonstrací toho, co vše PlayStation 5 a jeho ovladač DualSense dokáží. Vše, co o Ratchet & Clank: Rift Apart potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/knockout-city-key-art-nahled.jpg

Knockout City (RECENZE) – Trefa do černého

Stýská se vám po hodinách tělocviku? Máte silné nutkání po někom hodit něco kulatého? Rádi hrajete týmové sporty na střechách mrakodrapů? Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli „Vybíjená!”, zbystřete. Velan Studios totiž 21. května 2021 vydalo sportovní online týmovku Knockout City, jejíž hratelnost je založená právě na principech oblíbené míčové hry. Jak se naspeedovaný simulátor vybíjené povedl, se dozvíte v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/world-of-warcraft-shadowlands-chains-of-domination-novinka-tarragrue-nahled.jpg

Zásadní update Chains of Domination do World of Warcraft: Shadowlands dorazí tento měsíc (NOVINKA)

To, že do World of Warcraft: Shadowlands přibude update Chains of Domination, je známo už od letošního Blizzconu, kde došlo k představení šokujícího traileru ukazujícího, kam se bude ubírat příběh. S odhalením data vydání si však dal Blizzard na čas. Nakonec jsme se ale přeci jen přesného dne dočkali. Kdy opět dostaneme možnost pokračovat ve strhujícím vyprávění a co přesně nám tato kapitola krom čerstvého děje přinese, si můžete přečíst v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/senuas-saga-hellblade-2-vse-co-vime-postava-cover-nahled.jpg

Senua's Saga: Hellblade II: Vše, co víme (SPECIÁL)

Příběh mladé keltské válečnice Senuy, která se vydala zachránit svého milého Dilliona do nordického podsvětí, pod názvem Hellblade umožnil hráčům nahlédnout do psychicky nemocné mysli. Studiu Ninja Theory tehdy náramně vyšel jejich koncept polo-indie AA projektu, který zaujme intenzivní hratelností, silným příběhem a parádním audiovizuálem. Na původní díl se snaží tvůrci navázat sequelem Senua’s Saga: Hellblade II vycházející pod křídly Xbox Game Studios na PC, Xbox One a Xbox Series X/S.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/epic-free-games-nahled_1.jpg

Hry zdarma na Epic Games Store – Overcooked 2, Hell is other Demons

Je tady další týden a s ním i nová várka her zdarma na Epic Games. Minulý týden to byla mysteriózní akční adventura Control a nyní si můžete stáhnout a ponechat společenskou „kuchařinu“ Overcooked 2 a indie akční plošinovku Hell if other Demons. Příští týden na nás bude čekat Horizon Chase Turbo a Sonic Mania.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stalker-2-heart-of-chernobyl-special-cover-nahled.jpg

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl: Vše, co víme (SPECIÁL)

Kultovní FPS S.T.A.L.K.E.R. z dílen vývojářského studia GSC Game World se po řadě let ticha vrátí na naše pevné disky. Kdy by k nám měl S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl dorazit, jaké nebezpečí nám postaví do cesty, za koho si zahrajeme, kde se přesně bude odehrávat a řadu dalších detailů, které o této očekávané střílečce víme, najdete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sitting-shroom-and-doom-nahled.jpg

Grounded dostane update The Shroom & Doom zahrnující prvního pavoučího bosse i achievementy (NOVINKA)

Akční survival adventura Grounded od studia Obsidian Entertainment, kde se hráči snaží ve zmenšené podobě přežít uprostřed vlastní zahrady, je tu s námi už téměř rok (stále v early accessu). Za ten čas si hra získala množství fanoušků, což tvůrce ještě více motivovalo své dílko neustále obohacovat updaty, a poslední z nich byl oznámen během online prezentace Xbox Games Showcase Extended. Co od něj lze očekávat, se dočtete v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/anacrusis-cover-nahled.jpg

The Anacrusis – Nový sci-fi co-op a la Left 4 Dead (NOVINKA)

Na včerejší prezentaci Xbox & Bethesda Games Showcase představil bývalý scénárista Valve Chet Faliszek podrobnosti k novému sci-fi FPS The Anacrusis. To bylo oznámeno tento rok na Summer Game Fest Kickoff Live!. Co jsme se o tomto novém projektu z dílny Stray Bombay dozvěděli, si můžete přečíst v této novince.

Přečíst více »
123...
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB22
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi