Během svátku 28. 9. mají všechny pobočky otevřeno, kromě prodejen Čakovice (otevřen pouze AlzaDrive), Brno-Bystrc, Děčín, Frýdek-Místek, Příbram a Kladno.

Levé ucho Alza dny Pravé ucho_TCL_CZ

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/asus-strix-rx-7600-o8g-gaming-nahled.jpg

Asus STRIX Radeon RX 7600 O8G Gaming (RECENZE A TESTY)

Patříte mezi skalní fandy grafických karet ROG STRIX společnosti ASUS, a navíc také Radeonů společnosti AMD? Pak by vám jistě neměla uniknout tato recenze, ve které jsme pro vás otestovali grafickou kartu Asus ROG STRIX Radeon RX 7600 O8G Gaming, která je společným dílem obou těchto společností! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahled_82.jpg

Asus ROG Ally je ten nejlepší herní handheld!

Nejnovější handheld, který nabídne plnohodnotný herní zážitek v prostředí systému Windows 11. ASUS ROG Ally bude dostupný od 13. června 2023 za 19 490 Kč. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-phone-7-nahled.jpg

Asus ROG Phone 7 (PREVIEW): první pohled na nové zabijáky

Nové vlajkové lodě společnosti Asus jsou tady. Jakými telefony jsou Asus ROG Phone 7 a ROG Phone 7 Ultimate? Jak se poperou s vysokou zátěží a kolik za ně zaplatíme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-maximus-z790-apex-recenze.jpg

ASUS ROG MAXIMUS Z790 APEX (RECENZE A TESTY)

Intel procesory 13. generace Raptor Lake jsou bezesporu těmi nejvýkonnějšími herními CPU, které tu kdy byly. V případě i9-13900KF však nejde o žádné ořezávátko, a pokud chcete provozovat nejrychlejší chip současnosti, měli byste mít i pořádnou základní desku. A není lepší volby než model určený pro trhání rekordů hluboko pod podem mrazu, kterou je ASUS ROG MAXIMUS Z790 APEX, na které nedávno padl světový rekord 9 GHz. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-phone-6-ultimate-alzatech.png

ASUS ROG Phone 6D Ultimate: Proč vůbec vznikl? (RECENZE)

ASUS ROG Phone 6D Ultimate je nový herní telefon, který nabízí vyšší výkon díky novému procesoru Mediatek - ale jenom to? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rog-strix-z790-a-gaming-wifi-d4-test-recenze.jpg

ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI D4 (RECENZE A TESTY)

Máte spadeno na jeden ze tří nových procesorů Intel 13. generace? Ať už budete pořizovat i5-13600KF, i7-13700KF, či rovnou i-13900KF, bude to chtít pořádnou základní desku. A pokud se vám ještě nechce investovat do nových, ale celkem drahých DDR5 pamětí, vystačíte si v pohodě s rychlými DDR4. A právě ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI D4 je ideální DDR4 deskou pro tyto procesory. V dnešní recenzi se desce podíváme na zoubek, ukážeme si nastavení BIOSu a mrkneme na výkon po odladění. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rog-crosshair-x670e-gene-recenze-test.jpg

ASUS ROG CROSSHAIR X670E GENE (RECENZE A TESTY)

Nové Ryzen procesory série 7000 jsou venku a s nimi i celá řada nových základních desek s chipsetem X670E. Dnes se podíváme na nastavení a odladění Ryzenu 9 7950X na maximální možný výkon, a jelikož nejde o žádné ořezávátko, vezmeme si na pomoc pořádnou desku ROG CROSSHAIR X670E GENE. Podíváme se jak na možnosti DDR5, tak na nejrůznější fičury pro přetaktování jader, a že jich není málo. Tak jdeme na to? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-strix-helios-recenze-test.jpg

ASUS ROG STRIX HELIOS (RECENZE A TESTY)

Počítačová skříň je něco, co na seznamu priorit při stavbě nového PC řadí většina lidí až na poslední místo. Není ale větší chyby než vybrat špatně navrženou skříň se špatnou airflow, ve které se budou nové komponenty dusit. A ruku na srdce, dobrých skříní, které jsou nejen dobře promyšlené ohledně chlazení, ale jsou kvalitní i konstrukčně, jsou tiché a také dobře vypadají – těch je na trhu pramálo. Jedním z horkých favoritů je ASUS ROG STRIX HELIOS a v dnešní recenzi se podíváme, zda jde o skříň vhodnou ke stavbě pořádného herního PC. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-flow-x16-nahled.jpg

Konvertibilní herní notebooky ASUS ROG Flow X16 nadchnou parádním výkonem i výbavou

ASUS ROG Flow X16 je zbrusu nová série konvertibilních herních notebooků. Hlavní roli zde hrají například grafické karty NVIDIA GeForce RTX řady 30 a nejnovější procesory AMD Ryzen ze série 6000. O výkon tedy bude postaráno jak v režimu tabletu, tak notebooku. Co všechno nové konvertibilní notebooky nabízí? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ASUS-ROG-RYUJIN-II-360-recenze.jpg

ASUS ROG RYUJIN II 360 – AiO chladič pro nejnáročnější (RECENZE A TESTY)

AiO chladiče stojí někde na pomezí vzduchového chlazení a pořádného custom loopu. A to samo o sobě přináší řadu kompromisů a hlavně otázku: „Existuje pořádný AiO chladič, který stojí za to?“ Jednou z odpovědí se zdá být ASUS ROG RYUJIN II 360, exkluzivně vyhlížející kus hardwaru vybavený nejen 3,5" LCD displejem a 7. generací Asetek pumpy, ale především prémiovými ventilátory Noctua IndustrialPPC. V dnešní recenzi se podíváme, jak si tento Ryujin II. generace poradí proti hi-endovým AiO chladičům od konkurence, a zároveň jej postavíme proti custom loopu od EKWB. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-ces-2022-nahled.jpg

ASUS ROG na CES 2022: nové notebooky, monitory a příslušenství pro hráče

ASUS ROG na veletrhu CES 2022 potěšil nejen své skalní fanoušky, ale i samotné pořadatele akce. Novými produkty rozhodně nešetřil, navzdory tomu ovšem na virtuálním eventu nechyběla ani inovace. Notebooky, monitory, herní příslušenství a mnoho dalšího. S čím se ASUS ROG letos na CES předvedl? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-phone-5.jpg

ASUS ROG Phone 5: Nový titán mobilního hraní je tady! (PRVNÍ DOJMY)

ASUS ROG Phone 5 je tady! Jako: Taky nevíme, kam zmizel Phone 4, ale je tu prostě pětka - a tak jsme ji museli rozbalit a podívat se na ni. Vysoký výkon, velká dvojitá baterka, absurdně rychlé nabíjení, externí chlazení, volitelné joycony - co byste chtěli víc? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rogphone-5-uvodni-1.jpg

ASUS ROG Phone 5 (PREVIEW): ultimátní herní monstrum

Společnost ASUS představila dlouho očekávaný herní telefon ASUS ROG Phone 5. Nabízí neuvěřitelnou dávku výkonu, velkou kapacitu baterie s dlouhou výdrží a plno užitečných herních funkcí. Co vše ASUS ROG Phone 5 dokáže? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-swift-360hz.jpg

ASUS ROG Swift 360Hz PG259QN: Jaký je 360 Hz monitor v akci? (RECENZE)

Je vám obrazová frekvence 280 Hz málo? Tahá vás to za oči? Nudí se vaše hry, zatímco grafika čeká na obnovení obrazu na monitoru? Nezoufejte - máme tu nové monitory ASUS ROG Swift 360Hz PG259QN a ROG Swift 360Hz PG259QNR, které vám nabídnou až 360 Hz! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-monitor-nahled.jpg

ASUS ROG Swift PG43UQ DSC: Monitor 43 palců, 4K, 144 Hz - co chcete víc?! (SROVNÁVACÍ RECENZE)

Po delší době se podíváme na opravdu pořádný herní monitor s minimálními kompromisy. ASUS ROG Swift PG43UQ DSC má úhlopříčku 43", rozlišení 4K, podporuje FreeSync 2 HDR - všechno, co si jen můžete přát! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ai-noise-canceling-asus-sluchatka.jpg

Technologie AI Noise Canceling od Asus nabídne čistý zvuk všem mikrofonům

Dobrý zvuk se valnou měrou podílí na herním zážitku. To hráči moc dobře ví. A skvělý zvuk by měl být zachován i v oblasti herní komunikace. Jenže tam jej často ruší okolní hluk, klikání myši a cvakání klávesnice. Společnost Asus proto vytvořila technologii AI Noise Canceling, která se opírá o umělou inteligenci a nechtěné zvuky velice pečlivě odstraňuje. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-zaruka.jpg

Získejte záruku Asus ROG proti náhodnému poškození k novým notebookům

Společnost Asus nabízí možnost získat záruku proti náhodnému poškození u nových zařízení zakoupených po 1. 7. 2020. Nově stačí vyplnit online formulář na webu společnosti ASUS a záruka je vaše. Jaké jsou její výhody a podmínky? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-zephyrus-nahled.jpg

Asus ROG Zephyrus G14 je herní notebook, který si přizpůsobíte podle sebe

Herní notebook Asus ROG Zephyrus G14 se může chlubit nálepkou nejvýkonnějšího notebooku současnosti. A na všechny hráče zapůsobí nejen svou hardwarovou výbavou. Přináší totiž speciální vychytávku, která počítač personalizuje přesně podle vašich představ a nálady. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-zephyrus-g14-nahled.jpg

ASUS ROG Zephyrus G14 GA401 – herní notebook s unikátním designem

Pokud hledáte notebook s pořádným herním výkonem, který zároveň dobře vypadá, ASUS ROG Zephyrus G14 GA401 by vás mohl zajímat. Kromě špičkových procesorů AMD a grafických karet NVIDIA totiž nabízí i speciální technologii AniMe Matrix, která nabízí zcela novou možnost přizpůsobení notebooku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-phone-2-titulni.jpg

Asus ROG Phone II (PREVIEW): Sen mobilních hráčů?

Zbrusu nový herní telefon Asus ROG Phone 2 se na první pohled příliš neliší od svého předchůdce. Zajímavé věci se totiž nedějí v jeho vzhledu, nýbrž uvnitř. Hardwarově se společnosti Asus opět daří posouvat hranice toho, co je v oblasti mobilních telefonů možné. Přečíst více »
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací