Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Všechny dárky jako na dlani Huawei Watch GT 3

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/back-4-blood-co-op-nahled.jpg

Kooperativní hry pro dva a více hráčů na PC, PS, Xbox a Switch: Top 25

V tomto pravidelně aktualizovaném článku najdete výběr 25 her nejrůznějších žánrů, které mají vedle vysoké kvality společné jedno – představují ideální volbu, pokud už vás nudí hraní solo a chcete se pobavit s přáteli.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-elder-scrolls-5-skyrim-anniversary-edition-cover.jpg

The Elder Scrolls V: Skyrim – Anniversary Edition: datum vydání, obsah a další info

Vzhledem k oblíbenosti a stále vysokému počtu hráčů The Elder Scrolls V: Skyrim vyjde v pořadí již třetí edice legendárního fantasy RPG z dílny Bethesda Game Studios. K desetiletému výročí vydání se mohou hráči těšit na porci obsahu z předcházejících edicí včetně obsahu z herního Creation Clubu, který přidá další úkoly a herní rozšíření. Co všechno potřebujete o Skyrim – Anniversary Edition vědět, se dozvíte v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/crusader-kings-3-special-logo.jpg

Crusader Kings III: Expansion Pass, čeština a další info

Po řadě let dostala jedna z nejvýraznějších grand strategií Crusader Kings II pokračování mající značku opět posunout o něco kupředu. Co Crusader Kings III přineslo, jak si vedlo v recenzích, zda si ho lze zahrát v češtině, jaký obsah pro něj tvůrci připravují a mnohem více si můžete přečíst v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/farming-simulator-22-logo.jpg

Farming Simulator 22: datum vydání, gameplay, Season Pass a další info

Pokračování farmářské simulace od švýcarských vývojářů z Giants Software nabídne několik zajímavých novinek i možnost zahrát si s kamarády. Co konkrétně mají vývojáři pro Farming Simulator 22 připraveno a na co se můžeme těšit, se dozvíte v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/farming-simulator-22-cover-nahled.jpg

Farming Simulator 22 (RECENZE) – Od políčka k holdingu

Švýcarští vývojáři z Giants Software se po tříleté pauze vracejí s pokračováním své zemědělské ságy Farming Simulator, kterou se tentokrát rozhodli také sami vydat. Jak dopadly novinky, které Farming Simulator 22 nabídl, co se povedlo a co naopak mohlo být zpracováno lépe, se dozvíte v této recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/far-cry-6-vaas-insanity-dlc-key-art-nahled.jpg

Far Cry 6 Vaas: Insanity (Mini RECENZE) – Lepší než hlavní kampaň?

Autoři Far Cry 6 si po vzoru předchozího dílu opět přichystali trojici DLC, která už od svého oznámení vzbuzuje ve fanoušcích série nadšení, postupně se totiž vžijeme do role hlavních padouchů z Far Cry 3, 4 a 5. První DLC představuje antagonistu třetího dílu, piráta a filosofujícího magora Vaase Montenegro, nečekejte však klasickou Far Cry hratelnost. Ve Vaas: Insanity totiž budete tančit podle not rogue-like žánru, tedy žádné ukládání pozic či automatické doplňování zdraví. Jak se první DLC pro Far Cry 6 povedlo, se dozvíte v recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/multiversus-key-art-logo.jpg

MultiVersus: datum vydání, platformy a další info

Americký herní vydavatel Warner Bros. Games oznámil chystanou online bojovku MultiVersus, jejíž vývoj si vzalo na starost studio Play First Games. Ve hře se střetnou hrdinové populárních filmů a seriálů, pokud vás tedy zajímá, jak by v boji proti Batmanovi obstál třeba Bugs Bunny, čtěte dále. V našem článku se o hře MultiVersus dozvíte všechny dosud známé informace.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/battlefield-2042-dojmy-cover-nahled.jpg

Battlefield 2042 (RECENZE) – Konečně zásah do černého, nebo zklamání roku?

Série Battlefield je značkou, která už delší dobu nedosahuje takových výšin jako Call of Duty. Letos však nový díl s podtitulem Vanguard nijak zvlášť nezazářil a Battlefield 2042 měl díky tomu velkou šanci. Jak to s ním nakonec dopadlo, zda přináší v rámci značky nějaké skutečně zásadní inovace, co se nepovedlo a mnohem víc si můžete přečíst v naší recenzi. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gta-trilogy-definitive-edition-nahled.jpg

Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition: recenze, datum vydání a další info

Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition obsahuje tři tituly z kultovní série akčních adventur GTA v remasterované podobě. GTA III (2001), GTA: Vice City (2002) a GTA: San Andreas (2004) si nyní můžete vychutnat s vylepšenou grafikou i gameplayem. Trilogii si vzalo na starosti studio Grove Street Games a vydává ji Rockstar Games. Vše, co potřebujete GTA: The Trilogy – Definitive Edition vědět, se dočtete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sherlock-holmes-chapter-one-thumbnail.jpg

Sherlock Holmes: Chapter One: čeština, datum vydání, gameplay a další info

Sherlock Holmes Chapter One je další detektivní adventura od studia Frogwares, autoři tak staví na osvědčených principech, jako je hledání důkazů a následné potvrzování či vyvrácení hypotéz nebo Sherlockův slavný dedukční systém a přimíchávají do oblíbeného detektivního koktejlu otevřený svět s ještě větším důrazem na následky vašich akcí. Vše, co potřebujete o Sherlock Holmes Chapter One vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/elden-ring-logo.jpg

Elden Ring: dojmy z hraní, edice, datum vydání a další info

Elden Ring lze označit za jednu z nejtajemnějších her aktuálně ve vývoji. Může za to hned několik důvodů – spolupráce spisovatele George R. R. Martina s japonskými vývojáři z FromSoftware a samotné „herní ticho“, které titul obestřelo záhy po jeho oznámení. To už naštěstí nějakou dobu neplatí a o chystaném akčním RPG, které bude nyní otevřenější než předchozí tituly od „FromSoft“, již víme spoustu zajímavých informací, které naleznete v následujícím článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pragmata-vse-co-vime-cover-nahled.jpg

Pragmata: datum vydání, trailer a další info

Mysteriózní projekt Pragmata nás přenese do dystopické vize budoucnosti, v níž se ulicemi New Yorku prohání místo davu lidí holografické projekce zvířat, robotické holčičky a bytosti ve futuristických skafandrech. Společnost Capcom zaujala fanoušky tajemnou atmosférou své novinky, která podněcuje hráčskou zvědavost. Co vše o titulu Pragmata víme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-cpt-price-gun-nahled.jpg

Call of Duty 2022: datum vydání, příběh a další info (SPEKULACE)

I v roce 2022 bychom se měli dočkat stálice na poli FPS v podobě dalšího Call of Duty, které má nést přídomek Modern Warfare II. Za vývojem údajně stojí studio Infinity Ward a vydání se zhostí společnost Activision. Na představení hry si samozřejmě ještě budeme muset počkat, avšak ani nedostatek informací nám nezabrání si o Call of Duty 2022 zaspekulovat. Co o hře říkají zatím neoficiální zdroje? Dozvíte se v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sifu-special-logo.jpg

Sifu: datum vydání, gameplay, platformy a další info

Sifu je pojem z kantonštiny, který označuje mocného mistra. Tím se v nové hře od francouzského studia Sloclap musíte stát, abyste pomstili smrt své rodiny. Projekt Sifu se ovšem od ostatních „revenge“ mlátiček v mnohém liší, protože autoři se nesoustředili pouze na přesné převedení kung-fu do herní podoby, ale přináší také zajímavé mechanismy prohlubující zážitek z nerovného boje proti zdánlivě nekonečným zástupům protivníků. Co vše o hře víme, se dozvíte na dalších řádcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/deathloop-logo.jpg

Deathloop: updaty, platformy, gameplay a další info

Když vývojáři z Arkane Studios v roce 2019 oznámili, že pracují na ambiciózně vyhlížející FPS Deathloop, většina fanoušků Dishonored zajásala, protože v něm viděla možného duchovního nástupce výborné akce. Kdo jsou hlavní protagonisté této akční střílečky, zda nabízí češtinu a mnohem více, najdete v následujících odstavcích našeho speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-hry-na-ps5-nahled-dualsense.jpg

Nejlepší hry na PlayStation 5: Top 20

PlayStation 5 zatím mezi námi není příliš dlouho, přesto už tato konzole představila řadu povedených exkluzivit. Zároveň si však díky zpětně kompatibilitě s PlayStation 4 hrami můžeme užít řadu již dříve vydaných herních klenotů v lepší grafice či jinými novinkami. A protože vybrat z takového množství her ty nejlepší kousky není jednoduché, dali jsme si tu práci a připravili pro vás seznam dvaceti nejlepších her pro PlayStation 5. V druhé části článku pak najdete také více než 10 nejočekávanějších her, které v příštích měsících a letech na PlayStation 5 vyjdou.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jurassic-world-evolution2-recenze-cover-nahled.jpg

Jurassic World Evolution 2 (RECENZE) – Napodruhé a lépe?

Dodatečný obsah je pro řadu her prvkem, který je reálně posouvá kupředu a dělá z nich ve své podstatě lepší díla, jež však byla schopna fungovat více než obstojně i bez jejich přispění. Někdy ovšem základní titul dorazí v takovém stavu, že je na něm očividné jisté vykostění. Jurassic World Evolution bychom do takové kategorie zařadili, protože měl skutečně problémy s obsahem. Jurassic World Evolution 2 by dle některých neměl trpět podobným nešvarem. Jak na tom je, vám řekneme v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sherlock-holmes-chapter-one-recenze-review-cover-nahled.jpg

Sherlock Holmes: Chapter One (RECENZE) – Trpké mládí slavného detektiva

Sherlock Holmes patří k detektivním stálicím napříč generacemi, ale kánon vytvořený Arthurem Conanem Doylem není nekonečný, takže se fanoušci svérázného Angličana musí spolehnout na fantazii dalších spisovatelů, scenáristů a tvůrců počítačových her. V interaktivní zábavě se o jeho dobrodružství poslední roky starají vývojáři z ukrajinského studia Frogwares, kteří v dnes recenzovaném titulu s podnázvem Chapter One představují kapitolu ze Sherlockova mládí.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/battlefield-2042-special-cover-nahled.jpg

Battlefield 2042: Hazard Zone, gameplay a další info

Nový zástupce série Battlefield se pomalu, ale jistě blíží. Co vše o chystaném Battlefield 2042 víme, na jaký konflikt se tentokrát zaměří příběh a kolik hráčů se utká na bitevních polích? Nejen o tom si přečtete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rainbow-six-extraction-special-cover-nahled.jpg

Rainbow Six Extraction: datum vydání, gameplay a další info

Rainbow Six Extraction je na kooperaci orientovaná taktická FPS, jež vznikla z oblíbené FPS Rainbow Six Siege, ve které se nejdříve objevila jako dočasný režim PvE. Na jejím vývoji pracuje Ubisoft Montreal, zatímco vydavatelem je Ubisoft. Primárním rozdílem mezi oběma tituly má být zaměření, tentokrát se totiž budete střetávat hlavně s monstry ovládanými umělou inteligencí. Co dalšího o Rainbow Six Extraction víme, si přečtete v našem speciálu.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi