DNY LEGO Pravé ucho_Pokemon_CZ

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/mortal-kombat-1-info-cover-nahled.jpg

Mortal Kombat 1 – Vše, co víme

Série Mortal Kombat se zapsala do dějin počítačového hraní především kvůli své nekompromisní brutalitě, protože během soubojů se na obrazovce objevují hektolitry krve a poškození tělesné schránky válečníků snad ve všech možných ohledech. Restart série Mortal Kombat 1 (dříve neoficiálně označovaný jako Mortal Kombat 12) navazující na dlouholetou tradici přistál na našich herních strojích. Co vše o něm víme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/indiana-jones-vse-co-vime-cover-nahled.jpg

Indiana Jones (Bethesda) – Vše, co víme

Indiana Jones patří k nejoblíbenějším archeologům světa, který objevování prastarých artefaktů tradičně prokládá fackováním nacistů a komunistů. Po delší odmlce se tento velikán filmového plátna vrací do herního prostředí se zbrusu novým příběhem, v němž bychom se měli chopit ikonického klobouku a biče při luštění další záhady. Co vše o chystaném projektu od švédského studia MachineGames víme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tekken-8-logo.jpg

Tekken 8 – Vše, co víme

Od vydání Tekken 7 v březnu 2015 uteklo spoustu času a DLC, takže nastala chvíle chystat nový díl. Ten byl již několikrát naznačován vydavatelem z Bandai Namco, potvrzen byl však až v září 2022. Co tedy o Tekken 8 zatím víme, se dočtete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/trine-5-a-clockwork-conspiracy-info-cover-nahled.jpg

Trine 5: A Clockwork Conspiracy (RECENZE – Souhrn)

Série roztomilých plošinovek Trine se rozšířil o pátý díl s podnázvem A Clockwork Conspiracy, v němž budeme čelit hodinovým rytířům. Co vše o pohádkovém příběhu víme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/assassins-creed-mirage-info-key-art-thumb.jpg

Assassin's Creed Mirage – Vše, co víme

Série Assassin's Creed se od egyptského dílu Origins vydala směrem k open-world RPG a mnoha hráčům chybí původní uzavřenější akční adventury, které nenabízely tak rozlehlé světy a více se soustřeďovaly na plížení. Společnost Ubisoft jim vychází vstříc v podobě chystaného projektu Mirage. Co o něm zatím víme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/god-of-war-ragnarok-special-nahled.jpg

God of War: Ragnarök – Vše, co víme

Skandinávský chlad měl uklidnit žhnoucí nenávist Krata k řeckým bohům, jejichž řady během třídílné série God of War značně prořídly. Na severu si našel Kratos manželku, zestárl a zplodil syna Atrea. Jenže také v nordickém restartu značky nakonec poznal místní božský panteon ostrost Kratových čepelí, což se neobešlo bez odezvy. Jak bude vypadat pokračování krvavé akční adventury s názvem Ragnarök a co vše o titulu studia SIE Santa Monica víme, se dočtete na následujících řádcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/starfield-key-art-nahled.jpg

Nové hry: září 2023 – Starfield, EA Sports FC 24, Mortal Kombat 1 a další

O nejočekávanější hře nejen měsíce září, ale pro mnohé zřejmě celého roku 2023, je jasno. Máme na mysli samozřejmě Starfield, který na naše počítače a Xboxy (majitelé modré konzole mají bohužel smůlu) dorazí už za pár dní. Nicméně i kdyby toto epické vesmírné RPG chybělo, stále by šlo o extrémně našlapaný měsíc: Mortal Kombat 1, EA Sports FC 24 a samozřejmě s nadějemi vyhlížený datadisk pro Cyberpunk 2077, Phantom Liberty – to je pouze část videoherní nálože, která se v následujících týdnech chystá explodovat. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-plus-og-logo.png

PlayStation Plus Hry měsíce: zářijové hry zdarma

Společnost SONY zdražila předplatné PS Plus. Projevilo se to v kvalitnější nabídce titulů zdarma pro měsíc září? Od 5. září do 2. října se můžeme vydat vstříc otevřeným světům ve městě, v alternativní realitě či ve fantasy poušti. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvel-dagger-deskovka-stolni-hra-recenze-cover-nahled.jpg

Marvel D.A.G.G.E.R. (RECENZE) – Superhrdinská týmovka se vším všudy

Deskovek s tématem komiksových marvelovek vychází v poslední době víc než dost (DC v tomto ohledu celkem zaostává), ale málokterá vám propůjčí pocit opravdu mocného superhrdiny jako ze stránek kreslených sešitů. To dle mého mění Marvel D.A.G.G.E.R., u nějž jsem několikrát zachránil svět s epickým zadostiučiněním. A také několikrát brutálně pohořel. Více v recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvel-zombies-odboj-superhrdinu-deskovka-stolni-hra-recenze-cover-nahled.jpg

Marvel Zombies: Odboj superhrdinů (RECENZE) – Komiks k nakousnutí

Série Zombicide už se podívala na spoustu míst – do apokalyptické představy současnosti, na Divoký západ či do fantasy prostředí s prvky středověku. Jak by ovšem vypadala invaze hladovců, kdyby se pustili do postav z marveláckého univerza? Tuto vizi vám nabídne varianta Marvel Zombies: Odboj superhrdinů, na kterou se podíváme v dnešní recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/little-nightmares-3-info-cover-nahled.jpg

Little Nightmares 3 – Vše, co víme

Noční můry se staly hlavní hybnou silou pro sérii titulů Little Nightmares, v nichž se dětští hrdinové snaží vyrovnat s hrůzami světa. Hororové výjevy jsou zde odlehčeny stylizovanou grafikou, jež se stala pro sérii signifikantní. Co čekat od třetího dílu? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/blasphemous-2-info-cover-nahled.jpg

Blasphemous 2 (RECENZE – Souhrn)

Nelítostná a drsná plošinovka Blasphemous zaujala v roce 2019 soulslike hráče, kteří toužili po nové porci utrpení. Krutě zkoušený válečník bude vzkříšen v pokračování Blasphemous 2, aby rozsekal další démony, příšery a bosse. Co o titulu víme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/alan-wake-2-special-logo.jpg

Alan Wake 2 – Vše, co víme

Finské studio Remedy má v srdcích hráčů milujících temné thrillery nezastupitelné místo. Vedle série Max Payne a mysteriózního Control musíme vzpomenout také spisovatele Alana Wakea, kterého dohnaly vlastní noční můry v zapadlém městečku Bright Falls. Od roku 2010, kdy vyšel první díl, uplynula spousta času, a proto nám udělalo radost oznámení pokračování, v němž o strach opět nebude nouze. Co vše o projektu Alan Wake 2 víme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/black-myth-wukong-cover-nahled.jpg

Black Myth: Wukong – Vše, co víme

Akční adventura Black Myth: Wukong překvapila doslova celý herní svět. 19. srpna 2020 čínští vývojáři z Game Science Studio vypustili třináctiminutový gameplay s opičím králem v hlavní roli, a tak trochu je překvapila vlna pozitivní odezvy. Black Myth v mnoha ohledech připomíná Dark Souls/Bloodborne a příběh se silně inspiruje příběhem Journey to the West (Putování na západ), což je jeden ze čtyř klasických románů čínské literatury. Vše podstatné, co o novém „monkey kingovi“ víme, naleznete v následujících řádcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-plus-katalog-her-srpen-23-cover-nahled.jpg

PlayStation Plus Katalog her (NOVINKY): Lost Judgment, Sea of Stars, Moving Out 2 a další

Srpen často přináší velké letní pařáky, takže se vyplatí zalézt do své klimatizované herní nory a užívat si chládek ve společnosti kvalitních titulů. Ty přijdou také v rámci předplatného PlayStation Plus, kdy předplatitelé variant Extra a Premium vyzkouší několik úplných novinek, vydají se do japonských ulic plných gangsterů či budou prokleti ke hraní golfu. Tituly budou k dispozici od 15. srpna kromě Sea of Stars, které vychází 29. srpna, a Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition od 28. srpna. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nhl-24-info-cover-nahled.jpg

NHL 24 – Vše, co víme

Podzimní pokračování hokejové série NHL patří k jistotám současného světa rovnajícím se východu slunce. NHL 24 se holedbá přepracovanou hratelností, která přináší revoluční zážitek. Co od titulu můžeme čekat? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/shadow-gambit-the-cursed-crew-info-logo-nahled.jpg

Shadow Gambit: The Cursed Crew (RECENZE – Souhrn)

Žánr izometrické stealth strategie zažil svůj vrchol okolo roku 2000, ale své fanoušky najde i v dnešní době. Své o tom ví německé studio Mimimi Games, jež se může chlubit úspěšnými projekty Shadow Tactics: Blades of the Shogun a Desperados 3. Nyní se vydali do karibských vod, v nichž se nám dostane do rukou prokletá loď s její nemrtvou posádkou v titulu Shadow Gambit: The Cursed Crew. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ea-sports-fc-24-cover-nahled.jpg

EA Sports FC 24 – Vše, co víme

EA Sports a FIFA se přestaly kamarádit. Co to znamená pro hráče? Na trhu se objeví nejméně tři fotbalové série, které budou soupeřit o jejich pozornost. Vedle zatím rozporuplného projektu Konami jménem eFootball to bude FIFA v područí vlastníka licence a zcela nová EA Sports FC, jež naváže na aktuální fifáckou odyseu od Electronic Arts. Co vše o titulu od studií EA víme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-jedi-survivor-cover-nahled.jpg

Star Wars Jedi: Survivor (RECENZE – Souhrn)

Úspěch akční adventury Star Wars Fallen Order z roku 2019 téměř okamžitě rozpoutal spekulace, zda studio Respawn Entertainment začne pracovat na pokračování. To s velkou slávou vyšlo v dubnu 2023 s podtitulem Survivor. Co vše o titulu víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/kroniky-avelu-nova-dobrodruzstvi-deskovka-stolni-hra-rozsireni-recenze-cover-nahled.jpg

Kroniky Avelu: Nová dobrodružství (RECENZE) – Smysluplné rozšíření

Pokud vás zaujal nadpis dnešní recenze, tak určitě máte ponětí o původním titulu Kroniky Avelu, v níž se jako banda hrdinů musíte popasovat s nebezpečím jménem Bestie, kterou poslal temný bůh Černého měsíce Kurodar. V této zábavné RPG deskovce ovšem chybí další moduly rozšiřující hratelnost, což řeší rozšíření Nová dobrodružství. Přečíst více »
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací