AlzaPlus+ AlzaPlus+

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/alone-in-the-dark-reboot-cover-nahled.jpg

Alone in the Dark – Vše, co víme

Pokud se zeptáte fanouška žánru survival horor, který titul/značka v minulosti jeho nadšení utvářela, pravděpodobně dostanete jako odpověď dřívější Resident Evil nebo Silent Hill tituly. Ale možná se mezi nimi najdou i znalci „Lovecraftovských dobrodružstvích“ v původním Alone in the Dark, kterému již táhne na 30 let. Oznámení rebootu Alone in the Dark od studia Pieces Interactive přišlo tak trochu jako blesk z čistého nebe, ale v dnešní době remaků a remasterů se není čemu divit – a pokud to znamená více povedených survival hororů, nejsme proti! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/armored-core-vi-fires-of-rubicon-logo.jpg

Armored Core VI: Fires of Rubicon – Vše, co víme

Ohledně (u nás) méně známé third-person shooter mecha sérii Armored Core od japonských FromSoftware (Elden Ring, Dark Souls) již pár měsíců kolovaly zvěsti, jež naznačovaly, že by po dlouhých 10 letech mohla ohlásit návrat. Opravdu se tak stalo a na předávaní cen pro nejlepší hry roku The Game Awards 2022 společnost představila Armored Core VI: Fires of Rubicon – římská číslovka VI vás nemusí strašit, jelikož tato série byla hned několikrát rebootována. Ale popořadě – vše, co o titulu víme, naleznete zde. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/bulanci-2.0-brokovnice-nahled.jpg

Bulánci 2.0 – Vše, co víme

Kdo se vleče, neuteče! Není patrně českého hráče, který se narodil v devadesátých letech a nezná legendární Bulánky, kteří se na několik let usídlili v učebnách informačních technologií, než je nahradil Quake a později Counter-Strike. V roce 2022 se EAP (Extrémně Agresivní Polštáře) dočkali návratu, studio SleepTeam totiž po úspěšné kampani na Startovači vydalo moderní verzi s vylepšenou 3D grafikou a spoustou nového obsahu, i když zatím jen v předběžném přístupu. Vše, co o hře Bulánci 2.0 víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/exoprimal-info-logo.jpg

Exoprimal – Vše, co víme

Dinosauři sice vyhynuli před pár miliony let, stále jsou ale dostatečně cool na to, aby se objevovali ve filmech, komiksech či videohrách. O tom ostatně svědčí i týmová akční hra Exoprimal právě vznikající pod hlavičkou studia a vydavatele Capcom, o které se v našem článku dozvíte vše potřebné.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-strilecky-warzone.jpg

Nejlepší střílečky na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 25

Střílečky vám nejsou cizí a hledáte další kousek, ve kterém byste předvedli svoji přesnou mušku? V našem redakčním výběru vám přinášíme 25 her, ze kterých si vybere každý fanoušek FPS i TPS.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/scars-above-cover-nahled_1.jpg

Scars Above (DOJMY Z HRANÍ) – Střílečka na cizí planetě

Nové TPS autorů za studia Mad Head Games nás v roli průzkumnice Kate Ward vezme na záhadnou cizí planetu mimo sluneční soustavu, kde bude potřeba zapojit jak bojové schopnosti, tak logiku při pokusu o záchranu havarované posádky vesmírné lodi Hermes. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/returnal-vse-co-vime-cover-nahled.jpg

Returnal – Vše, co víme

Vesmír je nehostinné místo, v němž se může stát cokoliv. Třeba že se objevíte v časové smyčce na nepřátelské planetě, která vás nutí neustále umírat. Alespoň tak vypadá základní mechanika sci-fi rogue-like střílečky Returnal od finského studia Housemarque, která od 22. března 2022 nabízí také multiplayer. V našem článku se o hře dozvíte vše podstatné, včetně toho, jak si vedla nejen v naši recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/returnal-key-art-nahled.jpg

Returnal (PC RECENZE) – Výlet na Atropos konečně i pro počítače

Největší rest společnosti Sony k PC hráčům je konečně vyřešen (na Bloodborne totiž asi nikdy nedojde). Hit roku 2021, rogue-lite střílečka Returnal od finského studia Housemarque, totiž navázala na God of War, The Last of Us či Spider-Mana, takže směřuje na počítače, kde vyzve na souboj všechny fanoušky zběsilých bullet-hell stříleček. Funguje Returnal na PC stejně dobře jako na PlayStationu 5? To se dozvíte v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/splatoon-3-salmon-run-next-vave-logo.jpg

Splatoon 3 (INFO): Novinky

Pestrobarevná multiplayerová akce Splatoon pro Nintendo Switch se vrátí i potřetí a opět se zaměří na online zápolení proti ostatním hráčům nebo naopak na společné výpravy za lososími jikrami v kooperativním režimu Salmon Run. Jaké režimy Splatoon 3: Salmon Run Next Wave nabídne, kdy má hra vyjít a zkrátka vše, co o hře potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/remnant-2-info-cover-logo-nahled.jpg

Remnant 2 (INFO) – datum vydání, platformy, příběh atd.

Akční titul Remnant: From the Ashes (2019) od studia Gunfire Games byla vcelku povedenou záležitostí, která zajímavě kombinovala mechaniky soulsborne žánru se střílečkou z pohledu třetí osoby. A jelikož se hře dobře dařilo i v prodejích, oznámení druhého dílu na sebe nenechalo (příliš) dlouho čekat. Co všechno o chystaném pokračování zatím víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/evil-west-thumbnail.jpg

Evil West (INFO): Novinky

V nejnovější hře polského studia Flying Wild Hog (např. Shadow Warrior, Trek To Yomi) se podíváme na Divoký západ, kde bude naším cílem likvidace upírů a jejich přisluhovačů ohrožujících pokojné obyvatele zapadlých končin. Co o titulu Evil West potřebujete vědět, si můžete přečíst v následujícím článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/evil-west-review-cover-nahled.jpg

Evil West (RECENZE) – Krví nasáklý Divoký západ

Podivný západ nebo Weird West pokud chcete, se stal námětem už nejednoho filmu a je oblíbený i ve videoherním průmyslu. Na výlet do jeho zapadlých končin se podíváme i s hrdinou nejnovějšího TPS polského studia Flying Wild Hog s názvem Evil West. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lll-project-logo.jpg

Project LLL (INFO) – trailer, gameplay, datum vydání atd.

Společnost NCSoft (Guild Wars, Lineage) odhalila svou novou „AAA MMO střílečku z pohledu třetí osoby“ nazvanou LLL. NCSoft také odhalil gameplay ukázku spolu s několika dalšími informacemi – titul má kombinovat různé herní styly a prvky z předchozích her tohoto studia. Pokud vás zajímá, o čem LLL je, jak se hraje a jak je to s tím mixem herních mechanik, pokračujte ve čtení. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/blight-survival-cover-nahled.jpg

Blight: Survival (INFO) – trailer, gameplay, hardwarové požadavky atd.

Blight: Survival je zajímavá kooperační akční roguelite od nováčků Haenir Studio. Ti zatím na videoherním poli bojem zoceleni nebyli, ale jejich prvotina vypadá na první pohled opravdu nadějně. Středověká co-op akce v alternativním 14. století, kde válkou sužovanou zemi zahltí podivná monstra, zní jako opravdu chutný recept a zde naleznete vše, co o této hře víme. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/synduality-key-art-nahled.jpg

Synduality (INFO) – datum vydání, příběh atd.

Synduality je čerstvým počinem od vývojářů z Game Studio, kde musí pozůstatky lidské civilizace spojit síly s umělou inteligencí, aby přežily na jedovatým deštěm zničené planetě Zemi. Všechno, co o Synduality potřebujete vědět, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/overwatch-info-key-art-nahled.jpg

Overwatch (INFO): Novinky

Týmová online PvP střílečka Overwatch od studia Blizzard je sice na scéně od roku 2016, díky svým kvalitám, solidní fanouškovské základně a četným esportovým turnajům se ale stále těší velké oblibě. V našem článku se o této videoherní stálici dozvíte potřebné a aktuální informace. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gunrave-gore-info-cover-nahled.jpg

Gungrave G.O.R.E. (INFO) – datum vydání, platformy, gameplay atd.

Střílečky s tisícovkami vystřílených projektilů ve frenetickém tempu mají svou pravověrnou fanouškovskou základnu, která jistě pokukuje po dalším díle ze série Gungrave. Titul s podnázvem G.O.R.E. se po dlouhém vývoji chystá na naše herní stroje, takže pojďme zjistit, co o projektu jihokorejského studia Iggymob víme.  Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rollerdrome-video-recenze-2022-nahled.jpg

Rollerdrome (RECENZE) – Krvelačné kolečkové brusle

Kombinování žánrů aktuálně dost frčí, takže se tvůrci snaží dát dohromady zdánlivě nesourodé mechaniky, aby originalitou překvapili počítačové hráče. Často z toho vznikne katastrofa kočkopsího dortu, ale občas se zadaří a objeví se hit. Jen za poslední dva měsíce jsme dostali puzzle střílečku Neon White a stavební rogue-like Cult of the Lamb. Nyní na ně navazuje britské studio Roll7 s jejich střílečkou na kolečkových bruslích Rollerdrome.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sniper-elite-5-info-logo.jpg

Sniper Elite 5 (INFO): Novinky

Vydání nového dílu série Sniper Elite se pomalu blíží. Sveřepý hrdina v něm opět vyrazí vstříc nacistům, které bude likvidovat za pomoci odstřelovací pušky. Nač přesně se další příběhová kapitola drsného protagonisty zaměří, zda hra nabídne multiplayer a na jaké platformy dorazí, si přečtete v našem speciálu. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/soulframe-logo.jpg

Soulframe (INFO) – trailer, gameplay, příběh atd.

Soulframe bude „mladší sestrou“ projektu Warframe od studia Digital Extremes. Toto free-to-play MMO se poprvé představilo na akci TennoCon, které studio pořádá pro fanoušky úspěšné online akce Warframe. Fantasy inspirované Soulframe oproti svému sci-fi předchůdci půjde výrazně odlišnou cestou – příběhovým zasazením počínaje, herními mechanikami konče. Přečíst více »
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací