Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Všechny dárky jako na dlani Galaxy Watch4

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/crusader-kings-3-special-logo.jpg

Crusader Kings III: Expansion Pass, čeština a další info

Po řadě let dostala jedna z nejvýraznějších grand strategií Crusader Kings II pokračování mající značku opět posunout o něco kupředu. Co Crusader Kings III přineslo, jak si vedlo v recenzích, zda si ho lze zahrát v češtině, jaký obsah pro něj tvůrci připravují a mnohem více si můžete přečíst v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vampire-the-masquerade-bloodlines-2-special-logo.jpg

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2: datum vydání, příběh a další info

Vampire: The Masquerade – Bloodlines je kultovkou, která se svými kvalitami a zabugovaností zapsala do herní historie. Ohlášení jejího pokračování proto bylo velkou událostí. Jak by měl vypadat její gameplay, kde se bude odehrávat příběh a kdy k nám teoreticky dorazí, vám nastíníme v našem speciálu orientovaném na to, co vše o Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 víme.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/empire-of-sin-uvod-nahled_1.jpg

Empire of Sin (RECENZE) – Napínavá bitva o Chicago

Některé herní tvůrce má člověk neodmyslitelně spojené se značkami, jimž umožnili vzniknout, což jim následně nedává moc prostoru k tomu, aby zkusili jiný žánr. John Romero je postavou, která definovala první krůčky řádných FPS her. Možná právě proto by jen málokdo řekl, že právě on se pustí do vývoje tahovky. Na stará kolena se do toho ovšem přeci jen dal, díky čemuž tu máme gangsterskou strategii Empire of Sin, o níž vám řekne více naše recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/surviving-the-aftermath-dojmy-z-hrani-cover-nahled.jpg

Surviving the Aftermath (DOJMY Z HRANÍ) – Apokalyptická RTS pro fandy přežívání

Budovatelské strategie s prvky survivalu jsou nesmírně oblíbené, protože u nich lze strávit neskutečné množství času. Díky jejich atraktivitě nás vývojáři vzali už do středověku, nebo mimo zemský povrch. Tradiční postapokalyptický svět známý třeba ze série Fallout jsme tu však ještě neměli. Prvním kouskem, jenž má ukázat hráčům přežívání v takto laděné RTS, je na Steam nedávno dorazivší Surviving the Aftermath, o níž vám více poví naše dojmy z hraní.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/crusader-kings-iii-trio-nahled.jpg

Crusader Kings III (RECENZE) – Strategický klenot, který vám nedá spát

Během minulých dvou týdnů jsme se měli možnost naplno věnovat na středověk orientované realtimové grand strategii (s možností pauzy), Crusader Kings III, jejíž předchůdce oslovil i přes svou vizuální nevýraznost nemalou část herního světa za pomoci neskutečně chytlavé hratelnosti. Zda je na tom jeho pokračovatel stejně, v čem vyniká a čím se liší od kultovního druhého dílu, vám povíme skrze naši recenzi

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/empire-of-sin-parta-nahled.jpg

Empire of Sin nám nabídne pestrou škálu osobitých vůdců (NOVINKA)

Prezentace The Guerrilla Collective sledující zrovna dvakrát neoslovila, o moc lepší však nebyla ani show Paradox Interactive, která toho taktéž neukázala mnoho. Hřebem obou eventů se díky tomu stalo tahové RPG Empire of Sin, jehož autoři nám představili svou hru o něco detailněji než v minulosti. Na koho byla aktuální ukázka z hraní zaměřena, a nač se můžeme těšit, najdete v následujících řádcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/crusader-kings-3-trojice-nahled.jpg

Crusader Kings III má konečně datum vydání (NOVINKA)

Úspěch druhého dílu série Crusader Kings II společnosti Paradox Interactive jasně ukázal, po čem hráčská obec skutečně touží. V Crusader Kings III se proto rozhodla vsadit víceméně na stejný koncept jen s řadou menších změn a inovací, majících vylepšit celkovou hratelnost, jimiž by si získala naší pozornost. Za jak dlouho si tento očekávaný kus budeme moci zahrát, a co vše nám nabídne, vám povíme v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/age-of-wonders-planetfall-voidbringer-nahled.jpg

Nejnovější expanze pro Age of Wonders: Planetfall přinese agresivní ještěry (NOVINKA)

Hry, za nimiž stojí vydavatelská společnost Paradox Interactive, patří mezi díla, která jsou i po vydání neustále posouvána kupředu za pomoci bezplatných expanzí a placených datadisků. Age of Wonders: Planetfall v tomto ohledu není žádnou výjimkou a neliší se od jiných kousků, jež má tento vydavatel pod palcem. Po velmi povedeném rozšíření Revelations do něj v brzké době zamíří DLC Invasions. Co vše o něm víme, vám poví naše novinka.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vampire-the-masquerade-bloodlines-2-mrtvola-nahled.jpg

Nové vývojářské deníčky k Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 se nesou na pozitivní notě (NOVINKA)

Minulý rok vývojáři z Hardsuit Labs nasadili v rámci vypouštění informací slušné tempo o chystaném Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Díky jejich sdílnosti jsme se dozvěděli více o jednotlivých herních frakcích a upířích klanech, které budou ve hře vystupovat. Konec roku však byl po stránce novinek chudší, což napravili v minulých dnech. Co nového o jejich díle víme, vám řekneme skrze dnešní text.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/crusader-kings-3-rytiri-nahled.jpg

Crusader Kings 3 nabídne hráčům přístupnější výukovou pasáž (NOVINKA)

Datum vydání Crusader Kings 3 je prozatím v nedohlednu, vývojářské deníčky k nám však stále proudí. Po detailním představení formování dvora a ukázce jednotlivých specializací tu pro nás mají nyní vývojáři z Paradox Interactive část o složení vojska, vládě a výukové pasáži, která má být tentokrát zpracována detailněji než v předchozím díle. Více naleznete v následujících odstavcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cities-skylines-sunset-harbor-cover-nahled.jpg

Cities: Skylines dostane příští týden DLC Sunset Harbor (NOVINKA)

Hry, jejichž distribuci má na starosti společnost Paradox Interctive, patří mezi stabilně expandovaná díla, u nichž o kvalitní DLC není nouze. Po Stellaris, do kterého před pár dny dorazila expanze Federations, dostane v blízké době rozšíření také budovatelská strategie Cities: Skylines patřící mezi nejlépe hodnocené budovatelské strategie posledních let. Jakým způsobem přesně Sunset Harbor obohatí základní hru, vám poví naše novinka.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stellaris-federations-lod-nahled.jpg

Na diplomacii zaměřená expanze Federations dorazí do Stellaris už tento měsíc (NOVINKA)

V průběhu minulého roku došlo k vypuštění expanze Lithoids Species Pack, kromě ní však tvůrci oznámili také mnohem větší DLC s názvem Federations, na jehož detailní představení jsme si museli počkat až do dnešních dní. Jaké inovace přinese nový balíček případným zájemcům, co vše bude obsahovat a za kolik si jej lze pořídit, vám povíme v naší novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/crusader-kings-3-lifestyle-nahled.jpg

Tvůrci Crusader Kings III v nových vývojářských deníčcích detailněji rozebírají životní styl (NOVINKA)

Na konci každého měsíce nám vývojáři z Paradox Interactive prezentují v krátkém videu jednotlivé herní mechanizmy, jež nalezneme v Crusader Kings III. Po detailech o formování dvora tu pro vás dnes máme souhrn, ve kterém vám naservírujeme informace z blogů zaměřených na jednotlivé životní styly, jež určitým způsobem definují to, jaká bude vaše postava a v čem po čase vynikne bez ohledu na genetickou výbavu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/empire-of-sin-odklad-nahled.jpg

Mafiánská strategie Empire of Sin odložená na podzim 2020 (AKTUALITA)

Nadcházející strategický titul vyvíjený společnosti Romero Games, Empire of Sin, byl odložen na podzim 2020. Jedná se o XCOM-like záležitost, která vám umožní převzít roli šéfa mafie během éry prohibice v Chicagu. Pomoci plánování, strategie a zřejmě taky nesčetných obětí vašich kumpánů se pokusíte ovládnut kriminální impérium.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/age-of-wonders-planetfall-clovek-nahled.jpg

The Tyrannosaurus značně vylepší startovní mechanizmy Age of Wonders: Planetfall (NOVINKA)

Prakticky každá z her, kterou má na svědomí společnost Paradox Interactive, patří mezi díla, jež prochází dlouhodobým vývojem, takže na počátku nepatří mezi klenoty sklízící jednu desítku za druhou. Minulý rok vypuštěná tahová strategie Age of Wonders: Planetfall, se řadila mezi jedny z jeho kvalitnějších titulů, na celku však bylo i přesto co zlepšovat. The Tyrannosaurus má být doposud největším updatem vůbec, co přesně do hry přidá, vám řekne naše novinka.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/age-of-wonders-tyrannosaurus-nahled.png

Update The Tyrannosaurus má Age of Wonders: Planetfall značně vylepšit (AKTUALITA)

Společnost Paradox Interactive je v herním světě vyloženě známá svým aktivním přístupem ke hrám, které má na starosti. Bylo proto velmi podezřelé, že se v Age of Wonders: Planetfall tak dlouho nic nedělo. Nyní však vývojáři přišli s tím, že ticho bylo primárně kvůli usilovných pracích na novém updatu, jehož název The Tyrannosaurus jasně naznačuje, že se nebude jednat o žádného drobečka, což potvrzuje také fakt, že výčet změn má rovných šestadvacet stran. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/crusader-kings-3-dvur-nahled.jpg

Crusader Kings III (NOVINKA) vám umožní zformovat si dvůr přesně dle vašich představ

Paradox Development Studio se nikterak netají tím, že jejich nejnovější grandstrategie nebude kouskem, který by extrémně redefinoval pořádky, jež nastolil jeho předchůdce. Stále se však má jednat o pokračování, takže pár změn rozhodně přinese. Čím přesně se bude Crusader Kings III lišit od Crusader Kings II kupříkladu po stránce kontroly vašeho dvora, a s jakými postavami se na něm setkáte, vám řekneme v naší dnešní novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vampire-the-masquerade-bloodlines-2-tlupa-nahled.jpg

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 (NOVINKA) má disponovat propracovaným soubojovým systémem

Tvorba her není vůbec jednoduchá disciplína, což je možná primárním důvodem, proč jen málokterý vývojář ve finále přizná chybu, nebo se z ní dokonce poučí. Tvůrci Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 naštěstí patří mezi hrstku, která nemá problém se sebereflexí. Důkazem této skutečnosti jsou nové informace o jejich chystaném upířím RPG, jež vám představíme v naší dnešní novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stellaris-lithoids-nahled.jpg

Stellaris (NOVINKA) čeká díky připravovanému obsahu ještě dlouhá cesta

Aktuálně na herní scéně pravděpodobně neexistuje společnost, která by vydávala lepší grand strategie než Paradox Interactive, jehož Crusader Kings II představuje to nejvýraznější, co může tento žánr nabídnout. Citelně za ním však nezaostává ani jeho vesmírný bratříček Stellaris. Ten nedávno dostal novou expanzi Lithoids Species Pack, o níž vám, stejně jako o budoucnosti tohoto projektu, poví více naše novinka.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vampire-the-masquerade-swansong-uvodni-nahled.jpg

Vampire: The Masquerade – Swansong (OZNÁMENÍ) bude RPG od autorů povedeného dílka The Council

Každý vývojář se do herní historie zapíše jiným způsobem. Zatímco tvůrci Fallout 76 sázejí třeba na mikrotransakce a řadu nesplněných slibů, jiné autory zná svět především díky kvalitám jejich děl. Třeba takové studio Big Bad Wolf se proslavilo kouskem The Council, na jehož úspěch chtějí nyní navázat RPG hrou z univerza World of Darkness: Vampire: The Masquerade – Swansong, o níž se dozvíte více v našem dnešním oznámení.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi