Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny
Mastercard Obchodník roku 2021 Vánoční trháky

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/christmass puding first.jpg

Jak připravit Christmas Pudding (NÁVOD)

Připravte si letos tradiční vánoční puding. Nakupte potřebné ingredience a vyberte si jeden z našich receptů na klasický, čokoládový nebo vegetariánský vánoční puding. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/adventni-kalendar-navod.jpg

Jak vytvořit adventní kalendář

Nechte se inspirovat a překvapte své blízké vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem. Nápady, návody a tipy na originální dárek.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/virtualni-ram-nahled.jpg

Virtuální RAM: Co to je a k čemu slouží?

Takzvaná virtuální RAM se již začíná objevovat ve světě moderních smartphonů a je načase podívat se této funkci na zoubek. K čemu vám taková virtuální RAM může být dobrá a jak poznáte, jestli jí disponuje zrovna váš telefon?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/kralici.jpg

Jak vyrobit králíkárnu? (NÁVOD)

Pokud začínáte s chovem králíků nebo jen potřebujete novou králíkárnu, protože stará je již v dezolátním stavu, bude potřeba postavit novou. Stavbu králíkárny je však potřeba důkladně naplánovat. Co všechno promyslet a na co si dávat pozor, se dozvíte v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/moondopoint-nahled.jpg

Mondopoint: Jak zjistit velikost bot?

Mondopoint udává nejdelší rozměr chodidla. Lze si pomocí něj ověřit, zda bota bude správně sedět. V tomto článku poradíme, jak jej změřit.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ciferniky-chytrych-hodinek-nahled-1.jpg

Ciferníky chytrých hodinek: jak fungují a kde je stáhnout?

Jste-li majiteli chytrých hodinek, máte možnost upravit si vzhled ciferníku dle potřeby. Záleží na výrobci, jak možnost úprav vzhledu základní obrazovky připravil, ale díky píli uživatelů není problém nalézt takový ciferník, který vám opravdu bude vyhovovat. Jak na to?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/agility-psi-sport.jpg

Psí sporty – jaký vybrat? (TIPY A TRIKY)

Sportujte se svým psem. Společně protáhnete tělo, vybijete přebytečnou energii, více se poznáte a naučíte se i lépe spolupracovat.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tisk-z-mobilu-uvodni-1.jpg

Jak tisknout z mobilu (NÁVOD)

Tisk z mobilu se hodí především pro rychlý tisk dokumentů uložených v telefonu nebo také pro tisk fotografií vyfocených smartphonem. Připojit mobil k tiskárně lze bezdrátově i pomocí kabelu. V našem článku se podíváme, jak na to.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vybrat-kockolit.jpg

Jak vybrat stelivo pro kočky

Nevíte, jaké stelivo je pro vaši kočku to nejlepší? V článku vás seznámíme se základními druhy steliv – hrudkující, silikátová, přírodní. Zaměříme se na jejich výhody a nevýhody, zdůrazníme, na co byste měli myslet při výběru daných steliv, a zodpovíme si nejčastější dotazy, které se s výběrem kočkolitů pojí.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/kote.jpg

Základní výbava pro kotě

Co všechno je potřeba vědět a zařídit před příchodem nového kotěte do domácnosti? V článku zjistíte, jak udělat z vašeho domova bezpečný prostor pro kotě, co všechno patří do základní kočičí výbavy a jak přistupovat k výchově kotěte.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/restart-telefonu-uvodni-1.jpg

Jak restartovat telefon (NÁVOD)

V situaci, kdy mobilní telefon přestane reagovat či pracovat tak, jak by měl, přichází v úvahu jeho restart. Může se však stát, že telefon nereaguje vůbec na nic. V našem článku si popíšeme základní druhy restartu telefonu a vysvětlíme, jak jich dosáhnout.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ukulele-hracka-priroda.jpg

Akordy na ukulele (NÁVOD)

V článku najdete čtyři základní akordy pro ukulele, se kterými zahrajete hromady písní, a nechybí větší přehled akordů pro pokročilejší ukulelisty. Vysvětlíme, jak se vyznat v diagramech akordů nebo jaký rytmus při hře na ukulele zvolit. Na konci najdete tipy, odkud je možné čerpat písničky s akordy pro ukulele.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-naladit-kytaru.jpg

Jak naladit kytaru (NÁVOD)

Způsobů, jak naladit kytaru, je hned několik. Ať už se rozhodnete využít ladičku, mobilní aplikaci, nebo vsadíte na svůj vlastní sluch, my vám poradíme, jak na to.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-socializovat-psa.jpg

Socializace psa

Chcete mít pohodového psího parťáka, který bez problémů vychází s lidmi i ostatními psy a dobře se přizpůsobí vašemu životnímu stylu? Socializujte ho na lidi, ostatní psy, různá prostředí i situace.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-pecovat-o-kralika.jpg

Jak chovat králíky? (NÁVOD)

Chov králíka vyžaduje pravidelnou péči o samotné zvířátko. Před pořízením je potřeba nakoupit všechny důležité věci, bez nichž se králík neobejde. O jaké věci se jedná a jak se správně o králíka starat, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-krmit-kraliky-navod.jpg

Čím krmit králíky? (NÁVOD)

Správný chov králíků vyžaduje také volbu správného krmení. Mají rádi seno, zrní, ale také zeleninu a některé ovoce. V našem článku se dozvíte, co všechno byste svému králíkovi měli dopřávat a čemu byste se naopak měli vyhnout.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-se-starat-o-morce-navod.jpg

Jak se starat o morče?

Morče je ideální domácí mazlíček. Co všechno byste o jeho chovu měli vědět? Poradíme, jak se o morče starat i jakou základní výbavu budete k jeho chovu potřebovat. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pece-o-kote.jpg

Kotě – jak se o něj dobře starat (NÁVOD)

Kotě – jaký je jeho vývoj, jakou péči potřebuje a co všechno si připravit pro příchod nového člena rodiny? To vše se dozvíte v článku. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/konektory-audio-nahled.jpg

Digitální audio 3: Konektory a drátové připojení! (JAK NA TO)

Dostali jsme se k poslednímu dílu série, ve které se zabýváme možnostmi moderních přehrávačů vyšší kvality, jako je FiiO M15 a FiiO M11. Nezbývá, než se podívat na způsoby, kterými je můžete připojit k drátovým sluchátkům a reprosystémům! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vybrat-autokameru.jpg

Jak si vybrat správnou autokameru? (JAK NA TO)

Autokamery se hodí pro záznam vaší jízdy - hlavně nahrávají situace a můžou dokázat vaši nevinu v případě nehody. Jak ale správně vybrat kameru? Jaký je ideální úhel záběru? K čemu je GPS modul? To vše vám vysvětlí Radovan! Přečíst více »
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi