Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny
Všechny dárky jako na dlani Nastal čas na Mac

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/nuki-smart-lock-chytry-zamek.jpg

Chytrý zámek Nuki Smart Lock 2.0 promění váš mobil v inteligentní klíč

Zabezpečení domácnosti není radno podceňovat. Klid na duši vám dopřeje chytrý zámek Nuki Smart Lock 2.0. Je nejen bezpečný, ale mé též praktické funkce jako automatické odemčení, když jste blízko, nebo otevírání na dálku. A navíc jej bez vrtání a šroubování nainstalujete za tři minuty na jakoukoliv cylindrickou vložku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/danalock-232.jpg

Danalock V3, chytrý zámek pro SmartHome

Chytré domácnosti, které můžete snadno ovládat pomocí svého mobilního telefonu, potřebují i chytré zámky. Přesně takový je Danalock V3. Lze jej odemknout na dálku a navíc jej naučit, aby vás rozpoznal a otevřel dveře do bytu, aniž byste po kapsách museli lovit klíče.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/yale-tsa-banner-232.jpg

Zámky na kufr YALE splňují certifikaci TSA

Na letišti není žádnou výjimkou, když pracovníci letištní kontroly podrobují kufry cestujících zevrubné kontrole. A pokud máte nesprávně vybraný zámek, kontrola je přinucena jej zničit, což v mnoha případech znamená i zničení samotného kufru. Toto riziko zásadně snižují zámky s certifikací TSA. Ty mohou pověřené osoby otevřít bez jejich poškození či poškození zavazadla. Proč je dobré vsadit na kvalitu TSA zámků YALE?

Přečíst více »
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi